To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
RAZEM czy osobno?
A Korwin z pensji z UE.
---
Najpewniejszą oznaką pogodnej duszy jest zdolność śmiania się z samego siebie. Większości ludzi taki śmiech sprawia ból.

Nietzsche
---
Polska trwa i trwa mać
Odpowiedz
No i mamy na forum komunistę. Jeszcze czarnego żyda brakuje
Odpowiedz
kmat napisał(a): Z czegoś te wszystkie ONRy, UPRy, PPSy KPPy żyją. Plusem takiego położenia ideologicznego z dala od mainstreamu jest to, że względnie łatwo wyewoluować w sektę. A wtedy można funkcjonować długi czas jako stabilny plankton.

No ja nie wiem. Nigdy koło takich struktur nawet "nie przechodziłem", więc nie mam pojęcia. Wpis do rejestru i biuro to nie jest jakiś wielki koszt, ale już funkcjonowanie w większej grupie i w miarę aktywnie - trochę większy - stąd się zastanawiam.
The Phillrond napisał(a):(...)W moim umyśle nadczłowiekiem jawi się ten, kogo nie gnębi strach przed  nieuniknionym i kto dąży do harmonijnego rozwoju ze świadomością stanu  rzeczy

“What warrior is it?”

“A lost soul who has finished his battles somewhere on this planet. A pitiful soul who could not find his way to the lofty realm where the Great Spirit awaits us all.”


.
Odpowiedz
Quinque napisał(a): No i mamy na forum komunistę. Jeszcze czarnego żyda brakuje

Jaki masz problem z czarnymi żydami?
Odpowiedz
Osiris napisał(a): Jaki masz problem z czarnymi żydami?

Taki, że są rudzi.
The Phillrond napisał(a):(...)W moim umyśle nadczłowiekiem jawi się ten, kogo nie gnębi strach przed  nieuniknionym i kto dąży do harmonijnego rozwoju ze świadomością stanu  rzeczy

“What warrior is it?”

“A lost soul who has finished his battles somewhere on this planet. A pitiful soul who could not find his way to the lofty realm where the Great Spirit awaits us all.”


.
Odpowiedz


A problem z żydami mam taki że oczekują iż wszyscy będą ich całować po główkach. A sami są ksenofobiczni i rasistowscy
Odpowiedz
Dlatego jesteś ksenofobiczny i rasistowski, a czasem wypłakując się, żeby ktoś cię pogładził po główce.
The Phillrond napisał(a):(...)W moim umyśle nadczłowiekiem jawi się ten, kogo nie gnębi strach przed  nieuniknionym i kto dąży do harmonijnego rozwoju ze świadomością stanu  rzeczy

“What warrior is it?”

“A lost soul who has finished his battles somewhere on this planet. A pitiful soul who could not find his way to the lofty realm where the Great Spirit awaits us all.”


.
Odpowiedz
Nie jestem 



Dobrze robią, jest git, pozdrawiam całą Legnice, dobrych chłopaków i niech się to trzyma. Dobry przekaz leci
Odpowiedz
Quinque napisał(a): A problem z żydami mam taki że oczekują iż wszyscy będą ich całować po główkach. A sami są ksenofobiczni i rasistowscy

No tak, najpierw piszesz o czarnych żydach, teraz o żydach w ogóle, a przy okazji dodajesz film z jakimś pseudo-raperem. Sensu nie ma w tym za grosz. Czyżbyś kolaborował ze Smokiem?
Odpowiedz
Tymczasem Lewica Razem zaczyna agitację wyborczą od m.in. takich obietnic:

Cytat:Praca powinna oznaczać pewność jutra. Nielegalne zatrudnianie na śmieciówkach musi przestać się opłacać.

Dlatego chcemy, by wysokość płacy minimalnej w Polsce wynosiła 2/3 średniego wynagrodzenia i by rosła wraz z nim. W 2020 roku minimalna płaca godzinowa powinna wynosić 18 złotych brutto w przypadku umowy o pracę na czas nieokreślony. A w przypadku innych umów – 24 złote brutto. Dzięki temu umowy zlecenia i o dzieło będą zawierane tylko wtedy, gdy rzeczywiście ma to sens.

Aby skutecznie walczyć z wyzyskiem i łamaniem prawa pracy, będziemy zabiegać w Parlamencie Europejskim o ustanowienie Europejskiej Inspekcji Pracy. Jej zadaniem będzie nadzorowanie warunków pracy, płacy, prywatności i ochrony pracowników przed mobbingiem w poszczególnych krajach członkowskich.

W ramach Europejskiego Paktu Pracowniczego zaproponujemy standardy zatrudnienia dla całej zjednoczonej Europy:
️ co najmniej 35 dni płatnego urlopu wypoczynkowego,
️ 35-godzinny tydzień pracy,
️ europejską płacę minimalną,
️ wsparcie finansowe dla samorządów na tworzenie użytecznych społecznie miejsc pracy, zwłaszcza w sektorach, które mają braki kadrowe.

Ja im kibicuję (zresztą zbieram też podpisy poparcia wśród najbliższych).
All cognizing aims at "delivering a grip on the patterns that matter for the interactions that matter"
(Wszelkie poznanie ma na celu "uchwycenie wzorców mających znaczenie dla interakcji mających znaczenie")
Andy Clark

Moje miejsce na FB:
https://www.facebook.com/Postmoralno%C5%...1700366315
Odpowiedz
To wytłumacz mi...

Cytat:Praca powinna oznaczać pewność jutra. Nielegalne zatrudnianie na śmieciówkach musi przestać się opłacać.

Dlatego chcemy, by wysokość płacy minimalnej w Polsce wynosiła 2/3 średniego wynagrodzenia i by rosła wraz z nim. W 2020 roku minimalna płaca godzinowa powinna wynosić 18 złotych brutto w przypadku umowy o pracę na czas nieokreślony. A w przypadku innych umów – 24 złote brutto. Dzięki temu umowy zlecenia i o dzieło będą zawierane tylko wtedy, gdy rzeczywiście ma to sens.

W jaki sposób to ma tak zadziałać?

Cytat:Aby skutecznie walczyć z wyzyskiem i łamaniem prawa pracy, będziemy zabiegać w Parlamencie Europejskim o ustanowienie Europejskiej Inspekcji Pracy. Jej zadaniem będzie nadzorowanie warunków pracy, płacy, prywatności i ochrony pracowników przed mobbingiem w poszczególnych krajach członkowskich.

Czyli chcą stworzyć jeszcze więcej posad urzędniczych, ale w jaki sposób to moa przeciwdziałać tym praktykom? Dlaczego Inspektoraty Pracy w poszczególnych państwach nie są wystarczające? Może należy usprawnić ich pracę, a nie mnożyć byty?

Cytat:W ramach Europejskiego Paktu Pracowniczego zaproponujemy standardy zatrudnienia dla całej zjednoczonej Europy:
️ co najmniej 35 dni płatnego urlopu wypoczynkowego,

Dlaczego tyle?
Cytat:️ 35-godzinny tydzień pracy,

Dlaczego tyle?
Cytat:️ europejską płacę minimalną,

Dlaczego?
Cytat:️ wsparcie finansowe dla samorządów na tworzenie użytecznych społecznie miejsc pracy, zwłaszcza w sektorach, które mają braki kadrowe.

Dlaczego samorządy mają tworzyć miejsca pracy? Urzędnicy nie są od tworzenia miejsc pracy.

Czy w swoim programie mają coś o podniesieniu stopy innowacji i inwestycji w nie?
The Phillrond napisał(a):(...)W moim umyśle nadczłowiekiem jawi się ten, kogo nie gnębi strach przed  nieuniknionym i kto dąży do harmonijnego rozwoju ze świadomością stanu  rzeczy

“What warrior is it?”

“A lost soul who has finished his battles somewhere on this planet. A pitiful soul who could not find his way to the lofty realm where the Great Spirit awaits us all.”


.
Odpowiedz
Żarłak napisał(a): To wytłumacz mi...

Cytat:W ramach Europejskiego Paktu Pracowniczego zaproponujemy standardy zatrudnienia dla całej zjednoczonej Europy:
️ co najmniej 35 dni płatnego urlopu wypoczynkowego,

Dlaczego tyle?
Cytat:️ 35-godzinny tydzień pracy,

Dlaczego tyle?

To akurat prosto wytłumaczyć. We Francji obowiązuje 35-godzinny tydzień pracy i 30 dni urlopu. Jedno przejmujemy, drugie jeszcze podbijamy i dorównujemy, a co. Przynajmniej nikt nie pomyli przy recytowaniu a takie 2x35 można też ułożyć w fajne logo na transparentach.

Dobrze, że nie proponują "płacy dla każdego", ale to pewnie zostawiają sobie na wybory do sejmu.
Wszystko ma swój czas
i jest wyznaczona godzina
na wszystkie sprawy pod niebem
Spoiler!
Koh 3:1-8 (edycje własne)
Odpowiedz
https://bezprawnik.pl/partia-razem-oswia...majatkowe/

Zadziwiające zeznania podatkowe posłów Razem. Albo kłamią, albo ja czegoś nie rozumiem. Z jednej strony jak się wegetuje to nie dziwny jest skręt w neokomunę. Z drugiej strony to jednak jest wyczyn wegetować na takim poziomie i jeszcze dostać się do sejmu.
Sebastian Flak
Odpowiedz
Gawain napisał(a): Zadziwiające zeznania podatkowe posłów Razem. Albo kłamią, albo ja czegoś nie rozumiem.

Artykuł jest niepełny. Czytałem o tym samym artykuł gdzie indziej i były jeszcze wyszczególnione mieszkania na kredyt. Każdy jeden poseł ma jakąś nieruchomość na kredyt i to im pewnie zżera część oszczędności - to po pierwsze. Po drugie - mogą mieć niezgłoszone pieniądze w gotówce. Nie ma co się z nich śmiać lub nad nimi rozczulać jakie to biedaczki-nieboraczki. To są politycy, a politycy to są cwane kurwy. Nie bój się, żadnemu nie grozi bieda.
---
Najpewniejszą oznaką pogodnej duszy jest zdolność śmiania się z samego siebie. Większości ludzi taki śmiech sprawia ból.

Nietzsche
---
Polska trwa i trwa mać
Odpowiedz
Bolszewicy też mieli na oświadczeniach majątkowych marne grosze, bo wszystko ładowali w rewolucję światową. Taki Stalin miał w CV tylko kilka miesięcy pracy w obserwatorium meteorologicznym, a później nic nie wpisywał aż do rewolucji lutowej.
Odpowiedz
Partia razem czyli komusza jaka uważa że trzeba okradać inteligentnych, zaradnych i pracujących na rzecz pozostałych jaki mają wywalone a chcą mieć wysoki standard życia za nic. Przecież to socializm paranoiczny bardziej to poglądy ludzi godnych choroby umysłowej niż logicznie myślących osób.
Strona ToTemat.pl - artykuły i filmy tematyczne.
Odpowiedz
Christoff napisał(a): Bolszewicy też mieli na oświadczeniach majątkowych marne grosze, bo wszystko ładowali w rewolucję światową. Taki Stalin miał w CV tylko kilka miesięcy pracy w obserwatorium meteorologicznym, a później nic nie wpisywał aż do rewolucji lutowej.

Trzeba też pamiętać, że politycy (przeszli i teraźniejsi) nie wpisują do oświadczeń majątkowych pieniędzy z łapówek i korupcji.

O Konfederacji z kolei czytałem, że Korwin & Co. całkiem mocno skupiają się na wydawaniu partyjnych cebulionów na fikcyjne usługi informatyczne...
---
Najpewniejszą oznaką pogodnej duszy jest zdolność śmiania się z samego siebie. Większości ludzi taki śmiech sprawia ból.

Nietzsche
---
Polska trwa i trwa mać
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości