To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
O propagandzie i papierosach
#21
Nie unoś sie tak Uśmiech

edit: eee, brzydko wyglada tak moj samotny post z jednym skromnym zdaniem... Dopisze wiec jeszcze troche, ze nie rozumiem skad te nerwy Uśmiech Swarog, sprobuj odciac egoistyczne myslenie i spojrzec na problem papierosow niejako "z boku". Papierosy to nie nikotyna. To nie tyton. Papierosy to styl, element kultury, produkt. Nie oszukasz mnie, wiesz o tym dobrze Uśmiech
Jak wielki jest upadek ludzkości najlepiej pokazuje fakt, że nie ma już ani jednego ludu czy plemienia u którego fakt narodzin wywoływałby żałobę i lamenty. (Cioran)

Odpowiedz
#22
Kilgore Trout napisał(a):Papierosy to nie nikotyna. To nie tyton. Papierosy to styl, element kultury, produkt. Nie oszukasz mnie, wiesz o tym dobrze Uśmiech

Hmmm... W takim kontkescie papierosy nie roznia sie niczym od Snickersa, Coca Coli, hamburgera czy kawy...

Ja sie nie unosze- jestem oaza spokoju. :wink:
Ithaeur, Hirfathra Hissu
Odpowiedz
#23
Swarog napisał(a):Tjaaa... kazda reklama jest inna. chodzilo mi jedynie o to, ze do reklamy papierowsow /co z reszta jzu zaznaczylem/ nie uzywano jakichs nowych i superodkrywczych sposobow socjotechnicznych czy uber chwytow marketingowych. Reklamy papierosow na tle ogolo sa nawet wtorne- i wiele innyh artykulow bylo o wiele lepiej reklamowanych.

Dlaczego mam wrażenie, że wypowiadasz się jak ekspert? Skąd pewność, że nie używano? Studiowałem m. in. marketing i reklamę i nie zgadzam się z Tobą w całej rozciągłości i jeszcze dalej aż po Atlantyk. Problemem jest tylko to, jakich chwytów marketingowych jesteś świadom, a jakich nie. Skuteczny marketing to taki, którego nie jesteś świadom. Jeśli czegoś nie jesteś świadom nie wiem dlaczego gotów jesteś poręczyć, że czegoś nie robiono. Nie twierdzę przy tym, że robiono, ale i nie twierdzę, że nie robiono.

Cytat:Co do calego tego "stajla". Studiuje i pale. Nie pije kawy, wiec nie mam w jednej papierosa w drugiej kawy :razz:. Palenie "dla szpanu czy stajla" dla mnei nie istnieje- palisz to pal i nie dorabiaj ideologii. Palisz bo nie miales czego z rekami zrobic, albo palenie cie uspokaja ok, ale jak palisz bo "papieros fajnie wyglada" to *napewno* musisz isc sie leczyc. /Napewno, bo cala reszta palaczy tez powinna byc wyslana na odwyk/.

I to jest problem, że pod pojęciem "ludzie" rozumiesz samego siebie. Ludzie to nie Ty, ludzie są tak zróżnicowani, że jeszcze nie raz Cię zaskoczą. Są ludzie, którzy studiują i zakładają firmy, a są tacy co studiują i mordują własne dzieci i żony.

Cytat:Hmmm... W takim kontkescie papierosy nie roznia sie niczym od Snickersa, Coca Coli, hamburgera czy kawy...

W marketingu różnią się diametralnie pod każdym kątem, w tym kontekście.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości