To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ankieta: W zbliżających się wyborach parlamentarnych będę głosować na:
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Zjednoczoną Prawicę (PiS+SP+Porozumienie)
13.33%
6 13.33%
Koalicję Obywatelską (PO+.N+IPL+Zieloni)
26.67%
12 26.67%
Lewicę (SLD+Wiosna+Razem)
28.89%
13 28.89%
PSL+Kukiz'15
8.89%
4 8.89%
Konfederację (Korwin+Braun+Narodowcy)
13.33%
6 13.33%
Inny komitet
2.22%
1 2.22%
Nie będę głosować
6.67%
3 6.67%
Oddam nieważny głos
0%
0 0%
Razem 45 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wybory parlamentarne 2019
NinnyCamacho napisał(a):
Iselin napisał(a): Mamy do czynienia raczej z nasiloną plemiennością.

Własnie.

Znajoma lewaczka zbanowała mnie na fejsbuku, bo wyraziłam swoją opinię, że nie należy delegalizować Marszu Niepodległości. Nie powiedziałam, że wspieram środowiska nacjonalistyczne, tylko że uważam, że mają prawo do swoich demonstracji. To wystarczyło, żeby mnie uznać za homofoba i dać bana.

Znajomy prawak mnie zbanował, bo mam nieślubne dzieci z Niemcem. To czyni ze mnie lewacką k**wę, a on się z takimi nie będzie zadawał.

Głupiutkie jest to wszystko. Ludzie srają sobie wzajemnie na głowy i dochodzi do tego, że nie da się nawet porozmawiać.

Obawiam się, że ludzie w większości mają naturalnie nasrane do głów. Nie wiem czy to zasługa plemienności czy zwykłej hipokryzji. Ludzie robią to co według nich korzyść przynosi. I postawy jakie prezentują ich reprezentanci będą tłumaczone i tuszowane lub ignorowane. Jakby było inaczej to "naszych" zastpili by "oni". I byłby dramat.
Sebastian Flak
Odpowiedz
[Obrazek: 69652748_920548778308775_198793231739754...e=5E150F45]

Jak PiS po czymś takim nie przepierdoli jesienią, to stracę już resztki wiary w ten kraj.
Dopóki rodzimy się i umieramy, póki światło jest w nas, warto się wkurwiać, trzeba się wkurwiać! Wciąż i wciąż od nowa.
Odpowiedz
lumberjack napisał(a): Lewaki to są tolerancyjne póki się wzajemnie poklepują po pleckach i utwierdzają w swoich oświeconych, mądrych i dojrzałych przekonaniach.

To trochę uproszczenie ale generalnie tak. Dużo częściej wśród prawaków spotkasz się z opinią, że lewak ma święte prawo do swoich (głupich bo głupich, ale własnych) poglądów, niż na odwrót. Lewak dużo częściej powie, że prawak takich poglądów posiadać nie może bo to mowa nienawiści, homofobia, genderofobia itd. itp.
Odpowiedz
Nawet jakby na suto zakrapianej orgietce zaszlachtowali i zjedli kelnera, to i tak by nic nie tąpnęło.
Taki kraj.
A nas Łódź urzekła szara - łódzki kurz i dym.
Odpowiedz
Sofeicz napisał(a): Nawet jakby na suto zakrapianej orgietce zaszlachtowali i zjedli kelnera, to i tak by nic nie tąpnęło.
Taki kraj.

Kraj egoistów i bohaterów na pokaz.

lumberjack napisał(a): Lewaki to są tolerancyjne póki się wzajemnie poklepują po pleckach i utwierdzają w swoich oświeconych, mądrych i dojrzałych przekonaniach.

Prawaki to som kulturalne do czasu, aż nie zaczniesz komentować ich poglądów. Wtedy okazuje się, że oni mogą cię zbluzgać bezkarnie, ale ty musisz to tolerować.
The Phillrond napisał(a):(...)W moim umyśle nadczłowiekiem jawi się ten, kogo nie gnębi strach przed  nieuniknionym i kto dąży do harmonijnego rozwoju ze świadomością stanu  rzeczy

“What warrior is it?”

“A lost soul who has finished his battles somewhere on this planet. A pitiful soul who could not find his way to the lofty realm where the Great Spirit awaits us all.”


.
Odpowiedz
lumberjack napisał(a): Lewaki to są tolerancyjne póki się wzajemnie poklepują po pleckach i utwierdzają w swoich oświeconych, mądrych i dojrzałych przekonaniach.
Jest w tym dużo racji. Elityzm to zmora lewicy, co bardziej nawet widać w państwach bardziej zdemokratyzowanych, niż Polska. Przy wszystkich zastrzeżeniach co do wiarygodności Biedronia jako polityka, to akurat pijaru mógłby uczyć całego AntyPisu. Narodowców i innych wariatów należy przytulać i bombardować chrześcijańską miłością bliźniego, aż się zerzygają. Agresja, choćby nie wiem jak "słuszna", tylko ich nakręca.

A teraz z innej beczki: pełnometrażowy film propagandowy puszczany w kinach przez wyborami to ciekawa innowacja. Kampania wyborcza, na której się zarabia, to nowa jakość. "Polityka" Patryka Vegi ma być komedią, co więcej, sądząc po zwiastunie, nawet śmieszną. O ile, rzecz jasna, ktoś nie jest za PiSem. Czy ktoś zna przykłady takich akcji politycznych z innych krajów?
Odpowiedz
Cytat:Narodowców i innych wariatów należy przytulać i bombardować chrześcijańską miłością bliźniego, aż się zerzygają. Agresja, choćby nie wiem jak "słuszna", tylko ich nakręca.

Nie zerzygają, tylko po prostu ci wyjebią i skończy się przytulanie. Przytulać ludzi, którzy chcą twojej eksterminacji, zabawne. Szkoda, że Żydom podczas Holocaustu tego protipa nie sprzedałeś, pokojowa nagroda Nobla gwarantowna.

Cytat:To trochę uproszczenie ale generalnie tak. Dużo częściej wśród prawaków spotkasz się z opinią, że lewak ma święte prawo do swoich (głupich bo głupich, ale własnych) poglądów, niż na odwrót. Lewak dużo częściej powie, że prawak takich poglądów posiadać nie może bo to mowa nienawiści, homofobia, genderofobia itd. itp.

Bzdura, chyba w twojej banieczce, wyjdź z niej chociaż na takiego Twittera, aż kipi od tolerancyjnej prawicy xD
Dopóki rodzimy się i umieramy, póki światło jest w nas, warto się wkurwiać, trzeba się wkurwiać! Wciąż i wciąż od nowa.
Odpowiedz
cobras napisał(a): [Obrazek: 69652748_920548778308775_198793231739754...e=5E150F45]

Jak PiS po czymś takim nie przepierdoli jesienią, to stracę już resztki wiary w ten kraj.


Nie przepierdoli. Nawet im nie drgnie.

Zresztą to tylko wierzchołek góry lodowej. Znajomy nauczyciel z technikum opowiadał, że w wakacje musieli robić plan pracy na 4 i 5 lat nie wiedząc w których klasach będą egzaminy zawodowe (więc ustawiali przedmioty licząc na farta, że trafią i nie będzie tak, że materiał do egzaminu w klasie 3 będzie zaplanowany na klasę 4 Duży uśmiech), podstawa programowa została przez ministra podpisana dopiero z początkiem czerwca a wg stanu na zeszły piątek nie było jeszcze wzorcowych programów nauczania dla kierunów na które on uczy.

Tak więc tego "reforma jest świetnie przygotowana"


Ale to powyżej pokazuje dlaczego strajk nauczycieli miał jakieś szanse we wrześniu a nie miał żadnych w kwietniu i maju.



lumberjack napisał(a): Mnie znajomy super tolerancyjny lewak usunął ze znajomych, bo krytykowałem GW, a a jego żona właśnie tam pracuje.

Lewaki to są tolerancyjne póki się wzajemnie poklepują po pleckach i utwierdzają w swoich oświeconych, mądrych i dojrzałych przekonaniach.

A prawaki to nie? Weźmy tą ich walkę z "polityczną poprawnością" . Przeszkadza im ona gdy nie można pisać chamskich tekstów o murzynach czy "pedałach" ale niech tylko ktoś  napisze chamski tekst o Bozi.
"Wkrótce Europa przekona się, i to boleśnie, co to są polskie fobie, psychozy oraz historyczne bóle fantomowe"
Odpowiedz
cobras napisał(a): Bzdura, chyba w twojej banieczce, wyjdź z niej chociaż na takiego Twittera, aż kipi od tolerancyjnej prawicy xD

Na tłiterze kipi od buców i stulejarzy mocnych w gębie, których jest raptem parę tysięcy, ale w necie robią tłum. Natomiast realnie występujący pisowcy i kukiści w biologicznej postaci są ludźmi najczęściej cywilizowanymi i sympatycznymi, chociaż zazwyczaj są sfrustrowani i lubią mówić o tym, że im niedobrze. Stulejarze odnieśli sukces, bo ich właśnie przytulili i przekonali, że jest im niedobrze z powodu "agresywnego lewactwa". Dlatego z rozkoszą prowokują kontr-agresję, bo każdy jej przejaw wzmacnia ich przekaz.
Odpowiedz
Cytat:Na tłiterze kipi od buców i stulejarzy mocnych w gębie, których jest raptem parę tysięcy, ale w necie robią tłum. Natomiast realnie występujący pisowcy i kukiści w biologicznej postaci są ludźmi najczęściej cywilizowanymi i sympatycznymi, chociaż zazwyczaj są sfrustrowani i lubią mówić o tym, że im niedobrze.

Zwykle to są te same osoby, tylko na twitterze mogą być anonimowi, przez co czują się bezkarni i piszą od serca. W realu trzeba jakieś pozory jeszcze zachowywać.
Dopóki rodzimy się i umieramy, póki światło jest w nas, warto się wkurwiać, trzeba się wkurwiać! Wciąż i wciąż od nowa.
Odpowiedz
zefciu napisał(a):
Socjopapa napisał(a): Dziwny tok rozumowania biorąc pod uwagę, że w przypadku ZZ promowana jest gorsza jakość produktu nabywana przez podmiot trzeci, a w przypadku adwokatów promowana jest lepsza jakość produktu nabywana przez samego zainteresowanego.
Coś dziwnie przekształcasz analogię. Mamy podmiot, który potrzebuje, aby ktoś go reprezentował. I ten podmiot nabywa sobie reprezentanta.
Akt promowania gorszego nad lepszym jednakowoż nie odbywa się w związku ze znajdywaniem sobie reprezentanta, ale w związku z charakterem działalności owych reprezentantów. W tym miejscu należałoby więc szukać analogii, skoro o tym aspekcie chcemy rozmawiać. 

Iselin napisał(a): Zdanowskiej Oczko Podałam na szybko przykłady ewidentnego łamania prawa, ale zgadzam się, że te sprawy są nieporównywalne. Chociaż obydwie są poważne.
A co zrobiła Zdanowska? Nie kwestionując wyroków, gdzieś czytałem, że stan faktyczny w sprawie nie jest do końca jasny.

NinnyCamacho napisał(a): Znajomy prawak mnie zbanował, bo mam nieślubne dzieci z Niemcem. To czyni ze mnie lewacką k**wę, a on się z takimi nie będzie zadawał.
Ło żeż, zdrada Narodu! Oczko

cobras napisał(a): [Obrazek: 69652748_920548778308775_198793231739754...e=5E150F45]

Jak PiS po czymś takim nie przepierdoli jesienią, to stracę już resztki wiary w ten kraj.
Jak mało kogo rusza podwyżka podatków (w tym inflacja), wprowadzanie nowych podatków, farma trolli w ministerstwie czy rozbrojenie wojska to jak niby ma ich ruszyć jakaś gówniara, która narzeka, że nie będzie miała czasu na imprezy chodzić? Swoją szosą, właśnie taka m.in. linia obrony już została przyjęta: "nie będą się szlajać po imprezach", "wyśpią się", "też tak miałem we wcześniejszych latach" itd.
Sofeicz napisał(a): Nawet jakby na suto zakrapianej orgietce zaszlachtowali i zjedli kelnera, to i tak by nic nie tąpnęło.
Taki kraj.
Oczywiście. Obywatele zostali skutecznie kupieni za ich własne pieniądze.
"All great men should be haunted by the fear of not living up to their potential.
All loyal men should be haunted by the fear of not having done enough for their country.
All honourable men should be haunted by the fear of not having lived a life worthy of those men who came before us." Sigurd
Odpowiedz
Cytat:Jak mało kogo rusza podwyżka podatków (w tym inflacja), wprowadzanie nowych podatków, farma trolli w ministerstwie czy rozbrojenie wojska to jak niby ma ich ruszyć jakaś gówniara, która narzeka, że nie będzie miała czasu na imprezy chodzić? Swoją szosą, właśnie taka m.in. linia obrony już została przyjęta: "nie będą się szlajać po imprezach", "wyśpią się", "też tak miałem we wcześniejszych latach" itd.

Naprawdę mam ci tłumaczyć dlaczego dzieciak wracający do domu ze szkoły wieczorem bardziej ruszy niż jakieś trolle na twitterze czy chujowa sytuacja w wojsku, które przeciętny obywatel widzi raz do roku na paradzie?
Dopóki rodzimy się i umieramy, póki światło jest w nas, warto się wkurwiać, trzeba się wkurwiać! Wciąż i wciąż od nowa.
Odpowiedz
cobras napisał(a): Naprawdę mam ci tłumaczyć dlaczego dzieciak wracający do domu ze szkoły wieczorem bardziej ruszy niż jakieś trolle na twitterze czy chujowa sytuacja w wojsku, które przeciętny obywatel widzi raz do roku na paradzie?
Kogo ruszy? Dzieciaki nie głosują. Poza tym takie sytuacje występują głównie w miastach, które PiS i tak spisał na straty.
Odpowiedz
Socjopapa napisał(a): A co zrobiła Zdanowska? Nie kwestionując wyroków, gdzieś czytałem, że stan faktyczny w sprawie nie jest do końca jasny.

Zdanowska sobie poradzi, bo jest cwana i gra dla siebie, a nie dla PO. A że przy okazji jest ponoć niezłą prezydent miasta i wiele dobrego zrobiła dla Łodzi, to będzie miała poparcie nie tylko wśród twardego elektoratu PO, ale też u innych wyborców. Tak samo jest w mojej mieścinie, gdzie prezydent miasta to jeszcze dzieciak, w dodatku z PSL, ale każdego to wali, bo chłopak ma głowę na karku i robi wszystko, żeby w mieście się lepiej żyło. Dlatego nawet twardy elektorat PiS na niego głosuje, chociaż na sam widok PSL-u dostaje drgawek.

Socjopapa napisał(a): Ło żeż, zdrada Narodu!

Koniec świata, nie? Uśmiech
Odpowiedz
NinnyCamacho napisał(a): Znajomy prawak mnie zbanował, bo mam nieślubne dzieci z Niemcem.
A Grunwald?! A Września?! A Westerplatta!?! Duży uśmiech
Mówiąc prościej propedegnacja deglomeratywna załamuje się w punkcie adekwatnej symbiozy tejże wizji.
Odpowiedz
kmat napisał(a):
NinnyCamacho napisał(a): Znajomy prawak mnie zbanował, bo mam nieślubne dzieci z Niemcem.
A Grunwald?! A Września?! A Westerplatta!?! Duży uśmiech

Co tam Grunwald, a co z Wandą, co się topiła w Wiśle, bo nikt jej nie chciał... wróć, bo Niemiec ją chciał?

PS:

@NinnyCamacho

A zapytam się nieśmiało, czy ten Niemiec to przynajmniej dobry katolik, czy jakiś here..., ten, sekci..., znaczy się, protestant?
Wszystko ma swój czas
i jest wyznaczona godzina
na wszystkie sprawy pod niebem
Spoiler!
Koh 3:1-8 (edycje własne)
Odpowiedz
NinnyCamacho
Cytat:Znajomy prawak mnie zbanował, bo mam nieślubne dzieci z Niemcem.
Tak z ciekawości – prawilną czarę goryczy przelała niemieckość, czy nieślubność?
O Lord, bless this thy hand grenade, that with it thou mayest blow thy enemies to tiny bits in thy mercy.
Odpowiedz
bert04 napisał(a): A zapytam się nieśmiało, czy ten Niemiec to przynajmniej dobry katolik, czy jakiś here..., ten, sekci..., znaczy się, protestant?

Katolik polskiego pochodzenia, z polskim nazwiskiem.
Nie straciłam głowy tak do końca. Anioł

Dwa Litry Wody napisał(a): Tak z ciekawości – prawilną czarę goryczy przelała niemieckość, czy nieślubność?

Wydaje mi się, że 50/50. Nie dość, że szastam swoimi polskimi genami (niebieskie oczy, blond włosy), to jeszcze bez sakramentów. Płacz
Odpowiedz
Żarłak napisał(a): Prawaki to som kulturalne do czasu, aż nie zaczniesz komentować ich poglądów. Wtedy okazuje się, że oni mogą cię zbluzgać bezkarnie, ale ty musisz to tolerować.

Prawaki też są dobre. Ubliżają komuś na prywatnym portalu (facebook), który to ma politykę niby antydyskryminacyjną, a potem przeżywają bany. Nikt nikogo przecież nie zmusza do korzystania z fb, więc i płakusiania nie powinno być.

ZaKotem napisał(a): Narodowców i innych wariatów należy przytulać i bombardować chrześcijańską miłością bliźniego, aż się zerzygają. Agresja, choćby nie wiem jak "słuszna", tylko ich nakręca.

A nie wiem. Ja żem mutant prawacko-lewacki; trochę takich poglądów mam, trochą srakich, ale w żadnym przypadku nikogo nie zamierzam bombardować miłością gdyż nie lubię ludzi niezależnie od poglądów politycznych.
---
Najpewniejszą oznaką pogodnej duszy jest zdolność śmiania się z samego siebie. Większości ludzi taki śmiech sprawia ból.

Nietzsche
---
Polska trwa i trwa mać
Odpowiedz
NinnyCamacho napisał(a):
bert04 napisał(a): A zapytam się nieśmiało, czy ten Niemiec to przynajmniej dobry katolik, czy jakiś here..., ten, sekci..., znaczy się, protestant?

Katolik polskiego pochodzenia, z polskim nazwiskiem.
Nie straciłam głowy tak do końca. Anioł

No to bierzesz i go przesiąkasz na 100% Polaka. Nigdzie się tak nie polonizuje jak... no?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości