To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ankieta: Na kogo będziesz głosował w wyborach do PE
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
PiS
5.56%
2 5.56%
Koalicja Europejska
33.33%
12 33.33%
Lewica Razem
5.56%
2 5.56%
Kukiz
0%
0 0%
Konfederacja
25.00%
9 25.00%
Wiosna
13.89%
5 13.89%
Inne
16.67%
6 16.67%
Razem 36 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
I na kogo tu głosować?
Iselin napisał(a): Też na niego wtedy głosowałam. I też się teraz dziwię. Ale kiedyś chyba był sensowniejszy albo lepiej się maskował. Mam wrażenie, że coraz bardziej wypowiada się pod korwinogimbazę.

Czy to ten, który organizuje 'debaty' z członkami AfD, sławiącymi dokonania żołnierzy niemieckich w obu wojnach światowych?
A nas Łódź urzekła szara - łódzki kurz i dym.
Odpowiedz
exeter napisał(a): towarzyski.pelikan,

Cytat:Jacek Wilk na prezydenta!
A czy nie obiecałaś tego stanowiska panu Braunowi? Oczko

Braun pospołu z Wilkiem, teraz rozumiem dlaczego Biedroń jest w to zamieszany. Duży uśmiech

Grzegorz Braun się bardziej nadaje na króla, ale niech Ci będzie. Wilk w takim razie na Ministra Energii. Bosak na premiera. Korwin na Ministra Edukacji. Liroy na Ministra Zdrowia. Kaja Godek na Ministrę rodziny, pracy i polityki społecznej. Sławomir Mentzen na Ministra Finansów.
Ktoś odważy się pociągnąć dalej?
Odpowiedz
ZaKotem napisał(a): Twoja autowiwisekcja umysłu lewicowca bywa równie fascynująca, jak towarzysko pelikanowy opis działania umysłu prawicowca.
A tak w ogóle to jestem centrystą ^^
May all beings be free.
May all beings be at ease.
May all beings be happy
Odpowiedz
towarzyski.pelikan napisał(a): Grzegorz Braun się bardziej nadaje na króla, ale niech Ci będzie. Wilk w takim razie na Ministra Energii. Bosak na premiera. Korwin na Ministra Edukacji. Liroy na Ministra Zdrowia. Kaja Godek na Ministrę rodziny, pracy i polityki społecznej. Sławomir Mentzen na Ministra Finansów.
Ktoś odważy się pociągnąć dalej?

Głódż na Rzecznika Praw Dziecka Uśmiech
A nas Łódź urzekła szara - łódzki kurz i dym.
Odpowiedz
Sofeicz napisał(a): Czy to ten, który organizuje 'debaty' z członkami AfD, sławiącymi dokonania żołnierzy niemieckich w obu wojnach światowych?

Nie wiem czy on, ale jeśli chodzi o strategię konfederacji, to polega ona obecnie na zwiększaniu kontrowersji. Jeden Janusz to za mało, więc dobrali jeszcze kilku, rozdzielili role, i oddziałują na emocje. Stąd np. zdjęcia trzech króli:

[Obrazek: korwin_mikke_braun_bosak_nczas.jpg]


Ma być śmiesznie, kontrowersyjnie i radykalnie żeby mówili.
The Phillrond napisał(a):(...)W moim umyśle nadczłowiekiem jawi się ten, kogo nie gnębi strach przed  nieuniknionym i kto dąży do harmonijnego rozwoju ze świadomością stanu  rzeczy

“What warrior is it?”

“A lost soul who has finished his battles somewhere on this planet. A pitiful soul who could not find his way to the lofty realm where the Great Spirit awaits us all.”


.
Odpowiedz
Tymczasem do Konfederacji dołączył Zięba. Ten Zięba. Ze zjebów brakuje tam już chyba tylko Bubla. To już nawet nie jądro, a jajco ciemności.
Mówiąc prościej propedegnacja deglomeratywna załamuje się w punkcie adekwatnej symbiozy tejże wizji.
Odpowiedz
kmat napisał(a): Tymczasem do Konfederacji dołączył Zięba. Ten Zięba. Ze zjebów brakuje tam już chyba tylko Bubla. To już nawet nie jądro, a jajco ciemności.

A to w takim razie przepraszam. Zięba na Ministra Zdrowia, a Liroy na Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
Odpowiedz
Walka przedwyborcza się zaostrza:




O kufnia kto to jest? Tej siły Kaczor nie powstrzyma.
Naszym celem jest LINIA. Bojowa linia!
Odpowiedz
towarzyski.pelikan napisał(a): Grzegorz Braun się bardziej nadaje na króla, ale niech Ci będzie. Wilk w takim razie na Ministra Energii. Bosak na premiera. Korwin na Ministra Edukacji. Liroy na Ministra Zdrowia. Kaja Godek na Ministrę rodziny, pracy i polityki społecznej. Sławomir Mentzen na Ministra Finansów.
Ktoś odważy się pociągnąć dalej?

Rydzyk na prymasa. Albo lepiej Międlar. Jednolita władza narodowa o sprawach Kościoła przecież też powinna decydować. A Mentzen bardziej byłby kompetentny jako minister rolnictwa:
"Trzeba mówić ludziom, że Żydzi dostaną naszą polską ziemię, założą Polakom chomąto i będą uprawiać nimi pole. To chwyci"

Battlecruiser napisał(a): O kufnia kto to jest? Tej siły Kaczor nie powstrzyma.

A czemu miałby próbować powstrzymywać? Przecież Kaczor jest za Niunią. Uważa Niunię za polską rację stanu. Chyba nie myślisz, że bezczelnie łże?
Odpowiedz
Battlecruiser napisał(a): Walka przedwyborcza się zaostrza:




O kufnia kto to jest? Tej siły Kaczor nie powstrzyma.

Przecież to jakaś nawrócona, chrześcijańska pop artystka, nigdzie nie kandyduje.
Dopóki rodzimy się i umieramy, póki światło jest w nas, warto się wkurwiać, trzeba się wkurwiać! Wciąż i wciąż od nowa.
Odpowiedz
Battlecruiser napisał(a): Walka przedwyborcza się zaostrza:




O kufnia kto to jest? Tej siły Kaczor nie powstrzyma.
Czemu miałby powstrzymywać? Przecież to takie samo zjebiszczę od rechrystianizacji Europy ojczyzn jak i on. Nie zauważyłeś? Szczerbol
Mówiąc prościej propedegnacja deglomeratywna załamuje się w punkcie adekwatnej symbiozy tejże wizji.
Odpowiedz
Raczej coś jak Pilaster

Wir ponoć dołączył do Schetyny.
Naszym celem jest LINIA. Bojowa linia!
Odpowiedz
Battlecruiser napisał(a): Raczej coś jak Pilaster
No cóż, rozumiem, że chyba wszyscy mamy jakieś narzucające się wyobrażenia na temat znajomych z interneta, ale jeśli Battlecruiser wyobraża sobie pilastra jako niebieskiego batmana prężącego się uwodzicielsko na sofie, to...


... to w sumie pasuje to do mojego wyobrażenia Battlecruisera.
Odpowiedz
Pilaster, masz wielbiciela. Czas zacząć się bać Duży uśmiech



Chyba pierwszy niezjebany test wyborczy ostatnimi czasy - ewybory.eu.
Mi wyszło KE.
Mówiąc prościej propedegnacja deglomeratywna załamuje się w punkcie adekwatnej symbiozy tejże wizji.
Odpowiedz
Jak patrzę na teledyski tej Ady, to jestem ofiarą prawa Poe'a. Naprawdę nie kumam, czy ona sobie robi z narodowców i Prawdziwych Polskich Katolików jaja, czy też próbuje ich reprezentować. Żadna odpowiedź na to pytanie mnie nie zdziwi.
Tress byłaby doskonałą filozofką. W istocie, Tress odkryła już, że filozofia nie jest tak wartościowa, jak jej się wcześniej wydawało. Coś, co większości wielkich filozofów zajmuje przynajmniej trzy dekady.

— Brandon Sanderson
Odpowiedz
Jak by się kto zastanawiał kto w ankiecie oprócz Cobrasa oddał głos na Lewicę Razem, to to byłem ja. Oczko
All cognizing aims at "delivering a grip on the patterns that matter for the interactions that matter"
(Wszelkie poznanie ma na celu "uchwycenie wzorców mających znaczenie dla interakcji mających znaczenie")
Andy Clark

Moje miejsce na FB:
https://www.facebook.com/Postmoralno%C5%...1700366315
Odpowiedz
Podoba mi sie ich program.
Odpowiedz
Ja za chwilę jadę zagłosować, chyba na Zielonych jednak.
Chociaż myślałam o Liberalnych Demokratach.
Jeśli zabraknie ci argumentów - nazwij mnie kłamczynią i napisz, że łżę.
Odpowiedz
ZaKotem napisał(a):
Battlecruiser napisał(a): Raczej coś jak Pilaster
No cóż, rozumiem, że chyba wszyscy mamy jakieś narzucające się wyobrażenia na temat znajomych z interneta, ale jeśli Battlecruiser wyobraża sobie pilastra jako niebieskiego batmana prężącego się uwodzicielsko na sofie, to...


... to w sumie pasuje to do mojego wyobrażenia Battlecruisera.

Tzn Pilaster odstawia wygibasy w tym stylu. Tyle, ze pisemne.

exeter napisał(a): Smok liniowy,


Cytat:To są feministki a nie kobiety.
Za to dużo ich. Oczko

[Obrazek: acb4fb669bd1b6b86daf2a8d4b46.jpeg]

Feministki, czy nie, ale mają prawo głosu a o to chodziło w mojej rozmowie z Pilastrem.

Poza tym, wiesz Smoku, ze battlecruisery miały cienką skórkę? Oczko

o perypetiach Seytlitza słyszałeś? A Yavuz Sultan Selim?

W każdym razie mamy kobiecy głos przedwyborczy:

https://youtu.be/zxOaLWKsgws
Naszym celem jest LINIA. Bojowa linia!
Odpowiedz
zefciu napisał(a): Jak patrzę na teledyski tej Ady, to jestem ofiarą prawa Poe'a. Naprawdę nie kumam, czy ona sobie robi z narodowców i Prawdziwych Polskich Katolików jaja, czy też próbuje ich reprezentować. Żadna odpowiedź na to pytanie mnie nie zdziwi.
Taka prawda. Ocip jest nieparodiowalny.
Ciekawe czemu smok to wrzucił. Nie zajarzył o co chodzi w klipie i myślał, że to jakieś prounijne coś w stylu tej Scheuring Wielgus?
Mówiąc prościej propedegnacja deglomeratywna załamuje się w punkcie adekwatnej symbiozy tejże wizji.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości