Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PiS, co zrobił a nie co powiedział
Pojawiła się chwilę temu lista sędziów do Izby Odpowiedzialności Zawodowej, których wybrał Prezydent.
Zrobiłem szybkie badania, bo media jeszcze tego nie zanalizowały. No i... skład dalej jest nielegalny. Już pierwszy sprawdzany sędzia okazał się wadliwy. XD
Stawiałem, że Duda właśnie tak makiawelicznie zrobi. Ach ten Dudu Szalony. Krejzol jeden.
Dalej nie będzie kasy z Unii. Duda chyba specjalnie sabotuje teraz PiS, by PiS przerżnął wybory, bo Prezydent stał się kimś w rewirach PSL-u i Gowina. Amerykanie mu kazali, bo Waszyngton chce wykończyć PiS. Niech już ta władza się kończy. Co za groteska...

[Obrazek: 630faa8c5478f.jpg]
[Obrazek: 93505fbf2900b.jpg]

https://www.iustitia.pl/nowa-krs-nowy-sn...-czlowieka

I chuj.
Znany w sieci też jako qwertyuiop i kacolek.
Odpowiedz
@sam do siebie, spoko i adzinoko

https://oko.press/etpcz-zatrzymuje-nowa-...a-problem/

No właśnie.
Znany w sieci też jako qwertyuiop i kacolek.
Odpowiedz
"Antoni Macierewicz otrzymał z rąk prezydenta Andrzeja Dudy Order Orła Białego - najwyższe polskie odznaczenie"

https://wydarzenia.interia.pl/kraj/news-...Id,6304115

Proponuję być konsekwentnym i przyznać ten order Emilowi Czeczce
"Wkrótce Europa przekona się, i to boleśnie, co to są polskie fobie, psychozy oraz historyczne bóle fantomowe"
Odpowiedz
DziadBorowy napisał(a): Proponuję być konsekwentnym i przyznać ten order Emilowi Czeczce

To ja proponuję Natanka.
A nas Łódź urzekła szara - łódzki kurz i dym.
Odpowiedz
Sofeicz napisał(a):
DziadBorowy napisał(a): Proponuję być konsekwentnym i przyznać ten order Emilowi Czeczce

To ja proponuję Natanka.
To ordery proponujecie dawać za bycie idiotą? Świat się kończy. Swoją drogą te przykłady świadczą o tym, czym ten order się stał.
"Nosić swój krzyż? Fatalnie nieprzenośny obiekt.". J. Cortazar, Gra w klasy.
Odpowiedz
https://www.bankier.pl/wiadomosc/Marszal...12507.html

Cytat:"Jak słyszę, że kupuje się z Indonezji muł węglowy, który w Polsce można kupić za 200 złotych, a my go sprowadzamy za 2 tys. złotych za tonę, to powstaje pytanie, czy to nie jest druga +afera respiratorowa+" - powiedział we wtorek Grodzki konferencji prasowej.

"Bo, jak mówią związkowcy górniczy i fachowcy z 8 milionów ton, które jeszcze nie dopłynęły do spalania nada się pewnie około 1,5 mln tony. To, to są działania, które będą wymagały wyjaśnienia, bo to jest igranie z bezpieczeństwem energetycznym nadchodzącej zimy"

Ale o co chodzi. Premier kazał węgiel sprowadzać to sprowadzają, byle co ale sporwadzają.
"Wkrótce Europa przekona się, i to boleśnie, co to są polskie fobie, psychozy oraz historyczne bóle fantomowe"
Odpowiedz
Twardy elektorat jest nie do odratowania. Ci ludzie nawet marznąc i głodując nie zrozumieją, że za ich stan RÓWNIEŻ odpowiada obecna władza. To jest ten sam poziom odlotu, co u płaskoziemców - skoro ze statku kosmicznego widać ziemski glob, to na pewno obraz zakrzywia wizjer statku...

Niemniej ta zima będzie papierkiem lakmusowym naszego społeczeństwa. I właśnie nie chodzi mi o same ceny węgla (tu można w nieskończoność zwalać na UE i Putina), ale jego jakość. Tego nie da się przeoczyć, bo on już wygląda jak gówno, a co dopiero mówić o jego kaloryczności. Jak po zimie poparcie ZP nie spadnie poniżej 30%, to autentycznie zwątpię w mój kraj.
"Gdzie kończy się logika, tam zaczyna się administracja".
Nie cierpię administracji.
Jestem absolwentem administracji.
Chcę zmieniać administrację.
Odpowiedz
Sebrian napisał(a): Jak po zimie poparcie ZP nie spadnie poniżej 30%, to autentycznie zwątpię w mój kraj.

Jeżeli przed tą zimą nie zwątpiłeś w swój kraj, to ja wątpię w Ciebie. Serio, moment zwątpienia to jakieś 7 lat temu , najpóźniej 3 lata wstecz przy powtórce z rozrywki.
Wszystko ma swój czas
i jest wyznaczona godzina
na wszystkie sprawy pod niebem
Spoiler!
Koh 3:1-8 (edycje własne)
Odpowiedz
Z krajem, Bercie, to trochę jak z mężem alkoholikiem - do końca masz nadzieję, że tym razem się opamięta.
"Gdzie kończy się logika, tam zaczyna się administracja".
Nie cierpię administracji.
Jestem absolwentem administracji.
Chcę zmieniać administrację.
Odpowiedz
Ciekawe porównanie. To trochę tak, jakby mąż alkoholik walczył w strajkach 80-81 po dobrej stronie, ale w domu żonę lał i dzieciska maltretował. Polska na arenie międzynarodowej postępuje zgodnie z szeroko rozumianą racją stanu, ale w polityce wewnętrznej po staremu jeżeli nie gorzej.
Wszystko ma swój czas
i jest wyznaczona godzina
na wszystkie sprawy pod niebem
Spoiler!
Koh 3:1-8 (edycje własne)
Odpowiedz
Oj działo się, był niezły PiSowski melanż:

Cytat:W czwartek politycy PiS spotkali się na wyjazdowym posiedzeniu klubu parlamentarnego Prawa i Sprawiedliwości w Pułtusku.
Poseł Marek Suski powiedział w Polsat News, że spotkanie zakończyło się ok. godz. 1:00, a rozmawiano m.in. "o Polsce, o przyszłości, o kryzysie, o wojnie, o covidzie".
Czy tematem rozmów była też wojna wewnętrzna w rządzie?
- Nie ma takiej wojny - odparł Suski. Dodał, że w rządzie nie ma też "sporu wewnętrznego".

Suski: Były śpiewy, było dosyć miło
- Muszę zmartwić opozycję: nie lała się krew, tak jak niektórzy sądzili. Raczej było poważnie - mówił poseł.
- Był obiad czy kolacja, bo to późna pora. Siedzieliśmy wspólnie przy stole, było przyjemnie - relacjonował. Pytany, czy była lampka wina wyznał, że tak.
- I były życzenia, i nawet były śpiewy - powiedział Suski. Dopytywany, co śpiewali politycy PiS w Pułtusku odparł, że "generalnie, że są naszymi przyjaciółmi".
- Jest taka piosenka. Były piosenki, że ten i ów jest naszym przyjacielem - mówił.

Trochę jak bal na Titanicu Uśmiech
Tylko czy szalup wystarczy?
Odpowiedz
Optymizm.....
„W okopach nie ma ateistów” – to nie jest argument przeciwko ateizmowi; to argument przeciwko okopom…...
Autor: James Morrow
Odpowiedz
Cytat:- Jest taka piosenka. Były piosenki, że ten i ów jest naszym przyjacielem - mówił.

Tak sobie wyobraziłem, co to były za piosenki.

"Putin, Orban i Erdogan naszym przyjacielem jest, przyjacielem jest, przyjacielem jest.
Niech już w końcu sczeźnie ten zgniły west, zgniły west, zgniły west,
My jesteśmy faceci fest, co mają gest, co mają gest, co mają gest ..."

Może być?
Odpowiedz
Wg Kaczyńskiemu dzięki PIS ludzie nie muszą już zbierać po lasach... kartofli. Zasadzonych tam przez leśnikow dla dzików.

https://gazetaplus.pl/kaczynski-twierdzi...deo/51787/

Oryginalna wypowiedź, że by nie było, że manipulują:
https://youtu.be/dBKt7pnIpwQ?t=106

Miałem wrzucić do humor polityczny, ale sprawa jest poważna. Pojawia się pytanie jakie leki bierze lub jakich leków nie bierze pan Jarosław Kaczyński.
Odpowiedz
DziadBorowy napisał(a): Wg Kaczyńskiemu dzięki PIS ludzie nie muszą już zbierać po lasach... kartofli. Zasadzonych tam przez leśnikow dla dzików.

[Obrazek: FeE1m0aXkAoPn-D?format=jpg&name=small]
---
Najpewniejszą oznaką pogodnej duszy jest zdolność śmiania się z samego siebie. Większości ludzi taki śmiech sprawia ból.

Nietzsche
Odpowiedz
Demencja i tyle.
Mówiąc prościej propedegnacja deglomeratywna załamuje się w punkcie adekwatnej symbiozy tejże wizji.
Odpowiedz
https://twitter.com/tvn24/status/1577894...2WkTw&s=19

PKS Radom upada. Kierowcy już dostają wypowiedzenia.

Pamiętam jak Kaczyński gadał o walce z wykluczeniem komunikacyjnym. No to teraz na wsi bez prawa jazdy i samochodu będzie chujnia. Ewentualnie spodziewam się wzmożonego ruchu skuterów i wypadków z nimi związanych...
---
Najpewniejszą oznaką pogodnej duszy jest zdolność śmiania się z samego siebie. Większości ludzi taki śmiech sprawia ból.

Nietzsche
Odpowiedz
Lumberjack
Cytat:KS Radom upada. Kierowcy już dostają wypowiedzenia.
Pamiętam jak Kaczyński gadał o walce z wykluczeniem komunikacyjnym. No to teraz na wsi bez prawa jazdy i samochodu będzie chujnia. Ewentualnie spodziewam się wzmożonego ruchu skuterów i wypadków z nimi związanych...
A prywatnych firm przewozowych (busy) u was nie ma? Na takim Podhalu jest tego na potęgę.
O Lord, bless this thy hand grenade, that with it thou mayest blow thy enemies to tiny bits in thy mercy.
Odpowiedz
lumberjack napisał(a):
DziadBorowy napisał(a): Wg Kaczyńskiemu dzięki PIS ludzie nie muszą już zbierać po lasach... kartofli. Zasadzonych tam przez leśnikow dla dzików.

[Obrazek: FeE1m0aXkAoPn-D?format=jpg&name=small]

A po cóż to ludzie mieliby zbierać kartofle z lasów? Coraz mniej rozumiem logikę naszego rządu...
"Nosić swój krzyż? Fatalnie nieprzenośny obiekt.". J. Cortazar, Gra w klasy.
Odpowiedz
Dwa Litry Wody napisał(a): A prywatnych firm przewozowych (busy) u was nie ma? Na takim Podhalu jest tego na potęgę.

Prywatne firmy zazwyczaj obstawiają wyłącznie najbardziej opłacalne trasy. Jak ktoś nie mieszka przy takiej to jest zdany wyłącznie na siebie. Pomysł PIS aby przez system dopłat coś z tym zrobić nie był takki zły. Ale oczywiście skończyło się to po PISowsku - kasa gdzieś się rozeszła i nic się nie zmieniło.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości