To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przekaz z siódmej gęstosci
#41
Nonkonformista napisał(a):Kto wysadza kliniki aborcyjne w USA? Robią to chrześcijanie, prawda? Poza tym jest taki film na youtubie 'Źródło wszelkiego zła' z Dawkinsem jako obserwatorem, gdzie wysnuwa tezę, że chrześcijaństwo /a bardziej katolicyzm/ może przyczynić się do zła. Polecam obejrzeć. W tym sensie, w jakim mówi o tym złu Dawkins i ja o nim orzekam.
Za to islam to po prostu miodzio... po waszemu, lewackiemu.
Odpowiedz
#42
Babka: "I ona [córka] ma tak na pstryk dane tych cywilizacji".
Ktoś w tle: "...tylko te podstawowe".
Babka: "No. Tylko te podstawowe".

Haha, ożesz ty kurwa, a już myślałem, że wszystkie dane ma. Ufff. Dobrze, że sprezycowała.
|. .. ... |. .. ... |. .. ... |. .. ... |. .. ... |. .. ... |
|. .. ..|. . .. |... . .|. ... .| .. ...| . .. .|.. . ..| ...
http://radiojazz.fm/
Odpowiedz
#43
idiota napisał(a):

Naprawdę fascynujące.
Siódma gęstość, algorytmy naprawy świata, starożytni, ale nikomu o tym nie mówcie!

Kobieta jest nienormalna. Od kilku lat ćwiczę OOBE i nowicjuszom w nadprzestrzeni sprzedaję błędne informacje o świecie. Pewnie na mnie trafiła i to ja jej naopowiadałem o siódmej gęstości, a teraz biega po świecie i opowiada to jak prawdę objawioną.

Idiotka!
[Obrazek: 98605428caac2baG4yJ.gif]
"Do jasnych dążąc głębin – nie mógł trafić w sedno śledź pewien obdarzony naturą wybredną. Dokądkolwiek wędrował, zawsze nadaremno. Tu jasno, ale płytko, tam głębia, ale ciemno."
Odpowiedz
#44
Nie ćwicz obejm, bo ci to szkodzi, masz jakieś haluny...

Odpowiedz
#45
idiota napisał(a):Nie ćwicz obejm, bo ci to szkodzi, masz jakieś haluny...

To nie żadne haluny tylko prawdziwa rzeczywistość!
"Do jasnych dążąc głębin – nie mógł trafić w sedno śledź pewien obdarzony naturą wybredną. Dokądkolwiek wędrował, zawsze nadaremno. Tu jasno, ale płytko, tam głębia, ale ciemno."
Odpowiedz
#46
Zaiste.

Odpowiedz
#47
idiota napisał(a):Zaiste.

Śmiejesze się, a ja w przestworzach obserwuję na jakim poziomie gęstości znajduje się Twój Duch. Taki mały nierozwinięty kikucik zasłaniający sobie rączkami swe mistyczne oczy!
"Do jasnych dążąc głębin – nie mógł trafić w sedno śledź pewien obdarzony naturą wybredną. Dokądkolwiek wędrował, zawsze nadaremno. Tu jasno, ale płytko, tam głębia, ale ciemno."
Odpowiedz
#48
I to Cię jakoś podnieca?
Marnie by taki stan rzeczy o Tobie świadczył raczej niż o mnie...

Odpowiedz
#49
idiota napisał(a):I to Cię jakoś podnieca?
Marnie by taki stan rzeczy o Tobie świadczył raczej niż o mnie...

W rzeczywistości duchowej nie ma podniet znanych istotom na ziemi.
"Do jasnych dążąc głębin – nie mógł trafić w sedno śledź pewien obdarzony naturą wybredną. Dokądkolwiek wędrował, zawsze nadaremno. Tu jasno, ale płytko, tam głębia, ale ciemno."
Odpowiedz
#50
Wspaniale.
W takim razie czemu się tak entuzjazmujesz niezdrowo rzekomym widokiem mnie w swych odlotach?
Czyżbyś tylko iluzji wyższego rzędu podlegał, a do właściwego świata duchowego dostępu nie miał?
O tym też mogłoby świadczyć to czym się tu z początku chwaliłeś, a co mało jest chwalebne w sumie...

Odpowiedz
#51
idiota napisał(a):Wspaniale.
W takim razie czemu się tak entuzjazmujesz niezdrowo rzekomym widokiem mnie w swych odlotach?
Czyżbyś tylko iluzji wyższego rzędu podlegał, a do właściwego świata duchowego dostępu nie miał?
O tym też mogłoby świadczyć to czym się tu z początku chwaliłeś, a co mało jest chwalebne w sumie...

Tak Ci się zdaje. W stany OOBE wprowadzam się b. często. Każdego dnia poświęcam na to co najmniej godzinę. Z tamtej strony świat wygląda zupełnie inaczej. Kiedy obada srebrzysta zasłona tej rzeczywistości, świat wygląda znaczenie sensowniej i układa się w sensowną całość. Powinieneś spróbować!
"Do jasnych dążąc głębin – nie mógł trafić w sedno śledź pewien obdarzony naturą wybredną. Dokądkolwiek wędrował, zawsze nadaremno. Tu jasno, ale płytko, tam głębia, ale ciemno."
Odpowiedz
#52
Ty powinieneś spróbować olanzepiny.
2 mg rano i 5 przed snem.

Odpowiedz
#53
idiota napisał(a):Ty powinieneś spróbować olanzepiny.
2 mg rano i 5 przed snem.

A Ty myślisz , że ta brakująca materia , którą naukowcy chcą nazywać ciemną materią , to niby czym jest? To właśnie ten brakujący świat ! do którego łatwo uzyskasz kontakt, tylko musisz cofnąć dłonie zakrywające Twe mistyczne oczy. Dusza człowieka jest powiązana w doczesności z ciałem, cienką nicią. Jeśli jednak wprowadzisz się w stan OOBE możesz wydłużać tą nić, opuszczając jakby ciało. Wtedy można zobaczyć, że ludzie w większości są blisko powiązani ze swymi ciałami, a nieliczni unoszą się - szybują w przestworzach rzeczywistości duchowej. Trzeba tylko uważać, by nici ni zerwać, bo można umrzeć.
"Do jasnych dążąc głębin – nie mógł trafić w sedno śledź pewien obdarzony naturą wybredną. Dokądkolwiek wędrował, zawsze nadaremno. Tu jasno, ale płytko, tam głębia, ale ciemno."
Odpowiedz
#54
Tak...
New age i fizyka kwantowa dla dzieci to wspaniałe uzupełnienia.
Jak nie chcesz się leczyć to życzę owocnych odlotów. Mam nadzieję, że dadzą Ci one wiele miłych przeżyć pławienia się w swej wyjątkowości.

Odpowiedz
#55
Idiota,
Nie mogę wyjść z podziwu dla Twojej kłótliwej natury na tym forum. Mnie nie chciałoby się tyle przepychać i tracić na to czas.
Ale jak kto lubi.
Odpowiedz
#56
idiota napisał(a):Tak...
New age i fizyka kwantowa dla dzieci to wspaniałe uzupełnienia.
Jak nie chcesz się leczyć to życzę owocnych odlotów. Mam nadzieję, że dadzą Ci one wiele miłych przeżyć pławienia się w swej wyjątkowości.

Czyli uważasz, że jestem idiotą ponieważ piszę takie dyrdymały, jak to że używam OOBE by opuszczać ciało i widzę świat wyżej opisany ?
"Do jasnych dążąc głębin – nie mógł trafić w sedno śledź pewien obdarzony naturą wybredną. Dokądkolwiek wędrował, zawsze nadaremno. Tu jasno, ale płytko, tam głębia, ale ciemno."
Odpowiedz
#57
Czy napisałem coś niezrozumiałego?
Po cóż Ci egzegeza prostych sów?

Odpowiedz
#58
idiota napisał(a):Czy napisałem coś niezrozumiałego?
Po cóż Ci egzegeza prostych sów?

Aby zrozumieć psychikę dokonującej ocen nietrafnych , lecz takich które maksymalizującą przyjemność z poczucia bycia mądrzejszym. Nawet wtedy gdy bazuje to nietrafnej ocenie sytuacji.
"Do jasnych dążąc głębin – nie mógł trafić w sedno śledź pewien obdarzony naturą wybredną. Dokądkolwiek wędrował, zawsze nadaremno. Tu jasno, ale płytko, tam głębia, ale ciemno."
Odpowiedz
#59
No to dokonaj tego poprzez samoobserwację.
Masz materiał badawczy pod ręką,a obcym ludziom dupę zawracasz prowokacyjkami bzdurnymi.
To nieładnie i mało rymuje się z wysoce duchowo rozwiniętym bytem za jaki siebie tu przedstawiasz...

Odpowiedz
#60
Duży uśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości