To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czym jest ideologia LGBT?
Rodica napisał(a): Skąd gej ma wiedzieć, że po pierwsze nie akceptuje swojej homoseksualności
Piszesz tak, jakby brak wkręcenia sobie przez geja braku samoakceptacji był czymś złym. Zupełnie tego nie kumam.
Cytat:skąd ma wiedzieć, że na przyklad depresja na którą cierpi i poczucie bezwartościowości nie wynika właśnie z homoseksualizmu
Z badań naukowych, które nie potwierdzają takich zależności.

Cytat:Co zamierzacie robic z gejem,   ktorzy nie akceptują swojej orientacji? Zawracać na homoseksualizm?
Nie można geja zawrócić na homoseksualizm, bo już jest homoseksualny.

Cytat:Gdyby geizm byl genetyczny lub nawet powstawał pod wpływem działania hormonów w łonie matki, to jego występowanie u bliźniąt byłoby dużo wyższe.
Konkretnie, o ile wyższe i jak to policzyłaś?
Tress byłaby doskonałą filozofką. W istocie, Tress odkryła już, że filozofia nie jest tak wartościowa, jak jej się wcześniej wydawało. Coś, co większości wielkich filozofów zajmuje przynajmniej trzy dekady.

— Brandon Sanderson
Odpowiedz
zefciu:
Cytat:Piszesz tak, jakby brak wkręcenia sobie przez geja braku samoakceptacji był czymś złym. Zupełnie tego nie kumam.
W ogóle mało kumasz, napisałam wyraźnie gej w liczbie pojedynczej.

Cytat:Z badań naukowych, które nie potwierdzają takich zależności.
To wskaż badania wskazujace procent gejów, którzy z depresji się wyleczyli porównujące z  badaniami osób hetero którzy się wyleczyli. Ludzie hetero, tez cierpią z powodu dyskryminacji.

Cytat:Nie można geja zawrócić na homoseksualizm, bo już jest homoseksualny
Nie ma żadnych badań potwierdzających, że homoseksualizm jest wrodzony a więc nie można wyciągnąć jednoznacznego wniosku, że jest nieodwracalny. Natomiast są dowody, że może być nabyty np. w pierdlu czy w  wyniku molestowania i są dowody na to, że zaburzenia nabyte we wczesnym dzieciństwie trudniej się leczy niz te nabyte w wieku dorosłym. Człowiek wiele rzeczy, zapomina i niepamięta, a skuteczność terapii zależy też od czasu jaki upłynął od traumatycznego zdarzenia, zdarzeń a także możliwości intelektualnych, które w wieku dziecięcym są mniejsze.

Cytat:Konkretnie, o ile wyższe i jak to policzyłaś?
Ja tego nie liczyłam tylko specjaliści zajmujących się bliźniętami. Jesli ryzyko choroby wśród bliźniąt jednojajowych jest mniejsze niż 50% za czynniki dominujące uważa się te środowiskowe.
Rozsadziło mi antenę.
Odpowiedz
Rodica napisał(a): Gdyby geizm byl genetyczny lub nawet powstawał pod wpływem działania hormonów w łonie matki, to jego występowanie u bliźniąt byłoby dużo wyższe. Hormony w łonie matki działają tak samo na obydwa plody.
Występowanie korelacji u bliźniąt jednojajowych jest o ok. 7% wyższe.
A występowanie korelacji względem leworęczności jest o ok. 20% wyższe.
I co w związku z tym?
Może Rodica pokusi się o jakieś własnoręczne, rzetelne kalkulacje statystyczne?
A nas Łódź urzekła szara - łódzki kurz i dym.
Odpowiedz
Rodica napisał(a): W ogóle mało kumasz
To mi wyjaśnij.
Cytat:napisałam wyraźnie gej w liczbie pojedynczej.
I co to konkretnie zmienia w rozumieniu Twojej wypowiedzi?
Cytat:To wskaż badania wskazujace procent gejów, którzy z depresji się wyleczyli porównujące z  badaniami osób hetero którzy się wyleczyli.
Ja mam pokazywać Ci badania negujące zależności, które Ty postulujesz?
Cytat:Ludzie hetero, tez cierpią z powodu dyskryminacji.
Oczywiście. Ale statystycznie rzadziej, niż geje, ponieważ gej może być dyskryminowany ze wszystkich, tych samych powodów, co hetero.
Cytat:Nie ma żadnych badań potwierdzających, że homoseksualizm jest wrodzony
Nie ma żadnej sensownej „terapii leczącej homoseksualizm”. W jakim stopniu jest on wrodzony, a w jakim nabyty jest drugorzędne. Ważne, że nie da się go „leczyć”, a optymalny dobrostan osiąga homoseksualista żyjąc zgodnie ze swoją orientacją.
Cytat:czy w  wyniku molestowania
Nie, nie ma.
Cytat:Ja tego nie liczyłam tylko specjaliści zajmujących się bliźniętami. Jesli ryzyko choroby wśród bliźniąt jednojajowych jest mniejsze niż 50% za czynniki dominujące uważa się te środowiskowe.
Oczywiście. Tylko że czynniki w życiu płodowym też są środowiskowe, a nie genetyczne, a Ty je próbujesz wykluczyć. Więc takie liczenie nie ma sensu.
Tress byłaby doskonałą filozofką. W istocie, Tress odkryła już, że filozofia nie jest tak wartościowa, jak jej się wcześniej wydawało. Coś, co większości wielkich filozofów zajmuje przynajmniej trzy dekady.

— Brandon Sanderson
Odpowiedz
zefciu:
Cytat:I co to konkretnie zmienia w rozumieniu Twojej wypowiedzi?
Ze geje się różnią miedzy sobą i przyczynami swojej orientacji. W ogóle jest bardzo wiele chorób, które mają złożoną etiologię, nie decyduje jeden czynnik. To jest bardzo uproszczone i radykalne myślenie.

Cytat:Ja mam pokazywać Ci badania negujące zależności, które Ty postulujesz?
Efekty leczenia powinny być podobne w grupie osób hetero cierpiących z powodu dyskryminacji i w grupie gejów. Przecież przyczyną depresji gejów jest głównie brak akceptacji społecznej i wyklucznie.

Cytat:Oczywiście. Ale statystycznie rzadziej, niż geje, ponieważ gej może być dyskryminowany ze wszystkich, tych samych powodów, co hetero
Geje lubią o siebie dbać, dobrze wyglądają, ładnie pachną, są wysportowani, żyją w zgodzie se swoja orientacją i powinni być szczęśliwi wykluczajac wykluczenie społeczne.

Cytat:Nie ma żadnej sensownej „terapii leczącej homoseksualizm”. W jakim stopniu jest on wrodzony, a w jakim nabyty jest drugorzędne. Ważne, że nie da się go „leczyć”, a optymalny dobrostan osiąga homoseksualista żyjąc zgodnie ze swoją orientacją.
A kto im broni żyć w zgodzie ze swoją orientacją?  Czy szczęśliwy czlowiek żyjacy w zgodzie ze sobą przejmuje się tym, co inni sobie myślą?

Cytat:Oczywiście. Tylko że czynniki w życiu płodowym też są środowiskowe, a nie genetyczne, a Ty je próbujesz wykluczyć. Więc takie liczenie nie ma sensu.
Nie zbadano do tej pory w jakim stopniu hormony z macicy wpływają na neurony. To wszystko są hipotezy. Ja osobiście mam dość słuchania bredni i klamstw. Nie ma żadnego naukowego wyjaśnienia homoseksualizmu.
Rozsadziło mi antenę.
Odpowiedz
Rodica napisał(a): nie decyduje jeden czynnik. To jest bardzo uproszczone i radykalne myślenie.
Tylko że nikt tutaj nie postulował, że decyduje jeden czynnik. Z braku argumentów poszłaś polować na chochoły.
Cytat:Efekty leczenia powinny być podobne w grupie osób hetero cierpiących z powodu dyskryminacji i w grupie gejów.
Ciężko stworzyć grupę z osób nieistniejących, niestety.
Cytat:Przecież przyczyną depresji gejów jest głównie brak akceptacji społecznej i wyklucznie.
No patrz. A twierdziłaś, że jest jakiś inny związek.
Cytat:A kto im broni żyć w zgodzie ze swoją orientacją?  Czy szczęśliwy czlowiek żyjacy w zgodzie ze sobą przejmuje się tym, co inni sobie myślą?
Tak. Ludzie jako stworzenia społeczne, co do zasady, przejmują się tym, co inni o nich myślą. Pieprzenie, że „ja się nie przejmuję” w sytuacji, gdy jako tako jestem akceptowany jest bezwartościowe.
Cytat:To wszystko są hipotezy.
Owszem. Ale w odróżnieniu od wcześniejszych teorii nie zostały one odrzucone.
Tress byłaby doskonałą filozofką. W istocie, Tress odkryła już, że filozofia nie jest tak wartościowa, jak jej się wcześniej wydawało. Coś, co większości wielkich filozofów zajmuje przynajmniej trzy dekady.

— Brandon Sanderson
Odpowiedz
zefciu napisał(a): optymalny dobrostan osiąga homoseksualista żyjąc zgodnie ze swoją orientacją
Co dokładnie miałeś na myśli pisząc powyższe?
"Kto nie zważa na karność, gardzi własnym życiem, lecz kto słucha napomnienia, nabywa rozumu.
Bojaźń Pana jest szkołą mądrości, a pokora poprzedza chwałę"
                            
"To głupota prowadzi człowieka na manowce, a potem jego serce wybucha gniewem na Pana"

          Prz. 15,32-33; 19,3
Odpowiedz
zefciu:
Cytat:Tylko że nikt tutaj nie postulował, że decyduje jeden czynnik. Z braku argumentów poszłaś polować na chochoły.
Jakie jeszcze dodatkowe czynniki masz na myśli, prócz tych domniemanych biologicznych? Konkrety.

Cytat:Ciężko stworzyć grupę z osób nieistniejących, niestety.
Nie wierzę gejom na słowo, w to co mówią o swojej orientacji i w to co mówią psychologom.
Spotkałam w życiu kilku nałogowych palaczy, ktlrzy twierdzili, że palenie nie powoduje raka i że daje im szczęście i poczucie sensu życia.

Cytat:No patrz. A twierdziłaś, że jest jakiś inny związek.
Ale Wy twierdzicie, że jest tylko jeden.

Cytat:Tak. Ludzie jako stworzenia społeczne, co do zasady, przejmują się tym, co inni o nich myślą. Pieprzenie, że „ja się nie przejmuję” w sytuacji, gdy jako tako jestem akceptowany jest bezwartościowe.
W jaki sposób człowiek zadowolony ze swojego życia,  który ma powody wspołczuć innym albo nawet nimi gardzić, że są takimi nieudacznikami i nie potrafią wieść życia na miarę swoich wyobrażeń, może
czuć się źle?

Cytat:Owszem. Ale w odróżnieniu od wcześniejszych teorii nie zostały one odrzucone.
A twoim zdaniem, mózg geja jest pod względem cech psychicznych bardziej podobny do męskiego czy kobiecego? Demaskulinizacja czy androgenizacja mózgu nie powinna ograniczać się tylko do odczuwanego pociągu seksualnego.
Rozsadziło mi antenę.
Odpowiedz
freeman napisał(a):
zefciu napisał(a): optymalny dobrostan osiąga homoseksualista żyjąc zgodnie ze swoją orientacją
Co dokładnie miałeś na myśli pisząc powyższe?

To co napisał - prościej się nie da.
A nas Łódź urzekła szara - łódzki kurz i dym.
Odpowiedz
Rodica napisał(a): Jakie jeszcze dodatkowe czynniki masz na myśli, prócz tych domniemanych biologicznych? Konkrety.
Ale ja w przeciwieństwie do Ciebie nie twierdzę, że wiem, jakie są podowy homoseksualizmu. Wiem jednak, jakie nie są.

Cytat:
Cytat:Ciężko stworzyć grupę z osób nieistniejących, niestety.
Nie wierzę gejom na słowo, w to co mówią o swojej orientacji i w to co mówią psychologom.
Spotkałam w życiu kilku nałogowych palaczy, ktlrzy twierdzili, że palenie nie powoduje raka i że daje im szczęście i poczucie sensu życia.
Jak mnie to makabrycznie wkurwia, jak ktoś cytuje moją wypowiedź, ale w ogóle się do niej nie odnosi. Po co to robisz?
Cytat:Ale Wy twierdzicie, że jest tylko jeden.
Bo nie ma powodów twierdzić, że są inne. To tak jak z „drapetomanią” i „kobiecą histerią”. Jakoś wolni czarnoskórzy nie cierpią na „drapetomanię”, a sprawcze kobiety nie „histeryzują”.
Cytat:W jaki sposób człowiek zadowolony ze swojego życia,  który ma powody wspołczuć innym albo nawet nimi gardzić, że są takimi nieudacznikami i nie potrafią wieść życia na miarę swoich wyobrażeń, może
czuć się źle?
Na różne sposoby, ale co to ma do dyskusji?
Cytat:A twoim zdaniem, mózg geja jest pod względem cech psychicznych bardziej podobny do męskiego czy kobiecego?
Gej to z definicji mężczyzna, więc nie można mówić, że jest „podobny do mężczyzny”.
Tress byłaby doskonałą filozofką. W istocie, Tress odkryła już, że filozofia nie jest tak wartościowa, jak jej się wcześniej wydawało. Coś, co większości wielkich filozofów zajmuje przynajmniej trzy dekady.

— Brandon Sanderson
Odpowiedz
Rodica napisał(a): Lobotomię też odrzuciła, chociaż czasem bywała skuteczna. Po prostu metody leczenia jakieś rażenie prądem czy inne tego typu, są prymitywne.
Co zamierzacie robic z gejem,   ktorzy nie akceptują swojej orientacji? Zawracać na homoseksualizm?

Lobotomię odrzuciła gdyż była mało skuteczna i jej zabiegi generowały mnóstwo tragicznych skutków ubocznych. Co do geja nieakceptującego swojej orientacji to jest to problem za który odpowiedzialni są w dużej mierze homofobi i konserwatyści religijni. Ale cóż, to jego prywatna sprawa. Nikt go na siłę uszczęśliwiać nie będzie.

Rodica napisał(a): Byłes kiedyś gejem, wypowiadasz się w imieniu wszystkich gejów?

Wystarczy, że wiem, że nie istnieje skuteczna terapia zmiany orientacji seksualnej. Ponadto gdybym był kiedyś gejem, byłbym nim i dzisiaj. Ponieważ kiedyś byłem hetero to i dziś nim jestem.

Rodica napisał(a): Nie tylko na kości,, na cały organizm, lekkostrawne bialko regeneruje tkanki, substancje w mleku maja działanie prozdrowotne i antynowotworowe, natomiast różni zieloni propagandziści trąbią o szkodliwości mleka i mięsa.

Tak jak niektórzy propagandyści trąbią o szkodliwości weganizmu u dorosłych osób. Generalnie jest to kwestia zbilansowana potraw i ewentualnych uczuleń na niektóre związki oraz zaleceń dietetycznych w przypadku chorób przewlekłych. Niemniej najpierw stwierdziłaś, że medycyna współczesna nic nie wie o zdrowym żywieniu, a później jej ustalenia ... powtarzasz jako mądrości. Tak się rodzą fejki made in Rodica.

Rodica napisał(a): Gdyby geizm byl genetyczny lub nawet powstawał pod wpływem działania hormonów w łonie matki, to jego występowanie u bliźniąt byłoby dużo wyższe. Hormony w łonie matki działają tak samo na obydwa plody.

Ale w przypadku hipotezy o epigenetycznej genezie homoseksualizmu pasuje dobrze.

Rodica napisał(a): A twoim zdaniem, mózg geja jest pod względem cech psychicznych bardziej podobny do męskiego czy kobiecego? Demaskulinizacja czy androgenizacja mózgu nie powinna ograniczać się tylko do odczuwanego pociągu seksualnego.

Gej ma męski mózg, a lesbijka żeński. Mylisz homoseksualizm z interseksualizmem i hermafrodytyzmem.

Rodica napisał(a): Nie zbadano do tej pory w jakim stopniu hormony z macicy wpływają na neurony. To wszystko są hipotezy. Ja osobiście mam dość słuchania bredni i klamstw. Nie ma żadnego naukowego wyjaśnienia homoseksualizmu.

No to jeszcze raz proszę o odp.

dammy napisał(a):
Rodica napisał(a): W niektórych plemionach praktykuje się seks analny, żeby zaprowadzić hierarchię, czyli po prostu fiut w tyłku powoduje, że łagodniejesz, stajesz się uległy i zdominowany.

1.W jakich plemionach? Konkretnie z odpowiednim namiarem.

Udowodnij, że to co napisałaś nie jest brednią i kłamstwem.

Rodica napisał(a): Natomiast są dowody, że może być nabyty np. w pierdlu czy w  wyniku molestowania i są dowody na to, że zaburzenia nabyte we wczesnym dzieciństwie trudniej się leczy niz te nabyte w wieku dorosłym.

To pokaż te dowody.
Odpowiedz
zefciu:
Cytat:Ale ja w przeciwieństwie do Ciebie nie twierdzę, że wiem, jakie są podowy homoseksualizmu. Wiem jednak, jakie nie są
Niewiele wiesz, podobnie jak nauka, która nie wie jeszcze bardzo wielu rzeczy.
Natomiast istnieją dwa rodzaje autorytetów, te oparte na władzy i pieniądzach oraz te oparte na wiedzy i nauce. Pieniądze i władza maja o wiele większy wpływ i możliwości na urabianie mózgow na papkę i w tym celu tworzą iluzje nauki, żeby narzucić jakieś swoje widzimisię. Nie współczuję gejom, którzy konformizm maja tak daleko posunięty, że ufają tym pierwszym. Wszelkie idee promowania braterstwa miedzy ludźmi, to była dobra podstawa systemów totalitarnych. Nie da się dekretem narzucić tolerancji, te wartości pojawiają się spontanicznie w systemach kapitalistycznych.

Cytat:Jak mnie to makabrycznie wkurwia, jak ktoś cytuje moją wypowiedź, ale w ogóle się do niej nie odnosi. Po co to robisz?
Czyli według ciebie nie istnieją ludzie hetero będącymi celem dyskryminacji? Owszem, są np. ludzie wrażliwi emocjonalnie, ktorzy przez brutalnych heteroseksualistów cierpią na różne schorzenia a nawet pelnia rolę społecznych cwelów.

Cytat:Bo nie ma powodów twierdzić, że są inne. To tak jak z „drapetomanią” i „kobiecą histerią”. Jakoś wolni czarnoskórzy nie cierpią na „drapetomanię”, a sprawcze kobiety nie „histeryzują”.
To nawet bylby ciekawy spoleczny eksperyment, czy faktycznie równoprawnienie gejów czyli pozwalanie im żyć w podobny sposób do hetero, faktycznie by ich uzdrowił z depresji. Ale najpierw musiałbyś zrobic wszystkim ludziom lobotomię, bo ludzie instynktownie wyczuwają co jest wyższe w hierarchii.

Cytat:Na różne sposoby, ale co to ma do dyskusji?
Różne sposoby, niewiele się dowiedziałam.

Cytat:Gej ma męski mózg, a lesbijka żeński.
To dlaczego czują pociąg do tej samej płci?

Cytat:Gej to z definicji mężczyzna, więc nie można mówić, że jest „podobny do mężczyzny”.
Kulturowo nie jest podobny, nie wypelnia tej męskie funkcji, którą powinien wypełniać meżczyzna. Oczywiście bardzo dużo facetów hetero tez nie wypełnia tej funkcji, dlatego udają twardych, agresywnych i nieprzewidywalnych. To takie przeciwieństwo geja a nie wzór mężczyzny. Natomiast mózg ulega w całości wpływom hormonów w łonie matki a nie jakieś tam obszary mózgu, zresztą niewiadomo które, bo nie zidentyfikowano obszarów odpowiedzialnych za orientację.

dammy:
Cytat:Lobotomię odrzuciła gdyż była mało skuteczna i jej zabiegi generowały mnóstwo tragicznych skutków ubocznych. Co do geja nieakceptującego swojej orientacji to jest to problem za który odpowiedzialni są w dużej mierze homofobi i konserwatyści religijni. Ale cóż, to jego prywatna sprawa. Nikt go na siłę uszczęśliwiać nie będzie.
A ty chciałbyś mieć syna geja? Tak szczerze bez ściemniania.

Cytat:Wystarczy, że wiem, że nie istnieje skuteczna terapia zmiany orientacji seksualnej. Ponadto gdybym był kiedyś gejem, byłbym nim i dzisiaj. Ponieważ kiedyś byłem hetero to i dziś nim jestem
Nie istnieje skuteczna terapia aids, ale zapewne wszyscy chcieliby wyzdrowieć. Pytałeś się jakiś gejów czy chcieliby być hetero?

Cytat:Tak jak niektórzy propagandyści trąbią o szkodliwości weganizmu u dorosłych osób. Generalnie jest to kwestia zbilansowana potraw i ewentualnych uczuleń na niektóre związki oraz zaleceń dietetycznych w przypadku chorób przewlekłych. Niemniej najpierw stwierdziłaś, że medycyna współczesna nic nie wie o zdrowym żywieniu, a później jej ustalenia ... powtarzasz jako mądrości. Tak się rodzą fejki made in Rodica.
No bo nic nie wie, skoro różni licencjonowani dietetycy pieprzą, że dieta, którą ludzie stosowali 100 lat temu i rzadko chorowali na raka, jest zła a lepsza jest pasza dla bydla.

Cytat:Ale w przypadku hipotezy o epigenetycznej genezie homoseksualizmu pasuje dobrze.
Mi nie pasuje, skoro zmiany epigenetyczne pojawiają się np. po wdychaniu azbestu czy piciu alkoholu, to znaczy że czynniki środowiskowe muszą działać na organizm w sposób permanentny.

Cytat:Udowodnij, że to co napisałaś nie jest brednią i kłamstwem
Nie wiem, nie pamiętam, czytalam to jako nastolatka w jakiejś gazecie, chodziło o jakieś patriarchalne plemię, może masażów.

Cytat:To pokaż te dowody
Poszukaj sobie, nawet tu na forum nikt tego nie kwestionował.
Rozsadziło mi antenę.
Odpowiedz
Cytat:Poszukaj sobie, nawet tu na forum nikt tego nie kwestionował.
Kurwa, na przykład ja to kwestionowałem. Napierdalasz długie posty nie na temat, ignorujesz to co piszą inni, to po co w ogóle się udzielasz? Żeby codziennie zresetować dyskusję jakimś "skoro uznaliśmy, że homoseksualizm to choroba"?
I hear the roar of big machine
Two worlds and in between
Hot metal and methedrine
I hear empire down


Odpowiedz
Sofeicz napisał(a):
freeman napisał(a):
zefciu napisał(a): optymalny dobrostan osiąga homoseksualista żyjąc zgodnie ze swoją orientacją
Co dokładnie miałeś na myśli pisząc powyższe?

To co napisał - prościej się nie da.
Chodziło mi o wyjaśnienie a nie o uproszczenie Uśmiech
"Kto nie zważa na karność, gardzi własnym życiem, lecz kto słucha napomnienia, nabywa rozumu.
Bojaźń Pana jest szkołą mądrości, a pokora poprzedza chwałę"
                            
"To głupota prowadzi człowieka na manowce, a potem jego serce wybucha gniewem na Pana"

          Prz. 15,32-33; 19,3
Odpowiedz
dragula:
Cytat:Kurwa, na przykład ja to kwestionowałem. Napierdalasz długie posty nie na temat, ignorujesz to co piszą inni, to po co w ogóle się udzielasz? Żeby codziennie zresetować dyskusję jakimś "skoro uznaliśmy, że homoseksualizm to choroba"?
Co dokładnie kwestionowałeś, że w więzieniu nie ma zjawiska cwelenia, czy raczej romantycznych więzi miedzy panami, którzy kochają się pod prysznicem?

Wyrażam swoją opinię, nie muszę przedstawiać dowodow naukowych, po pierwsze nie mam do nich pełnego dostępu, po drugie nie znam się na metodologiach badawczych, po trzecie nie mam takiej możliwości dowiedzieć się czy nie zostały zmanipulowane.
Twierdzicie, że gej rodzi się gejem, a ja się z tym nie zgadzam, nie istnieją takie dowody naukowe, twierdzicie, że gej nie może zmienić swojej orientacji ale ją zmienia chociażby po to żeby zrobić sobie dziecko. Jak to możliwe, że nagle odczuwa pożądanie w stosunku do kobiety?
Rozsadziło mi antenę.
Odpowiedz
Rodica napisał(a): Co dokładnie kwestionowałeś, że w więzieniu nie ma zjawiska cwelenia, czy raczej romantycznych więzi miedzy panami, którzy kochają się pod prysznicem?

Wyrażam swoją opinię, nie muszę przedstawiać dowodow naukowych, po pierwsze nie mam do nich pełnego dostępu, po drugie nie znam się na metodologiach badawczych, po trzecie nie mam takiej możliwości dowiedzieć się czy nie zostały zmanipulowane.
Twierdzicie, że gej rodzi się gejem, a ja się z tym nie zgadzam, nie istnieją takie dowody naukowe, twierdzicie, że gej nie może zmienić swojej orientacji ale ją zmienia chociażby po to żeby zrobić sobie dziecko. Jak to możliwe, że nagle odczuwa pożądanie w stosunku do kobiety?

Więźniowie dalej mają pociąg do kobiet, ale z braku laku zamykają oczy i wyobrażają sobie, że Mariusz to Matylda. No i dochodzi też kwestia upokorzenia i małpiego ustalania dominacji, a to nie jest popęd seksualny.
Gej zmuszający się do seksu z kobietą (Matyldą) zamyka oczy i myśli o Mariuszu. Czy osoba masturbująca się, według Ciebie, czuje pociąg seksualny so swej dłoni (Reni Rączkowskiej)? Czy facet penetrujący fleshlighta odczuwa pociąg seksualny do tego wihajstra? Odkąd dążenie do seksu oznaczać musi popęd seksualny? Te wszystkie modelki będące żonami starych miliarderów na pewno czują pociąg seksualny do nich, gdy uprawiają seks? A heteroseksualny mężczyzna, który z przyczyn finansowych jest zmuszony do homoseksualnej prostytucji?
Odpowiedz
Rodica
Cytat:Nie wiem, nie pamiętam, czytalam to jako nastolatka w jakiejś gazecie, chodziło o jakieś patriarchalne plemię, może masażów.
Dawno nie spotkałem się z tak subtelnie wyprowadzonym dowodem…

Ps.
Co za plemię, ci cali „masaże”?
O Lord, bless this thy hand grenade, that with it thou mayest blow thy enemies to tiny bits in thy mercy.
Odpowiedz
Rodica napisał(a): Niewiele wiesz, podobnie jak nauka, która nie wie jeszcze bardzo wielu rzeczy.
Oczywiście. Zaryzykuję nawet stwierdzenie, że nauka opiera się na uświadomieniu sobie własnej niewiedzy. Ale to Ty sugerowałaś wyżej, że wiesz, jaka jest etiologia homoseksualizmu (ch… w d… w młodym wieku), mimo że taka etiologia została przez naukę odrzucona.
Cytat:Czyli według ciebie nie istnieją ludzie hetero będącymi celem dyskryminacji?
I znowu to zrobiłaś. Zacytowałaś coś i piszesz zupełnie o czymś innym. A do tego zarzutu już się odniosłem — heteryk może być celem dyskryminacji z różnych powodów. A gej — z tych samych powodów i jeszcze za bycie gejem. Stąd geje będą dyskryminowani statystycznie częściej niż heterycy. Ile razy mam powtórzyć, żeby dotarło?
Cytat:Ale najpierw musiałbyś zrobic wszystkim ludziom lobotomię, bo ludzie instynktownie wyczuwają co jest wyższe w hierarchii.
Ale Ty pierdolisz od rzeczy. Nie ma żadnych przesłanek, aby wierzyć, że homoseksualista jakoś inherentnie, a nie kulturowo „stoi niżej w hierarchii”. Zresztą społeczności silnie hierarchicznie często dyskryminują, nie tyle skłonności, czy akty homoseksualne, ale bycie biernym w relacji seksualnej. Czytałem niedawno, że dla gitowców nie było żadnym dyshonorem brać pieniądze za homoseksualny akt, pod warunkiem, że to klient był stroną bierną. Z drugiej strony znowu — latynosi ponoć wołają „pedał”, gdy widzą na pornolu, jak kobieta wkłada palec w odbyt mężczyzny.

To, jakie zachowania seksualne są dopuszczalne, a jakie nie, jest silnie uwarunkowane kulturowo. Społeczeństwa hierarchiczne np. akceptują często pederastię, a para gejów tworzących rodzinę wydaje im się nienaturalna. Dla indywidualistów Zachodu, odwrotnie — geje to coś naturalnego, a wykorzystywanie osoby niedojrzałej to czyn niewybaczalny.
Cytat:Pytałeś się jakiś gejów czy chcieliby być hetero?
Nie trzeba się pytać. Wiemy, że tacy geje istnieją. Ruchy terapii konwersyjnej powstawały często oddolnie (polecam film “Pray away”). Postulat dammy’ego był jednak taki, że jest to spowodowane homofobią w społeczeństwie.
Tress byłaby doskonałą filozofką. W istocie, Tress odkryła już, że filozofia nie jest tak wartościowa, jak jej się wcześniej wydawało. Coś, co większości wielkich filozofów zajmuje przynajmniej trzy dekady.

— Brandon Sanderson
Odpowiedz
Mustafa Mond:
Cytat:Gej zmuszający się do seksu z kobietą (Matyldą) zamyka oczy i myśli o Mariuszu.
A o czym myśli gej, jeśli akurat nie jest w związku z Mariuszem?

Cytat:Czy osoba masturbująca się, według Ciebie, czuje pociąg seksualny so swej dłoni (Reni Rączkowskiej)?
Możliwe, czemu nie.  Przecież ogladajac pornosa nie czujesz pociągu do ludzi w nim występujących a co najwyżej do tego co robią, albo do fragmentów ich ciał.

Cytat:Czy facet penetrujący fleshlighta odczuwa pociąg seksualny do tego wihajstra? Odkąd dążenie do seksu oznaczać musi popęd seksualny?
?

Cytat:Te wszystkie modelki będące żonami starych miliarderów na pewno czują pociąg seksualny do nich, gdy uprawiają seks?
Może nie czują, bo są straszy i zwiędli, ale może czują pociąg do ich mózgow i ich dobrego nasienia.

zefciu:
Cytat:Oczywiście. Zaryzykuję nawet stwierdzenie, że nauka opiera się na uświadomieniu sobie własnej niewiedzy. Ale to Ty sugerowałaś wyżej, że wiesz, jaka jest etiologia homoseksualizmu (ch… w d… w młodym wieku), mimo że taka etiologia została przez naukę odrzucona
Dlaczego nauka odrzuca taką etiologię, skoro pojawiają się przypadki homoseksualistów,  którzy  dokładnie opisują w jaki sposób zostali gejami i jak się wyleczyli? Kiedy wyleczono pierwsza i jednyną osobę z hiv, cały świat się o tym dowiedział.

Cytat:Nie ma żadnych przesłanek, aby wierzyć, że homoseksualista jakoś inherentnie, a nie kulturowo „stoi niżej w hierarchii”.
Nie twierdziłam, że stoi inherentnie niżej tylko właśnie kulturowo. I małżeństwo gejów z kulturowego punktu widzenia stoi niżej niż betero albo nawet poza.

2H2O:
Masajowie. Chyba.
Rozsadziło mi antenę.
Odpowiedz
Rodica napisał(a): Dlaczego nauka odrzuca taką etiologię, skoro pojawiają się przypadki homoseksualistów,  którzy  dokładnie opisują w jaki sposób zostali gejami i jak się wyleczyli?

Czy to ci sami, którzy wyleczyli się z cukrzycy modlitwą?

https://opusdei.org/pl-pl/article/27-kwi...-cukrzycy/
A nas Łódź urzekła szara - łódzki kurz i dym.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości