To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy metropolita Cyryl jawnie popiera zabijanie ?
#21
zefciu napisał(a):Rozumiem, że wsadzą go tam razem z trupem Sienkiewicza. Ech...

:?: :?: :?: :?: :?:
Jak się bawię: http://tinyurl.com/rly4x
[Obrazek: zmiewielkogodhatesfags.jpg][Obrazek: mibdscu7.th.gif][Obrazek: zmiewielkojeevesandwoos.jpg]
dziewczyny, wstępujcie do armii! http://www.youtube.com/watch?v=cKQzOei4m...ed&search=
Z komentarzy na YouTube:

"Punk nie umarł, śpi gdzieś najebany"
Odpowiedz
#22
Uczy napisał(a):Idż do kafejki albo kola itp, a nie pożałujesz


a mógłbyś na zachęte podac chociażby gatunek muzyki?
"Hope can drown lost in thunderous sound
Fear can claim what little faith remains
But I carry strength from souls now gone
They won't let me give in...
(...)
Death will take those who fight alone
But united we can break a fate once set in stone
Just hold the line until the end
Cause we will give them hell..."


EH
Odpowiedz
#23
Uczy - chodzi mi o stworzenie postaci Wołodyjowskiego, w którym Sienkiewicz właśnie taki rodzaj śmierci wysławiał.

Problem ateistów w tym wątku to brak przyjęcia założenia dobrej woli. Cyryl nie namawia do ludobójstwa ani terroryzm. Mówi wyraźnie o zabijaniu kombatantów przez kombatantów. I nie ma żadnych powodów, żeby inaczej interpretować jego słowa. No chyba, że komuś chrystofobia padła na mózg.
Tress byłaby doskonałą filozofką. W istocie, Tress odkryła już, że filozofia nie jest tak wartościowa, jak jej się wcześniej wydawało. Coś, co większości wielkich filozofów zajmuje przynajmniej trzy dekady.

— Brandon Sanderson
Odpowiedz
#24
zefciu napisał(a):Problem ateistów w tym wątku to brak przyjęcia założenia dobrej woli
a może teistów problem to dostrzeganie dobrej woli gdzie jej nie ma.

Odpowiedz
#25
zefciu napisał(a):No chyba, że komuś chrystofobia padła na mózg.
Albo autorowi na mózg padła zaślepienie i hipokryzja...
"Hope can drown lost in thunderous sound
Fear can claim what little faith remains
But I carry strength from souls now gone
They won't let me give in...
(...)
Death will take those who fight alone
But united we can break a fate once set in stone
Just hold the line until the end
Cause we will give them hell..."


EH
Odpowiedz
#26
Niosący Światło napisał(a):
Uczy napisał(a):Idż do kafejki albo kola itp, a nie pożałujesz


a mógłbyś na zachęte podac chociażby gatunek muzyki?

Metal i okolice

Wysłano po 12 minutach 20 sekundach:

zefciu napisał(a):Uczy - chodzi mi o stworzenie postaci Wołodyjowskiego, w którym Sienkiewicz właśnie taki rodzaj śmierci wysławiał.

Acha.
Jak się bawię: http://tinyurl.com/rly4x
[Obrazek: zmiewielkogodhatesfags.jpg][Obrazek: mibdscu7.th.gif][Obrazek: zmiewielkojeevesandwoos.jpg]
dziewczyny, wstępujcie do armii! http://www.youtube.com/watch?v=cKQzOei4m...ed&search=
Z komentarzy na YouTube:

"Punk nie umarł, śpi gdzieś najebany"
Odpowiedz
#27
Uczy napisał(a):Metal i okolice

Polemizowałbym. Mi to brzmi jak hardcore.

Ps. A Agnostic Front (http://www.agnosticfront.com) pan słucha Oczko ?
Odpowiedz
#28
Może hardcore, mi tam obojętna nazwa, ważne że łupanka Duży uśmiech
Jak się bawię: http://tinyurl.com/rly4x
[Obrazek: zmiewielkogodhatesfags.jpg][Obrazek: mibdscu7.th.gif][Obrazek: zmiewielkojeevesandwoos.jpg]
dziewczyny, wstępujcie do armii! http://www.youtube.com/watch?v=cKQzOei4m...ed&search=
Z komentarzy na YouTube:

"Punk nie umarł, śpi gdzieś najebany"
Odpowiedz
#29
No dobrze, zalozmy, ze pan Cyryl nie mial zlych intencji. To niech sie NAUCZY, ze PRZYWODCA RELIGIJNY musi WAZYC SLOWA. W przeciwnym razie moze byc zle zrozumiany, a jest zbyt wazna persona, aby jego slowa lekcewazyc.

Zajmijmy sie zatem kwestia merytoryczna. Jak mozna sie nie zgadzac z decyzjami swego przelozonego, ktory w tym przypadku jest wykladnia tez pewnej formacji religijnej ? Skoro on sie myli, to kto mowi prawde ? Bo na przyklad nasz papiez (w sensie katolicki) jest nieomylny w sprawach moralnych Oczko A jesli sie myli, to dlaczego zajmuje glos w sposob autorytatywny ? PODKRESLMY - chodzi tu o samobojstwo podobne do tego, jak czynia terrorysci dzihadu !

Prawoslawie to nie jest maly odlam chrzescijanstwa, to druga co do wielkosci (a moze i pierwsza) galaz chrzescijanstwa !
Null pointer exception
Odpowiedz
#30
No i tutaj się mogę zgodzić. Rzeczywiście te słowa były nieostrożne. I choć jestem prawie pewien, że nie było w nich krzty złej woli, to mogę podpisać się pod prośbą o dokładniejsze wyjaśnienie tych słów. Tym niemniej wsadzanie wsadzanie kogoś do pierdla, bo powiedział coś, co mogło być źle zrozumiane jest chyba trochę pochopne...
Odpowiedz
#31
Nie przesadzajmy że Cyryl nawołuje to powielania zachowań terrorystycznych, aczkowliek sugeruje że zabicie kilku wrogów i siebie to nie jest grzech przeciw bogu. Jednak nie wiem czy można go uspraweidliwić "nieprzemyślaną wypowiedzią" czy innym skrótem myślowym. Chyba nie jest taki jak poseł Wierzejski, że nie wie co mówi i ma problemy ze zrozumieniem własnej wypowiedzi...
Michał Wójtowicz

Religion can never reform mankind because religion is a slavery


Cytat:
pilaster napisał(a):Proszę zwrócić uwagę, że nawet osoby nie podejrzewane o sympatię do Krk, jak Śsz, przyznają, że reakcja na "pedofilię" jest czysto emocjonalna, instynktowna, nie mająca żadnego uzasadnienia racjonalnego

Nadal Pilaster nie wyjaśnił nam czy jest idiotą i nie zrozumiał co napisał ŚS czy jest manipulatorem i specjalnie wyciaga błędne wnioski.
Odpowiedz
#32
Uczy napisał(a):molestują Cyrylem, jak mnie Janem Pawłem II i Benedyktem XVI
Nikt nie czuje się dobrze zmuszony do słuchania o takich perwerach. Język

Co do Cyryla, ja to nie wiem jak wy niby normalni ludzie, niby cywilizowani, niby humaniści możecie wygadywać takie bzdury. Same frazesy. Przecież wysadzić się wśród żołnierzy to tak samo jak wysadzić się wśród cywilów. Co jest, kurwa, żołnierz to już nie ma życia zboczone ciućmoki. Jakby któryś/któraś z was trafił(-a) do woja to byście się modlili lub mieli nadzieję że wasz przeciwnik będzie strzelał w cywilów a nie w (winnych) żołnierzy.

Wysłano po 5 minutach 32 sekundach:

zefciu napisał(a):Cyryl nie namawia do ludobójstwa ani terroryzm. Mówi wyraźnie o zabijaniu kombatantów przez kombatantów.
Sam sobie przeczyż, i tym razem powinno ci być z tego powodu wstyd... :roll:

zefciu napisał(a):No chyba, że komuś chrystofobia padła na mózg.
Chrystofobia...??? Jak widzę jak taki chrześcijanin jak ty wypisuje takie głupoty to mnie bezpośrednio dopada odraza do tego zabobonu i pośrednictwa żadnych fobi nie potrzebuję!
Odpowiedz
#33
Adam napisał(a):Sam sobie przeczyż, i tym razem powinno ci być z tego powodu wstyd...
A gdzie jest ta sprzeczność?
Tress byłaby doskonałą filozofką. W istocie, Tress odkryła już, że filozofia nie jest tak wartościowa, jak jej się wcześniej wydawało. Coś, co większości wielkich filozofów zajmuje przynajmniej trzy dekady.

— Brandon Sanderson
Odpowiedz
#34
Adam napisał(a):
Uczy napisał(a):molestują Cyrylem, jak mnie Janem Pawłem II i Benedyktem XVI
Nikt nie czuje się dobrze zmuszony do słuchania o takich perwerach. Język

Szkoda, że nie mapisałeś tego na jakimś forum typu Fronda - śliczny byłby ban... :roll:
Jak się bawię: http://tinyurl.com/rly4x
[Obrazek: zmiewielkogodhatesfags.jpg][Obrazek: mibdscu7.th.gif][Obrazek: zmiewielkojeevesandwoos.jpg]
dziewczyny, wstępujcie do armii! http://www.youtube.com/watch?v=cKQzOei4m...ed&search=
Z komentarzy na YouTube:

"Punk nie umarł, śpi gdzieś najebany"
Odpowiedz
#35
Uczy napisał(a):Szkoda, że nie mapisałeś tego na jakimś forum typu Fronda - śliczny byłby ban...
Mamy wolność wypowiedzi, i każdy może mieć taką opinię jaką chce.
Cyryl nawołuje do terroryzmu ( a przynajmniej go usprawiedliwia),
Ratzinger obraża muzułmanów,
Wojtyła przyczyniałsiędo rozpowrzechniania AIDS.
Ładna gromadka.
Odpowiedz
#36
Uczy napisał(a):Szkoda, że nie mapisałeś tego na jakimś forum typu Fronda - śliczny byłby ban...
Znam wasze gestapowskie metody... :roll: I poczucie humoru... :lol2: Choć z drugiej strony cieszę się, że my takich metod nie stosujemy, zresztą dla dobra samych forumowiczów.

zefciu napisał(a):A gdzie jest ta sprzeczność?
Jak się weźmie pod uwagę kontekst tego co Cyryl mówił o zabijaniu kombatantów przez kombatantów, czyli metodę tego zabijania, to to jest właśnie terroryzm. Ludobójstwo niekoniecznie, ale możliwie. Lecz na pewno mord, w dodatku masowy. Bydlęcy język, i tyle... :?
Odpowiedz
#37
A od kiedy to zabijanie kombatantów w działaniach wojennych jest terroryzmem. Coś się pokićkały komuś definicje, nie do końca wiem komu.
Tress byłaby doskonałą filozofką. W istocie, Tress odkryła już, że filozofia nie jest tak wartościowa, jak jej się wcześniej wydawało. Coś, co większości wielkich filozofów zajmuje przynajmniej trzy dekady.

— Brandon Sanderson
Odpowiedz
#38
Adam napisał(a):
Uczy napisał(a):Szkoda, że nie mapisałeś tego na jakimś forum typu Fronda - śliczny byłby ban...
Znam wasze gestapowskie metody...

Co za "my"? Ja nie jestem z Frondy i nie mam nic wspólnego z tym środowiskiem poza jednym znajomym. Poza tym poczytaj sobie wspomnienia więźniów Pawiaka i Szucha, i nie bluźnij nad zamęczonymi.
Jak się bawię: http://tinyurl.com/rly4x
[Obrazek: zmiewielkogodhatesfags.jpg][Obrazek: mibdscu7.th.gif][Obrazek: zmiewielkojeevesandwoos.jpg]
dziewczyny, wstępujcie do armii! http://www.youtube.com/watch?v=cKQzOei4m...ed&search=
Z komentarzy na YouTube:

"Punk nie umarł, śpi gdzieś najebany"
Odpowiedz
#39
Uczy napisał(a):Niosący Światło napisał:
Uczy napisał:
Idż do kafejki albo kola itp, a nie pożałujesz



a mógłbyś na zachęte podac chociażby gatunek muzyki?


Metal i okolice

OOOO :mrgreen: Uczy :mrgreen: nie podejżewałbym, nie nie.. :mrgreen:


Do tematu:
Athei Overlord napisał(a):No dobrze, zalozmy, ze pan Cyryl nie mial zlych intencji. To niech sie NAUCZY, ze PRZYWODCA RELIGIJNY musi WAZYC SLOWA. W przeciwnym razie moze byc zle zrozumiany, a jest zbyt wazna persona, aby jego slowa lekcewazyc.

Zatem Cyryl sknocił sprawę i zrobił z siebie czcziciela tego co pozwolił usłyszeć ludziom. wina Cyryla.
I nie usprawiedliwienia.

nie wazna jeste jego intencja, bo tej i tak nie poznamy, wazne jest jak to zabrzmiało to co powiedział.
"Hope can drown lost in thunderous sound
Fear can claim what little faith remains
But I carry strength from souls now gone
They won't let me give in...
(...)
Death will take those who fight alone
But united we can break a fate once set in stone
Just hold the line until the end
Cause we will give them hell..."


EH
Odpowiedz
#40
zefciu napisał(a):A od kiedy to zabijanie kombatantów w działaniach wojennych jest terroryzmem. Coś się pokićkały komuś definicje, nie do końca wiem komu.
Ja też nie do końca, ale skłaniam się ku stanowisku, że Tobie. Jeśli masz jakąś, to przytocz, jestem prawie pewien, że jak nie potwierdzi, to na pewno nie zaprzeczy... Ja mogę tylko z pamięci. Są dwa rodzaje, moralna i polityczna. Bardziej pasuje polityczna, chiaż bardziej przekonująca byłaby moralna. No ale zazwyczaj posługuje się polityczną więc i ja mogę. Moralna mówi o zabijaniu osób trzecich w celu zastraszenia kogoś. Polityczna-socjologiczna ogólnie rzecz biorąc o zastraszaniu w walce politycznej. Właśnie sobie zdałem sprawę, że jeżeli ktoś się wysadza, żeby zabić wroga a nie narobić strachu reszcie to nie jest terrorystą. No ale to się tyczy zarówno cyrrylowców jak i allahowców.

P.S. Ja ciągle nie mogę między innymi ciebie zrozumieć jak wy odróżniacie życie żołnierza od nie żołnierza? Macie szósty zmysł, czy wręcz przeciwie zgnilizna odebrała wam sumienie? Wiesz, że żołnierzem się nie rodzisz i nie zostajesz do śmierci (chociaż w większości wypadków tak)?
---
Uczy napisał(a):poczytaj sobie wspomnienia więźniów Pawiaka i Szucha, i nie bluźnij nad zamęczonymi.
Popracój nad logiką... :?

Uczy napisał(a):Co za "my"?
Ludzie, których tacy jak ty mają od szczucia... Ludzie, którymi tutaj bezmuślnie szpanujesz... Język
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości