To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy Polska i Polacy wygrywają z Jarosławem?
#61
Lumberjack
Cytat:W stosunku do niektórych ludzi "pan się myli" w ogóle nie wywrze żadnego wrażenia.
Owszem. Zauważ jednak od „proszę Pana” zawsze można gładko przejść do „ty chuju”, podczas gdy w drugą stronę już nie jest to już takie proste.
Cytat:Ja żem tutej popieram Poligona - wolność słowa i nie respektowanie poprawności politycznej jest ok
… zwykle do czasu aż to ktoś nas od „chujów, złodziei i kurwów” zwyzywa. Oczko
O Lord, bless this thy hand grenade, that with it thou mayest blow thy enemies to tiny bits in thy mercy.
Odpowiedz
#62
lumberjack napisał(a): W stosunku do niektórych ludzi "pan się myli" w ogóle nie wywrze żadnego wrażenia.

Ja żem tutej popieram Poligona - wolność słowa i nie respektowanie poprawności politycznej jest ok -  kiedyś ubliżałem od chujów Platformie, teraz PiSowi. Zawsze to jakaś forma wyładowanie frustracji i bezsilności wobec tego, co te kurwisyny odwalają.

Wolność słowa powinna być taka jak w USA, a South Park jest jej najznamienitszym wyrazem.


W stosunku do niektórych ludzi nic nie wywrze żadnego wrażenia. Mimo to zupełnie nie widzę powodów aby poprzez tępotę "współbiesiadników" samemu przybierać ich standardy. Lecąc na budowie, od wspomnianych post  wyżej "chujów" wtapiasz się w środowisko. Mówiąc "per pan" zyskujesz być może  miano ekscentryka, ale również szansę na wywarcie jakiegoś tam wpływu na całą tą wesołą kompanię.
"Wkrótce Europa przekona się, i to boleśnie, co to są polskie fobie, psychozy oraz historyczne bóle fantomowe"
Odpowiedz
#63
O Kufnia;
Jak wynika z sondażu, PiS może liczyć na 47,9 proc. głosów. Na drugim miejscu znalazła się Platforma Obywatelska z wynikiem 22,7 proc. Próg przekracza jeszcze tylko jedna partia - Wiosna Roberta Biedronia z wynikiem 7,3 proc. głosów.

REKLAMA


Czytaj więcej na https://fakty.interia.pl/polska/news-trz...ign=chrome
Naszym celem jest LINIA. Bojowa linia!
Odpowiedz
#64
Dwa Litry Wody napisał(a): Owszem. Zauważ jednak od „proszę Pana” zawsze można gładko przejść do „ty chuju”, podczas gdy w drugą stronę już nie jest to już takie proste.

Tak. Racja.

Dwa Litry Wody napisał(a): … zwykle do czasu aż to ktoś nas od „chujów, złodziei i kurwów” zwyzywa. Oczko

Mi to tam nie przeszkadza. Jakby co to można po mnie jeździć jak po burej suce.

Przeszkadzałoby mi natomiast gdyby ktoś wyzywał mnie od gwałcicieli, pedofili i morderców. Albo jakieś pojazdy po rodzicach. Ale tak poza tym to zawsze można mnie nazwać chujem, kurwą czy innym ścierwojadem i się nie obrażę.

DziadBorowy napisał(a): W stosunku do niektórych ludzi nic nie wywrze żadnego wrażenia. Mimo to zupełnie nie widzę powodów aby poprzez tępotę "współbiesiadników" samemu przybierać ich standardy.

Inaczej należy zwracać się do gburowatych orków, inaczej do subtelnych elfów, a jeszcze inaczej do zwykłych, normalnych ludzi. Skierowanie elokwentnej ą ę gadki do orka wywoła u niego jedynie uśmiech politowania.

DziadBorowy napisał(a): Lecąc na budowie, od wspomnianych post wyżej "chujów" wtapiasz się w środowisko. Mówiąc "per pan" zyskujesz być może miano ekscentryka, ale również szansę na wywarcie jakiegoś tam wpływu na całą tą wesołą kompanię.

Z tego że my - orki z budowy - w trakcie pracy sobie ubliżamy nie wynika, że się nie szanujemy. A przynajmniej można w ten sposób jakoś napięcie i wzajemne niesnaski rozładować. I sprawić, żeby w pracy panowała dobra atmosfera. Wesołość to bardzo fajna rzecz.

Ale jak mam być szczery to odkąd nie pracuję w januszexach, nie mam najczęściej żadnej okazji do nawiązania orczego dialogu. Co najwyżej samemu sobie mogę pojechać jak coś mi nie wyjdzie.
---
Najpewniejszą oznaką pogodnej duszy jest zdolność śmiania się z samego siebie. Większości ludzi taki śmiech sprawia ból.

Nietzsche
---
Polska trwa i trwa mać
Odpowiedz
#65
Cytat:Z tego że my - orki z budowy - w trakcie pracy sobie ubliżamy nie wynika, że się nie szanujemy. A przynajmniej można w ten sposób jakoś napięcie i wzajemne niesnaski rozładować. I sprawić, żeby w pracy panowała dobra atmosfera. Wesołość to bardzo fajna rzecz.

A u mnie za takie rzeczy wylatuje się z dnia na dzień (jeśli jest się wielkim biznesmenem na b2b), i to za słuszne zjebanie kogoś, kto spieprzył swoją robotę i potem jezcze głupio próbował to kryć. W sumie nie wiem która opcja gorsza.
Dopóki rodzimy się i umieramy, póki światło jest w nas, warto się wkurwiać, trzeba się wkurwiać! Wciąż i wciąż od nowa.
Odpowiedz
#66
No ja mam takie poczucie sprawiedliwości, że powinno się zjebać kogoś kto spieprzył robotę i próbował to ukryć.

I zwolnić jeśli nie chciałby tego za darmo poprawić.

Zdarzają mi się takie sytuacje, że nie mogę czegoś wykonać poprawnie i zawsze o tym informuję klienta i się pytam czy mogę inaczej. No i niczego nie ukrywam. Po prostu robię starannie i szczegółowo i na razie zdarzyła mi się tylko jedna reklamacja odnośnie jednej ściany, która cała popękała. Nie mam pojęcia czemu, ale będę to niedługo poprawiał za darmo.
---
Najpewniejszą oznaką pogodnej duszy jest zdolność śmiania się z samego siebie. Większości ludzi taki śmiech sprawia ból.

Nietzsche
---
Polska trwa i trwa mać
Odpowiedz
#67
Lumberjack
Cytat:Z tego że my - orki z budowy - w trakcie pracy sobie ubliżamy nie wynika, że się nie szanujemy.
Wy sobie nie ubliżacie tylko się przekomarzacie używając do tego obustronnie akceptowanego kodu językowego.
Cytat:Mi to tam nie przeszkadza. Jakby co to można po mnie jeździć jak po burej suce. Przeszkadzałoby mi natomiast gdyby ktoś wyzywał mnie od gwałcicieli, pedofili i morderców. Albo jakieś pojazdy po rodzicach.
To zmień sobie „chuja, kurwę i złodzieja” na „dzieciojeba” i zastanów się, czy wtedy będziesz zadowolony. No bo skoro nie obowiązuje żadna poprawność polityczna i każdy o każdym może sobie gadać co chce i jak chce, to nie ty sobie będziesz wybierał kto i co będzie o tobie mówił.


Smok Eustachy
Cytat:O Kufnia; Jak wynika z sondażu, PiS może liczyć na 47,9 proc. głosów. Na drugim miejscu znalazła się Platforma Obywatelska z wynikiem 22,7 proc.
Znaczy się PiS traci 2,3% a Platforma 0,2%. I gdzie tu sensacja?
O Lord, bless this thy hand grenade, that with it thou mayest blow thy enemies to tiny bits in thy mercy.
Odpowiedz
#68
Dwa Litry Wody napisał(a): To zmień sobie „chuja, kurwę i złodzieja” na „dzieciojeba” i zastanów się, czy wtedy będziesz zadowolony. No bo skoro nie obowiązuje żadna poprawność polityczna i każdy o każdym może sobie gadać co chce i jak chce, to nie ty sobie będziesz wybierał kto i co będzie o tobie mówił.

A więc inaczej - granicą wolności słowa powinny być oskarżenia o poważne przestępstwa. Bycie chamem, chujem albo wredną kurwą nie jest nawet lekkim przestępstwem. To jest po prostu określenie na brak ogłady, który jest społecznie kontrowersyjny ale jednak mimo wszystko - dopuszczalny.

Co innego w przypadku używania określeń takich jak: pedofil, gwałciciel, morderca. Takie ubliżanie to już poważne zarzuty, które powinny być udowodnione, a bez dowodów nie powinny być formułowane. Bezpodstawnym zarzutem o pedofilię można komuś totalnie zniszczyć życie. To już nie przelewki.
---
Najpewniejszą oznaką pogodnej duszy jest zdolność śmiania się z samego siebie. Większości ludzi taki śmiech sprawia ból.

Nietzsche
---
Polska trwa i trwa mać
Odpowiedz
#69
Wulgaryzmy w niektórych środowiskach pełnią funkcję integrującą. Dlatego np. polityk, który czasem rzuci mięsem jest postrzegany jako bardziej demokratyczny i tolerancyjny, manifestuje w ten sposób solidarność z wykluczonymi społecznie.
Rozsadziło mi antenę.
Odpowiedz
#70
Dwa Litry Wody napisał(a): Lumberjack
Cytat:Z tego że my - orki z budowy - w trakcie pracy sobie ubliżamy nie wynika, że się nie szanujemy.
Wy sobie nie ubliżacie tylko się przekomarzacie używając do tego obustronnie akceptowanego kodu językowego.
Cytat:Mi to tam nie przeszkadza. Jakby co to można po mnie jeździć jak po burej suce. Przeszkadzałoby mi natomiast gdyby ktoś wyzywał mnie od gwałcicieli, pedofili i morderców. Albo jakieś pojazdy po rodzicach.
To zmień sobie „chuja, kurwę i złodzieja” na „dzieciojeba” i zastanów się, czy wtedy będziesz zadowolony. No bo skoro nie obowiązuje żadna poprawność polityczna i każdy o każdym może sobie gadać co chce i jak chce, to nie ty sobie będziesz wybierał kto i co będzie o tobie mówił.


Smok Eustachy
Cytat:O Kufnia; Jak wynika z sondażu, PiS może liczyć na 47,9 proc. głosów. Na drugim miejscu znalazła się Platforma Obywatelska z wynikiem 22,7 proc.
Znaczy się PiS traci 2,3% a Platforma 0,2%. I gdzie tu sensacja?

Parlamentarne z parlamentarnymi porównuj
Naszym celem jest LINIA. Bojowa linia!
Odpowiedz
#71
Smok Eustachy
Cytat:Parlamentarne z parlamentarnymi porównuj
Takoż przecież uczyniłem. Obydwa sondaże dotyczą przecież wyborów parlamentarnych. A że PiS ma mniej niż miał to już nie moja wina - mnie wszak nikt nie sondażował. A zresztą, nawet gdyby, to przecież bez chwili wahania zadeklarowałbym poparcie dla Partii i Pierwszego Motorniczego Lokomotywy Postępu.

Lumberjack
Cytat:A więc inaczej - granicą wolności słowa powinny być oskarżenia o poważne przestępstwa.
Nie. W cywilizowanym państwie granice wolności słowa obywatele wyznaczają sobie sami – wzywając do przeprosin, sprostowań i składając pozwy.
O Lord, bless this thy hand grenade, that with it thou mayest blow thy enemies to tiny bits in thy mercy.
Odpowiedz
#72
Parlament z parlamentem a europarlament z europarlamentem. Zezwala się cierpieć
Naszym celem jest LINIA. Bojowa linia!
Odpowiedz
#73
Smok Eustachy
Cytat:Parlament z parlamentem a europarlament z europarlamentem.
Czytaj co wklejasz i co komentujesz. Obydwa sondaże dotyczą wyborów do sejmu.
Cytat:Zezwala się cierpieć
Zatem cierp.
O Lord, bless this thy hand grenade, that with it thou mayest blow thy enemies to tiny bits in thy mercy.
Odpowiedz
#74
Intersubiektywna norma społeczna musi być

Dwa Litry Wody napisał(a): Smok Eustachy
Cytat:Parlament z parlamentem a europarlament z europarlamentem.
Czytaj co wklejasz i co komentujesz. Obydwa sondaże dotyczą wyborów do sejmu.
Cytat:Zezwala się cierpieć
Zatem cierp.

Chyba że szczęścia.
Naszym celem jest LINIA. Bojowa linia!
Odpowiedz
#75
Smok Eustachy
Cytat:Chyba że szczęścia.
Każdy powód jest dobry.
O Lord, bless this thy hand grenade, that with it thou mayest blow thy enemies to tiny bits in thy mercy.
Odpowiedz
#76
Cierpień mych ciąg dalszy:
https://www.portalsamorzadowy.pl/polityk...27955.html
"Sztab w składzie Karnowski, Brejza i Szłapka właściwie już pracuje, ale ma zostać poszerzony o kilka osób"

kto tu podawał jakieś artykuły ze strategiami podawał? Amerykański specjalista miał rządzić kampanią i co się z tego urodziło? Ano ścisły sztab. Dobrze, że Kierwińskiego nie ma.
Naszym celem jest LINIA. Bojowa linia!
Odpowiedz
#77
Amerykanski specjalista by sie w Polsce nie sprawdzil.
Potrzebne by mu byly amreykanskie instytucje na ktorych taki specjalista w Stanach sie opiera.
Artykuly programowe nie sa potrzebne, wystarczy program PO z 2007r (?) 15 / 15 / 15. Uśmiech
Odpowiedz
#78
Żarłak napisał(a): Zwolnienie typa wystarczy umotywować tym, że był chamski. A kto chce pracować z chamami...? To niech go cham zatrudni.

Postawa pseudoprawicy to zwyczajne odwracanie uwagi od innych ważnych kwestii. "Skandal" na zamówienie PiS. Od początku rządów tych miernot mają miejsce takie "skandale". Ciągle jest ten sam schemat: "biją nas i gnębią, nas, prawdziwych Polaków". To ma na celu mobilizować elektorat PiS (oblężoną twierdzę) i odwracać uwagę od spraw ważniejszych. Nie ma sensu tłumaczyć "im", że są hipokrytami etc. To jest jasne. "Oni" działają świadomie.

To jest celowe obniżanie standardów debaty publicznej. Narracja PiS nastawiona jest na dokonanie takiego "resetu" pośród opinii publicznej, gdzie na nowo zaczyna się rozmawiać o sprawach dawno przedyskutowanych, zmienia znaczenia słów, i gra na emocjach. To "dziel i rządź" w działaniu.
The Phillrond napisał(a):(...)W moim umyśle nadczłowiekiem jawi się ten, kogo nie gnębi strach przed  nieuniknionym i kto dąży do harmonijnego rozwoju ze świadomością stanu  rzeczy

“What warrior is it?”

“A lost soul who has finished his battles somewhere on this planet. A pitiful soul who could not find his way to the lofty realm where the Great Spirit awaits us all.”


.
Odpowiedz
#79
Jednak przegrywają:

https://businessinsider.com.pl/finanse/m...ht/vdl5pg7

Co prawda sama informacja o tym, że zwiększyło się ubóstwo Polaków już była, ale tu dodatkowo podane są prawdopodobne tego powody.
"Wkrótce Europa przekona się, i to boleśnie, co to są polskie fobie, psychozy oraz historyczne bóle fantomowe"
Odpowiedz
#80
Adam M. napisał(a): Amerykanski specjalista by sie w  Polsce nie sprawdzil.
Potrzebne by mu byly amreykanskie instytucje na ktorych taki specjalista w Stanach sie opiera.
Artykuly programowe nie sa potrzebne, wystarczy program PO z 2007r (?) 15 / 15 / 15. Uśmiech

Pisiory wygrały amerykańskimi specjalistami chyba.
Naszym celem jest LINIA. Bojowa linia!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości