Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stanisław Michalkiewicz – Najwybitniejszy hipokryta
Cytat:Facet który od kilkudziesięciu lat uczetniczy z rozmachem w życiu publicznym i politycznym, z tego żyjąc i na tym zarabiając nie działa rozsądnie?

No litości... Smutny

Zresztą powtarza pilaster - realny wynik finansowy już jest - pilaster widział to na własne oczy. Jeżeli wpływy z tego tytułu przekroczą koszty...

A sa jeszcze przecież efekty nie bezpośrednio materialne.

W sumie to zabawne, jak przesuwając bramkę przeszedłeś po kolei od "poszkodowanej kobiecie zależało tylko na pieniądzach, a nie na ukaraniu gwałciciela" przez "Michalkiewicz wcale jej nie obraził" do "Michalkiewicz wie co robi, wszystko idzie according to keikaku". Uśmiech

A jeśli ten "realny wynik finansowy" to 5 sprzedanych książek więcej, no to cóż, trochę mu zajmie to zbieranie tych 150 tys złotych. W sumie należałoby Stasiowi życzyć zdrowia i długiego życia, żeby zdążył jeszcze spłacić chociaż część tego, co zostało zasądzone Uśmiech
Dopóki rodzimy się i umieramy, póki światło jest w nas, warto się wkurwiać, trzeba się wkurwiać! Wciąż i wciąż od nowa.
Odpowiedz
pilaster napisał(a): Michalkiewicz podał ile ma lat?

Jest to wiedza powszechna wynikająca z natury sprawy. W kwestiach pedofilii wiek jest kluczowym wykładnikiem, dlatego po latach przestępstw i wieku ofiary w tym czasie łatwo wyliczyć samemu.

I co, znalazłeś już tę co ma 26 lat?

Cytat:Ani berta, ani nikogo innego z tych, którzy tak entuzjastycznie przyłączyli się do linczu na Michalkiewiczu nie zastanawia jeden prosty fakt. Dlaczego Michalkiewicz tak eskaluje? Dlaczego nie tylko opublikował wyrok, ale jeszcze opowiada o nim ze szczegółami w mediach? Czyżby nie miał żadnego prawnika w otoczeniu? Nie bał się konsekwencji? Do czego dąży i co planuje?

Po pierwsze, nie wiem, jak definiujesz "lincz". Jak na razie nie napisałem, że Michalkiewicz jest zwiędłym chujem który zarabia kasę na tanich prawackich prowokacjach. Po drugie, nie lubię się bawić w psychologizację. Nieważne, czy Michalkiewicza kobieta zdradziła, czy w szkole był dręczony, czy koleżanka w pracy mu nie dała, jego mizoginia mnie odrzuca. Po trzecie, nudzi mnie Twoje zakładanie, że każdy postępuje racjonalnie. Człowiek tym się różni od robota, że podejmuje czasem działania ryzykowne. Jeżeli mu się nie powiodą, to dołącza do szeregu głupców, którzy nie słuchali dobrych rad w porę. Jeżeli się zdarzy, że mu się powiedzie, to wtedy może się mądrzyć o daleko posuniętej kalkulacji i wyśmiewać z ostrzegaczy i asekurantów.

Podsumowując: niezależnie od moralnej oceny czynu Michalkiewicza, zapewne stoi za tym jakaś strategia ryzyka, według której bardziej "opłaca mu się" jechać w eskalację i po drodze zarobić na aureoli męczennika. Ja mam nadzieję, że się na tym wyrżnie jak już raz się wyrżnął.

Cytat:No ale jest to adres kancelarii adwokackiej, nie adres powódki.

Jest miasto, a to już zawęża zakres poszukiwań. Szukamy zatem pewnej kobiety znanej z imienia i z nazwiska, z wieku i z miasta. Sam swego czasu zostałem "namierzony" w sieci na podstawie takich podstawowych danych.

Cytat:BTW jest zatem kolejne opublikowane nazwisko - adwokata i to tym razem bez żadnych wątpliwości będące danymi osobowymi. I co? Czy papuga też ściga Michalkiewicza o ujawnienie danych? Czyżby był taki głupi i nie chciał kasy, która sama wchodzi mu w ręce?

Poczekajmy, co się tam uzbiera w kwestii ujawniania danych i kto się jeszcze dołączy. "Papuga" już jedną sprawę z Michalkiewiczem wygrał, więc pewnie właśnie w tym momencie smaruje kolejne pismo w sprawie.
Wszystko ma swój czas
i jest wyznaczona godzina
na wszystkie sprawy pod niebem
Spoiler!
Koh 3:1-8 (edycje własne)
Odpowiedz
ZaKotem napisał(a):
Cytat:Społeczeństwo emocjonalne nie jest stabilne i nie może w związku z tym istnieć. Cwaniak

Ergo - ludzie jednak kierują się racjonalnym rachunkiem strat i zysków, choć czasami to ukrywają, nawet sami przed sobą.
Powiedziałbym raczej, że emocje same w sobie są racjonalne, z czego ich właściciele niekoniecznie zdają sobie sprawę. W końcu emocje powstały w wyniku racjonalnego procesu ewolucji.


Poniekąd. Jednak tak czy owak Michalkiewicz kalkuluje racjonalnie, nawet jeżeli emocjonalnie. Cwaniak


Cytat:W tym wypadku jest zupełnie prawdopodobne, że zyski S. Michalkiewicza przewyższą straty, co nie przeczy temu, że osoba ta działa emocjonalnie. Jeśli tak będzie, to oznacza, że jego emocje są optymalne dla jego sytuacji, a nie, że szczególnie kombinuje.

Kombinacja nie musi być świadoma, żeby być racjonalna. Nawet mrówki stosują przeróżne racjonalne strategie, chociaż nikt ich o jakąś rozwinięta świadomosć nie podejrzewa.

bert

Cytat:
pilaster napisał(a): napisał(a):Michalkiewicz podał ile ma lat?

Jest to wiedza powszechna wynikająca z natury sprawy.

Czyli - nie podał. Cwaniak

Cytat:zapewne stoi za tym jakaś strategia ryzyka, według której bardziej "opłaca mu się" jechać w eskalację i po drodze zarobić na aureoli męczennika. Ja mam nadzieję, że się na tym wyrżnie

A dlaczego bert ma taką nadzieję? A nadziei że nie wyrżną się cwaniacy koszący cudze pieniądze pod pretekstem "pedofilii" bert nie ma?
Cytat:Jest miasto, a to już zawęża zakres poszukiwań. Szukamy zatem pewnej kobiety znanej z imienia i z nazwiska, z wieku i z miasta.

Z miasta i bardzo szeroko pojętej okolicy. Naprawdę szeroko, bo przecież nie ma obowiązku wynajmować adwokata w pobliżu swojego miejsca zamieszkania. Jeżeli jest okazja do skubania frajerów na miliony, adwokat nawet sam się może zgłosić.
Demokracja jest sprzeczna z prawami fizyki - J. Dukaj

Jest inaczej Blog człowieka leniwego
Odpowiedz
pilaster napisał(a): bert

Cytat:
pilaster napisał(a): napisał(a):Michalkiewicz podał ile ma lat?

Jest to wiedza powszechna wynikająca z natury sprawy.

Czyli - nie podał. Cwaniak

Nie podał też, że ofiara była kobietą. Być może tego nieświadomi fani Mickiewicza szukaliby faceta pod tym imieniem i nazwiskiem?

Cytat:A dlaczego bert ma taką nadzieję? A nadziei że nie wyrżną się cwaniacy koszący cudze pieniądze pod pretekstem "pedofilii" bert nie ma?

Owszem, także. Tylko nie wiem, co temat "cwaniaków koszących cudze pieniądze pod pretekstem, otwieramy cudzysłów, pedofilii, zamykamy cudzysłów" ma wspólnego z kwestią Michalkiewicza. Rozpocznij może temat o "cwaniakach (...)" to obgadamy tę kwestię.

Cytat:Z miasta i bardzo szeroko pojętej okolicy. Naprawdę szeroko, bo przecież nie ma obowiązku wynajmować adwokata w pobliżu swojego miejsca zamieszkania.

No i? Wiele razy przy różnego rodzaju nagonkach internetowych obrywali też niewinni, bo nazywali się tak samo i miejsce zamieszkania było w pobliżu. Jak T-800, też jechał po książce telefonicznej. A chyba sam gdzieś wyżej wspominałeś, że Michalkiewicz ma mocną grupę "fanów i adoratorów", poradzą sobie.

Cytat:Jeżeli jest okazja do skubania frajerów na miliony, adwokat nawet sam się może zgłosić.

Chciałem tylko zauważyć, że to pilaster nazwał zakon chrystusowców "frajerami", a nie żaden z oponentów pilastra. W sumie bert się z tą oceną zgadza, choć pewnie ma na myśli coś innego, niż pilaster.
Wszystko ma swój czas
i jest wyznaczona godzina
na wszystkie sprawy pod niebem
Spoiler!
Koh 3:1-8 (edycje własne)
Odpowiedz
bert04 napisał(a): Wiele razy przy różnego rodzaju nagonkach internetowych obrywali też niewinni, bo nazywali się tak samo i miejsce zamieszkania było w pobliżu. Jak T-800, też jechał po książce telefonicznej. A chyba sam gdzieś wyżej wspominałeś, że Michalkiewicz ma mocną grupę "fanów i adoratorów", poradzą sobie.

Na razie nie ma żadnej informacji żeby ktoś nękał wspomnianą osobę, albo nawet inne osoby o tym samym imeniu i nazwisku. Przeciwnie, to Michalkiewicz jest nękany i stalkowany, o czym pilaster miał okazję przekonać się na własne oczy.
Demokracja jest sprzeczna z prawami fizyki - J. Dukaj

Jest inaczej Blog człowieka leniwego
Odpowiedz
A skąd pilaster ma informację o braku nękania tej osoby?
Odpowiedz
Cytat:Na razie nie ma żadnej informacji żeby ktoś nękał wspomnianą osobę, albo nawet inne osoby o tym samym imeniu i nazwisku. Przeciwnie, to Michalkiewicz jest nękany i stalkowany, o czym pilaster miał okazję przekonać się na własne oczy.

No oczywiście, że żadnych informacji nie ma Uśmiech

https://www.facebook.com/KatarzynaBlog/p...&__tn__=-R
Dopóki rodzimy się i umieramy, póki światło jest w nas, warto się wkurwiać, trzeba się wkurwiać! Wciąż i wciąż od nowa.
Odpowiedz
Oczywiście pilaster może powiedzieć, że to nie dowód bo niewiadomo czy to ta kobieta. Z drugiej strony... Co kogo obchodzi co widział jakiś [ocenzurowano]? Informacja wysoce wątpliwa biorąc pod uwagę, że obydwaj panowie to koledzy z tej samej redakcji więc co ma pilaster robić jak nie bronić kolegi? I co zresztą uskutecznia przy okazji niezmiennie podziwając swojego kamrata i jego zmysł biznesowy. Równie dobrze mogło być tak, że psychofani przychodzili pogratulować panu Stanisławowi, a Marcin sobie po prostu zmyśla.

A przed chwilą było o ochronie danych osobowych. Nie ujawniamy danych osobowych, to jest zabronione, nawet wtedy, gdy posiadacz danych w innych okolicznościach sam je ujawnia - ZaKotem
Odpowiedz
pilaster napisał(a): Na pewno nie jednoznacznie.

To uczyń nam egzegezę tego tekstu i wyjaśnij jak inaczej można tę wypowiedź zrozumieć, bo ja jakoś innej możliwości jego odczytania nie widzę.

pilaster napisał(a): Czyli sąd wysyłajac pozew w którym te dane są zawarte złamał prawo o ochronie danych osobowych?

Lubisz się chwalić swoją racjonalnością, więc może racjonalnie sięgniesz do przepisów w których te kwestie są uregulowane?

pilaster napisał(a): W sensie ustawy dane osobowe to są takie dane, które umożliwiają jednoznaczną identyfikację danej osoby.

J.w. Rżnięcie głupa to naprawdę nie jest racjonalne postępowanie. Po tych danych jest możliwe zidentyfikowanie zainteresowanej, bo powszechnie znany i podany jest szereg innych informacji, które mogą pasować tylko do jednej osoby. Tu chodzi o faktyczną, a nie biurokratyczną możliwość identyfikacji.

pilaster napisał(a): No przecież dotyczy to również lewactwa. W jego mniemaniu zmiana miejsca pracy (np przeniesienie ksiedza z parafii do parafii) całkowicie paraliżuje pracę organów ścigania, prokuratury, sądów i zapewnia całkowitą bezkarność.

Znowuż, jak już się chce wypowiadać na tematy prawne racjonalnie byłoby się zapoznać chociażby z przepisami. W tym przypadku tymi, które mówią o właściwości miejscowej czy o doręczeniach. Gdyby przenoszenie się z miejsca na miejsce nie było skuteczną metodą utrudniania pracy organów ścigania to żaden podejrzany nigdy by nie uciekał.

pilaster napisał(a): A być może nie będzie. Ani berta, ani nikogo innego z tych, którzy tak entuzjastycznie przyłączyli się do linczu na Michalkiewiczu nie zastanawia jeden prosty fakt. Dlaczego Michalkiewicz tak eskaluje? Dlaczego nie tylko opublikował wyrok, ale jeszcze opowiada o nim ze szczegółami w mediach? Czyżby nie miał żadnego prawnika w otoczeniu? Nie bał się konsekwencji? Do czego dąży i co planuje?

Bo tego oczekują od niego jego fani? Przecież ta odpowiedź wręcz się narzuca. Jeśli wykreuje się pewien wizerunek i chce na nim zarabiać, to potem trzeba się w ten wizerunek już zawsze wpisywać.

Swoją szosą, Michalkiewicz na pewno nie ma prawnika w otoczeniu. Jeśli jakiegoś miał to z pewnością już dawno przyprawił go o ostatni zawał - gdybym miał takiego klienta na pewno byłbym już spalony w jakiejś urnie.

pilaster napisał(a): Czy papuga też ściga Michalkiewicza o ujawnienie danych? Czyżby był taki głupi i nie chciał kasy, która sama wchodzi mu w ręce?

A skąd wiadomość, że zainteresowana ściga Michalkiewicza za ujawnienie danych?

ZaKotem napisał(a): Powiedziałbym raczej, że emocje same w sobie są racjonalne, z czego ich właściciele niekoniecznie zdają sobie sprawę. W końcu emocje powstały w wyniku racjonalnego procesu ewolucji. Są jednak racjonalne tylko statystycznie, i chociaż generalnie lepiej kierować się emocjami, niż je ignorować, istnieją liczne od tego wyjątki i one są właśnie atrakcyjne medialnie.

Brzmi ciekawie, ale skąd taki wniosek? Jakąś lekturę możesz polecić?

pilaster napisał(a): Społeczeństwo emocjonalne nie jest stabilne i nie może w związku z tym istnieć. Cwaniak

Niby czemu?

pilaster napisał(a):A dlaczego bert ma taką nadzieję? A nadziei że nie wyrżną się cwaniacy koszący cudze pieniądze pod pretekstem "pedofilii" bert nie ma?

Czyżbyś twierdził, że zainteresowana jest cwaniakiem koszącym cudze pieniądze pod pretekstem "pedofilii"?

pilaster napisał(a):Jeżeli jest okazja do skubania frajerów na miliony, adwokat nawet sam się może zgłosić.

Twoja retoryka jest odrażająca. Jakie racjonalne przesłanki stoją za tym, że takową stosujesz?
"All great men should be haunted by the fear of not living up to their potential.
All loyal men should be haunted by the fear of not having done enough for their country.
All honourable men should be haunted by the fear of not having lived a life worthy of those men who came before us." Sigurd
Odpowiedz
Krak napisał(a): Informacja wysoce wątpliwa biorąc pod uwagę, że obydwaj panowie to koledzy z tej samej redakcji więc co ma pilaster robić jak nie bronić kolegi? I co zresztą uskutecznia przy okazji niezmiennie podziwając swojego kamrata i jego zmysł biznesowy. Równie dobrze mogło być tak, że psychofani przychodzili pogratulować panu Stanisławowi, a Marcin sobie po prostu zmyśla.

Michalkiewicz na targach książki


Cytat:Od czasu jego skandalicznej wypowiedzi spotkania z publicystą oprotestowują obrońcy Katarzyny. Tak było w przypadku Targów Książki Historycznej w Warszawie, na których pojawił się Michalkiewicz.

Cytat:Widać na nich protestujących, którzy głośno mówią o ukaraniu Michalkiewicza przez sąd i obrażeniu Katarzyny. Na to reaguje ochrona oraz zwolennicy publicysty. Słychać wyzwiska, ktoś stwierdza, że jeden z protestujących mężczyzn jest "debilem". Ochroniarz wyrywa trzymaną przez niego kartkę.

Na nagraniach widać także, jak protestujący są wypraszani z terenu targów i wychodzą na zewnątrz. Tam dochodzi do rękoczynów.

Nie tylko nekaja i stalkują, ale jeszcze się tym chwalą. Cwaniak


Cytat:A przed chwilą było o ochronie danych osobowych. Nie ujawniamy danych osobowych, to jest zabronione, nawet wtedy, gdy posiadacz danych w innych okolicznościach sam je ujawnia - ZaKotem


Zakotem to dziwi? Wszak dla tego towarzystwa prawo istnieje po to, aby nim nękać wrogów ludu, w żadnym razie po to, żeby się samemu do niego stosować.
Demokracja jest sprzeczna z prawami fizyki - J. Dukaj

Jest inaczej Blog człowieka leniwego
Odpowiedz
Cytat:Nie tylko nekaja i stalkują, ale jeszcze się tym chwalą.

No to niech poda ich do sądu i na tym zarabia. W końcu stalking jest w Polsce zakazany Uśmiech
Dopóki rodzimy się i umieramy, póki światło jest w nas, warto się wkurwiać, trzeba się wkurwiać! Wciąż i wciąż od nowa.
Odpowiedz
Socjopapa napisał(a):
pilaster napisał(a):A dlaczego bert ma taką nadzieję? A nadziei że nie wyrżną się cwaniacy koszący cudze pieniądze pod pretekstem "pedofilii" bert nie ma?

Czyżbyś twierdził, że zainteresowana jest cwaniakiem koszącym cudze pieniądze pod pretekstem "pedofilii"?

A socjopapa twierdzi, że pilaster tak twierdzi?

[quote pid='730435' dateline='1575454300']

pilaster napisał(a):Jeżeli jest okazja do skubania frajerów na miliony, adwokat nawet sam się może zgłosić.

Twoja retoryka jest odrażająca.
[/quote]

Nieprzyłączenie sie do nagonki i linczu na nielubianego publicystę i sceptycyzm co do jego rzekomych win jest wg Socjopapy odrażające...
Demokracja jest sprzeczna z prawami fizyki - J. Dukaj

Jest inaczej Blog człowieka leniwego
Odpowiedz
pilaster napisał(a):
Socjopapa napisał(a):
pilaster napisał(a):A dlaczego bert ma taką nadzieję? A nadziei że nie wyrżną się cwaniacy koszący cudze pieniądze pod pretekstem "pedofilii" bert nie ma?

Czyżbyś twierdził, że zainteresowana jest cwaniakiem koszącym cudze pieniądze pod pretekstem "pedofilii"?

A socjopapa twierdzi, że pilaster tak twierdzi?

Twoje zdanie, nawet w kontekście dyskusji, można interpretować na dwa sposoby:

- jako komentarz do sprawy pani "Katarzyny" przeciwko zakonowi chrystusowców

- jako komentarz do sprawy pani "Katarzyny" przeciwko panu Michalkiewiczowi.

... a sformułowanie wręcz sugeruje, że chodzi o tę pierwszą sprawę. W takim przypadku "obrzydliwe" to za mało powiedziane.

Oczywiście jest możliwość, że pilaster ma na myśli tę drugą opcję. Ale w tym temacie bardziej prawdopodobne jest, że ma na myśli opcję pierwszą, ale w razie co będzie się wykręcał sianem, że to była opcja druga.
Wszystko ma swój czas
i jest wyznaczona godzina
na wszystkie sprawy pod niebem
Spoiler!
Koh 3:1-8 (edycje własne)
Odpowiedz
pilaster napisał(a): wrogów ludu
Daj już spokój. Michalkiewicz nie jest obecnie „nękany” za swoje poglądy polityczne. Jest nękany za obleśne komentarze na temat ofiary gwałtu. Oczywiście lewacka nauka „zrób publicznie coś obrzydliwego lub głupiego, a potem zrób z siebie ofiarę” w las nie idzie. Ale ponoć Michalkiewicz jest powyżej lewactwa.
Tress byłaby doskonałą filozofką. W istocie, Tress odkryła już, że filozofia nie jest tak wartościowa, jak jej się wcześniej wydawało. Coś, co większości wielkich filozofów zajmuje przynajmniej trzy dekady.

— Brandon Sanderson
Odpowiedz
bert04 napisał(a):
pilaster napisał(a):
Socjopapa napisał(a):
pilaster napisał(a):A dlaczego bert ma taką nadzieję? A nadziei że nie wyrżną się cwaniacy koszący cudze pieniądze pod pretekstem "pedofilii" bert nie ma?

Czyżbyś twierdził, że zainteresowana jest cwaniakiem koszącym cudze pieniądze pod pretekstem "pedofilii"?

A socjopapa twierdzi, że pilaster tak twierdzi?

Twoje zdanie, nawet w kontekście dyskusji, można interpretować na dwa sposoby:

- jako komentarz do sprawy pani "Katarzyny" przeciwko zakonowi chrystusowców

- jako komentarz do sprawy pani "Katarzyny" przeciwko panu Michalkiewiczowi.


Na trzy. Ponieważ, jak się można zorientować owa "Katarzyna" jest tu ofiarą w niewiele mniejszym stopniu niż Michalkiewicz.


Jeżeli przytaczana jej wypowiedź jest autentyczna (a można mieć co do tego przecież poważne watpliwości), to nie jest to osoba jakoś szczególnie lotna i ogarnięta.

Przyszli  do niej jacyś fajni i mili goście, naopowiadali że jest masa piniondzorów do zarobienia na przeróżnych wrednych katolach i faszystach, że oni już sie wszystkim zajmą, tylko trzeba o tu! podpisać i załatwione. Wywracanie oczami

Że rzeczywistego sprawcy nie ma co nękać i po sądach ciągać to było w miarę oczywiste. Nie ma co próbować wyciskać krew z kamienia, tzn z gołodupca. Można i nalezy za to skosić winowajców zastępczych, znacznie bardziej zasobnych

Tego jednak, że owi zastępczy winowajcy, zaatakowani, złośliwie będą się bronić, także w sposób mało elegancki, tego jednak już rzeczonej "Katarzynie" nie powiedzieli. Smutny

Ciekawe czy powiedzieli jej ile z tej kasy ona sama rzeczywiście na koniec zobaczy, a ile pójdzie na przeróżne fundacje, prawników i "opłaty manipulacyjne". Nieśmiały


Przy czym Michalkiewicz jest starym medialnym wygą, do hejtu jest przyzwyczajony, jest to jego żywioł w którym się dobrze czuje i który umie obrócić na swoją korzyść. W końcu jakoś spadnie na cztery łapy i wyjdzie na swoje. Ale rzeczona "Katatrzyna" to już chyba raczej w żadnym razie.

I teraz zamiast obiecanych milionów, które nadal się przecież nie zmaterializowały, jest tylko płacz i zgrzytanie zębów...
Demokracja jest sprzeczna z prawami fizyki - J. Dukaj

Jest inaczej Blog człowieka leniwego
Odpowiedz
Typie, jak ty pierdolisz niemiłosiernie. Przecież ona już dostała milion od zakonu, więc co tu się miało nie zmaterializować? Serio może najpierw poczytaj coś w temacie, zamiast pisać takie bzdury.
Albo i nie, to w końcu tylko o sobie wystawiasz świadectwo na tym forum i sam się tu kompromitujesz. Trochę szkoda, że pelikan wyleciał z forum, bo tak to byś miał tego jednego sojusznika w tym temacie. Chyba że tak to ma działać i ""There must always be a Lich King." a w tym przypadku - pelikan, więc przejąłeś jego rolę.
Dopóki rodzimy się i umieramy, póki światło jest w nas, warto się wkurwiać, trzeba się wkurwiać! Wciąż i wciąż od nowa.
Odpowiedz
cobras napisał(a): ona już dostała milion od zakonu,

A Michalkiewicz ujawnił jej dane osobowe. Uśmiech

Wszyscy to wiedzą, zatem to prawda. Cwaniak
Demokracja jest sprzeczna z prawami fizyki - J. Dukaj

Jest inaczej Blog człowieka leniwego
Odpowiedz
pilaster, przestań już robić z siebie idiotę.
https://www.tvn24.pl/poznan,43/zgromadze...76448.html

Jakiego Ty jeszcze potwierdzenia byś chciał? No chyba, że to razwiedka sfałszowała? Może Stanisław coś wie na ten temat i podał Ci do wierzenia?
Odpowiedz
Cytat:A Michalkiewicz ujawnił jej dane osobowe. Uśmiech

Wszyscy to wiedzą, zatem to prawda.

Człowieku, zlituj się. Zaraz zefciowi tu serce pęknie z żalu :<
Dopóki rodzimy się i umieramy, póki światło jest w nas, warto się wkurwiać, trzeba się wkurwiać! Wciąż i wciąż od nowa.
Odpowiedz
Krak napisał(a): Jakiego Ty jeszcze potwierdzenia byś chciał?

No przeca pisał pilaster - ile z tego otrzymała sama "Katarzyna" a ile poszło na przeróżne fundacje, adwokatów i "opłaty manipulacyjne"


Ciekawe, czy jeżeli wyrok zostanie anulowany, czy owi beneficjenci również oddadzą swoją część?
Demokracja jest sprzeczna z prawami fizyki - J. Dukaj

Jest inaczej Blog człowieka leniwego
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości