To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kino lekkie i przyjemne, czyli mniej ambitny film
Venom 2

Fajne efekty, prosta(cka) fabuła. Podoba mnie się ten symbiont, chciałbym mieć takiego to by mi ciało szybko regenerował a i głowę mógłbym odgryźć komu trzeba. Muszę sobie jedynkę obejrzeć.
---
Najpewniejszą oznaką pogodnej duszy jest zdolność śmiania się z samego siebie. Większości ludzi taki śmiech sprawia ból.

Nietzsche
---
Polska trwa i trwa mać
Odpowiedz
lumberjack napisał(a): Venom 2

Fajne efekty, prosta(cka) fabuła. Podoba mnie się ten symbiont, chciałbym mieć takiego to by mi ciało szybko regenerował  a i głowę mógłbym odgryźć komu trzeba. Muszę sobie jedynkę obejrzeć.

Źle z Tobą. Venom to pseudozabawny gniot. Jedynka dużo lepsza a i tak widać, że zmasakrowali potencjał. W kreskówce Symbionty były ossom.
Sebastian Flak
Odpowiedz
Gawain napisał(a): Źle z Tobą. Venom to pseudozabawny gniot.

Niczego ambitnego nie oczekiwałem. Na filmie bardzo dobrze się bawiłem. Jedyne co mi przeszkadzało to ludzie żrący popkorn. Ponad 3-4 lata w kinie nie byłem i zapomniałem już jak mnie wkurzało to chrupanie za plecami. W kinach powinien być zamordystyczny zakaz spożywania hałaśliwego jedzenia.
---
Najpewniejszą oznaką pogodnej duszy jest zdolność śmiania się z samego siebie. Większości ludzi taki śmiech sprawia ból.

Nietzsche
---
Polska trwa i trwa mać
Odpowiedz
Jedynka była fajna. Na V2 czekałem i a teraz nie mogę się wybrać. Muszę się zmobilizować.
The Phillrond napisał(a):(...)W moim umyśle nadczłowiekiem jawi się ten, kogo nie gnębi strach przed  nieuniknionym i kto dąży do harmonijnego rozwoju ze świadomością stanu  rzeczy

“What warrior is it?”

“A lost soul who has finished his battles somewhere on this planet. A pitiful soul who could not find his way to the lofty realm where the Great Spirit awaits us all.”


.
Odpowiedz
Żarłak napisał(a): Jedynka była fajna. Na V2 czekałem i a teraz nie mogę się wybrać. Muszę się zmobilizować.

Nie szykuj się na coś ambitnego. Jak dla mnie dwójka to tylko preludium przed inwazją symbiontów. W dodatku wciśnięte tylko tak, żeby Multiwersum miało jak się zazębiać.
Sebastian Flak
Odpowiedz
No nie, V2 to pulpa i zwykła rozrywka dla szarego człowieka. Zawsze tak się nastawiam Język
The Phillrond napisał(a):(...)W moim umyśle nadczłowiekiem jawi się ten, kogo nie gnębi strach przed  nieuniknionym i kto dąży do harmonijnego rozwoju ze świadomością stanu  rzeczy

“What warrior is it?”

“A lost soul who has finished his battles somewhere on this planet. A pitiful soul who could not find his way to the lofty realm where the Great Spirit awaits us all.”


.
Odpowiedz
Słusznie. Unikniesz rozczarowania. Ale Eddiego Brocka tak pięknie i długotrwale rozwijano a tu go ukiszono, ech...
Sebastian Flak
Odpowiedz
Shang Chi i legenda 10 pierścieni to jeden z nielicznych filmów Marvela, z którego logiki świata przedstawionego nie zrobiono, w ostatnim czasie, taniej kurtyzany. Akcja wartka, motywacje logiczne, efekty specjalne ładne, sceny walki epickie. Gute Kino.
Sebastian Flak
Odpowiedz
Plotki mówią że Ambrożego Kleksa ma zagrać Kot. Tomasz Kot.

https://www.antyradio.pl/Filmy-i-seriale...ana-Kleksa

Aktor wybitny. Jeżeli to prawda to może być hicior Duży uśmiech Aż mi się cieplej na sercu robi.
Sebastian Flak
Odpowiedz
Potrzebuję obejrzeć (mniejsza z jakich powodów) jakiś dobry film katastroficzny. Byleby był ciekawy i najlepiej nie jakoś szczególnie długi. Jedyne jakie oglądałem to Wulkan i 2012. Ktoś zna jakiś?

Gawin napisał(a):Shang Chi i legenda 10 pierścieni


W chińskich klimatach to dobre było "Trzy Królestwa"
Odpowiedz
Twister, Tragedia Posejdona, Port Lotniczy (wszystko to starocie, ale dobre).
Odpowiedz
to ja dorzucam Płonący wieżowiec i Trzęsienie ziemi.
O Lord, bless this thy hand grenade, that with it thou mayest blow thy enemies to tiny bits in thy mercy.
Odpowiedz
Z kategorii parodii będzie "Czy leci z nami pilot" oraz "Spokojnie, to tylko awaria", klasyki sub-gatunku.
Wszystko ma swój czas
i jest wyznaczona godzina
na wszystkie sprawy pod niebem
Spoiler!
Koh 3:1-8 (edycje własne)
Odpowiedz
Dobra, to nie jest specjalnie lekkie ani przyjemne, ale warto moim zdaniem obejrzeć film vvitch na prime. Trochę skojarzył mi się z zielonym rycerzem - jest to zlepek legend i przesądów zebranych w trochę niepokojącą opowieść
I hear the roar of big machine
Two worlds and in between
Hot metal and methedrine
I hear empire down


Odpowiedz
Green Knight mi się podobał choć brakowało mi nieco ścieżki dźwiękowej a la Hollywood. Filmy bez tego dźwiękowego tła wydają mi się uboższe. A Witch mi jakoś nie podchodzi. Nie przebrnąłem przez pierwszych 15 minut.
Sebastian Flak
Odpowiedz
InspektorGadżet napisał(a): Potrzebuję obejrzeć (mniejsza z jakich powodów) jakiś dobry film katastroficzny. Byleby był ciekawy i najlepiej nie jakoś szczególnie długi. Jedyne jakie oglądałem to Wulkan i 2012. Ktoś zna jakiś?

https://www.filmweb.pl/video/Zwiastun/Ni...lski-29490

https://www.filmweb.pl/film/Niemo%C5%BCliwe-2012-586390

Ten kiedyś wywarł na mnie olbrzymie wrażenie. "Niemożliwe". Jest zrobiony tak realistycznie, że czułem się tak jakbym prawie w tym wszystkim bezpośrednio uczestniczył. Mocne.
---
Najpewniejszą oznaką pogodnej duszy jest zdolność śmiania się z samego siebie. Większości ludzi taki śmiech sprawia ból.

Nietzsche
---
Polska trwa i trwa mać
Odpowiedz
Dramat w Andach był niezły.
Sebastian Flak
Odpowiedz
lumberjack napisał(a): https://www.filmweb.pl/video/Zwiastun/Ni...lski-29490
Ale się temu Peteru Parkeru głos zmienił. Mutant jak nic.
"Słuszna decyzja podjęta z niesłusznych powodów może nie być słuszna."
(Weatherby Swann)

The first to plead is adjudged to be upright,
until the next comes and cross-examines him.

(Proverbs 18:17)
Odpowiedz
Ostatnio na Netflixa wpadły Córki Dancingu, których nie zdołałem obejrzeć w czasie kinowej premiery. I powiem, że nie wiem, co mam sądzić o tym filmie, ale mi się podoba. Jeśli wizja klasycznej baśni osadzonej w estetyce PRL i okraszonej dużą ilością flaków i cycków Was pociąga, to obejrzyjcie sobie koniecznie.
Tress byłaby doskonałą filozofką. W istocie, Tress odkryła już, że filozofia nie jest tak wartościowa, jak jej się wcześniej wydawało. Coś, co większości wielkich filozofów zajmuje przynajmniej trzy dekady.

— Brandon Sanderson
Odpowiedz
"Między nami żywiołami" - prosta, fajna, ładna, wzruszająca bajka. Aż się łezka w oku zakręciła.
---
Najpewniejszą oznaką pogodnej duszy jest zdolność śmiania się z samego siebie. Większości ludzi taki śmiech sprawia ból.

Nietzsche
---
Polska trwa i trwa mać
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości