To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gdzie to nagłośnić
#1
Sprawa jest bardzo poważna i oburzająca.
Chodzi o to, że przewlekle chore osoby chodzące na różne wizyty, rehabilitacje itd., które ze względu na ryzyko zarażenia się wirusem muszą odpuszczać, osoby będące przez samą chorobę szczególnie zagrożone śmiercią w przypadku zarażenia wirusem covid-19, znowu wypadły z sensownej kolejności w programie szczepień. 

Poczytajcie sami bo aż trudno w to uwierzyć.
Moje pytanie, gdzie to można nagłośnić, czemu media o tym milczą? 

https://zdrowie.gazeta.pl/Zdrowie/7,1739...=BoxLSLink



Nie chodzi o mnie, ja się załapałem na grupę zero i już jestem zaszczepiony pfizerem, ale znam osoby, które boją się o swoje życie i choć jestem pracownikiem medycznym, to źle się z tym czuję, że zostałem zaszczepiony przed nimi, a to, że nie są nawet w pierwszej grupie jest już dla mnie dramatyczne, bo wiem jak bardzo są narażeni w przypadku zarażenia, o wieeeele bardziej niż przeciętny człowiek.
Odpowiedz
#2
"Nie znaleziono strony o podanym adresie"... dej lepszego linka.

Edit

Link z twojego podpisu działa.

Lampart napisał(a): Skandaliczne potraktowanie przewlekle chorych przez rząd

Źle to wszystko interpretujesz drogi Lamparcie. I w ogóle źle coś usłyszałeś. Nierząd wdraża w życie Narodowy Program Odciążania ZUSu, a nie jakiś tam z dupy wzięty Narodowy Program Szczepień. Chorzy i starzy - do piachu; kasa zaoszczędzona na emeryturach i leczeniu - dla Kapitana Państwo. Urzędnicy NFZu i ZUSu będą mieli z czego przyznać sobie nagrody za skuteczne działanie w czasie pandemii.
---
Najpewniejszą oznaką pogodnej duszy jest zdolność śmiania się z samego siebie. Większości ludzi taki śmiech sprawia ból.

Nietzsche
---
Polska trwa i trwa mać
Odpowiedz
#3
Chodzi o ograniczenie listy osób przewlekle chorych uprawnionych do wcześniejszych szczepień:
https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/...lekle.html

Zostały tam wyłącznie osoby z nowotworami, dializowane oraz po przeszczepach, a z listy zniknęły chociażby osoby z cukrzycą - narażone na bardzo ciężki przebieg covida.
Media o tym pisały, ale nie był to temat dnia.

@Lampart
W skuteczność nagłaśniania nie wierzę. Ludzie co najwyżej przeczytają, pomyślą sobie "Oh no!" a potem zerkną na przelew 500 plus i szybko dodadzą "Anyway..."

Jedyne co mi przychodzi do głowy to poproś o interwencję w biurach poselskich posłów z Twojego regionu, tak z opozycji jak i partii rządzącej. Na cuda się nie nastawiaj, ale może komuś będzie się chciało wystosować interpelację w tej sprawie.
"Wkrótce Europa przekona się, i to boleśnie, co to są polskie fobie, psychozy oraz historyczne bóle fantomowe"
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości