To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ankieta: Na kogo będziesz głosował w wyborach do PE
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
PiS
5.56%
2 5.56%
Koalicja Europejska
33.33%
12 33.33%
Lewica Razem
5.56%
2 5.56%
Kukiz
0%
0 0%
Konfederacja
25.00%
9 25.00%
Wiosna
13.89%
5 13.89%
Inne
16.67%
6 16.67%
Razem 36 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
I na kogo tu głosować?
Sofeicz napisał(a): Ciekawe, czy powiedziałabyć swoje mądrości tak prosto w oczy np. moim licznym znajomym, którzy są homo w różnych konfiguracjach?


To, ze ktos jest homoseksualny nie znaczy, ze jest zwolennikiem propoagowania swojego zboczenia jako normy. Zwyczajni, rozsadni homoseksualisci (nie lobbysci z LGBT albo osoby przez LGBT zmanipulowane), zdaja sobie sprawe z tego, ze ich orientacja seksualna nie jest normalna, wiec beda mieli dokladnie takie samo zdanie jak ja w tej kwestii.

ErgoProxy napisał(a): A dlaczego homoseksualizm stanowi wynaturzenie?

Bo to tak jak otwierac zamek zamkiem albo klucz kluczem. Natura tak urzadzila swiat, ze zamek sie otwiera kluczem.
Odpowiedz
Stanowczo domagam się, Brajanek, żebyś powiedział głośno i wyraźnie, co to jest "wynaturzenie". Homoseksualizm nie bierze się ze świadomego kaprysu, więc chyba chodzi ci o to, że ktoś się urodził z defektem i ma ten defekt trzymać w szafie, zamiast obnosić się z nim publicznie. Tylko z tego wynika, że należy posadzić Annę Dymną, bo obnosi się publicznie ze swoimi wynaturzonymi podopiecznymi; zespół Downa to się nazywa.

Co to jest "wynaturzenie", Brajanek?



Aha. Czyli należy posadzić Annę Dymną. A czy należy posadzić mańkutów, którzy uparcie odmawiają wytrenowania prawej ręki?
In my spirit lies my faith
Stronger than love and with me it will be
For always
- Mike Wyzgowski & Sagisu Shiro
Odpowiedz
towarzyski.pelikan napisał(a):
Sofeicz napisał(a): Ciekawe, czy powiedziałabyć swoje mądrości tak prosto w oczy np. moim licznym znajomym, którzy są homo w różnych konfiguracjach?

To, ze ktos jest homoseksualny nie znaczy, ze jest zwolennikiem propoagowania swojego zboczenia jako normy. Zwyczajni, rozsadni homoseksualisci (nie lobbysci z LGBT albo osoby przez LGBT zmanipulowane), zdaja sobie sprawe z tego, ze ich orientacja seksualna nie jest normalna, wiec beda mieli dokladnie takie samo zdanie jak ja w tej kwestii.
Może powstrzymaj się od mówienia, co sądzą o sobie ludzie homoseksualni, bo nie masz o nich zielonego pojęcia.
A nas Łódź urzekła szara - łódzki kurz i dym.
Odpowiedz
Pelikan

Wczorajsza debata ciekawa co wstawiłaś. Zobaczyłem komentarze do tego filmu i widziałem, że wszyscy chwalili Bosaka. Moim zdaniem zdecydowanie nie wygrał, a takimi słowami, że homoseksualizm to zboczenie tylko sam sobie szkodzi. Oglądający debatę mogli sobie pomyśleć, że skąd on się urwał, ze średniowiecza? Ludzie chcą mieć dobre buty, a nie jakieś afery obyczajowe i problemy z UE. Natomiast Kukiz ok, KE - okrągłe słówka, Zandberg w miarę, PiS słabo i Wiosna też słabo wypadł.


Odnośnie twoich komentarzy o homoseksualizmie, no cóż twoje zdanie, że to zboczenie, więc ok, ale karanie tego to bardzo zły pomysł.
Odpowiedz
Lampart napisał(a):Ludzie chcą mieć dobre buty, a nie jakieś afery obyczajowe [...]
Coś w tym jest. Tylko mnie trudno się nie wypowiadać emocjonalnie jako zdiagnozowanemu schizofrenikowi - nie wiadomo bowiem w zasadzie, skąd się schizofrenia bierze; możliwe że istnieje jakaś podatność genetyczna, czyli - haaalooo! - "wynaturzenie".

I jeszcze jedna uwaga do Brajanka: niech się zdecyduje, czy opiera swój światopogląd na naturze, czy na Bogu. Bo akurat w naturze świata leżą rozmaite niedoskonałości i odchylenia od średniej; bez tego nie byłoby w ogóle ewolucji. Natomiast Bóg, owszem, stwarza formy doskonałe i potem penalizuje wszelkie odchyły od swojego idealnego zamysłu. Nie mieszaj więc w cudzych głowach, skoro prostych rzeczy nie rozumiesz.

Najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to, że postulat penalizacji "zboczeń" bazuje na tym, co o homoseksualizmie napisali - tak, tak - Żydzi.
In my spirit lies my faith
Stronger than love and with me it will be
For always
- Mike Wyzgowski & Sagisu Shiro
Odpowiedz
ErgoProxy napisał(a): Stanowczo domagam się, Brajanek, żebyś powiedział głośno i wyraźnie, co to jest "wynaturzenie". Homoseksualizm nie bierze się ze świadomego kaprysu, więc chyba chodzi ci o to, że ktoś się urodził z defektem i ma ten defekt trzymać w szafie, zamiast obnosić się z nim publicznie. Tylko z tego wynika, że należy posadzić Annę Dymną, bo obnosi się publicznie ze swoimi wynaturzonymi podopiecznymi; zespół Downa to się nazywa.

Co to jest "wynaturzenie", Brajanek?

Gdyby Anna Dymna promowala zespol Downa jako pozadana norme spoleczna i nie nazywala tego choroba/zaburzeniem tylko mowila, ze jej podopieczni maja tylko inna orientacje psychiczna, to wowczas mozna by to bylo podciagnac pod promocje wynaturzenia. 

Naturalne jest to co sluzy zyciu. Ochrona osob chorych, kalekich, posiadajacyh zboczone sklonnosci lezy w naturze czlowieka, natomiast promowanie chorob, kalectwa, zboczen jest ciosem wymierzonym przeciwko czlowiekowi.

Sofeicz napisał(a): Może powstrzymaj się od mówienia, co sądzą o sobie ludzie homoseksualni, bo nie masz o nich zielonego pojęcia.

A skad wiesz, ze sama nie jestem homoseksualna? Na to juz nie wpadles "empatyczny" misiu?
Odpowiedz
Debatę widziałem. Wrażenia:
- Wiśniewska - gdyby Kaczyński wysłał kozę, elektorat też by się zachwycał, i jeszcze gadał, jaki ten Kaczyński sprytny, że wysłał kozę.
- Olbrycht - chyba najmniej konkretów ze wszystkich, ale też inaczej być nie mogło, przy tak szerokiej koalicji.
- Śmiszek - za dużo lubrykantu. Jakieś takie wrażenie robił gorsze i od Olbrychta i od Zandberga.
- Zandberg - jak zaczął gadać o elektrowniach atomowych, to nawet wybudziłem się z półdrzemki.
- Bosak - jak na pytanie o energetykę zaczął pierdolić o Żydach to drugi raz wybudziłem się z półdrzemki.
- Kukiz - taki chłopek roztropek.
Spostrzeżenia:
- Zandberg wypadł dobrze. Może jakiś procent więcej ugra.
- Kukiz coś może urwać KKBLN, a Bosak się mu podłożył. O co idzie - Bosak gadał jak narodowiec, a większość elektoratu Konfederacji to jednak korwinowcy. Na sali dużo podobniejszy do korwinowca był Kukiz. I co taki korwinowiec zapamięta - że Bosak gada o Żydach, a Kukiz o podatkach wypędzających ludzi na saksy.
Mówiąc prościej propedegnacja deglomeratywna załamuje się w punkcie adekwatnej symbiozy tejże wizji.
Odpowiedz
Lampart napisał(a): Odnośnie twoich komentarzy o homoseksualizmie, no cóż twoje zdanie, że to zboczenie, więc ok, ale karanie tego to bardzo zły pomysł.

zboczenie

1. «zaspokajanie popędu płciowego w sposób odbiegający od normy


Karanie jest uzasadnione dobrem spolecznym. Nie wolno ludziom (szczegolnie mlodym, którzy dojrzewaja plciowo), mieszac w glowach, ze w zasadzie to nie gra wiekszej roli czy chlop z chlopem czy baba z baba. Ze to jest jedno i to samo.
Odpowiedz
Czyli jeżeli mańkut uparcie odmawia posługiwania się prawą ręką, to wymierza cios człowiekowi. Tak?

A poza tym nikt nie promuje homoseksualizmu jako "pożądanej normy społecznej". Bo gdybyśmy wszyscy byli homoseksualistami, tobyśmy się musieli rozmnażać metodą "jajo o jajo". Promuje się akceptację dla homoseksualizmu w przestrzeni publicznej, jako jej elementu, jednej ze składowych. To samo robi Anna Dymna z zespołem Downa. I bynajmniej nie opowiada podopiecznym do poduszki, że "tak, kochanie, jesteś nienormalny i wynaturzony, ale to nie szkodzi". Wykuj to sobie na blachę Brajanek, skoro prostej rzeczy nie potrafisz rozczytać ze świata, jaki masz przed oczami.
In my spirit lies my faith
Stronger than love and with me it will be
For always
- Mike Wyzgowski & Sagisu Shiro
Odpowiedz
ErgoProxy napisał(a): Czyli jeżeli mańkut uparcie odmawia posługiwania się prawą ręką, to wymierza cios człowiekowi. Tak?

A poza tym nikt nie promuje homoseksualizmu jako "pożądanej normy społecznej". Bo gdybyśmy wszyscy byli homoseksualistami, tobyśmy się musieli rozmnażać metodą "jajo o jajo". Promuje się akceptację dla homoseksualizmu w przestrzeni publicznej, jako jej elementu, jednej ze składowych. To samo robi Anna Dymna z zespołem Downa. I bynajmniej nie opowiada podopiecznym do poduszki, że "tak, kochanie, jesteś nienormalny i wynaturzony, ale to nie szkodzi". Wykuj to sobie na blachę Brajanek, skoro prostej rzeczy nie potrafisz rozczytać ze świata, jaki masz przed oczami.

Nie mówimy o normie statystycznej, tylko normie jako pozytywnym wzorcu.

Dla nas lepiej, zeby wiekszosc osob byla heteroseksualna, zeby heteroseksualizm byl promowany jako pozadana norma spoleczna, jako orientacja zdrowa i otwarta na zycie. Chodzi o wartościowanie. LGBTowcy chca heteroseksualizm zrownac z homoseksualizmem. Od dawna nie chodzi tylko o akceptacje, bo te maja juz takie osoby zapewniona. Chodzi o usankcjonowanie ich zboczenia jako normy.
Odpowiedz
Cytat:Debatę widziałem. Wrażenia:
- Wiśniewska - gdyby Kaczyński wysłał kozę, elektorat też by się zachwycał, i jeszcze gadał, jaki ten Kaczyński sprytny, że wysłał kozę.
- Olbrycht - chyba najmniej konkretów ze wszystkich, ale też inaczej być nie mogło, przy tak szerokiej koalicji.
- Śmiszek - za dużo lubrykantu. Jakieś takie wrażenie robił gorsze i od Olbrychta i od Zandberga.
- Zandberg - jak zaczął gadać o elektrowniach atomowych, to nawet wybudziłem się z półdrzemki.
- Bosak - jak na pytanie o energetykę zaczął pierdolić o Żydach to drugi raz wybudziłem się z półdrzemki.
- Kukiz - taki chłopek roztropek.
Spostrzeżenia:
- Zandberg wypadł dobrze. Może jakiś procent więcej ugra.
- Kukiz coś może urwać KKBLN, a Bosak się mu podłożył. O co idzie - Bosak gadał jak narodowiec, a większość elektoratu Konfederacji to jednak korwinowcy. Na sali dużo podobniejszy do korwinowca był Kukiz. I co taki korwinowiec zapamięta - że Bosak gada o Żydach, a Kukiz o podatkach wypędzających ludzi na saksy.

Mam nadzieję, że to wystawienie przez PiS i KE jakichś totalnych randomów do debaty, ugryzie ich w tyłek. Ktoś tu słyszał wcześniej o Wiśniewskiej i Olbrychcie?

Olso apel do moderacji:
Czy można wątek zboczeń pelikana wypierdolić do tematu temu poświęconemu? Strasznie zaśmieca on ciekawsze tematy.
Dopóki rodzimy się i umieramy, póki światło jest w nas, warto się wkurwiać, trzeba się wkurwiać! Wciąż i wciąż od nowa.
Odpowiedz
Brajanek, pojęcia ci się mieszają. To o czym piszesz, to jest właśnie akceptacja. I nie, nie kupuję tego że Braun przesadził. Braun, w swoim pojęciu, mówi prawdę i broni cywilizacji, ba, pewnie też i człowieczeństwa. Dokładnie tak jak ty.



cobras napisał(a):Czy można wątek zboczeń pelikana wypierdolić do tematu temu poświęconemu? Strasznie zaśmieca on ciekawsze tematy.
Popieram. Wypierdolić pelikana w łódce na morze, niech tam uprawia kazania rybom a ptakom.
In my spirit lies my faith
Stronger than love and with me it will be
For always
- Mike Wyzgowski & Sagisu Shiro
Odpowiedz
ErgoProxy napisał(a): Brajanek, pojęcia ci się mieszają. To o czym piszesz, to jest właśnie akceptacja. I nie, nie kupuję tego że Braun przesadził. Braun, w swoim pojęciu, mówi prawdę i broni cywilizacji, ba, pewnie też i człowieczeństwa. Dokładnie tak jak ty.

Idealnie by bylo gdyby ludzie sie sami pilnowali. No wiesz, kryli sie ze swoim zboczeniem, nie epatowali nim. Ale to wymaga wysokiej etyki, ktora ma Braun, a której nie maja teczowe misiaczki. Tam gdzie nie ma etyki, tam trzeba wprowadzic panstwo policyjne.
Odpowiedz
towarzyski.pelikan napisał(a): Idealnie by bylo gdyby ludzie sie sami pilnowali. No wiesz, kryli sie ze swoim zboczeniem, nie epatowali nim. Ale to wymaga wysokiej etyki, ktora ma Braun

No proszę. Wymsknęło się że Braun ukrywa jakieś swoje zboczenie. Ciekawe jakie?  Cwaniak
Demokracja jest sprzeczna z prawami fizyki - J. Dukaj

Jest inaczej Blog człowieka leniwego
Odpowiedz
Państwo policyjne jest akurat wysoce nieetyczne na Zachodzie, ale dosyć etyczne na Wschodzie; w każdym razie oni tak tam żyją. Brajanek - krótka piłka: chcesz Polski na Zachodzie, czy Polski w Ruskim Mirze? Bo alternatywy nie ma co najmniej od 1939 roku.
In my spirit lies my faith
Stronger than love and with me it will be
For always
- Mike Wyzgowski & Sagisu Shiro
Odpowiedz
towarzyski.pelikan napisał(a):
Sofeicz napisał(a): Może powstrzymaj się od mówienia, co sądzą o sobie ludzie homoseksualni, bo nie masz o nich zielonego pojęcia.

A skad wiesz, ze sama nie jestem homoseksualna? Na to juz nie wpadles "empatyczny" misiu?

Byłaś już ex-buddystką więc dlaczego nie.
Jest taka teza, popularna w 'pewnych kręgach' że specjalnie ośmieszasz poglądy prawicowo-kościelne, nawalając takimi durnymi tekstami, jak z kałacha.

Idzie ci wspaniale.
Tak trzymaj!
A nas Łódź urzekła szara - łódzki kurz i dym.
Odpowiedz
Pelikan,
Homoseksualizm nie jest akceptowany, dlatego jego promocja jako pokazywanie, że nie ma nic w nim złego i nie należy się go wstydzić ani napiętnować, to dobra rzecz. Nie oglądam TV ale ostatnio się dowiedziałem, że jest jakiś program z dwoma gejami i ludzie dobrze ich odbierają (nie wiem mają poczucie humoru czy nie wiem z jakiego powodu), jest to forma promocji homoseksualizmu.
Odpowiedz
Norma itp to pojęcia względne. Jak się umowią, że zapaleniu płuc to norma to będzie normą. A nie zboczeniem.
Naszym celem jest LINIA. Bojowa linia!
Odpowiedz
I tu pojawia się kluczowe pytanie, czy homoseksualiści prątkują.

A jeżeli prątkują, to dlaczego nie wybuchają epidemie homoseksualizmu. Co najmniej od czasów biblijnych.
In my spirit lies my faith
Stronger than love and with me it will be
For always
- Mike Wyzgowski & Sagisu Shiro
Odpowiedz
ErgoProxy napisał(a): I tu pojawia się kluczowe pytanie, czy homoseksualiści prątkują.

Ponieważ nadal nie wiadomo co jest przyczyną tego schorzenia, hipotezy zakaźnej nie można wykluczyć.  Smutny


Cytat:A jeżeli prątkują, to dlaczego nie wybuchają epidemie homoseksualizmu. 


A skąd Ergo wie, że nie wybuchają?
Demokracja jest sprzeczna z prawami fizyki - J. Dukaj

Jest inaczej Blog człowieka leniwego
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości