To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cegły.
#1
Pomysł nie jest tak głupi, jak się wydaje. Nie wiem jakie kto ma doświadczenie w rzucaniu cegieł na dół, proponuję najlepiej na beton. Cegła ma być pełna czy dziurawiec?

Różnica między fragmentacją całej cegły a połówki jaka będzie?
Wg mnie wielkość fragmentów, na kŧóre cegła i 1/2cegły się rozpadną będzie podobna.
Naszym celem jest LINIA. Bojowa linia!
Odpowiedz
#2
Smok Eustachy napisał(a):Pomysł nie jest tak głupi, jak się wydaje. Nie wiem jakie kto ma doświadczenie w rzucaniu cegieł na dół, proponuję najlepiej na beton. Cegła ma być pełna czy dziurawiec?

Pełna.

Cytat:Różnica między fragmentacją całej cegły a połówki jaka będzie?
Wg mnie wielkość fragmentów, na kŧóre cegła i 1/2cegły się rozpadną będzie podobna.
Ja mówiłem o fragmencie cegły wielkości orzecha włoskiego i całej cegle. Chodzi o to, że cegła jest stosunkowo trwałym materiałem w związku z czym w zakresie małych różnic energii zachowuje się identycznie. Czyli pół cegły i cała cegła zachowają się bardzo podobnie. Cała cegła i 1/10 cegły już nie.
I live to the day I die
I live to the day I cry
I'm dead the day I lie
Odpowiedz
#3
No to sprawdź, co się bardziej sfragmentuje. Orzech czy cegła.
Naszym celem jest LINIA. Bojowa linia!
Odpowiedz
#4
Smok Eustachy napisał(a):No to sprawdź, co się bardziej sfragmentuje. Orzech czy cegła.

U mnie cegła pęka na dwa lub więcej kawałków, a kawałek cegły wielkości orzecha nie pęka. A u Ciebie?
I live to the day I die
I live to the day I cry
I'm dead the day I lie
Odpowiedz
#5
mx1 napisał(a):U mnie cegła pęka na dwa lub więcej kawałków, a kawałek cegły wielkości orzecha nie pęka. A u Ciebie?
Czyli cegła daje większe odłamki niż orzech.
Naszym celem jest LINIA. Bojowa linia!
Odpowiedz
#6
Smok Eustachy napisał(a):Czyli cegła daje większe odłamki niż orzech.

Skąd taki wniosek?
I live to the day I die
I live to the day I cry
I'm dead the day I lie
Odpowiedz
#7
mx1 napisał(a):Skąd taki wniosek?
Bo większość kawałków cegły będzie większa niż orzech, ergo...
Naszym celem jest LINIA. Bojowa linia!
Odpowiedz
#8
Wnioskuje do moderatorów o przeniesienie niniejszego wątku na 'Wysypisko'.
I live to the day I die
I live to the day I cry
I'm dead the day I lie
Odpowiedz
#9
mx1 napisał(a):Wnioskuje do moderatorów o przeniesienie niniejszego wątku na 'Wysypisko'.
I się skończyło fizykowanie.....
Naszym celem jest LINIA. Bojowa linia!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości