To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oświadczenie woli - Akt Apostazji
#41
Cytat:Robber:
Niekoniecznie. To nie ma byc strona antyklerykalna :mrgreen:

eeeee... szkoda :lol2: Ale pomoagac bliznim trzeba :modlitwa: :wink:
Null pointer exception
Odpowiedz
#42
tak, ale przesada jest niewskazana, ateista to nie satanista, nie musi nienawidziec kk, tylko go krytykuje, co wcale nie swiadczy o nienawisci
Odpowiedz
#43
Antyklerykalizm ma tyle do satanizmu, ile ja do wierzacego Oczko ANtyklerykalem moze byc osoba wierzaca - satanista - nie za bardzo Oczko Antyklerykalizm jest wlasnie tym - co powiedzialas.

nie musi nienawidziec kk, tylko go krytykuje, co wcale nie swiadczy o nienawisci
Null pointer exception
Odpowiedz
#44
Cytat:klerykalizm dążność do zapewnienia kościołowi, duchowieństwu (klerowi) decydującego wpływu na życie publ., polit., społ., kulturalne.
Dodać anty i chyba wiadomo o co chodzi.
Odpowiedz
#45
Nie bede robil strony o charakterze antyklerykalnym bo jest juz sporo takich stron w sieci, co nie znaczy, ze nie bedzie tam artykulow krytycznych wobec KK. Jednak tematem glownym jest wypis z kosciola, reszta to ewentualne dodatki. Interesuje mnie rozpowszechnienie know-how, argumenty za i przeciw sa powszechnie znane. Ale jak mowie, tresc wyjdzie w praniu...
Czy w drodze wyjątku można użyć do chrztu wrzątku?

Jesteś niewierzący? Wypisz się z kościoła - http://www.apostazja.info
Odpowiedz
#46
Madrze prawicie, kolego Robber Oczko

BTW, Robber, na ktory mail wyslales mi informacje ? Uśmiech Mam kilkanascie skrzynek i pojecia nie mam, gdzie Cie szukac Oczko moze napisz mi na .............. albo tutaj - na private message Uśmiech
Null pointer exception
Odpowiedz
#47
Pojszlo na vp Uśmiech

Czy w drodze wyjątku można użyć do chrztu wrzątku?

Jesteś niewierzący? Wypisz się z kościoła - http://www.apostazja.info
Odpowiedz
#48
Cytat:sinner:
Cytat:klerykalizm dążność do zapewnienia kościołowi, duchowieństwu (klerowi) decydującego wpływu na życie publ., polit., społ., kulturalne.
Dodać anty i chyba wiadomo o co chodzi.

dokladnie, czyli nie pozwolic kk na wtracanie sie Oczko (jak ktos nie zrozumial)
Odpowiedz
#49
Cytat:To bedzie korzystne takze dla kosciola, bo zostana w nim sami wierni i sprawiedliwi



HAHAHA!! Duży uśmiech To się nazywa manipulacja Uśmiech Ich wątpie, żeby obchodziło to kto u nich jest, bardziej to ilu jest. Ilość nie jakośc!
Białe zawsze zwyciężają!
Odpowiedz
#50
Cytat:Horhe:
Cytat:To bedzie korzystne takze dla kosciola, bo zostana w nim sami wierni i sprawiedliwi



HAHAHA!! Duży uśmiech To się nazywa manipulacja Uśmiech Ich wątpie, żeby obchodziło to kto u nich jest, bardziej to ilu jest. Ilość nie jakośc!

dokladnie, ilosc nie jakosc - czyli motto idioty :]
Odpowiedz
#51
Robber, a macie juz server, albo kom. z zewnetrznymi stalym IP ? Uśmiech

Czas zaczac pracowac nad potrzeban strona, poki jeszcze wolno ! Niedlugo moze ona zostac zdelegalizowana....
Null pointer exception
Odpowiedz
#52
No Athej w Sredniowieczu piekny dym by juz poszedl z Twojego stosu.Dzieki takim zapalencom jak Ty cos sie rusza ,zaczyna docierac do pewnej grupy ludzi ze maja faktycznie wolna wole.Jeszcze troche wody uplynie zanim nasz kraj znormalnieje,ale moze sie to stac szybciej niz myslimy,czego Wam i sobie serdecznie zycze.
[sub]
Post był edytowany przez autora dnia 08 15 2005 o godzinie 14:50
[/sub]
swiecki45
Odpowiedz
#53
...
Odpowiedz
#54
Przy okazji odwiedzin w rodzinnym miecie udałam się do mojej parafii chrztu. I tu zaczęły się schody. Poszłam do kancelarii parafialnej zapytać proboszcza (od czasu mojego chrztu zmieniał się jeden raz), czy wydałby mi świadectwo chrztu. Oczywiście odmówił, twierdząc, że nie mam ukończone 18 lat i musiałabym przyjść do niego z dowodem osobistym. To mnie w sumie nie zdziwiło – spodziewałam się takiego biurokratycznego potraktowania sprawy. Zaskoczyło mnie, co innego: a mianowicie proboszcz nie chciał mi udzielić informacji na temat adresu właściwej miejscowo kurii metropolitalnej. Wiem natomiast, że parafia mojego chrztu położona jest na terenie diecezji legnickiej.

Zastanawiam się teraz, jak się dowiedzieć adres kurii metropolitalnej oraz dane kanclerza kurii. Przypuszczam, że pismem do samej parafii chrztu wystąpienia nie załatwię, skoro już na wstępie usiłowano mnie odprawić z kwitkiem.

Na szczęście nie wiedzą, że ze mną się im tak łatwo nie uda :twisted:...
Odpowiedz
#55
No coz, za cos (na cos) trzeba umrzec Oczko APP Racja, ateista.pl, portale informacyjne... nick Athei Overlord jest skazany na potepienie Duży uśmiech Albo na miejsce na stronie MW / Wierzejskiego / LPR - pod naglowkiem \"wrogowie narodu polskiego\" / \"wrogowie kosciola\" Duży uśmiech

A powaznie - wielu narzeka, ze takie zle czasy, ze neofaszyzm, ze kaczyzm, ze MW, ze Rydzyk.... a jednoczesnie wielu sie zastrzega, ze ma zbyt wiele do stracenia - zone/meza, prace, przyjaciol.... A ja po prostu nie chce sobie za pare miesiecy zarzucac, ze jak mozna bylo protestowac, to ja siedzialem pod miotla.

Nasza partie pewnikiem zdelegalizuja (jesli uznaja konkordat za dokument posilkowy do konstytucji), a mnie obwolaja publicznie w mediach wrogiem narodu... choc sadze, ze takie zaszczyty mnie nie dosiegna, za maly \"pionek\" jestem Oczko ale i tak wpier... gdzies znow zbiore na ulicy...

Ale nie zaluje i nie bede zalowal. Bo to tylko potwierdzi, ze postepuje slusznie. I nie jest to zadna \"bohaterska walka\" (MW ciagle walczy bohatersko o cos...) o wielkie idee - po prostu mowie - prywatnie - od siebie samego - DOSC !
Null pointer exception
Odpowiedz
#56
Mylisz się Athei, jesteś wielkim bohaterem bo nawet się do tego nie przyznajesz a po skromności można właśnie poznać bohatera.

W kraju w którym antyklerykałowie giną bez śladu a ich rodziny są prześladowane, w kraju w którym wystąpienie z kościoła jest równoznaczne z wyrokiem śmierci, za kilkadziesiąt lat ludziom takim jak Ty – którzy nie boją się powiedzieć otwarcie \"DOŚĆ!\" - będzie się stawiało pomniki i wspominało o nich w podręcznikach historii.

\"Dzisiaj szafot jutro pomnik\" jak pisał Hermann Hesse
"Po co starać się głupcze rozwikłać zagadkę, która nawet teraz, kiedy nie jest rozwikłana, sprawia nam już tyle kłopotu".
Odpowiedz
#57
Cytat:W kraju w którym antyklerykałowie giną bez śladu a ich rodziny są prześladowane, w kraju w którym wystąpienie z kościoła jest równoznaczne z wyrokiem śmierci

To taka ironia czy twierdzisz, ze rzeczywiscie sie tak dzieje?

Niezdecydowany
Czy w drodze wyjątku można użyć do chrztu wrzątku?

Jesteś niewierzący? Wypisz się z kościoła - http://www.apostazja.info
Odpowiedz
#58
Cytat:Elamit: Mylisz się Athei, jesteś wielkim bohaterem bo nawet się do tego nie przyznajesz a po skromności można właśnie poznać bohatera.

W kraju w którym antyklerykałowie giną bez śladu a ich rodziny są prześladowane, w kraju w którym wystąpienie z kościoła jest równoznaczne z wyrokiem śmierci, za kilkadziesiąt lat ludziom takim jak Ty – którzy nie boją się powiedzieć otwarcie "DOŚĆ!" - będzie się stawiało pomniki i wspominało o nich w podręcznikach historii.

"Dzisiaj szafot jutro pomnik" jak pisał Hermann Hesse

A o jakim kraju mówisz? :roll:
Odpowiedz
#59
hmm skoro MW publicznie zachowuje sie tak jak sie zachowuje, to zdolna jest do wszystkiego...
Uczony jest człowiekiem, który wie o rzeczach nie znanych innym i nie ma pojęcia o tym, co znają wszyscy. -Einstein Albert-
Odpowiedz
#60
Cytat:W kraju w którym antyklerykałowie giną bez śladu...

Dalem sie wkrecic, ale mi glupio Szczęśliwy

Ale z drugiej strony Elamit to wlasnie ludzie postepujacy w ten sposob ucywilizowali religie, od zewnatrz ze tak powiem...
Czy w drodze wyjątku można użyć do chrztu wrzątku?

Jesteś niewierzący? Wypisz się z kościoła - http://www.apostazja.info
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości