To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
USA i zakazane w bibliotekach ksiazki
#1
http://wiadomosci.onet.pl/1413197,69,item.html

8O
coraz ciekawiej sobie poczynają, najpierw walka o ID w szkołach teraz się wzięli za cenzurę bibliotek, boje się co będzie jak się Giertych o tym dowie
Odpowiedz
#2
Bez paniki :] To jest lista książek, których usunięcia domagali się oszołomiaści obywatele. Stąd do cenzury jeszcze daleko. Wręcz, jak piszą pod koniec notki, taka akcja jest potrzebna by uświadomić, ilu jest ludzi pragnących wprowadzić jedynie słuszną listę lektur dozwolonych.
Odpowiedz
#3
A są "bluźniercze książki" albo coś podobnego?
W poprzednie wakacje przeczytałem da vinci code i byłem zawiedziony poziomem bluźnierczości. Choć normalnie to nie czytuję literatury, a Browna wziąłem aby po angielsku coś się podszkolić Szczęśliwy
Czytaliście kiedyś Conana? Język
Odpowiedz
#4
Cytat:oszołomiaści obywatele

oszołomiaści to mało powiedziane ....
Od co najmniej czterech pokoleń moja rodzina z dumą dystansuje się od oficjalnych religii... Mówcie co chcecie o cudownej słodyczy ślepej wiary. Moim zdaniem, zdolność do takiej wiary jest czymś przerażającym. Kurt Vonnegut, pisarz, publicysta.
Odpowiedz
#5
Którego Conana bo jest ich kilkadziesiat.. Conan Uzurpator byl fajny..
Religia to opium ludu. Rodzaj duchowej gorzałki - Towarzysz Włodzimierz Lenin
Odpowiedz
#6
Bart napisał(a):To jest lista książek, których usunięcia domagali się oszołomiaści obywatele.
Żeby się nie okazało, że ci oszołomaści obywatele to większosć. Po przeczytaniu tekstu do którego link wcześniej dał DarkWater http://serwisy.gazeta.pl/swiat/1,34181,3637521.html nie wykluczam takiej mozliwości.
Odpowiedz
#7
komuch napisał(a):Którego Conana bo jest ich kilkadziesiat.. Conan Uzurpator byl fajny..
Przeczytałem wszystko co Howard napisał Duży uśmiech To był mój pierwszy kontakt fantastyką i godziny spędzone na czytaniu. Ech dzieciństwo :] Przeczytałem chyba z połowę osiedlowej biblioteki albo wiecej. Pamiętam jak szukałem raz książki (a byłem w podstawówce), której pomysł wydał mi się genialny. Rzecz była o statku kosmicznym napędzanym energią z seksualnych orgii załogi. Niestety nigdy nie odnalazłem tej wspaniałej pozycji...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości