To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pan Stanisław Staszewski
#1
Witam.
Czy są na tym forum oprócz mnie fani twórczości Pana Stanisława?
Tworzył on kiedy mnie jeszcze nie było na świecie lecz mimo to wiele wartości jakie nam przekazuję potrafię odnaleźć symbolicznie w życiu codziennym.
Czasem łza mi się w oku kręci,że już taki wspaniały poeta nie napisze nic. Smutny
Zamieszczę jeden z moich ulubionych kawałków.
Piosenką którą napisał i nagrał Stanisław dzień przed śmiercią.
Kiedyś nieoficjalnie czytał,że on także był ateistą.

http://www.youtube.com/watch?v=iFrL88aUB4U
Fajnie byłoby gdyby ktoś dał mi instrukcje jak poprawnie dodać link bo nie mogę do tego dojść Uśmiech
Odpowiedz
#2
SzalonyIkar napisał(a):Fajnie byłoby gdyby ktoś dał mi instrukcje jak poprawnie dodać link bo nie mogę do tego dojść Uśmiech
Jeżeli chcesz wstawić coś z Youtuba, to wybierasz tylko 'samo gęste' po znaku= w klamrę.
[you.tube]..........[/you.tube]
Oczywiście między 'you' a 'tube' nie ma kropki (musiałem ją wstawić, bo wtedy tworzy się pusty kwadrat)
A nas Łódź urzekła szara - łódzki kurz i dym.
Odpowiedz
#3
Coś mi dalej nie idzie ale z czasem do tego dojdę,dzięki za instrukcję Uśmiech
Nie ma łatwiejszego sposobu? Mi też właśnie wychodzi biały kwadrat a kropki usunełem :/
Odpowiedz
#4
SzalonyIkar napisał(a):Coś mi dalej nie idzie ale z czasem do tego dojdę,dzięki za instrukcję Uśmiech
Nie ma łatwiejszego sposobu? Mi też właśnie wychodzi biały kwadrat a kropki usunełem :/
Mnie też wychodzi. I usunąłem.
"Każdej nocy nawiedza mnie Yeszua i szarpie za kuśkę." /pisownia oryginalna/.
Komentarz pod jednym z filmów na youtube. Rozbawił mnie.
Odpowiedz
#5
SzalonyIkar napisał(a):Coś mi dalej nie idzie ale z czasem do tego dojdę,dzięki za instrukcję Uśmiech
Nie ma łatwiejszego sposobu? Mi też właśnie wychodzi biały kwadrat a kropki usunełem :/

Zacytuj mój post i na to miejsce, które wskazał Ci Sofeicz zamiast kodu mojego filmiku wstaw kod Twojego. Oczywiście odpowiedni kawałek- przyjrzyj się który.
Skasuj moje i zatwierdź odpowiedź.
To górne ma nawiasy zwykłe- wzorzec


(youtube]yia6Y_ST7IY[/youtube)

Odpowiedz
#6

Dziękuję Wam,w końcu się udało Uśmiech
Jak już sprawy techniczne mamy za sobą to może ktoś się opowie co sądzi o płycie Kultu ''Tata Kazika''.Jest to jedna z moich ulubionych płyt.
Odpowiedz
#7
Lubię Kazika - taty jego jeszcze dobrze nie znam;-)


Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości