To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kościół Latającego Potwora Spaghetti
Sofeicz napisał(a): Soplica
Zerknij czasami z kim i z czym polemizujesz.
Post Keysera jest sprzed 2 lat a sam rzeczony ma status banity.
generalnie....
Czy dyskusja z banitą jest na tym forum zabroniona.
Może warto to wpisać do regulaminu.
Jeżeli myśli banity są na tym  forum zachowywane to wnioskuję , że nie ma zakazu komentowania ich i polemizowania z nimi. Jeśli jest inaczej. Proszę o podanie powodu utrzymywania "banickich" myśli na forum?
„W okopach nie ma ateistów” – to nie jest argument przeciwko ateizmowi; to argument przeciwko okopom…...
Autor: James Morrow
Odpowiedz
geranium napisał(a): Czy dyskusja z banitą jest na tym forum zabroniona.
Dyskusja z banitą jest przede wszystkim niewykonalna,
nie odpowie Ci z oczywistych względów, a bez tego trudno mówić o dyskusji.
Nie sądzę też by trzeba było takie oczywistości wpisywać do regulaminu, tak samo jak nie wpisuje się się tam,
że dzień jest od wschodu do zachodu słońca, a doba od północy do północy ;-)
PiS to dwa kłamstwa i spójnik

Andrzej Duda pełni obowiązki prezydenta, ale nie jest głową państwa - Włodzimierz Cimoszewicz


No dobra, przyznaję, jestem lewakiem.Język
Odpowiedz
Machefi napisał(a): Dyskusja z banitą jest przede wszystkim niewykonalna,

Nie do końca, na tym forum privy są aktywne nawet dla osób zbanowanych. Wiem, bo sam swego czasu poprosiłem o czasowego bana i mogłem przez priv potem "odprosić".
Wszystko ma swój czas
i jest wyznaczona godzina
na wszystkie sprawy pod niebem
Spoiler!
Koh 3:1-8 (edycje własne)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości