To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Awans społeczny Ateista.pl :)
#41
Xeo95 napisał(a):Iście fascynujące.
Raczej żałosne, ale jak tam se chcesz.

Odpowiedz
#42
Don't cry for me Vratislavia... Oczko
Odpowiedz
#43
Fizyk napisał(a):to czego świadectwem jest taki fanpejdż
Niechęci do pewnej grupy osób
Fizyk napisał(a):i usuwanie niewygodnych komentarzy? :wink:
cenzury

A więc jest to swego rodzaju ból dupy Duży uśmiech
Odpowiedz
#44
Jak my robić cenzura, to być bardzo dobrze, bo my mondre i dobre som i my robiam to dla dobra forum i czeguś tam jeszcze (wstaw stertę banałów).

Jak oni robić cenzura, to być bardzo źle, bo chamy, bandyty a tero jeszcze za morde łapiom.
Odpowiedz
#45
Cytat:Jak my robić cenzura, to być bardzo dobrze, bo my mondre i dobre som i my robiam to dla dobra forum i czeguś tam jeszcze (wstaw stertę banałów).

Jak oni robić cenzura, to być bardzo źle, bo chamy, bandyty a tero jeszcze za morde łapiom.

xD
Wow, EH takie prześladowane, cenzurują im posty, wow, tacy niezłomni i walczący, wow, Ann taka nazistka, wow, tyle postów wyciętych, wow.
Dopóki rodzimy się i umieramy, póki światło jest w nas, warto się wkurwiać, trzeba się wkurwiać! Wciąż i wciąż od nowa.
Odpowiedz
#46
Tylko się nie udław, biedactwo...
Odpowiedz
#47
To ty tu z siebie robisz ofiarę na cenzurowanym. Duży uśmiech
Dopóki rodzimy się i umieramy, póki światło jest w nas, warto się wkurwiać, trzeba się wkurwiać! Wciąż i wciąż od nowa.
Odpowiedz
#48
Nic innego ci nie zostało.
Tylko Kara Główna.
Cofaj suba...
Duży uśmiech

Odpowiedz
#49
kkap napisał(a):Jak my robić cenzura, to być bardzo dobrze, bo my mondre i dobre som i my robiam to dla dobra forum i czeguś tam jeszcze (wstaw stertę banałów).

Jak oni robić cenzura, to być bardzo źle, bo chamy, bandyty a tero jeszcze za morde łapiom.
A kto o cenzurze pisze? Wycinajta sobie co chceta, w końcu to Wasze podwórko, tylko zwyczajnie szkoda, że nie macie żadnego dystansu do siebie Oczko
[Obrazek: style3,Fizyk.png]
"Tylko dwie rzeczy są nieskończone - Wszechświat i ludzka głupota. Co do Wszechświata nie jestem pewien" - Albert Einstein
Odpowiedz
#50
kkap napisał(a):Tylko się nie udław, biedactwo...

Jak ja uwielbiam takie spektakle. Płacze że taki prześladowany, a potem nazywa biedactwami Duży uśmiech Mózg jeszcze nie zdążył się przełączyć z trybu prześladowanego, na tryb prześladowcy...
Odpowiedz
#51
Fizyk napisał(a):A kto o cenzurze pisze? Wycinajta sobie co chceta, w końcu to Wasze podwórko, tylko zwyczajnie szkoda, że nie macie żadnego dystansu do siebie Oczko

Nie wiem do kogo to piszesz? Do mnie? To wiedz, że występuję w liczbie pojedynczej Oczko A z owym projektem nie mam nic wspólnego. Przecież ja nawet facebooka nie mam...

Do reszty już mi się nie chce nawet odnosić. Patologia. Ale widać tym się karmicie. To smacznego.
Odpowiedz
#52
kkap napisał(a):Nie wiem do kogo to piszesz? Do mnie? To wiedz, że występuję w liczbie pojedynczej Oczko A z owym projektem nie mam nic wspólnego. Przecież ja nawet facebooka nie mam...
A, fakt, pisałeś o prowadzących projekt per "oni". Więc podmień sobie w moim poście "wy" na "oni" (także wystąpienia ukryte w formach czasowników) i będzie ok Oczko
[Obrazek: style3,Fizyk.png]
"Tylko dwie rzeczy są nieskończone - Wszechświat i ludzka głupota. Co do Wszechświata nie jestem pewien" - Albert Einstein
Odpowiedz
#53
Cytat:Do reszty już mi się nie chce nawet odnosić. Patologia. Ale widać tym się karmicie. To smacznego.

Biedaczek :<
Dopóki rodzimy się i umieramy, póki światło jest w nas, warto się wkurwiać, trzeba się wkurwiać! Wciąż i wciąż od nowa.
Odpowiedz
#54
Fizyk napisał(a):A kto o cenzurze pisze? Wycinajta sobie co chceta, w końcu to Wasze podwórko, tylko zwyczajnie szkoda, że nie macie żadnego dystansu do siebie Oczko

Ty masz dystans, pajacyku... :lol2:

Jakby ktoś się zastanawiał - kolejne konto Palmera. - Fizyk
Odpowiedz
#55
Przeniosłem posty o Palmerowym banie do tematu o jego ostrzeżeniu.
[Obrazek: style3,Fizyk.png]
"Tylko dwie rzeczy są nieskończone - Wszechświat i ludzka głupota. Co do Wszechświata nie jestem pewien" - Albert Einstein
Odpowiedz
#56
[Obrazek: IaTFlTL.jpg]

Wrzucam ku pamięci, bo posty powisiały raptem 30 sekund i zostały usunięte. ;_;
Dopóki rodzimy się i umieramy, póki światło jest w nas, warto się wkurwiać, trzeba się wkurwiać! Wciąż i wciąż od nowa.
Odpowiedz
#57
Kurde, ale wam Palmer dał zajęcie...
To faktycznie wchodzi w rejestry jakiś zaburzeń poznawczych.

Odpowiedz
#58
Cytat:To faktycznie wchodzi w rejestry jakiś zaburzeń poznawczych.

Znaczy co konkretnie? Śmianie się z kolesia, która zapowiada odejście z forum, do tego nazywa je psychiatrykiem, a potem co chwila zakłada nowe konta, byleby tylko móc na nim przebywać? Bo to właśnie tu robimy.
Dopóki rodzimy się i umieramy, póki światło jest w nas, warto się wkurwiać, trzeba się wkurwiać! Wciąż i wciąż od nowa.
Odpowiedz
#59
cobras napisał(a):Znaczy co konkretnie? Śmianie się z kolesia, która zapowiada odejście z forum, do tego nazywa je psychiatrykiem, a potem co chwila zakłada nowe konta, byleby tylko móc na nim przebywać? Bo to właśnie tu robimy.
Z konkretami może być problem...
Wydaje się, że wiara w cuda znika w jednej dziedzinie tylko po to, by zagnieździć się w innej. Karol Marks
Jedyne, co - jak sobie pochlebiam - zrozumiałem bardzo wcześnie, jeszcze przed dwudziestką, to to, że nie powinno się płodzić. Emil Cioran
Kapitalizm bez bankructwa jest jak chrześcijaństwo bez piekła. Frank Borman

EL Duży uśmiech
Odpowiedz
#60
Cytat:Z konkretami może być problem...

Ta, widziałem w innym temacie, zapomniałem z kim rozmawiam.
Dopóki rodzimy się i umieramy, póki światło jest w nas, warto się wkurwiać, trzeba się wkurwiać! Wciąż i wciąż od nowa.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości