To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Papież Franciszek: poznałem w życiu wielu dobrych marksistów
#12
lumberjack napisał(a): Nie boję się ani takich ani srakich. Nie strach mną powoduje tylko czysta nienawiść w stosunku do głupoty.

Nienawiścią być może, ale czy w stosunku do głupoty to nie wiem. Nawet w tych Twoich postach im więcej tej nienawiści tym wcale nie jest mądrzej. Powiedziałbym, że nawet przeciwnie Uśmiech


Cytat: A największą kumulację głupoty mamy obecnie w islamie i lewactwie.

Prawactwo wcale tutaj zbytnio nie odstaje. Tak jak i fanatyczni katole. 

Cytat:Fajnie by było myśleć, że są takimi samymi normalnymi ludźmi jak wszyscy inni tylko skoro tak jest to czemu kraje islamskie są tak bardzo niedorozwinięte pod wieloma względami?
Skoro Ukraińcy są takimi samymi normalnymi ludźmi to czemu Ukraina jest tak bardzo niedorozwinięta pod wieloma względami?

Cytat:Skoro mają tak wyjebane na swoją religię, to niech ją porzucą. Przecież nie mają się czego obawiać. Tak czy nie?

Skoro ponad 50% Polaków ma tak wyjebane na religię, że nawet raz w miesiącu w kościele się nie pojawią to niech ją porzucą. Przecież nie mają się czego obawiać. Po co im te okazyjne chrzciny, wesela i komunie?
"Wkrótce Europa przekona się, i to boleśnie, co to są polskie fobie, psychozy oraz historyczne bóle fantomowe"
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Papież Franciszek: poznałem w życiu wielu dobrych marksistów - przez DziadBorowy - 25.08.2017, 21:39

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości