To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ankieta: Czy jesteś za możliwością prawnego rejestrowania związków homoseksualnych w Polsce?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Tak, ze wszystkimi prawami jak w małżeństwie heteroseksualnym
43.28%
58 43.28%
Tak, ale bez prawa do adopcji i/lub z innymi ograniczeniami
29.10%
39 29.10%
Nie, jestem przeciwny
14.93%
20 14.93%
Nie i uważam, że homoseksualiści już mają za dużo praw
12.69%
17 12.69%
Razem 134 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 11 głosów - średnia: 2.55
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Homotematy/posty
Battlecruiser napisał(a): Okazuje się bowiem, że nikt tak nie naurąga homoseksualiście jak aktywista LGBT i refleksja na ten temat przebija się do przestrzeni publicznej: Rzucają się do gardeł innym gejom i lesbijkom. Zamiast merytorycznej dyskusji dostaje się bana i wylatuje z grup LGBT na Facebooku. Na pożegnanie otrzymuje się wiązankę słowną: „katotalib”, „ch*j”, „prawicowy zj*b”. „Odpie**ol się od naszych macic” i oczywiście – „wypie**alaj”.
http://lgbtpolska.com/wojna-lgbt-z-lgbt-...rg0x7nrDyg
Do tego dochodzą jeszcze wyzwiska typu "ciota" czy nawet "pedał". Oczywiście jeśli dany osobnik podpadnie danemu aktywiście.

Aż się zwruszyłem normalnie. Battlecruiser w dyskusji o homo linkuje artykuł napisany przez homo na homostronie, a nie prawacką prasę? Chory jesteś? Huh

Artykuł oczywiście powinien być obowiązkowy dla wszystkich "antygejów" Pokazuje bzdurność majaków o jakiejś "ideologii lgbt".

Cytat:Jest pewna szansa, że powstanie jakiś ruch takich osób, pod hasłem: "my jesteśmy normalne padały a LGBT są nienormalne".  Będzie to jakieś mniej lub bardziej sformalizowany ruch. Jest pewna szansa że pojawią się na Marszu Niepodległości razem z narodowcami z Białegostoku  i se będą spiewać "j*bac LGBT".

Jest szansa taka sama jak na to, że te kilkadziesiąt tysięcy ludzi z Marszu Niepodległości odmówi uczestnictwa w imprezie z tymi paroma setkami faszystów, żeby nie być z nimi kojarzonymi. Ale chyba nawet ci normalni patrioci nie będą spiewać "j*bać Boga, honor i ojczyznę". Generalnie jednak każdy ruch gejowych sprzeciwiających się prowokacjom cudoków jest dobry dla wszystkich.
Odpowiedz
ZaKotem napisał(a): Artykuł oczywiście powinien być obowiązkowy dla wszystkich "antygejów" Pokazuje bzdurność majaków o jakiejś "ideologii lgbt".

Przeczytałem go sobie. Mądry i rozsądny artykuł.

Czyli na pewno zostanie przez wszystkich olany.
---
Najpewniejszą oznaką pogodnej duszy jest zdolność śmiania się z samego siebie. Większości ludzi taki śmiech sprawia ból.

Nietzsche
---
Polska trwa i trwa mać
Odpowiedz
Tymczasem mamy już terrorystów anty-lgbt co chodzą na Marsze z bombami, a wczoraj jakiś świr z nożami biegł na Marsz Równości we Wrocku, no ale to LGBT jest głównym wrogim smoków i im podobnych, w końcu wymieniają ich jako swój główny lęk xD -https://natemat.pl/284753,polscy-mezczyzni-najbardziej-boja-sie-lgbt-na-dalszych-miejscach-wojna
Dopóki rodzimy się i umieramy, póki światło jest w nas, warto się wkurwiać, trzeba się wkurwiać! Wciąż i wciąż od nowa.
Odpowiedz
Artykuł pokazuje właśnie, że jest ideolo LGBT i pozostaje ona w sprzeczności z interesami poszczególnych osobników
Naszym celem jest LINIA. Bojowa linia!
Odpowiedz
Cytat:Tymczasem mamy już terrorystów anty-lgbt co chodzą na Marsze z bombami

Na Waszym miejscu bym się nie przyznawał, że ich macie, bo to trochę głupie ze strategicznego punktu widzenia.

Cytat:a wczoraj jakiś świr z nożami biegł na Marsz Równości we Wrocku

Jakby tego księcia pustyni nie wpuszczono do Polski to nie byłoby problemu.

Ej, Cobras, skoro już Cię wzięło na szczerość, to może też podasz jakieś dowody na istnienie tych terrorystów co chodzą na parady gejowej pychy z bombami? Skoro ich macie, to przecież zapisaliście to gdzieś w jakichś archiwach, nie?
Odpowiedz
Cytat:Na Waszym miejscu bym się nie przyznawał, że ich macie, bo to trochę głupie ze strategicznego punktu widzenia.

No tak, jak to prawaki chcą zrobić zamach, to tylko takie śmieszki jesteście w stanie wypierdzieć. Ale zrobić tęczową matkę boską to sracie kałem na cały kraj.

https://www.tvp.info/44652567/malzenstwo...z-rownosci


Cytat:Jakby tego księcia pustyni nie wpuszczono do Polski to nie byłoby problemu.

No i znowu się zesrałeś:
Cytat:To obywatel Polski, który był już wcześniej notowany za przestępstwa i wykroczenia.

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7...=BoxOpImg4
Dopóki rodzimy się i umieramy, póki światło jest w nas, warto się wkurwiać, trzeba się wkurwiać! Wciąż i wciąż od nowa.
Odpowiedz
Przepraszam bardzo, a jak niby miałem zareagować na podanie przez Ciebie sensacyjnej wiadomości bez jakiegokolwiek źródła? To ja Ci teraz napiszę, że francuski parlament zaraz przegłosuje ustawę zgodnie z którą za stwierdzenie że geje powinni żyć w celibacie będzie się szło do pierdla. I se kurwa sam szukaj.

Cytat:To obywatel Polski, który był już wcześniej notowany za przestępstwa i wykroczenia.

Po pierwsze primo, obywatelstwo nie wyklucza się z byciem imigrantem, mógł je uzyskać (choć faktycznie mało to prawdopodobne skoro miał problemy z prawem).
Po drugie primo, znowu nie podałeś żadnego linka. Próbowałem sobie coś znaleźć samemu i wyskoczył artykuł który podawał tylko doniesienia policji o tym że był taki facet i krzyczał coś o Allahu, nic nie było o przynależności państwowej ani o notowaniu przez policję bo pewnie artykuł był starszy i dziennikarze nie zdążyli sprawdzić. To, że atakujący był jakimś Mohamedem czy innym Ahmedem wydawało się w przy takim doniesieniu bardzo prawdopodobne. A Ty, powtarzam, nie podałeś źródła, takie zachowanie psuje forum.
Odpowiedz
Cytat:Po pierwsze primo, obywatelstwo nie wyklucza się z byciem imigrantem, mógł je uzyskać (choć faktycznie mało to prawdopodobne skoro miał problemy z prawem).
Po drugie primo, znowu nie podałeś żadnego linka. Próbowałem sobie coś znaleźć samemu i wyskoczył artykuł który podawał tylko doniesienia policji o tym że był taki facet i krzyczał coś o Allahu, nic nie było o przynależności państwowej ani o notowaniu przez policję bo pewnie artykuł był starszy i dziennikarze nie zdążyli sprawdzić. To, że atakujący był jakimś Mohamedem czy innym Ahmedem wydawało się w przy takim doniesieniu bardzo prawdopodobne. A Ty, powtarzam, nie podałeś źródła, takie zachowanie psuje forum.

Czyli gówno wiesz w temacie, nie potrafisz niczego wyszukać, ale zabierasz glos. I to ja psuję forum, a nie typ "nie znam się, to się wypowiem".

Masz tu swojego Abdula:

[Obrazek: 5d98e1aea275a_p.jpg?1570310564]

[Obrazek: 5d98e1b91fa69_p.jpg?1570354039]

https://gazetawroclawska.pl/marsz-rownos...d/39151263
Dopóki rodzimy się i umieramy, póki światło jest w nas, warto się wkurwiać, trzeba się wkurwiać! Wciąż i wciąż od nowa.
Odpowiedz
Książę pustyni z niego żaden, ale to nie wyklucza, że jest muzułmaninem. W UK to właśnie głównie muslimy protestują przeciw LGBT.
---
Najpewniejszą oznaką pogodnej duszy jest zdolność śmiania się z samego siebie. Większości ludzi taki śmiech sprawia ból.

Nietzsche
---
Polska trwa i trwa mać
Odpowiedz
Taa. W Polsce antygejowski fanatyk z pewnością musi być muzułmaninem. Bo jaką inną religię, której niektórzy kapłani nakręcają nienawiść do gejów, mógłby u nas wyznawać?  Duży uśmiech
"Wkrótce Europa przekona się, i to boleśnie, co to są polskie fobie, psychozy oraz historyczne bóle fantomowe"
Odpowiedz
No ale powtarzam. Krzyczał coś o Allahu. Może się tylko podszywał pod muzułmanina. Może z tym Allahem to fejk. No ale to gdybanie, równie dobrze na tę chwilę można sobie gadać że to na przykład tęczowa fałszywa flaga. Jeżeli koleś biegnie w stronie zgromadzenia publicznego z nożami i krzyczy "Allah akbar" to najprawdopodobniej jest muzułmańskim terrorystą i tyle.
Odpowiedz
Masę razy słyszałem jak ludzie w Polsce krzyczeli  Allah Akbar. Żaden z nich muzułmaninem nie był. Jakbym miał obstawiać to jakiś prawicowy zjeb, któremu za bardzo weszło pierdzielenie Kaczyńskich i Jędraszewskich o LGTB a jeszcze nie do końca wyszło wcześniejsze pierdzielenie o uchodźcach chcących gwałcić nasze kobiety.
"Wkrótce Europa przekona się, i to boleśnie, co to są polskie fobie, psychozy oraz historyczne bóle fantomowe"
Odpowiedz
Szkocka policja rozbiła grupę pedofilów.  Działacz gejowski, który żądał prawa do adopcji, dostał dożywocie.

Zwracają uwagę fakty.

Cytat:Kilka lat temu, gdy jeszcze nie był to temat tabu, policja udostępniła statystki dotyczące molestowania dzieci. W zależności od regionu od 23 do 43 procent tych przestępstw było sprawką gejów. Zważywszy, że stanowią oni 1, góra 2 procent społeczeństwa, mamy do czynienia z wielką nadreprezentacją

Dewiacja rodzi dewiacje znacznie szczodrzej. Wiadomo od zawsze.

Cytat:Każdy, kto uważa, że taki związek istnieje, jest debilem. To był zbieg okoliczności – ucięła przedstawicielka czołowej organizacji homoseksualnej w Glasgow i odłożyła słuchawkę.

Odzywka przypomina do złudzenia  jesteś chory, czy bzdurne majaki. Zamiast rzetelnego badania faktów i związków wyzwiska, próby zaszczucia i tłamszenie prawdy terrorem poprawności politycznej.
Król jest nagi.

I drugi link.


Około 600 tysięcy osób wzięło dziś udział w manifestacji przeciwko udostępnianiu tzw. macierzyństwa zastępczego (GPA) i o technik wspomaganego rozrodu (PMA) parom homoseksualnym. Rząd Emmanuela Macrona zapowiada wprowadzenie ustawy, w myśli której dla dziecka urodzonego w parze lesbijskiej ustanawiać ma dwie równorzędne matki.


Zaraz, 600 tys manifestantów, a żadne mainstremowe medium o tym nie wspomniało? (wynik google 3:00)

Obawiam się, że lud oświecony ma być trzymany w ciemnocie i myśleć, że cały świat tak myśli jak wszystkim każą. Lud zaś zacofany i tępy ma myśleć, że jest osamotniony i jego protesty są jedyne w morzu postępu.  Tak manipuluje się ludźmi.
Odpowiedz
Gladiator

Do tego fragmentu:

"Kilka lat temu, gdy jeszcze nie był to temat tabu, policja udostępniła statystki dotyczące molestowania dzieci. W zależności od regionu od 23 do 43 procent tych przestępstw było sprawką gejów. Zważywszy, że stanowią oni 1, góra 2 procent społeczeństwa, mamy do czynienia z wielką nadreprezentacją"

Nie dopisałeś:

"– powiedziała „Rzeczpospolitej” brytyjska specjalistka ds. wychowywania dzieci Lynette Burrows."

Więc nie wierzę, że przypadkowo uciales akurat w takim momencie, ze nie widać, że są to słowa prawicowej Lynette Burrows, które określiłeś faktami.

Nie wiem czy takie statystyki są czy nie, może są i może faktycznie coś jest na rzeczy, ale tego nie wiem... wiem za to, że ty jesteś manipulatorem.
Odpowiedz
ad Lampart


Cytat:Nie dopisałeś:

"– powiedziała „Rzeczpospolitej” brytyjska specjalistka ds. wychowywania dzieci Lynette Burrows."

Więc nie wierzę, że przypadkowo uciales akurat w takim momencie, ze nie widać, że są to słowa prawicowej Lynette Burrows, które określiłeś faktami.

Nie wiem czy takie statystyki są czy nie, może są i może faktycznie coś jest na rzeczy, ale tego nie wiem... wiem za to, że ty jesteś manipulatorem.

A widzisz! Spójrz co sam piszesz.

Potwierdzasz fakt istnienia statystyk, które są zamieszczone w podanym linku. Ponieważ odmienne są one od poliporawnego obrazu obecnego wszędzie wokół, nie masz do nich zaufania. Fakt ten wzmacnia prawicowość Lynette Burrows. Czego więc oczekujesz, że związane z lewicą środowiska wypiszą sobie powyższe dane na sztandarach? Nie oczekiwałbym tego, nikt nie jest zainteresowany działaniem przeciw sobie. To obiektywne psychologicznie zachowanie zrozumiałe dla każdego.

 Jest bardzo niebepieczne dla homolobby i zwolenników, potrzebna jest więc jakaś reakcja. Skoro brakuje argumentów, to z reguły przechodzi się do ad personam, wyobrażając  sobie (a nawet wierząc w to), jakieś wrogie działanie. Rzeczywistość jest jaka jest, reszta to już wymuszone obracanie kota ogonem.

Jest niewątpliwym faktem, że dzisiaj wszystko jest polityczne, a skrajną nieufność wobec kogokolwiek i czegokolwiek wynika z ogromu manipulacji. Także brak jednego jasnego sposobu oceny rzeczywistości, zastąpionym chaosem informacyjnym wpływa na skrajną podejrzliwość. Prowadzi to do takiej sytuacji jak ta. Nie jesteś przekonany o prawdziwości powołania się na statystyki policyjne? Ok. Dlaczego ja mam wierzyć w statystyki i opinie przedstawiane przez lewackie homolobby? Kółko się zamyka, obraz współczesności.
Przy tej okazji przypomina się przypadek dr Regenerusa, którego badania wzbudziły kontrowersje homolobby. Zarzucono jemu poważne błędy metodologiczne w pracy. Złożył samokrytykę, przyznał się do błędów w swojej pracy, a co tu pokazywałem został bardzo szybko (nagrodzony)... profesorem mimo zarzucanemu jemu wcześniej kiepskiemu warsztatowi metodologicznemu. Nic dodać, nic ująć.
Odpowiedz
Gladiator napisał(a):Jest niewątpliwym faktem, że dzisiaj wszystko jest polityczne
Toteż Gladiator przyznaje sobie prawo do mieszania w tym kotle na takiej dokładnie zasadzie, jak mieszają reprezentanci, w jego optyce, sił zła. Może pora na jakieś odosobnienie - pustelnia, asceza, te klimaty? Póki Szatan nie zeżarł.

Gladiator napisał(a):Przy tej okazji przypomina się przypadek dr Regenerusa
Na ile Gladiator zna się na metodzie naukowej i metodologii, żeby skrytykować ten casus fachowo i profesjonalnie? Ja się znam niewiele, więc nie kłapię dziobem po próżnicy. (O bezstronność nawet nie pytam, bo przecież "wszystko jest polityczne".)
In my spirit lies my faith
Stronger than love and with me it will be
For always
- Mike Wyzgowski & Sagisu Shiro
Odpowiedz
Gladiator

Cytat:Potwierdzasz fakt istnienia statystyk, które są zamieszczone w podanym linku.

Fałsz. Nie ma ich tam zamieszczonych. Są za to słowa prawicowej kobiety, że kilka lat temu takie statystyki były podane. Czyli znowu manipulujesz. Od początku mogłeś napisać tyle ile tam było, nie mniej, nie więcej, zamiast przeinaczać, a jak zwróciłem ci na to uwagę, to dorabiasz mi jakąś ideologię połączoną z psychoanalizą i znowu naciągasz fakty.

Ja akurat od początku podszedłem czysto poznawczo do zagadnienia. Po prostu wszedłem w link, żeby zweryfikować to co napisałeś i wyszły duże rozbieżności.
Odpowiedz
ad Lampart

Znaczy bulwersuje cię to, że Burrows wspomniała o statystykach policyjnych nie publikując ich. Ponieważ tego nie zrobiła, a ja zacytowałem ma być to manipulacją. Większość przytaczanych na forum linków zawiera określone dane statystyczne w skrócie, co najwyżej z odniesieniem  się do źródła z reguły niedostępnego. Nikt tego nie nazywa manipulacją.  Przywołany przeze mnie fragment odpowiada treści i przesłaniu artykułu, czytając link widać wszystko czarno na białym. Raczej mamy takie robienie z igły widły.
Z twojej strony dochodzi też dziwny argument o prawicowej kobiecie. Jakby była lewicowa  kobieta to byłoby ważne?

Natomiast sposób myślenie jaki zaprezentowałeś, to ślepa uliczka:

Prof Grubin - Tak jak występuje pedofilia o podłożu homoseksualnym, tak samo występuje pedofilia heteroseksualna. To zjawiska równorzędne i bardzo podobne. Ludzie, którzy mówią, że każdy gej to pedofil, są homofobami.

Również nie ma żadnych statystyk potwierdzających jego zdanie. Gdybym zamieścił ten fragment to również byłby zarzut o manipulacje z powodu braku statystyk? Kółko się zamyka.
Odpowiedz
Gladiator
Cytat:Znaczy bulwersuje cię to, że Burrows wspomniała o statystykach policyjnych nie publikując ich.

Nie. Już ci napisałem co mi się nie spodobało. Nie spodobało mi się to, że ty przytoczyłeś jej słowa w taki sposób, jakby to nie były jej słowa. Czyli zastosowałeś manipulację.
Odpowiedz
zefciu napisał(a):
Iselin napisał(a):dowiemy się, co miał na myśli Duży uśmiech
Dolary przeciw kasztanom, że miał na myśli "dojebię gupim konserwatystom".
Nieprawda. Po prostu nie dopisałem wszystkiego.
"Każdej nocy nawiedza mnie Yeszua i szarpie za kuśkę." /pisownia oryginalna/.
Komentarz pod jednym z filmów na youtube. Rozbawił mnie.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości