To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kościół Latającego Potwora Spaghetti
Dragula napisał(a): Roan Shiran a jak mam określić w co wierzysz, jeżeli nie dzięki twojej deklaracji?
Np. użyć inteligencji i odczytać również inne komunikaty poza jednorazową deklaracją słowną.
Dragula napisał(a): I czemu powinno mnie to interesować?
Mnie nie interesuje, co Ciebie interesuje. Nie o tym jest temat rozmowy.
"O gustach się nie dyskutuje; a ja twierdzę, że całe życie to kłótnia o gusta." (Nietzsche F.)
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Kościół Latającego Potwora Spaghetti - przez Roan Shiran - 20.11.2016, 00:54
Kościół Latającego Potwora Spaghetti - przez mx1 - 08.10.2013, 14:22
Kościół Latającego Potwora Spaghetti - przez LumpenWolf - 08.10.2013, 16:14
Kościół Latającego Potwora Spaghetti - przez mx1 - 08.10.2013, 16:22
Kościół Latającego Potwora Spaghetti - przez LumpenWolf - 08.10.2013, 16:52

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości