Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Opozycja Parlamentarna za czasów PIS, co zrobiła a nie co powiedziała
Bardzo cieszy mnie, że opozycja, z kilkoma wyjątkami, przyznała sobie podwyżki w idealnym momencie i to z jakim wdziękiem... Dzięki temu mogę już na zawsze bez żalu "spuścić ich" w kiblu. Nie zagłosuję na nich więcej.
Pora na to aby pojawiło się coś nowego.
The Phillrond napisał(a):(...)W moim umyśle nadczłowiekiem jawi się ten, kogo nie gnębi strach przed nieuniknionym i kto dąży do harmonijnego rozwoju ze świadomością stanu rzeczy
.
Odpowiedz
Pokazali gdzie mają Polaków. A ja to już kompletnie nie wiem na kogo w przyszłości głosować. Prawie wszystkie partie pokazały swoje zeszmacenie, a Razem i Konfa nie odpowiadają mi swiatopoglądowo...
---
Kochaj sztukę, której się nauczyłeś, i w niej znajdź spokój.
Marek Aureliusz
Odpowiedz
W 3 lata?
To juz teraz trzeba by to zakladac. Jedno ich moze uratowac ( wizerunkowo ), przesuniecie podwyzek na nastepna kadencje.
Odpowiedz
Teraz to już musztarda po obiedzie. Choćby nie wiem co teraz zrobili, to już się samozaorali. Dziwi mnie to, że są takimi krotkowzrocznymi debilami, że nie przewidzieli reakcji ludzi w takiej sytuacji jaką obecnie zgotował nam koronawirus.
---
Marek Aureliusz
Odpowiedz
lumberjack napisał(a): Pokazali gdzie mają Polaków. A ja to już kompletnie nie wiem na kogo w przyszłości głosować. Prawie wszystkie partie pokazały swoje zeszmacenie, a Razem i Konfa nie odpowiadają mi swiatopoglądowo...
Hołownia?
Mówiąc prościej propedegnacja deglomeratywna załamuje się w punkcie adekwatnej symbiozy tejże wizji.
Odpowiedz
Ale o co chodzi?
Senat po niewczasie zablokował. a Terlecki stwierdził, że 'nie było tematu' Uśmiech
A nas Łódź urzekła szara - łódzki kurz i dym.
Odpowiedz
lumberjack napisał(a): Pokazali gdzie mają Polaków. A ja to już kompletnie nie wiem na kogo w przyszłości głosować. Prawie wszystkie partie pokazały swoje zeszmacenie, a Razem i Konfa nie odpowiadają mi swiatopoglądowo...

W Peo i Peezelu było kilku rodzynków, co byli przeciw.
https://biznes.wprost.pl/finanse-i-inwes...zeciw.html
Odpowiedz
Sofeicz napisał(a): Ale o co chodzi?
Senat po niewczasie zablokował. a Terlecki stwierdził, że 'nie było tematu'
Jeszcze Karczewski bredzi, że Tusk kazał głosować przeciw Uśmiech
Mówiąc prościej propedegnacja deglomeratywna załamuje się w punkcie adekwatnej symbiozy tejże wizji.
Odpowiedz
kmat napisał(a): Jeszcze Karczewski bredzi, że Tusk kazał głosować przeciw Uśmiech
Może kazał. Dyscyplina, której wcześniej nie było, nagle się pojawiła. Stąd podejrzenie, że interweniował ktoś, kto ma w opozycji autorytet jest zasadne.
„Przybądź i bądź, bez zarzutu
Tak dla Tutsi, jak dla Hutu”

– Spięty
Odpowiedz
Adam M. napisał(a): W 3 lata?
To juz teraz trzeba by to zakladac. Jedno ich moze uratowac ( wizerunkowo ), przesuniecie podwyzek na nastepna kadencje.

Każdy może próbować ze swoim KWW. Jeśli ludziom zależałoby, to bez trudu mogliby wprowadzić kilkudziesięciu posłów z obywatelskich KWW. Zmówić się w każdym okręgu, wybrać jedną czy dwie osoby i głosować na nie zamiast na partie.
The Phillrond napisał(a):(...)W moim umyśle nadczłowiekiem jawi się ten, kogo nie gnębi strach przed nieuniknionym i kto dąży do harmonijnego rozwoju ze świadomością stanu rzeczy
.
Odpowiedz
zefciu napisał(a): Może kazał. Dyscyplina, której wcześniej nie było, nagle się pojawiła. Stąd podejrzenie, że interweniował ktoś, kto ma w opozycji autorytet jest zasadne.
Może tak być. Ino taka narracja w ustach Karczewskiego wcale nie jest zbyt korzystna dla PiSu.
Odpowiedz
kmat napisał(a):
Hołownia?

A on coś działa jeszcze w ogóle? Pytam się, bo nic o nim ostatnio nie słychać.

ZaKotem napisał(a): W Peo i Peezelu było kilku rodzynków, co byli przeciw.
https://biznes.wprost.pl/finanse-i-inwes...zeciw.html

No i dobrze, chociaż te kilka osób pokazało, że nie są odklejone od rzeczywistości.
---
Marek Aureliusz
Odpowiedz
lumberjack napisał(a): A on coś działa jeszcze w ogóle? Pytam się, bo nic o nim ostatnio nie słychać.
Werbuje https://polska2050.pl/ Co z tego wyjdzie, zobaczymy. Mają być jakieś akcje inicjatywy obywatelskiej, z tego co słyszałem.
„Przybądź i bądź, bez zarzutu
Tak dla Tutsi, jak dla Hutu”

– Spięty
Odpowiedz
lumberjack napisał(a): A on coś działa jeszcze w ogóle? Pytam się, bo nic o nim ostatnio nie słychać.
Teraz to na wielką skalę nie podziała, bo i po co. Do wyborów 3 lata. Będzie podtrzymywał działalność i budował szkieletowe struktury, a na serio rozkręci się pod koniec 2022, lub na początku 2023. O ile dotrwa do tego czasu.
Odpowiedz
Nie wiem czy zauważyliście, ale ministrant Hołownia zaproponował rozdział państwa od kościoła, który nie jest żadnym rozdziałem. Szczęśliwy
.
Odpowiedz
Polinkuj.
Sebastian Flak
Odpowiedz
kmat napisał(a): Teraz to na wielką skalę nie podziała, bo i po co. Do wyborów 3 lata. Będzie podtrzymywał działalność i budował szkieletowe struktury, a na serio rozkręci się pod koniec 2022, lub na początku 2023. O ile dotrwa do tego czasu.
To jest przepis na śmierć ugrupowania, które nie ma dostępu do mediów, ani reprezentacji parlamentarnej. Dlatego Hołownia poszedł w inną stronę. Wybrał dobrze, bo dziś pojawił się pierwszy sondaż, w którym Polska 2050 jest już pierwszą siłą polityczną. Co prawda jest to pierwsza jaskółka, która jeszcze wiosny nie czyni ale tymi co go lekceważyli powinno to nieźle wstrząsnąć.

Żarłak napisał(a): Nie wiem czy zauważyliście, ale ministrant Hołownia zaproponował rozdział państwa od kościoła, który nie jest żadnym rozdziałem. Szczęśliwy
Zgadza się. Trudno to było nazwać rozdziałem nawet jemu, więc używał terminu uporządkowanie spraw między KK a Państwem.
PiS to dwa kłamstwa i spójnik

Andrzej Duda pełni obowiązki prezydenta, ale nie jest głową państwa - Włodzimierz Cimoszewicz

No dobra, przyznaję, jestem lewakiem.Język
Odpowiedz
Machefi napisał(a): Co prawda jest to pierwsza jaskółka, która jeszcze wiosny nie czyni ale tymi co go lekceważyli powinno to nieźle wstrząsnąć.
Ja bym się tym nie ekscytował. Hołownia dużo zbiera na unikaniu konkretnego sprofilowania się, każdy może w nim zobaczyć to co chce. Tym sposobem podbiera każdemu od Lewicy po Konfę. Ale kiedyś będzie musiał się określić, a wtedy straci na poparciu.
Odpowiedz
Żarłak napisał(a): kiedyś będzie musiał się określić, a wtedy straci na poparciu.
Dokładnie tak, pytanie co będzie, gdy określi się dopiero po wyborach?
PiS to dwa kłamstwa i spójnik

Andrzej Duda pełni obowiązki prezydenta, ale nie jest głową państwa - Włodzimierz Cimoszewicz

No dobra, przyznaję, jestem lewakiem.Język
Odpowiedz
kmat napisał(a): Hołownia dużo zbiera na unikaniu konkretnego sprofilowania się, każdy może w nim zobaczyć to co chce. Tym sposobem podbiera każdemu od Lewicy po Konfę. Ale kiedyś będzie musiał się określić, a wtedy straci na poparciu.
Jan Paweł II to samo robił i jakoś dotrwał na tym do końca kadencji. Dobry wzór, chociaż niedościgniony. Hołowni wystarczy, że jego podwładni będą mieli konkretne poglądy, najlepiej sprzeczne ze sobą, a on w razie jakiejś kontrowersji zawsze będzie mógł zupełnie szczerze mówić, że to nie jego.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości