To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jej Perfekcyjność
#21
Neuromanta napisał(a):Dwukrotne przyznanie się do winy czyni niewinnym.
Poproszę o cytaty, w których się "przyznał do winy". Niech forumowicze się w końcu dowiedzą na czym polegają twoje pomówienia :]
Odpowiedz
#22
Przecież już je wstawiałem. Ale dla ciebie zrobię wyjątek i wstawię znowu, wiemy wszyscy na forum że pamięć masz słabą a i z rozumieniem tekstu czytanego nie za tęgo:

Jej perfekcyjność napisał(a):"No i że odkryłem i powiedziałem wprost: jestem pedofilem i transgenderem. Jestem. I nie obchodzi mnie to, komu się to podoba lub kto uważa to za wymysł i moją kreację na pokaz".

"Nie mam potrzeby ukrywania czegokolwiek. Ani tego, że jestem biedna, ani że przytyłam, ani niczego innego. Że jestem trans, że jestem pedofilem".

Nie zgadzam się na zakaz mówienia o pozytywnej pedofilii. Nie zgadzam się na ograniczanie wolności słowa.

Przecież wyraźnie pisze o sobie w pierwszej osobie, niczego nie ukrywa i jeszcze potwierdza bezczelnie własną pedofilię. No ale skądże znowu! To żaden pedofil, chuj z tym że sam o sobie tak mówił...
Sebastian Flak
Odpowiedz
#23
Tak znam to wszyscy znamy te jego wyrwane przez ciebie z kontekstu rozważania/kreację na potrzeby bloga sprzed paru lat i jednoczesne twoje pominięcie oświadczenia, ze jest to czysta kreacja i że nie jest żadnym pedofilem. Celowo poprosiłem o dowody na "winę", ponieważ jak widać, żadnej winy tam nie ma, nawet jeśliby uznać, ze to pedofil (a nie jest). Jak widać Neuromancer nie ma zielonego pojęcia czym jest wina w kategorii pedofilii i tylko pomawiać potrafi, kłamie nt. Jej Perfekcyjnośc, że jest pedofilem przytaczając kreację sprzed wielu lat z jednoczesną wiedzą o tym, że oświadczył, iż nie jest pedofilem. Potrafi również zarzucać osobom, które bronią niewinnego człowieka to, że "sprzyjają pedofilom".

Cytat:Na blogu, który czytam dość regularnie, napisała: "Poszukiwałam swojej tożsamości i myślałam, że jestem hetero, potem że jestem gejem, potem że jestem transseksualistką, potem że pedofilem, potem że osobą aseksualną (...) Gdy ktoś nazwie mnie grubą krową, czasem nazywam się tak dalej dla żartu. Gdy ktoś nazwie mnie pedofilem, czasem nazywam siebie tak dalej dla żartu (...). Na blogu piszę różne rzeczy. Jako że jest to forma literacka, od zawsze zostawiam sobie pewne pole do fantazji i pisania niekoniecznie prawdy".

Każdy, kto czyta tego bloga, wie o tym. Pewnie wiedzą też to "niepokorni dziennikarze", bo przecież nie donieśli do prokuratury.
http://warszawa.gazeta.pl/warszawa/1,348...niec_.html


Skoro Neuromancer mimo wykazania mu kłamstwa, nadal jest taki pewny swego, niech (w przeciwieństwie do katoprawicowych portalików) donosi do prokuratury! Tylko niech mnie przy tym do kurwy nędzy nie pomawia o "sprzyjanie pedofilom".
Odpowiedz
#24
Pedofilska kreacja na potrzeby bloga... Argh!
Odpowiedz
#25
Bury Wilk napisał(a):To nie insynuacja. Wspierasz Jej Cośtam (jak to stworzenie się zwie?) aż szum idzie.
Człowiek się zwie. I tym sposobem tylko uwiarygodniłem wyższość mojej moralności nad twoją. Sam się podkładasz Bury Wilku.
Odpowiedz
#26
"I nie obchodzi mnie to, komu się to podoba lub kto uważa to za wymysł i moją kreację na pokaz".

Jej perfekcyjność nie obchodzi zdanie Goodboya.

Twierdzi że był, to ja mu wierzę. Jakby Goodboy nie wiedział to przyznanie się do winy jest dowodem. Natomiast Goodboy mógłby oświadczenie z czasów pisania tych postów jakoby była to kreacja zamieścić wszyscy chętnie poczytamy. Ja zamieściłem wręcz przeciwną wypowiedź, ale co tam, czekam z niecierpliwością.
Sebastian Flak
Odpowiedz
#27
Neuromanta napisał(a):"I nie obchodzi mnie to, komu się to podoba lub kto uważa to za wymysł i moją kreację na pokaz".

Jej perfekcyjność nie obchodzi zdanie Goodboya.

Twierdzi że był, to ja mu wierzę. Jakby Goodboy nie wiedział to przyznanie się do winy jest dowodem. Natomiast Goodboy mógłby oświadczenie z czasów pisania tych postów jakoby była to kreacja zamieścić wszyscy chętnie poczytamy. Ja zamieściłem wręcz przeciwną wypowiedź, ale co tam, czekam z niecierpliwością.
Po co mam zamieszczać, skoro jest w cytowanym źródle? Zresztą robiłem to już także w homotematach.

Żadnego przyznania się do winy nie było, bo żadnej mowy o winie nie było. Neuromanta nadal nie wie co to jest wina w przypadku pedofilii. Tylko pomawiać ludzi potrafi :roll:
Odpowiedz
#28
Widocznie jest jakiś sens w przytoczeniu takiego oświadczenia.
Tyle, że wtedy nie wiemy, któremu z nich dać wiarę, bowiem oba są wątpliwe.

Odpowiedz
#29
Czyli w tym samym czasie twierdził że to nie jest kreacja i jednocześnie twierdził że to jest kreacja? nie stwierdził że już nie jest pedofilem, kiedy zrobiło się gorąco wokół niego? W ogóle stwierdził że to jakaś kreacja bo muszę przyznać że nie wyczytałem z jego wypowiedzi nawet takiej aluzji. Widać więc że Goodboy jak zwykle łże.
Sebastian Flak
Odpowiedz
#30
Neuromanta napisał(a):Czyli w tym samym czasie twierdził że to nie jest kreacja i jednocześnie twierdził że to jest kreacja? nie stwierdził że już nie jest pedofilem, kiedy zrobiło się gorąco wokół niego? W ogóle stwierdził że to jakaś kreacja bo muszę przyznać że nie wyczytałem z jego wypowiedzi nawet takiej aluzji. Widać więc że Goodboy jak zwykle łże.
Przede wszystkim nigdy nie stwierdził, że jest pedofilem. To tylko twoja radosna nadinterpretacja za portalikami katoprawicowymi. I nigdy nie stwierdził, nie przyznał się do żadnej "winy", co przed chwilą kłamliwie insynuowałeś. Cały jego blog to jedna wielka kreacja (o czym stoi jak byk w cytowanym źródle), więc nic co tam się znajduje nie może być brane na poważnie. Zresztą nawet jakby bazować na wyrwanych z kontekstu cytacikach to i tak wiążącą moc mają cytaty najnowsze w danej sprawie i tych oczywiście Neuromanta udał, że nie ma, zamiast tego, tak jak portaliki katoprawicowe wolał się odwołać do cytatów przedawnionych sprzed kilku lat :] I skoro Jej Perfekcjyjność oświadczyl, że nie jest pedofilem to jasno wynika, że wcześniej też być nim nie mógł, gdyż nauka nie zna przypadków wyleczenia z pedofilii. Neuroamanta jednak woli kłamać celem pomawiania niewinnych ludzi tylko dlatego, że są częścią LGBT. A to wszystko po to, by kosztem prawdy w zmanipulowany sposób łączyć pedofilię z LGBT i siać ferment na temat naszej społeczności. Ja również stałem się ofiarą kłamstw i pomówień Neuromancera, dlatego musiałem zareportować jego post.
Odpowiedz
#31
Cytat:"No i że odkryłem i powiedziałem wprost: jestem pedofilem..."
Cytat:Przede wszystkim nigdy nie stwierdził, że jest pedofilem. To tylko twoja radosna nadinterpretacja za portalikami katoprawicowymi.
To ciekawa ta "interpretacja" jest...

Cytat: Zresztą nawet jakby bazować na wyrwanych z kontekstu cytacikach to i tak wiążącą moc mają cytaty najnowsze
A to czemu?
Przecież nie zawsze tak jest i autoro samo się zastrzegło, żeby nie ufać jego późniejsze refutacje...

Cytat:. Zresztą nawet jakby bazować na wyrwanych z kontekstu cytacikach to i tak wiążącą moc mają cytaty najnowsze
Nie wiemy kiedy kłamało...
A jest skrajnie niewiarygodne.

Odpowiedz
#32
idiota napisał(a):Nie wiemy kiedy kłamało...
A jest skrajnie niewiarygodne.
Skoro nie wiesz to nie możesz stwierdzić ani, że miałby być pedofilem, ani, że miałby nim nie być. Zresztą kreacja dotyczy bloga, a ja nie podawałem linka do bloga.

Poza tą kwestią jest jeszcze kwestia "winy", którą Neuromancer chciał narzucić niewinnemu człowiekowi, tym razem sugerując, że jest nie tylko pedofilem, ale że jest pedofilem popełniającym czyny karalne. To bardzo poważny zarzut i Neuromancer przeskoczył tu o całą długość portale katoprawicowe, gdyż żaden z nich z oczywistych względów nie odważył się wytoczyć takich insynuacji. Za to Neuromancerowi, ukrywającemu się pod anonimowym nikiem przyszło to bardzo łatwo.
Odpowiedz
#33
Cytat:Skoro nie wiesz to nie możesz stwierdzić ani, że miałby być pedofilem, ani, że miałby nim nie być.
Tak jest.
Jednak wątpliwości są spowodowane manią tego osobnika na punkcie przyciągania uwagi i wartałoby je sprawdzić.
Strzeżonego Budda strzeże!

Cytat:Poza tą kwestią jest jeszcze kwestia "winy", którą Neuromancer chciał narzucić niewinnemu człowiekowi, tym razem sugerując, że jest nie tylko pedofilem, ale że jest pedofilem popełniającym czyny karalne.
Są podstawy, by mieć i tu tego typu wątpliwości i sprawę zbadać.

Odpowiedz
#34
Neuromanta napisał(a):Jakby Goodboy nie wiedział to przyznanie się do winy jest dowodem.
Mówienie, że Jej Perfekcyjność jest winna popełnienia pedofilnego przestępstwa nosi znamiona pomówienia. Póki co, nie jest karalne ogłaszanie się pedofilem, gwałcicielem czy złodziejem, jeśli nie stoją za tym czyny. Żaden prokurator nawet nie podejmie śledztwa bez uzasadnionego podejrzenia, że do przestępstwa rzeczywiście doszło.
Odpowiedz
#35
Ale że to jest kreacja to twierdzi Gb, a nie sam autor. Ten to nawet pisze że to żadna kreacja nie jest i poleca czytaczom swą opinię w której stoi jak byk że to żadna kreacja nie jest i ma gdzieś opinię inaczej twierdzących...
Sebastian Flak
Odpowiedz
#36
Na wszystkich przekonanych o Jej winie, ciąży obywatelski obowiązek złożenia stoswnego zawiadomienia. Spytam retorycznie, co Was od 5 lat powstrzymuje? Moim zdaniem ta naciągana aferka z JP jest nieudolną próbą odciągnięcia uwagi od noncjusza i jego naganiacza.
Odpowiedz
#37
Mario napisał(a):Na wszystkich przekonanych o Jej winie, ciąży obywatelski obowiązek złożenia stoswnego zawiadomienia. Spytam retorycznie, co Was od 5 lat powstrzymuje? Moim zdaniem ta naciągana aferka z JP jest nieudolną próbą odciągnięcia uwagi od noncjusza i jego naganiacza.

To nie jest aferka - tylko krążymy wokół artykułu z 'Do rzeczy'
Żałuję, że nie chciałam kupić następnego numeru mimo, że jest z 3, 5 złotego.
Hosner wypowiada się tam o Lemańskim.
Może ktoś z Was podeśle mi link. Uśmiech
Jest jakaś strona czy profil na fb - beka z Jej perfekcyjności.

W tej całej działalności jest faktycznie silna potrzeba zwrócenia uwagi na siebie.
Taka potrzeba często wynika z kompleksów, ale może ktoś ma jakąś misję?

Może Ty GB powinieneś zacząć się wypowiadać także w innych tematach.Niezdecydowany
Odpowiedz
#38
teresa124 napisał(a):Może Ty GB powinieneś zacząć się wypowiadać także w innych tematach.Niezdecydowany
Tzn w jakich się nie wypowiadam, w których powinienem się wypowiadać?
Odpowiedz
#39
teresa124 napisał(a):Hosner wypowiada się tam o Lemańskim.

Biskup Hoser w tym artykule:
"wolność jest podstawą wszelkich relacji w Kościele, a nie przymus"

Dowcipny ten biskup, wysyłający Lemańskiego na przymusową emeryturę. Duży uśmiech

Hoser naprawdę uwaza swoje owieczki za kompletnych debili.
"Dyskusja z idiotami niepotrzebnie ich nobilituje"
Odpowiedz
#40
GoodBoy napisał(a):Oczywiście, że wspieram. Człowieka, który nie jest pedofilem i który to wyraźnie oświadczył. Bronię go przed takimi jak Neuromanta, a teraz siebie również przed Neuromantą, który bezczelnie łga oskarżając mnie o sprzyjanie pedofilom.
Przecież sam mówił, że jest. I nie powinno być wytłumaczenia, że "to prowokacja" - bo jakbym ja publicznie powiedział, że kocham Adolfa Hitlera, nazizm i chciałbym spalić w piecach wszystkich Żydów - to powędrowałbym do sądu, i mało kogo by obchodziło, że to "prowokacja".
Tak samo ten "Perfekcyjność" - skoro pierdoli takie rzeczy, niech się liczy z tym, że naklejka "pedofil" zostanie już na nim. I jeszcze nie zgadza się na mówienie źle o "pozytywnej pedofilii". GoodBoy widziałeś może słynną już stronę "Misiaczka" o "pozytywnej pedofilii"? Te wszystkie porady jak dzieciakom mieszać w głowach aby zgodziły się na... wiadomo co?
A pedofilii niestety - należy leczyć. Pastylkami z ołowiu.
Gdybym dorwał taką "Perfekcyjność" w swoje łapy, to.... pewnie już siedziałbym w areszcie za co najmniej ciężkie pobicie.

Świat się robi coraz bardziej posrany - jak ojca kąpiącego dziecko zamyka się za "pedofilię" a tu pedofil jawnie się przyznaje do swojego pedofilstwa i co najwyżej słyszy "wow... ale z ciebie luzak, a to dowaliłeś katolom...." to chyba jest coś nie teges.
"Marian zataczając się wracał jak zwykle znajomym chodnikiem do domu. Przez zamglone od całonocnej popijawy oczy widział mieszkańców Skórca bezskutecznie uganiających się choćby za kromką jakiegokolwiek pieczywa. Na razie było jednak cicho."

Jan Oborniak "Bankiet w piekarni" (zbiór opowiadań pt: "Krzyk ciszy", wyd. Opoka, Warszawa 1986)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości