To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prześladowania prawicy
#21
InspektorGadżet napisał(a): Napisałeś z to organizacja będąca organizacją nazistowską. Rozumiem że się z tego wycofujesz?
Nigdzie nie napisałem, że ONR to organizacja nazistowska. Znowu piszesz coś, co ci się tylko wydaje. Stwierdziłem, że od faszyzmu do nazizmu nie jest tak daleko, który jest przez wielu uznawany za wariant tego pierwszego. 
Cytat:Czuję się zaszczuty przez nazywanie mnie faszystą
Nikt cię nie nazwał faszystą a przynajmniej ja tego nie zrobiłem. Pytałem się po prostu czy jesteś zwolennikiem organizacji faszystowskiej ONR. Wystarczy napisać, że nie i tyle.

InspektorGadżet napisał(a): Kolejny przykład z tej strony. Organizacja ta oskarża jakiegoś chłopa o handel ludźmi bez podawania dowodów
https://m.facebook.com/story.php?story_f...oser=false
To wynikło z tego, że Jakimowicz sam napisał o tym we własnej autobiografii. Sam się po prostu do tego przyznał a dopiero później zaczął się tłumaczyć, że to wszystko zmyślone. Ale ty nie zadałeś sobie żadnego trudu aby to sprawdzić.
Odpowiedz
#22
To najpierw trzeba zacytować to co pisał. Na mordę to sobie mogą dowodzić wszystkiego

Osiris napisał(a):Nigdzie nie napisałem, że ONR to organizacja nazistowska. Znowu piszesz coś, co ci się tylko wydaje. Stwierdziłem, że od faszyzmu do nazizmu nie jest tak daleko

Twierdzisz że mają dużo wspólnego, ergo według ciebie faszyzm to prawie nazizm. Chociaż to chuja prawda. No ale że nie potrafisz przyznać się do błędu to akurat wiem
Odpowiedz
#23
InspektorGadżet napisał(a): To najpierw trzeba zacytować to co pisał. Na mordę to sobie mogą dowodzić wszystkiego
Co na mordę, przecież on to napisał w swojej autobiografii. Nie wyparł się tego, że to napisał, stwierdził tylko później, że były to kłamstwa mające na celu zwiększenie sprzedaży książki. Wcześniej każda osoba mogła wyciągnąć wniosek, że on te wszystkie rzeczy popełnił. Czy to takie trudne do zrozumienia? 
Cytat:Twierdzisz że mają dużo wspólnego, ergo według ciebie faszyzm to prawie nazizm. Chociaż to chuja prawda. No ale że nie potrafisz przyznać się do błędu to akurat wiem
Niby w jaki sposób z faktu, że faszyzm i nazizm mają dużo wspólnego wynika to, że faszyzm to prawie nazizm?
Odpowiedz
#24
InspektorGadżet napisał(a): Przedstawiłem. To że ci nie odpowiadają bo według ciebie to że ktoś robi źle to można odpłacać tym samym jest ok to twój problem
Jakim „tym samym”? Czy ta kobieta napisała, że dzieci Natanka nie są ludźmi? Naprawdę nie widzisz różnicy między nazwaniem czyjegoś dziecka nieczłowiekiem na podstawie tego, jakiemu leczeniu poddali się jego rodzice, a nazwaniem czyjegoś zachowania zwierzęcym (bo nazwał czyjeś dziecko nieczłowiekiem na podstawie etc)? Czy tylko udajesz, że nie widzisz?
Cytat:Czyli kogo bronie?
Prosiłem Cię o wskazanie przykładu prześladowania prawicowców w tym kraju. Ty przedstawiłeś komentarz z Facebooka, w którym ktoś wyraża sprzeciw przeciwko temu, że przywódca sekty twierdzi, iż niektórzy ludzie nie są ludźmi. Implikuje to, iż uważasz, że takie wypowiedzi są dopuszczalne, a sprzeciw wobec nich jest naganny.
Cytat:Jeszcze napisz co to znaczy zwyrodnialec
Masz znowu problemy z językiem polskim?
https://sjp.pwn.pl/szukaj/zwyrodnia%C5%82y.html
Cytat:Kolejny przykład z tej strony. Organizacja ta oskarża jakiegoś chłopa o handel ludźmi bez podawania dowodów
Dowodem jest to, że sam o tym napisał w książce, którą reklamował jako „autobiografię”. I tak – zgadzam się, że istnieje duże prawdopodobieństwo, że zmyślał. W końcu jest to człowiek zdolny pracować w pisowskiej kurwizji. Zatem takie rzeczy jak honor są mu obce. Tylko że jeśli ktoś publicznie przechwala się, że uczestniczył w handlu dziećmi, to nie można zgłoszenia tego do prokuratury traktować jako bezpodstawnego prześladowania.

No dalej. Czekam na ten jeden, jedyny porządny przykład prześladowania „Twojego środowiska”, który da się porównać z tym, co „Twoje środowisko” odwala w stosunku do nielubianych grup. Podejrzewam, że niedługo będziesz pisał o tym, że prześladowany jest Trynkiewicz.
Tress byłaby doskonałą filozofką. W istocie, Tress odkryła już, że filozofia nie jest tak wartościowa, jak jej się wcześniej wydawało. Coś, co większości wielkich filozofów zajmuje przynajmniej trzy dekady.

— Brandon Sanderson
Odpowiedz
#25
A ja uważam, że Quinque ma rację i nie ma racji. Będę takim trochę advocatus diaboli Uśmiech

Ma rację, bo to co pisze dzieje się.

Nie ma racji, bo to co pisze dzieje się na Zachodzie, a nie w Polsce.

W Polsce to prawactwo jest silne i dyskryminuje raczej bezkarnie lewactwo. Lewactwo też ma coś tam za uszami jeśli chodzi o obrażanie prawactwa i religii (vide przeróżne prowokacje artystyczne typu cipkomaryjki), ale kaliber obrażania trochę inny, bo taki np. ONR na rynku w jakimś mieście postawił szubienice ze zdjęciami jakichś polityków z KO.

Na Zachodzie to lewica jest silniejsza i forsuje wszystkie swoje pomysły:

1. Dyskryminacja białych i żółtych pod płaszczykiem walki o prawa czarnych. Sprawa szczytna, wykonanie wypaczone. (Black Lives Matter)

2. Dyskryminacja mężczyzn na wysokich stanowiskach w ramach akcji MeToo. Ci którzy mieli coś za uszami, a sporo miało, słusznie oberwali - szkoda, że teraz kobietom tak łatwo kogokolwiek zniszczyć nieudowadnialnym oskarżeniem o molestowanie sprzed np. 15 czy 20 lat.

3. Walka o prawa kobiet polegająca na ukrytej ale też i często nieukrywanej nienawiści do facetów. Wszystko pod szyldem feminizmu (chyba) czwartej już generacji.

4. Ideologia LGBT tak silnie wspierana przez tyle różnych firm, że każdy kto ma inne zdanie łatwo może skończyć na cenzurowanym.

5. Lewicowa nienawiść do policji (akcja "defund the police")
---
Najpewniejszą oznaką pogodnej duszy jest zdolność śmiania się z samego siebie. Większości ludzi taki śmiech sprawia ból.

Nietzsche
---
Polska trwa i trwa mać
Odpowiedz
#26
Na szybko do zefcia

https://www.newsweek.pl/polska/awantury-...ch/7tbbwj7

Szczucie na księdza bo powiedział że LGBT to grzech. Przykład dyskryminacji mojego środowiska

Lumber, miałem podać przykład tej pochwo-***** ale według nich można obrażać uczucia religijne
Odpowiedz
#27
lumberjack napisał(a): A ja uważam, że Quinque ma rację i nie ma racji. Będę takim trochę advocatus diaboli Uśmiech
Przyda się. Bo nasz diabolus wyraźnie sobie nie daje rady sam.
Cytat:Nie ma racji, bo to co pisze dzieje się na Zachodzie, a nie w Polsce.
Aha. Czyli nie na Placu Czerwonym, tylko w okolicach Dworca Warszawskiego Duży uśmiech
Cytat:1. Dyskryminacja białych i żółtych
Dobrze. Na czym ta dyskryminacja polega?
Cytat:2. Dyskryminacja mężczyzn na wysokich stanowiskach w ramach akcji MeToo.
Na czym polegała ta dyskryminacja? Fakt zgłaszania możliwości popełnienia przestępstwa to dyskryminacja?
Cytat:3. Walka o prawa kobiet polegająca na ukrytej ale też i często nieukrywanej nienawiści do facetów.
I znowu – na czym to polega? I czy jest jakimś mainstreamowym zjawiskiem? Ludzie typu autorki podpisu Smoka są przez „lewaków” krytykowani.
Cytat:4. Ideologia LGBT
Na czym polega i co głosi ta ideologia?
Cytat:5. Lewicowa nienawiść do policji (akcja "defund the police")
Pomysł odbierania funduszy Policji jest w istocie głupi. Nie wynika on jednak z „nienawiści”, ale z dostrzegania problemów, jakie stwarza obecna organizacja Policji w USA. Są też pomysły sensowne.

InspektorGadżet napisał(a): Szczucie na księdza bo powiedział że LGBT to grzech.
Generalnie za tak rażące przesunięcia kategorialne powinno się lać ludzi po głowie. Takie mam dyskryminujące przekonanie.
Cytat:Lumber, miałem podać przykład tej pochwo-***** ale według nich można obrażać uczucia religijne
Według jakich nich? To raz. Dwa – jeśli komuś się pochwa kojarzy z Maryją, to rzeczywiście łatwo mu obrazić uczucia.
Tress byłaby doskonałą filozofką. W istocie, Tress odkryła już, że filozofia nie jest tak wartościowa, jak jej się wcześniej wydawało. Coś, co większości wielkich filozofów zajmuje przynajmniej trzy dekady.

— Brandon Sanderson
Odpowiedz
#28
zefciu napisał(a):Generalnie za tak rażące przesunięcia kategorialne powinno się lać ludzi po głowie. Takie mam dyskryminujące przekonanie

To złóż akt apostazji

"homoseksualizm to grzech skazujący na wieczną śmierć"
https://pl.m.wikinews.org/wiki/Rosyjska_..._to_grzech

https://www.cerkiew.pl/zapytaj/?p=1398

zefciu napisał(a):Według jakich nich? To raz. Dwa – jeśli komuś się pochwa kojarzy z Maryją, to rzeczywiście łatwo mu obrazić uczucia

Że kurde co?

https://www.wprost.pl/amp/10236993/domin...dawac.html

To my robiliśmy te grafikę? Nie
Odpowiedz
#29
InspektorGadżet napisał(a): To złóż akt apostazji
Bo co? Bo nie lubię przesunięć kategorialnych?

Cytat:Że kurde co?
Że kurde myślałem o tamtym maiku. Ta figurka rzeczywiście może komuś się nie podobać. Ale ciężko wykazać, że powstała z zamiarem znieważenia kogokolwiek.
Tress byłaby doskonałą filozofką. W istocie, Tress odkryła już, że filozofia nie jest tak wartościowa, jak jej się wcześniej wydawało. Coś, co większości wielkich filozofów zajmuje przynajmniej trzy dekady.

— Brandon Sanderson
Odpowiedz
#30
lumberjack napisał(a): Na Zachodzie to lewica jest silniejsza i forsuje wszystkie swoje pomysły:

1. Dyskryminacja białych i żółtych pod płaszczykiem walki o prawa czarnych. Sprawa szczytna, wykonanie wypaczone. (Black Lives Matter)

BLM to nie pomysł lewicy tylko ruch pierwotnie o podłożu etnicznym. Popierany zarówno przez środowiska liberalne jak i lewicowe. W akcję BLM-u angażowali się również czarnoskórzy aktywiści o bardziej prawicowych poglądach.

lumberjack napisał(a): 2. Dyskryminacja mężczyzn na wysokich stanowiskach w ramach akcji MeToo. Ci którzy mieli coś za uszami, a sporo miało, słusznie oberwali - szkoda, że teraz kobietom tak łatwo kogokolwiek zniszczyć nieudowadnialnym oskarżeniem o molestowanie sprzed np. 15 czy 20 lat.
I znowu. Ruch Me Too zapoczątkowała działalność Tarany Burke prowadzona wśród ubogich ofiar gwałtów, molestowania i przemocy na nowojorskich ulicach. Co to ma z lewicą wspólnego? Przecież konserwatyści też często są przeciwko gwałtom i przemocy. To był projekt obywatelski. Twórczyni hasztaga #MeToo i popularyzatorka tej akcji Alyssa Milano o ile mi wiadomo o polityce się nie wypowiadała, a samą akcję skierowała przeciwko systemowej akceptacji molestowania seksualnego w świecie celebrytów. Później akcja zaczęła zataczać coraz większe kręgi. Owszem dochodziło do nadużyć, ale również ujawniło skalę tego typu przypadków i w różnych środowiskach twórczych, sportowych i firmach zaczęto wdrażać procedury i praktyki zapobiegające tym patologiom. Co mają masowo uczestniczące w tej akcji pakistańskie kobiety z lewicą? Nadużycia związane z #MeToo podzieliły też środowiska feministyczne. Np. w Polsce. To bezkrytyczne potępienie w czambuł ze strony prawicowych działaczy, a także grup redpillerskich, inceli, gymceli czy innych imbecyli zrobiło z tej akcji lewactwo.

lumberjack napisał(a): 3. Walka o prawa kobiet polegająca na ukrytej ale też i często nieukrywanej nienawiści do facetów. Wszystko pod szyldem feminizmu (chyba) czwartej już generacji.

Feminizm trzeciej fali tym różnił się od feminizmu drugiej fali, że zdecydowana większość ruchów poza genderową szurią zrezygnowała z dość częstej mizoandrii charakterystycznej dla drugiej fali. Czym innym jest niechęć do mężczyzn, a czym innym niechęć do patriarchatu.

lumberjack napisał(a): 4. Ideologia LGBT tak silnie wspierana przez tyle różnych firm, że każdy kto ma inne zdanie łatwo może skończyć na cenzurowanym.

Nie ma takiej ideologii. Już tłumaczono to na tym forum.

lumberjack napisał(a): 5. Lewicowa nienawiść do policji (akcja "defund the police")

Niechęć do policji jest charakterystyczna dla skrajnych ugrupowań wszelkiej maści środowisk. Może być nieuzasadniona, ale nie jest paradygmatem określającym tożsamość ideologiczną lewicy, prawicy czy centrum.
Odpowiedz
#31
dammy napisał(a):Nie ma takiej ideologii. Już tłumaczono to na tym forum

Tak tłumaczono że nic nie wytłumaczono

zefciu napisał(a):Bo co? Bo nie lubię przesunięć kategorialnych?

Aha, czyli zgadzasz się w tej materii z cerkwią grecką i chrześcijańska miłość nakazuje Ci afirmować grzech prowadzący na potępienie?

zefciu napisał(a):Ta figurka rzeczywiście może komuś się nie podobać!

No wiadomo. Zestawienie świętości z genitaliami może się nie podobać i wcale nikogo nie obraża

zefciu napisał(a):Ale ciężko wykazać, że powstała z zamiarem znieważenia kogokolwiek.

Ty kuźwa kpisz czy o drogę pytasz?
Odpowiedz
#32
InspektorGadżet napisał(a): Tak tłumaczono że nic nie wytłumaczono
Nie wydaje Ci się, że to na osobach postulujących, że taka ideologia istnieje ciąży onus wytłumaczenia, co to za ideologia i co ta ideologia takiego kontrowersyjnego głosi?
Cytat:Aha, czyli zgadzasz się w tej materii z cerkwią grecką
Cerkiew grecka wypowiadała się jakoś na temat przesunięć kategorialnych? Czy Ty w ogóle czytasz to, co piszę, czy tylko wygłaszasz własne mądrości, a cytujesz moje wypowiedzi dla zmyły?
Cytat:No wiadomo. Zestawienie świętości z genitaliami może się nie podobać
No tak. Przecież to właśnie postulujesz.
Cytat:i wcale nikogo nie obraża
Z pewnością obraża. Problem w tym, że nie przedstawiłeś pomysłu, jak udowodnić, że intencją autora było obrażenie. Bo jeśli tego nie masz, to sorry. Równie dobrze mogą prawosławni oskarżyć katolików, że np. obraz serca jezusowego ich obraża. Bo czemu nie?
Cytat:Ty kuźwa kpisz czy o drogę pytasz?
O drogę pytam. Pytam o konkretne uzasadnienie oskarżenia, jakie chciałbyś wnieść. Autorka dała uzasadnienie, dlaczego figurka wygląda tak, a nie inaczej. Z uzasadnienia nie wynika żadna chęć obrażenia kogokolwiek. Czy zatem Ty, lub też finansowani przez Kreml fundamentaliści jesteście w stanie udowodnić, że taka intencja jej przyświecała?
Tress byłaby doskonałą filozofką. W istocie, Tress odkryła już, że filozofia nie jest tak wartościowa, jak jej się wcześniej wydawało. Coś, co większości wielkich filozofów zajmuje przynajmniej trzy dekady.

— Brandon Sanderson
Odpowiedz
#33
zefciu napisał(a):Nie wydaje Ci się, że to na osobach postulujących, że taka ideologia istnieje ciąży onus wytłumaczenia, co to za ideologia i co ta ideologia takiego kontrowersyjnego głosi?

Mówiłem co głosi i dlaczego to ideologia. To że wam nie pasuje bo skrócik coś tam oznacza to wasz problem

zefciu napisał(a):Czy Ty w ogóle czytasz to, co piszę

Nie wiem o czym ty do mnie bredzisz. A teraz odpowiedź na pytanie

zefciu napisał(a):O drogę pytam. Pytam o konkretne uzasadnienie oskarżenia, jakie chciałbyś wnieść. Autorka dała uzasadnienie, dlaczego figurka wygląda tak, a nie inaczej. Z uzasadnienia nie wynika żadna chęć obrażenia kogokolwiek.

Nie no, jak wyjaśniła to wszystko wporządku. Jak pójdę i zesram się na grób twojej babki i powiem ze to talki tylko performers i sztuka nowoczesna, przy okazji dodam że nie chce cie obrażać to będzie wszystko wporządku? Dobrze wiedzieć
Odpowiedz
#34
InspektorGadżet napisał(a): Mówiłem co głosi i dlaczego to ideologia.
Nie mówiłeś. Gdybyś mówił, to byś zalinkował, gdzie mówiłeś.
Cytat:To że wam nie pasuje bo skrócik coś tam oznacza to wasz problem
To że mi nie pasuje, że ktoś dopuszcza się przesunięcia kategorialnego i celowo psuje aparat pojęciowy, to mój problem?

Cytat:Nie wiem o czym ty do mnie bredzisz.
To się dopytaj, jak czegoś nie rozumiesz.

Cytat:Nie no, jak wyjaśniła to wszystko wporządku. Jak pójdę i zesram się na grób twojej babki i powiem ze to talki tylko performers i sztuka nowoczesna, przy okazji dodam że nie chce cie obrażać to będzie wszystko wporządku?
A jak uzasadnisz sens tego „performensu”? Uzasadnienie tamtej autorki było mocno ugruntowane w polskiej kulturze. Jesteś w stanie tak samo uzasadnić „performens” srania komuś na grób?
Tress byłaby doskonałą filozofką. W istocie, Tress odkryła już, że filozofia nie jest tak wartościowa, jak jej się wcześniej wydawało. Coś, co większości wielkich filozofów zajmuje przynajmniej trzy dekady.

— Brandon Sanderson
Odpowiedz
#35
Kuźwa, nawet jak Kłikłe cokolwiek uzasadni, to przecież sranie na groby to wandalizm, niszczenie mienia. Jakby na grobie mojej babki kredkami tęczę wymalował, tak samo bym się wkurwił. Znowu sprowadza wszystko do absurdu, bo jak zwykle nie ma sensownych argumentów.
O ile ktoś nie robi sobie kolażu na obrazach należących do kogoś innego, a tworzy własny obraz który przedstawia chuj wie co, to nikomu nic do tego.
I hear the roar of big machine
Two worlds and in between
Hot metal and methedrine
I hear empire down


Odpowiedz
#36
Dragula napisał(a): O ile ktoś nie robi sobie kolażu na obrazach należących do kogoś innego, a tworzy własny obraz który przedstawia chuj wie co, to nikomu nic do tego.
Ale przecież parafraf o obrazie uczuć wskazuje, że jednak tak w polskim systemie prawnym nie jest. Bo przecież bez niego dałoby się ścigać wandalizm czy kradzież.
Tress byłaby doskonałą filozofką. W istocie, Tress odkryła już, że filozofia nie jest tak wartościowa, jak jej się wcześniej wydawało. Coś, co większości wielkich filozofów zajmuje przynajmniej trzy dekady.

— Brandon Sanderson
Odpowiedz
#37
lumberjack napisał(a): Ma rację, bo to co pisze dzieje się.

Nie ma racji, bo to co pisze dzieje się na Zachodzie, a nie w Polsce.
Sorry ale trzeba skończyć z tym mitem, że na tzw. Zachodzie lewacy wyczyniają jakieś niestworzone rzeczy w imię jakichś progresywistycznych ideologii.  Dzieje się wręcz odwrotnie: mamy do czynienia z wzrostem popularności nie tylko prawicowych partii ale też nacjonalistycznych i skrajnych, pokroju oszołomów z Konfederacji. I właśnie ta zachodnia prawacka propaganda jest odpowiedzialna za popularyzację różnych bzdur, które wyolbrzymione stwarzają wrażenie, jakoby ten Zachód to by tylko propagował gejostwo na każdym kroku czy promował feminizm ósmej generacji. Zachód jest po prostu politycznie bardziej pluralistyczny z silniejszym ruchem lewicowym, czego w Polsce w ogóle nie ma.
Odpowiedz
#38
zefciu napisał(a):Nie mówiłeś. Gdybyś mówił, to byś zalinkował, gdzie mówiłeś

Mówiłem, zrównanie tzw. małżeństw z małżeństwami czy zmuszanie mnie do nazywania chłopa babą bo za nią się uważa

zefciu napisał(a):, to mój problem?

Proszę mnie od dziś nie traktować jak człowieka tylko Helikopter Bojowy Apacz. Bo za niego się uważam i tak nazywa się moja klik klik klika

A na niewygodne pytanie pytanie odpowiedzi jak nie było tak nie ma

zefciu napisał(a):A jak uzasadnisz sens tego „performensu”?

Tak samo jak ci co sprzedają niewidzialne rzeźby albo stolec w puszcze czy jakieś kolorowe linie. Ci pseudoznawcy sztuki każdą bzdurę przyjmą



Edith: byłbym zapomniał. Widziałem jak na jakiejś wystawić sztuki współczesnej pokazyqano film Klejnota Nilu vel. Testovirona XD. Niestety nie mogę tego diamentu znaleźć
Odpowiedz
#39
InspektorGadżet napisał(a): Mówiłem, zrównanie tzw. małżeństw z małżeństwami
No ale przecież to jest postulat podnoszony nie tylko przez osoby LGBT.
Cytat:czy zmuszanie mnie do nazywania chłopa babą bo za nią się uważa
A na jakiej innej podstawie oceniasz, czy kogoś nazwać chłopem czy babą?
Cytat:Proszę mnie od dziś nie traktować jak człowieka tylko Helikopter Bojowy Apacz.
Słuchaj Kfikfe. Czy ja Ciebie nazwałem „tak gównianym dyskutantem, że można zamiast podejmować z nim dyskusję wrzucać mu debilne, wyświechtane żarciki”? Nie. Nie nazwałem. Więc przestań mnie tak nazywać. Nie, nie będę przez następne 20 postów pisał „przeproś”. Po prostu przestań.
Cytat:A na niewygodne pytanie pytanie odpowiedzi jak nie było tak nie ma
Jakie pytanie?
Cytat:Tak samo jak ci co sprzedają niewidzialne rzeźby albo stolec w puszcze
Czyli jak? Bo ci co sprzedają stolec w puszce uzasadniają to jako głos w dyskusji „czym jest sztuka”. I tutaj się zgodzę – wszystkie te stolce w puszce i banany na ścianie to plagiaty „fontanny” Duchampa i nie widzę, by coś nowego wnosiły… tym niemniej, nasrania na czyjś grób nie uzasadnisz „tak samo”. Zatem, jak?
Tress byłaby doskonałą filozofką. W istocie, Tress odkryła już, że filozofia nie jest tak wartościowa, jak jej się wcześniej wydawało. Coś, co większości wielkich filozofów zajmuje przynajmniej trzy dekady.

— Brandon Sanderson
Odpowiedz
#40
https://m.pch24.pl/kogo-zaraza-koronawir...m-juz-nie/

Kolejny przykład dyskryminacji polskich tradycjonalistów

zefciu napisał(a):No ale przecież to jest postulat podnoszony nie tylko przez osoby LGBT

Ja pierdole koleś skończ już głosić te bzdury że każdy homo = LGBT

zefciu napisał(a):A na jakiej innej podstawie oceniasz, czy kogoś nazwać chłopem czy babą?

Moje żarty przynajmniej mnie śmieszą te twoje nie. Więc przestań

zefciu napisał(a):Słuchaj Kfikfe. Czy ja Ciebie nazwałem „tak gównianym dyskutantem, że można zamiast podejmować z nim dyskusję wrzucać mu debilne, wyświechtane żarciki”?

Słuchaj pisdefciu czemu kpis z tego jak się utożsamiam? Co za człowiek z ciebie?

zefciu napisał(a):tym niemniej, nasrania na czyjś grób nie uzasadnisz „tak samo”. Zatem, jak?

Najpierw wyjaśnij sens "niewidzialnej rzeźby" a ja później wyjaśnię sens srania na grób
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości