Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sport
lumberjack napisał(a): Nom. Niezależnie od naszych kosmitowych preferencji jest ogromna masa ludzi, którzy mają silną potrzebę chleba i igrzysk w możliwie najbardziej brutalnym wydaniu.

Ma to swoje uzasadnienie ewolucyjne ale chyba głównie chodzi o emocje, nie brutalność. Rzecz w tym, że gdy stawką jest zdrowie lub nawet życie walczącego to wyzwala się większe podniecenie i niekoniecznie to musi wiązać się z krwawym przebiegiem starcia. Przypominają się te edukacyjne programy przyrodnicze, w których młoda antylopa ucieka przed stadem hien. Emocje biorą się z niewiadomej co do wyniku starcia - czy biedne zwierzę jakimś cudem przeżyje czy zostanie pożarte? Jest w tym coś prymitywnego i zwierzęcego ale przecież niczym innym nie jesteśmy.  Ludzie często oglądają krzywiąc się na rozbryzgującą się dookoła krew (antylopy czy człowieka w ringu) gdyż sama krew nie jest głównym "przyciągaczem". Stawka i nieprzewidywalność wyniku nakręcają całe widowisko niczym w rosyjskiej ruletce, tylko że nie trzeba w tym uczestniczyć aby osiągnąć pożądany efekt. Natomiast samo partycypowanie podnosi poziom gratyfikacji i chyba dlatego hazard jest tak popularny.
Odpowiedz
Paulo Siusiak wyłożył lachę na Polską piłkę i poszedł sobie do Brazyli. W sumie się nie dziwię. Ale Polska piłka to dno. Klubowa i reprezentacyjna. Żeby chłop se mógł ot tak rozwiązać kontrakt to śmiech na sali. Jeżeli ktoś miał jakiekolwiek wątpliwości co do tego że Zibi Boniek to idiota to zostały rozwiane. W ogóle to komiczne przemówienie Matiego Borka co bredził jakieś kocopoły o biedzie i papieżu XD. Słyszałem że Paulo już ślę kwit w kopercie i róże na przeprosiny. W sumie to zenujące że oskarża się PiS że ośmiesza Polskę jak sami się nie szanujemy

Proponuję petycję o zdelegalizowanie PZPNu i Polskiej piłki
Odpowiedz
InspektorGadżet napisał(a): Proponuję petycję o zdelegalizowanie PZPNu i Polskiej piłki
Czy to aby nie lekka przesada? Selekcjoner nie uszanował umowy, zachował się jak cham ale raczej są na to zapisy w kontrakcie a jeśli nie, to jest od tego arbitraż FiFa. Tymczasem dla piłkarzy powinna być to dodatkowa motywacja by wygrać baraże i pokazać Sousie, że bez niego poradzą sobie lepiej. Trudno znaleźć kogoś sensownego do przejęcia stanowiska i przygotowania drużyny.
Odpowiedz
wiem ze do CL został jeszcze miesiąc ale musze to wkleić bo to jest piękne 

0:20 <3

to też jest piękne i dobrze oddaje to co sie dzialo na tym pamiętnym meczu
Odpowiedz
No i chuj, Wisła Kraków przegrała swoje mecze i odpadła z IEM 2022. Cały dzień zjebany

Może chociaż Real pokona P$G na osłode
Odpowiedz
InspektorGadżet napisał(a): Proponuję petycję o zdelegalizowanie PZPNu i Polskiej piłki

Popieram.
Albo proponuję stworzyć osobną dyscyplinę specjalnie dla nas.
W sumie to na jedno wychodzi, bo jak czasami zerknę na polską ligę, to mam wrażenie, że to jakaś inna gra.

PS. Trochę to dziwne, bo nawet tacy posrani Ukraińcy potrafią utrzymać kilka klubów na jakimś poziomie, a u nas taka padaka.
A nas Łódź urzekła szara - łódzki kurz i dym.
Odpowiedz
U nich poza Szachtarem i Dynamem Kijów (od dużej biedy Zoria) nic nie ma, reszta to ogórasy. Szkoda tylko że w Polsce nie ma chociaż z jednego dobrego zespołu co by ciągnął te pseudo ligę w górę (coś jak PSG we Francji) albo FC Porto i Benfika w Portugalii

No ale zobaczymy co Lech pokaże w tym sezonie. Bo narazie wybijają się poziomem nad tę gówniana ligę. Przynajmniej na ten moment
Odpowiedz
Kiedyś też podobnie myślałem, ale jak później patrzyłem na te ukraińskie top-zespoły, i z tego co widziałem były to wielkie pralnie pieniędzy dla paru oligarchów, którzy przy okazji ładowali kasę potrzebną na zakup i trening. Podobnie jak parę zespołów angielskich czy niemieckich miało jakiegoś bogatego sponsora, który ładował kasę. W Polsce tego typu para-mafijne konszachty prowadziły jedynie do upadku Wisły Kraków. Trzeba więc ze smutkiem przyznać, że w Polsce ani sport ani mafia nie mogą sprostać zagranicznej pierwszoligowej konkurencji.
Wszystko ma swój czas
i jest wyznaczona godzina
na wszystkie sprawy pod niebem
Spoiler!
Koh 3:1-8 (edycje własne)
Odpowiedz
Mam nadzieję że Polska nie zagra tych baraży. Nawet jeśli odpadniemy
Odpowiedz
Brawo

https://www.wprost.pl/kraj/10636984/andr...ytami.html

Polska nie zagra meczu z tymi bandziorami
Odpowiedz
Ech, no i znowu G2 przegrało finał. To już chyba piąty. Szkoda, była szansa na wygranie IEM
Odpowiedz
Tak w ogóle to jebać FIFĘ - płatnych pachołków Putlera.
---
Najpewniejszą oznaką pogodnej duszy jest zdolność śmiania się z samego siebie. Większości ludzi taki śmiech sprawia ból.

Nietzsche
Odpowiedz

Oczekujesz od tych gnid z FIFA czy UEFA czegokolwiek? Dla tych śmieci od zawsze liczy się kasa. Zero przyzwoitości
Odpowiedz
No jak to.
Piłkarzyki będą grać bez hymnu i godła, jak na olimpiadzie.
Mało?
A nas Łódź urzekła szara - łódzki kurz i dym.
Odpowiedz
No, no! FIFA, w porozumieniu z UEFA zawiesiła kluby i reprezentację Rosji do odwołania.
Czyli nasi mogą jeszcze zagrać na mundialu.
"Kto nie zważa na karność, gardzi własnym życiem, lecz kto słucha napomnienia, nabywa rozumu.
Bojaźń Pana jest szkołą mądrości, a pokora poprzedza chwałę"

"To głupota prowadzi człowieka na manowce, a potem jego serce wybucha gniewem na Pana"

Prz. 15,32-33; 19,3
Odpowiedz
PSG znowu w kompromitujący sposób odpada z LM w 1/8. A ich prezes robi imbę w szatni i atakuje arbitrów. Cieszę się że odpadł ten rak, mam nadzieję że jeszcze City i Chelsea odpada w 1/4

https://sport.interia.pl/pilka-nozna/lig...Id,5883880

W sumie szkoda tych kibiców PSG. Za każdym razem to samo XD. Kompromitacja. Mieć 2-0 i dostać 3-2 w 20 minut. Szkoda ze po pierwszej połowie wyłączyłem. Należy gardzić tym gownem i jebac to na każdym kroku
Odpowiedz
Ja pierdole, i znowu to samo. Zawsze tak jest. Są nadzieje a później sraka. Anonymo Esports jako jedyny polski team zakwalifikował się do RMR 2022. Czyli turnieju o miejsce na Majorze (mistrzostwach świata). Na początku było dobrze. Wygrana z G2 (wicemistrz świata), później przegrana z Gambit (no tego akurat się spodziewałem, bardzo silna ekipa). Następnie wygrana z Entropiq (mocną ekipa top 14 na swiecie), później w dupe z Ence czego się spodziewałem. I mecz rozstrzygający z Ruskimi z Team Spirit i pierwsza mapa w dupę po idiotycznych błędach. Druga mapa, niesamowity comeback i sobie myślę na trzeciej mapie musi wejść. I co? Gówno zajebane, kompletna dominacja Rusków. Nie pojedziemy na mistrzostwa świata, humor mamy zjebany, niech Pan zapyta kibiców, tych chłopaków... A szkoda nawet słów tak jestem wkurwiony. Oglądałem wszystkie 5 meczy. Rozumiem przegrać z Gambit czy Ence(rozumiałbym przegrana z G2 i Enteopiq) ale nie kuźwa z jakimś Spiritem. Od 2017 r. Nie ma polskiej ekipy na dużym turnieju. No nic, mam nadzieję że tym razem G2 wygra te mistrzostwa. Tyle razy przegrali finały różnych imprez że im się należy. Lubię Niko, fajny gracz, wydaje się spoko ziomkiem. I wkurwia się jak ja gdy przegrywa

Dobrym komentarzem tutaj jest legendarny wywiad z Grzegorzem Skwarą 

Z piłki nożnej, to Bayern tradycyjnie wygrał Bundesligę. PSG ligue 1, choć kibice nie świętowali tylko wszyli ze stadionu. W Polsce jest za to ciekawie, trzy ekipy Lech, Raków i Pogoń mają szansę na majstra. A jutro trzymamy kciuki żeby Real ograł arabksą pacynkę Menchester City
Odpowiedz
Rafał Trzaskowski zakazał kibicom Lecha Poznań wejść na narodowy z flagami XD. To jest chyba jakiś żart. Wyobraża ktoś sobie nie wiem Puchar Anglii Gdy kibice Liverpoolu nie mogliby wnieść flag bo finał odbywałby się się Manchesterze? Zresztą, takich decyzji nie powinien podejmować PZPN, zarządca stadionu czy nawet Ministerstwo Sportu? A nie prezydent Warszawy? Tak pytam bo nie wiem

https://mobile.twitter.com/trzaskowski_/...gr%5Etweet

Raków Częstochowa drugi rok z rzędu wygrywa P. Polski. A Lech znowu frajerzy w finale. To juz tradycja jak czwarty Arsenal. Natomiast w pucharze Niemiec wspieram RB Lipzg(Raków to taki trochę RB Lipzg tylko Polski)
Odpowiedz
Cytat:Szanowny Panie Prezydencie @trzaskowski_
uprzejmie proszę nie wprowadzać opinii publicznej w błąd. Państwowa Straż Pożarna wydała pozytywną opinię dotyczącą bezpieczeństwa pożarowego meczu #LPORCZ, w której "nie zaleca się wnoszenia flag i banerów większych niż 2x1,5m"

https://twitter.com/Kierzkowski_PSP

Cytat:Rzecznik prasowy komendanta głównego Państwowej Straży Pożarnej. Bieżące informacje o działaniach strażaków
---
Najpewniejszą oznaką pogodnej duszy jest zdolność śmiania się z samego siebie. Większości ludzi taki śmiech sprawia ból.

Nietzsche
Odpowiedz
Od kiedy to SP ma możliwość wydania zakazu wejścia na stadion z flagami? Co najwyżej może wydać opinię
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości