To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Moda w krk
#1
Chciałem zaproponować moim zdaniem ciekawy temat, modę wśród księży i dostojników, na początek może ciekawa, ale nie dopracowana moim zdaniem stylizacja
[Obrazek: z14770704Q,Msza-w-ramach-obchodow-13--Dn...skiego.jpg]
elegancka kremowa góra, z fantazyjnymi zdobieniami, niestety okropne amarantowe rękawy i koronka, psują nie najgorszą całość, no i nakrycie głowy kolorystycznie nie pasuje do niczego
Odpowiedz
#2
LumpenWolf napisał(a):Chciałem zaproponować moim zdaniem ciekawy temat, modę wśród księży i dostojników, na początek może ciekawa, ale nie dopracowana moim zdaniem stylizacja
[Obrazek: 51,114871,14771228.html?i=1]

Mało gustowne.
Odpowiedz
#3
ja też uważam, że to jest delikatnie ujmując mało gustowne, że dorośli mężczyźni latają w takich koronkowych, haftowanych kieckach
Odpowiedz
#4
Moim zaś zdaniem jest to bardzo gustowny, pod warunkiem jednakże, że weźmiemy pod uwagę, że Kościół Rzymsko Katolicki na swych sztandarach ma ideały Ekipy Honor - Tradycja i Prawicowość. Kościół Katolicki jest tak bardzo EH, że wszelkie zmiany i oddalenia od Tradycji zachodzą w nim w wielkich bólach ale też w taki sposób, by współcześni mu nie dostrzegli przemiany. W minionych wiekach stroje różniły się znacznie od mody współczesnej, wszyscy wiemy jak mniej więcej ubierała się szlachta, książęta i królowie. Więc i podobnie zachowywała się kasta kapłanów, nieznacznie tylko różnicując się od ówcześnie współczesnych. Stulecia minęły, strój pozostał. Pewnie, że zmieniony, ale nie aż tak bardzo jak to się dzieje poza strukturami EH.. o srry KRK. Tradycja i Prawicowość. Generalnie to jest główny problem KRK, że utylitarne, ogólnoludzkie, lewicowe i nie-z-tego-świata nauki Jezusa zawłaszczyło mieszczaństwo, z jego gnuściością, tradycjonalizmem i przywiązaniem do wspólnot lokalnych. Myśląć o tym można tylko rzec - EH.
"Do jasnych dążąc głębin – nie mógł trafić w sedno śledź pewien obdarzony naturą wybredną. Dokądkolwiek wędrował, zawsze nadaremno. Tu jasno, ale płytko, tam głębia, ale ciemno."
Odpowiedz
#5
no nie wiem, czy EH chciałby w takich kieckach latać
Odpowiedz
#6
[Obrazek: z14788430Q,Msza-z-okazji-90--urodzin-kar...Gulbin.jpg]
dziś eleganckie wdzianko abp Michalika, uroczy krótki fartuszek w kwiatki, budzi nostalgiczne wspomnienia z przedszkola
Odpowiedz
#7
LumpenWolf napisał(a):no nie wiem, czy EH chciałby w takich kieckach latać

ja nie wiem czy eh w ogóle co by chciał
ja tylko mówię o napisach na sztandarach
żołnierzom krk przynajmniej się chce postępować tradycyjnie i prawicowo
"Do jasnych dążąc głębin – nie mógł trafić w sedno śledź pewien obdarzony naturą wybredną. Dokądkolwiek wędrował, zawsze nadaremno. Tu jasno, ale płytko, tam głębia, ale ciemno."
Odpowiedz
#8
Tradycyjnie?
Chyba awangardowo.
Tak nosił się św. Piotr:
[Obrazek: 1903118778.jpg]
Nie gań innych ani nie potępiaj ich. Bądź ostrożny tylko w swoim braku szczerości.

Czemu "Alfy i Omegi" nie mają własnego życia i przejmują się co w sieci piszczy?
Odpowiedz
#9
Kardynał Glubinowicz
[Obrazek: z11366958Q,18-marca-2012-r--Prezydent-Ra...ynalem.jpg]
piękna, krwista, iście szatańska czerwień, znakomicie dobrane nakrycie głowy i dodatki, eleganckie, subtelne kropidło, niestety biała koronkowa narzutka wygląda jak firanka świeżo po upraniu
Odpowiedz
#10
LumpenWolf napisał(a):ja też uważam, że to jest delikatnie ujmując mało gustowne, że dorośli mężczyźni latają w takich koronkowych, haftowanych kieckach
Ani chybi transseksualiści. :lol2:
Pójdą do piekła!
"Każdej nocy nawiedza mnie Yeszua i szarpie za kuśkę." /pisownia oryginalna/.
Komentarz pod jednym z filmów na youtube. Rozbawił mnie.
Odpowiedz
#11
Nonkonformista napisał(a):Ani chybi transseksualiści. :lol2:
Pójdą do piekła!
Transwestyci, Nonk. Taki wykształcony człowiek, a nie rozróżnia :>
- Myślałem, że ty nie znasz lęku.
- Mylisz się. Lęku nie zna tylko głupiec.
- A co robi wojownik, kiedy czuje strach?
- Pokonuje go. To jest w każdej bitwie nasz pierwszy martwy wróg.
Odpowiedz
#12
Iselin napisał(a):Transwestyci, Nonk. Taki wykształcony człowiek, a nie rozróżnia :>
A, tak - racja.
-Ciach-. Nie przesadzaj. Iselin , lecz i transwestyci. I oni mówią o moralności?:twisted:
"Każdej nocy nawiedza mnie Yeszua i szarpie za kuśkę." /pisownia oryginalna/.
Komentarz pod jednym z filmów na youtube. Rozbawił mnie.
Odpowiedz
#13
LumpenWolf napisał(a):dziś eleganckie wdzianko abp Michalika, uroczy krótki fartuszek w kwiatki, budzi nostalgiczne wspomnienia z przedszkola

Mnie się zdaje czy to hafty kaszubskie na tym fartuszku?
"Gotuj z klerem" jakieś tam kręcili czy co?
Odpowiedz
#14
mamy następną kreację, tym razem bp Antoni Dydycz
[Obrazek: z13280820Q,Bp-Antoni-Dydycz.jpg]
tym razem niesamowicie odważne zestawienie kolorów, głębokie fiolety, piękne szafiry i złota oblamówka wyglądają niesamowicie, ale finezyjne nakrycie głowy z dodatkiem żywej czerwieni wygląda wręcz awangardowo
Odpowiedz
#15
Kurka, nawet mi się podoba.
Ciekawe czy do tego noszą obcasy.
Uśmiech
Nie gań innych ani nie potępiaj ich. Bądź ostrożny tylko w swoim braku szczerości.

Czemu "Alfy i Omegi" nie mają własnego życia i przejmują się co w sieci piszczy?
Odpowiedz
#16
Słuchajcie, a jakby zacząć się lansować i chodzić tak po ulicach?
Odpowiedz
#17
daras28-82 napisał(a):Słuchajcie, a jakby zacząć się lansować i chodzić tak po ulicach?
Byłoby to ciekawe.
"Każdej nocy nawiedza mnie Yeszua i szarpie za kuśkę." /pisownia oryginalna/.
Komentarz pod jednym z filmów na youtube. Rozbawił mnie.
Odpowiedz
#18
manas napisał(a):Tak nosił się św. Piotr
Święty Piotr wynalazł paliusz. I to od razu ten cienki - łaciński.

Jak się czyta manasa to naprawdę ciekawych rzeczy można się dowiedzieć.
Tress byłaby doskonałą filozofką. W istocie, Tress odkryła już, że filozofia nie jest tak wartościowa, jak jej się wcześniej wydawało. Coś, co większości wielkich filozofów zajmuje przynajmniej trzy dekady.

— Brandon Sanderson
Odpowiedz
#19
LumpenWolf napisał(a):mamy następną kreację, tym razem bp Antoni Dydycz
tym razem niesamowicie odważne zestawienie kolorów, głębokie fiolety, piękne szafiry i złota oblamówka wyglądają niesamowicie, ale finezyjne nakrycie głowy z dodatkiem żywej czerwieni wygląda wręcz awangardowo

Przede wszytskim - komicznie. Jak można poważnie traktować goscia przebranego za krasnala? Uśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości