Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jej Perfekcyjność
#1
@ Łoś
A ja nie. Ktoś kto wspiera otwartych pedofilów nie posiada nawet krzty moralności.

[COLOR="DarkOrchid"]Temat wydzielony stąd: http://ateista.pl/showthread.php?t=13026&page=4
Wklejam link, bo pojawiły się niejasności.[/COLOR]
Sebastian Flak
Odpowiedz
#2
Neuromanta napisał(a):A ja nie. Ktoś kto wspiera otwartych pedofilów nie posiada nawet krzty moralności.
Za tą insynuację idzie raport.
Odpowiedz
#3
To nie insynuacja. Wspierasz Jej Cośtam (jak to stworzenie się zwie?) aż szum idzie.
Odpowiedz
#4
Oczywiście, że wspieram. Człowieka, który nie jest pedofilem i który to wyraźnie oświadczył. Bronię go przed takimi jak Neuromanta, a teraz siebie również przed Neuromantą, który bezczelnie łga oskarżając mnie o sprzyjanie pedofilom.
Odpowiedz
#5
Popierasz (w sensie popierasz jego "prawo do wyrażania siebie") "Jej Perfekcyjność" który to zdeklarował się na pewnym etapie swojego życia jako pedofil.
To, że nie deklaruje się jako taki w tym momencie jest bez znaczenia.
"Equality is a lie. A myth to appease the masses. Simply look around and you will see the lie for what it is! There are those with power, those with the strength and will to lead. And there are those meant to follow – those incapable of anything but servitude and a meager, worthless existence."
Odpowiedz
#6
Oczywiście bo przez bite 3 lata nic takiego nie twierdził.
Sebastian Flak
Odpowiedz
#7
Niczego takiego nie zadeklarował, a jedynie rozważał, co zostało wyjęte z kontekstu i wielokronie na to podawane były dowody. Zresztą potem wyrażnie oświadczył, że nie jest pedofilem. Trudno w tej sytuacji oskarżać ludzi go broniących przed pomówieniami o to, że sami wspierają pedofilów. To haniebna zagrywka ludzi, którzy wspierają załgane portale katoprawicowe, które przekazują zmanipulowane informacje nt. Jej Perfekcyjności.

Jeżeli Neuromanta nie dostanie osta za pomawianie mnie o sprzyjanie pedofilom, sam chętnie zacznę go tak określać.
Odpowiedz
#8
Neuromanta napisał(a):Oczywiście bo przez bite 3 lata nic takiego nie twierdził.
Nie kłam. Nawet jeśli przyjąć, że bazujesz na wyrwanym z kontekstu zdaniu to i tak minęło dobrych kilka lat i pojawił się szereg nowych wpisów, faktów, stwierdzeń, które dobitnie świadczą o czym innym, niż próbujesz teraz manipulować. I doskonale jesteś świadomy tych nowych faktów, ponieważ uczestniczyłeś w dyskusji nt. temat. Tak więc nie sposób wyciągnąć logicznego wniosku, na podstawie WSZYSTKICH dotychczas ukazanych faktów, że "sprzyjam pedofilom". Może to zrobić tylko osoba, która kłamie, czyli ty, co właśnie wykazałem.
Odpowiedz
#9
Tak bo dwukrotne przyznanie się do winy nic nie znaczy, nawet same twierdzenia "Jej ..." że to żadna poza że jest pedofilem nic nie znaczą. Goodboy wie lepiej. Jak dostanę za to osta to z chęcią nazwę GB pedofilem.
Sebastian Flak
Odpowiedz
#10
Haha, widziałem tę zmianę z "łgarz" na "osoba, która kłamie" Duży uśmiech
Hamulce się włączają z opóźnieniem Oczko

Tak przy okazji, istnieją jakieś wpisy JP, które świadczyłyby o popieraniu przez tę osobę pedofilii?
[COLOR="Silver"]*Wyjątkowo dowcipny i cięty ateistyczny cytat.*
*Praktycznie nikomu nieznany autor tegoż cytatu*[/COLOR]
Odpowiedz
#11
Neuromanta napisał(a):Tak bo dwukrotne przyznanie się do winy nic nie znaczy, nawet same twierdzenia "Jej ..." że to żadna poza że jest pedofilem nic nie znaczą.
I nowu kłamstwo. Nie było żadnego "przynzania się do winy". W kontekście pedofilii "winą" są czyny, a nie luźne rozważania/myśli, w dodatku sprzed wielu lat, wyjęte z kontekstu.

Neuromanta pomawia o czyny pedofilne niewinnego człowieka oraz mnie o sprzyjanie pedofilom. Prosze o wyciągnięcie konsekwencji wobec tego kłamcy.

Neuromanta napisał(a):Goodboy wie lepiej. Jak dostanę za to osta to z chęcią nazwę GB pedofilem.
To dostaniesz kolejnego osta Uśmiech A jak nie dostaniesz żadnego osta to z przyjemnością urządzę ci tu taką reklamę, by całe forum się dowiedziało komu sprzyja Neuromanta Uśmiech
Odpowiedz
#12
@ kolawiec
istnieją, parę dni temu były zamieszczone w homotematach.
Sebastian Flak
Odpowiedz
#13
kolawiec napisał(a):Tak przy okazji, istnieją jakieś wpisy JP, które świadczyłyby o popieraniu przez tę osobę pedofilii?
Nie istnieją. Neuromanta bazuje na wyrwanych z kontekstu przez katoprawicę cytatach, a także udaje, że nie przeczytał tego kontekstu.

Zapoznaj się z tym, a będziesz wiedział dlaczego Neuromanta kłamie http://warszawa.gazeta.pl/warszawa/1,348...niec_.html
Odpowiedz
#14
Kontekst i interpretacja...
Dwa magiczne słówka!

Odpowiedz
#15
Neuromanta napisał(a):@ kolawiec
istnieją, parę dni temu były zamieszczone w homotematach.

Pogrzebałem trochę. Przeczytałem art. Ziemkiewicza i wypowiedzi Narodowców nt. Jej Perfekcyjności. W obydwu linkach były podane "propedofilskie" cytaty JP, ale nigdzie nie widziałem docelowego linku do tychże słów.

Czyżbym musiał sięgnąć do źródła i przejrzeć blog JP?
[COLOR="Silver"]*Wyjątkowo dowcipny i cięty ateistyczny cytat.*
*Praktycznie nikomu nieznany autor tegoż cytatu*[/COLOR]
Odpowiedz
#16
kolawiec napisał(a):Pogrzebałem trochę. Przeczytałem art. Ziemkiewicza i wypowiedzi Narodowców nt. Jej Perfekcyjności. W obydwu linkach były podane "propedofilskie" cytaty JP, ale nigdzie nie widziałem docelowego linku do tychże słów.

Czyżbym musiał sięgnąć do źródła i przejrzeć blog JP?

Jest profil na fb. Spróbuj do niego napisać. Może Tobie odpowie.
Odpowiedz
#17
Jak masz czas i chęci to szukaj. Mnie wystarcza że sam zainteresowany potwierdza że to napisał.
Sebastian Flak
Odpowiedz
#18
A ja przypominam, że sam zainteresowany potwierdził, że nie jest pedofilem, a to co wcześniej pisał było wyłącznie na etapie rozważań i kreacji na potrzeby bloga. Przypominam również, że Neuromanta z wyciągniętych z kontekstru cytacików pomawia człowieka o pedofilię, w tym o czyny karalne, gdzie nie dalej jak parę postów wczesniej w tym temacie użył słowa "wina", a wina kojarzy się z kontaktem seksualnym z dziećmi i/lub posiadaniem nielegalnego porno. To są wszystko wymysły Neuromancera. Przypominam również, że Neuromancer moją obronę Jej Perfekcyjności, która opiera się na bazowaniu na stwierdzeniach, że on nie jest pedofilem + cały kontekst opisany w cytowanym źródle w moim poprzednie poście http://warszawa.gazeta.pl/warszawa/1,348...niec_.html nazwał sprzyjaniem pedofilom, za co polecał raport i za co mam nadzieję będzie słusznie ukarany. Nie pozwolę sobie, by ktoś publicznie w tak kłamliwy sposób pomawiał mnie o sprzyjanie pedofilom, w dodatku w przypadku ludzi, którzy nimi nie są (Jej Perfekcyjność).
Odpowiedz
#19
kolawiec napisał(a):Pogrzebałem trochę. Przeczytałem art. Ziemkiewicza i wypowiedzi Narodowców nt. Jej Perfekcyjności. W obydwu linkach były podane "propedofilskie" cytaty JP, ale nigdzie nie widziałem docelowego linku do tychże słów.

Czyżbym musiał sięgnąć do źródła i przejrzeć blog JP?
Jak interesuje Cię prawda, to szukaj. Jak chcesz żeby ktoś był pedofilem, bo nie odpowiada Ci styl jego życia, to wystarczy to stwierdzić Oczko
Wydaje się, że wiara w cuda znika w jednej dziedzinie tylko po to, by zagnieździć się w innej. Karol Marks
Jedyne, co - jak sobie pochlebiam - zrozumiałem bardzo wcześnie, jeszcze przed dwudziestką, to to, że nie powinno się płodzić. Emil Cioran
Kapitalizm bez bankructwa jest jak chrześcijaństwo bez piekła. Frank Borman

EL Duży uśmiech
Odpowiedz
#20
No oczywiście. Dwukrotne przyznanie się do winy czyni niewinnym. Głoszenie nieskazitelności takiego "stylu życia" jako normalny też nie czyni złym. Chyba zacznę głosić że jestem gwałcicielem, że gwałty to nic złego, i że to żadna poza a brak publicznej debaty o dobroci z tego płynącej to tylko niezgoda na łamanie wolności słowa, a później jak ktoś zacznie się przypierdalać do tego to powiem że szukałem tylko swojej drogi w sferze seksualnej. Tylko, kurwa, jak tu stwierdzić że się jest gwałcicielem, jak się nikogo nie zgwałciło? Jak to stwierdzić że się gwałtem człowiek podnieca i to go kręci skoro gwałtu na oczy nie widział?
Sebastian Flak
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości