To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gry
#21
Wookie napisał(a):Ostatnio to było chyba SimCity 2004.

Też grałem, owszem, nienargorsza, ale nudzi się stosunkowo szybko...

Z rzeczy których częściej używam... To raczej strategie (niestety raczej mało znanej) firmy Paradox - czyli Europa Universalis II, Victoria (jednak za HoI nie przepadam, zbyt mało rozbudowany wątek ekonomiczny)...
Zły neoliberalny/libertariański Kot (czarny & drapieżny).

-----------------------------------
Pisywałem od długiego czasu; część moich starszych wypowiedzi można traktować jako nieaktualne.
BARDZO NIEAKTUALNE.
Odpowiedz
#22
Właśnie EUROPA UNIVERSALIS!!!!. Z niecierpliwością czekam na III odsłonę tej wspaniałej gry strategicznej.

Widzę, że bardzo dużo osób na tym forum pokochało serię FALLOUT (zwłaszcza II). Kocham tę grę za klimat i wyobrażałem sobie nawet film fallout :wink:.

Na tym forum większość to indywidualiści na miarę Vault Dwellera :wink:.
Wydaje się, że wiara w cuda znika w jednej dziedzinie tylko po to, by zagnieździć się w innej. Karol Marks
Jedyne, co - jak sobie pochlebiam - zrozumiałem bardzo wcześnie, jeszcze przed dwudziestką, to to, że nie powinno się płodzić. Emil Cioran
Kapitalizm bez bankructwa jest jak chrześcijaństwo bez piekła. Frank Borman

EL Duży uśmiech
Odpowiedz
#23
Gocek napisał(a):film fallout
Był.
Odpowiedz
#24
Al-Rahim napisał(a):
Gocek napisał(a):film fallout
Był.

Pod tym tytułem - owszem, ale tematyka zupełnie inna i nijak nie związana z koncepcją postnuklearnej rzeczywistości.
Even the gods of countless religions
Holds no powers against this tide
Of degeneration because we have now found
That there is no thrones up there in the sky
Odpowiedz
#25
No wiem, wiem.... dodam od siebie jeszcze jeden tytuł:
Sudoku. Całkiem fajna zabawa.
Odpowiedz
#26
Kurcze, czy tu sami faceci są?
Ja jako młodsza siostra zbyt dużo okazji w życiu pograć nie miałam...
Ale teraz w wieku "ponastolatkowym" lubię czasem zagrać w coś klimatycznego. Od razu mówię, że za nawalankami nie przepadam. Ostatnio grałam w Silent Hill" trzy pierwsze części (jestem w połowie trzeciej). Ale klimat jedynki był zdecydowanie najlepszy. Brrr... No ale ja w ogóle wrażliwa jestem, bo dla Was to pewnie pestka Oczko

A tak poza kompem to gram w backgamona (tudzież Tryk Traka jak kto woli).

Grał ktoś w Go? Podobno świetna gra, z tym że trudniejsza niż szachy (tak słyszałam)

A pozatym lubię rozwiązywać obrazki logiczne, sudoku też może być, chociaż trochę nudne bo nie ma efektu na koniec.
Odpowiedz
#27
GaGa napisał(a):No ale ja w ogóle wrażliwa jestem, bo dla Was to pewnie pestka
Ja też nie przepadam za survival -horrorami (tak to sie chyba zwie).
GaGa napisał(a):A pozatym lubię rozwiązywać obrazki logiczne, sudoku też może być, chociaż trochę nudne bo nie ma efektu na koniec.
Alez jest! Zapełnione kratki ! Uśmiech
Odpowiedz
#28
Z tego co wiem to dziewczyny ubóstwiają The Sims Język

A z logicznych to polecam to: http://deathball.net/notpron/

Chyba najtrudniejsza "łamigłówka" dostępna w sieci Uśmiech
Even the gods of countless religions
Holds no powers against this tide
Of degeneration because we have now found
That there is no thrones up there in the sky
Odpowiedz
#29
Robak napisał(a):The Sims
O boshe, tylko nie toooooo! (helooooł!)
Odpowiedz
#30
Sudoku...Świetne są!
Michał Wójtowicz

Religion can never reform mankind because religion is a slavery


Cytat:
pilaster napisał(a):Proszę zwrócić uwagę, że nawet osoby nie podejrzewane o sympatię do Krk, jak Śsz, przyznają, że reakcja na "pedofilię" jest czysto emocjonalna, instynktowna, nie mająca żadnego uzasadnienia racjonalnego

Nadal Pilaster nie wyjaśnił nam czy jest idiotą i nie zrozumiał co napisał ŚS czy jest manipulatorem i specjalnie wyciaga błędne wnioski.
Odpowiedz
#31
Cytat:Też grałem, owszem, nienargorsza, ale nudzi się stosunkowo szybko...

Fakt niestety jest faktem, dlatego wyczekuje z niecierpliwością jakiegoś naprawdę dobrego symulatora miasta (jednak nie takiego w którym miałbym przed oczami TYLKO tabele i wykresy Uśmiech ). Orientujesz się może czy wychodzi coś takiego? Bo pomimo że kupuje CDA co miesiąc, to raczej o takich grach cicho Oczko
Odpowiedz
#32
Wookie napisał(a):dlatego wyczekuje z niecierpliwością jakiegoś naprawdę dobrego symulatora miasta (jednak nie takiego w którym miałbym przed oczami TYLKO tabele i wykresy Uśmiech ).


No przydałby się jakiś porządny, taki naprawdę skomplikowany 8-)

Wookie napisał(a):Orientujesz się może czy wychodzi coś takiego?

Nie sądzę Smutny Jak na razie triumfuje upraszczanie gier, oczywiście aby znaleźć wiekszy rynek zbytu. :roll:
Zły neoliberalny/libertariański Kot (czarny & drapieżny).

-----------------------------------
Pisywałem od długiego czasu; część moich starszych wypowiedzi można traktować jako nieaktualne.
BARDZO NIEAKTUALNE.
Odpowiedz
#33
Hmm symulator miasta to może nie jest....

http://galciv2.com/
Odpowiedz
#34
Cytat:
Wookie napisał(a):Orientujesz się może czy wychodzi coś takiego?

Nie sądzę Smutny Jak na razie triumfuje upraszczanie gier, oczywiście aby znaleźć wiekszy rynek zbytu. :roll:

Troche nie rozumiem jak można grać w najprostszą grę i jarać się że się wygrało Oczko Niestety sporo osób tak robi, a na tym żerują producenci.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości