Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Naga dziewczyna na ołtarzu katedry w Kolonii
piotr35 napisał(a):Exodim, to było dokladnie 8 lat temu, w trakcie ogólnoświatowej nagonki na karykaturzystę Mahometa. Ten rencista otrzymał ochronę policyjna, dlatego nie było odwołania, a wyrok i tak był w zawiasach, dodatkowo rencista miał jeszcze kilka innych spraw nie związanych z religią.

W ostatnich latach takich wyroków juz nie ma, nawet 1.5 roku temu sąd zezwolił na karykatury Mahometa. To już nie te czasy.

Przypomnę, ze miesiąc temu Holandia skreśliła z paragrafów karnych blasfemię religijną.
Już wolno bezkarnie nabijać się ze świętości religijnych. Reszta krajów UE też wkrótce dołączy.
Tak, tylko np. wyśmiewanie się z innych religii podpada pod ,,mowę nienawiści'', więc w praktyce ograniczy się to tylko do ataków na chrześcijaństwo. Mnie np. niezmiernie śmieszy i zarazem irytuje wyjący i tańcujący kole ogniska Pan Mudzyn z Afryka Centralna. Chcę się z niego, jak waćpan ująłeś, ,,nabijać'' ile ateistyczna dusza zapragnie! Czy, zgodnie z lewacką ideolo, mogę?
Odpowiedz
exodim napisał(a):Dobra, dobra, lepiej się przyznaj, że łgałeś pisząc "żaden sąd nie odważył się na wydanie wyroku z tego artykułu".
Nie znalazłeś w ostatnich 8 latach (ostatni był właśnie sprzed 8 lat) wyroku sądowego potępiającego blasfemię religijną. Jeśli znajdziesz, będziemy mogli dyskutować.

Dość znacznie odbiegamy od tematu, więc przypomnę, jakie "przestępstwo" popełniła aktywistka Femenu, pani Witt:

[Obrazek: XhGWzJ8.png]

i o ile występy pań z nagimi biustami przy okazjach politycznych i gospodarczych budzą raczej rozbawienie i podziw, to naturalnie ta sama pierś, ale już na kościelnej mszy, obudziła tutejsze katolickie demony z ich pełną nienawiścią do wszystkiego co niereligijne.
"Dyskusja z idiotami niepotrzebnie ich nobilituje"
Odpowiedz
piotr35 napisał(a):Nie znalazłeś w ostatnich 8 latach żadnego wyroku sądowego potępiającego blasfemię religijną. Jeśli znajdziesz, będziemy mogli dyskutować.
Umiesz się przyznać do kłamstwa czy nie?
Vi Veri Veniversum Vivus Vici
Odpowiedz
piotr35 napisał(a):[Obrazek: XhGWzJ8.png]

....ta sama pierś, ale już na kościelnej mszy, obudziła tutejsze katolickie demony z ich pełną nienawiścią do wszystkiego co niereligijne.
Gdzie dają takie msze?
Może bym się nawrócił?
A nas Łódź urzekła szara - łódzki kurz i dym.
Odpowiedz
A dumni bylibyscie ze swojej mamy gdyby to ona jak ta szmata sie rozbierala publicznie ?
"Człowiek cnotliwy dobre wypowiada słowa, ale nie zawsze ten, kto dobre powiedział słowo, jest cnotliwy."
-Konfucjusz
Odpowiedz
CreatedMind napisał(a):A dumni bylibyscie ze swojej mamy gdyby to ona jak ta szmata sie rozbierala publicznie ?

Jakby to było w kościele na pohybel katolom to pewnie fanatycy zrobili by w spodnie z radości Oczko
Skoro zwyczajne chamstwo i buractwo potrafią przerobić na wzniosły czyn walki światopoglądowej...
Nie dajcie sobie wmówić mediom, że wsadzanie widelca do kontaktu jest niebezpieczne. Przecież z powodu grypy umiera znacznie więcej osób.  

Odpowiedz
Widać towarzyszka, pożal się, "bojowniczka" mózg ma myślą niezmącony.

Ona tak z szacunku? Z tolerancji? Z miłości i równości obraża drugiego człowieka? Przecież w Boga nie wierzy, Boga urazić nie może, a na to nastawiony jest ten tandetny pokaz, więc uderza tylko w tego człowieka jej równego, któremu należy się wolność i płaca minimalna. I za kogo go ma, tego niby-równego, skoro nie może przekonać go mądrością słów, tylko zwierzęcym krzykiem, chce mu udowodnić jak głupia jest jego naiwna wiara w obliczu wyższości poznania jedynej słusznej prawdy? Ubermensz się znalazł, patrzmy i podziwiajmy.

Zawsze warto oburzyć dobrych, a może i niezbyt, tylko wychowanych do rutyny ludzi, zawsze warto przedstawiać własne środowisko jako bandę terrorystów po lobotomii, zawsze warto działać na korzyść Kościoła, przecież nic tak nie jednoczy jak prawdziwe zagrożenie, zawsze warto zarabiać ciałem na kilka minut parszywej sławy. To takie oczywiste.

Czas udać się do meczetu, polecam Rijad... a przecież meczet nie jest miejscem obecności Boga, coś miękki ten Kościół. Zresztą chętnie zobaczyłabym taką prowokację w miejscu świętym dla starotestamentowych (Patafilu, gdzie jesteś?), niektórzy mają całkiem duże i całkiem naładowane karabiny, a przy tym dosyć kiepskie poczucie humoru ;]
Odpowiedz
Przecież one są kupne...

Odpowiedz
A ja powtarzam ze ten występ tej kurwy to nic innego jak parcie na szkło.

Z logicznego punktu widzenia, taki występ nie wywoła absolutnie niczego prócz wywołania nienawiści, zgorszenia, i gniewu ze strony nie-ateistów (bo np. ja chrześcijaninem nie jestem) i pogłębienia przepaści pomiędzy swieckimi i wierzącymi, więc przypisywanie do tego jakiś "chęci wskazania na jakiś problem" to brednia.

A więc jaki jest tego sens?

"Popatrzcie, to my FEMEN, chcemy być sławne, mówcie o nas, nienawidźcie nas, opluwajcie, a nawet bijcie, ale mówcie o nas, pamiętajcie o nas, chcemy być pop-gwiazdkami dla ubogich!!"

Bo i żadna z tych femen prócz cycków nie ma już absolutnie nic innego do pokazania. Ani talentu jak Britney czy Madonna, ani nawet fortuny jak Hilton, więc co im pozostaje? Cycki, bluźnierstwa, i skandal w kościołach. Żadne z nich feministki, ani w ogóle ideowce - po prostu kolejna porcja zgnilizny nowoczesnego świata, desperackiego pragnienia sławy i popularności (nawet negatywnej), i zwyczajnej tandety. Smutny Trochę mi nawet żal tych zdesperowanych zer.

NIE PISZMY JUŻ O NICH. Nie róbmy tego, czego oczekują.
Stalk the weak, crush their skulls, eat their hearts, and use their entrails to predict the future.
Odpowiedz
ahawa napisał(a):Ona tak z szacunku? Z tolerancji? Z miłości i równości obraża drugiego człowieka?
Kościół forsując wieszanie krzyży w świeckiej przestrzeni publicznej robi to z szacunku? Z tolerancji? Z miłości i równości obraża drugiego człowieka, każąc mu w miejscu publicznym oglądać przedmiot swojego kultu?

Kto wiatr sieje, ten musi być przygotowany na zbieranie burzy.
Odpowiedz
Wiesz P35 - niemieccy anarchiści, to nie są tylko happeningowe cycate owieczki. Już od jakiegoś czasu się radykalizują i jadą po bandzie.
Cytat:W ubiegłoroczną Wigilię Bożego Narodzenia (chodzi o rok 2011) na stronie internetowej fryburskiej Antify zawisł artykuł, którego autorzy ubolewali nad tym, że w RFN „płoną tylko czasami modlitewniki, a nie katedry czy klasztory”. – Jednak nie tracimy nadziei. Być może zdarzą się jeszcze znaki i cuda i w następnym roku będziemy mogli grzać się przy zgliszczach spalonego domu bożego – napisali.
Na odpowiedź oburzonych chrześcijan nie trzeba było długo czekać. Liczni katolicy i protestanci złożyli skargę na policję.
Jednak w czwartek 15 marca 2012 roku prokuratura we Fryburgu postanowiła umorzyć postępowanie. – Mamy tu do czynienia z publikacją pozbawioną smaku, jednak nie wyczerpuje ona znamion czynu zabronionego – można przeczytać w oświadczeniu prokuratury.
Skrajna lewica nie nawołuje bowiem do konkretnych podpaleń. Nie jest możliwe także dojście do anonimowych autorów pamfletu.
Stronę fryburskiej Antify obsługuje bowiem islandzka firma, która odmówiła współpracy z niemieckimi organami ścigania.
Nie wiem jak tobie ale mnie to jakoś nie pasi.
Odpowiedz
idiota napisał(a):Przecież one są kupne...

Ta, mózg myślą niezmącony. Zapytam retorycznie - nie mogą się sprzedawać tam, gdzie ktokolwiek chce je oglądać? Chociaż przy ich intelekcie i urodzie, fakt, nie będzie to łatwe Oczko

piotr35 napisał(a):Kościół forsując wieszanie krzyży w świeckiej przestrzeni publicznej robi to z szacunku? Z tolerancji? Z miłości i równości obraża drugiego człowieka, każąc mu w miejscu publicznym oglądać przedmiot swojego kultu?

Robi nam się powtórka z wątku o bezprawnym namaszczeniu złym, nawiedzonym olejem.
Może to dla ciebie abstrakcja, ale mój ateizm opiera się na, uwaga, niewierzeniu i nieposiadaniu uczuć religijnych, które dałoby się urazić. Krzyż mnie nie opętuje. A że katolicyzmu jako takiego nie żywię negatywnych uczuć... Uśmiech
Odpowiedz
piotr35 napisał(a):Kościół forsując wieszanie krzyży w świeckiej przestrzeni publicznej robi to z szacunku? Z tolerancji? Z miłości i równości obraża drugiego człowieka, każąc mu w miejscu publicznym oglądać przedmiot swojego kultu?

Serio? Tak bardzo cię boli krzyż wiszący w urzędzie? Usprawiedliwiasz akcje, jak ta przeprowadzona przez tą babę, tym że w urzędach wiszą krzyże i nikt ich zdejmować nie chce?

Ktoś zmusza do patrzenia na krzyż? Ktoś zmusza do klękania przed nim? Ktoś zmusza do oddawania mu czci? Nie, więc o ile nie jest się jakimś demonem, albo gimboateistą, to przebywanie w obecności krzyża krzywdy fizycznej i psychicznej nie czyni.

I prawda, kto wiatr sieje ten burzę zbiera, dlatego ta "organizacja" (a raczej baby dostające za te 'występy' pieniądze), spotyka się z taką reakcją z jaką się spotyka i niech nie oczekują, że ktoś je po główce za to głaskać będzie.
"War, War never changes"

"Jako że jesteś obywatelem demokratycznego kraju powinieneś wiedzieć że twój głos nic nie znaczy".

Nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu.
Odpowiedz
Jak dla mnie happening był za mało zrozumiały. Nie wiadomo o co chodzi tej pani, ja do dzisiaj nie wiem w sumie.
Odpowiedz
ahawa napisał(a):Widać towarzyszka, pożal się, "bojowniczka" mózg ma myślą niezmącony.

Sztuka dla sztuki, prowokacja dla prowokacji. Egzystencjalna bezcelowość to znak rozpoznawczy sporej części ideologii XX i XXI wieku.
[SIZE="2"]Nie należę do świata, który przemija. Przedłużam i przekazuję prawdę, która nie umiera.[/SIZE]

[INDENT][INDENT][INDENT][INDENT][INDENT][INDENT][INDENT][INDENT][SIZE="1"]
Nicolás Gómez Dávila
[/SIZE]
[/INDENT][/INDENT][/INDENT][/INDENT][/INDENT][/INDENT][/INDENT][/INDENT]
Odpowiedz
El Commediante napisał(a):Jak dla mnie happening był za mało zrozumiały. Nie wiadomo o co chodzi tej pani, ja do dzisiaj nie wiem w sumie.

Ale to nie był żaden happening, kobita zachowała się jakby jej odbiło. Równie dobrze można by powiedzieć, że rzucanie żarówkami z farbą w obraz Matki Boskiej Częstochowskiej, to też swego rodzaju happening.
"War, War never changes"

"Jako że jesteś obywatelem demokratycznego kraju powinieneś wiedzieć że twój głos nic nie znaczy".

Nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu.
Odpowiedz

A pytacie się, czy ktoś ma ochotę na oglądanie lewackiej propagandy w przestrzeni publicznej? Parę miesięcy temu całą Wawkę zbilbordowano reklamami jakiejś akcji ,,Warszawa miasto dzieci'' z małym Bambo na pierwszym planie. Juści, to ci dopiruj prawdziwy mały warszawiak, szkoda, że nie Mały Powstaniec. W grudniu z kolei całe miasto obwieszono jakimiś scenkami rodzajowymi z życia medycznego, z ciapakami w rolach głownych. Więcej szczegółów nie podam, gdyż po pierwszym (przypadkowym) rzucie oka starannie omijam wzrokiem podobną szmirę.
Odpowiedz
Cytat: nie mogą się sprzedawać tam, gdzie ktokolwiek chce je oglądać?
Ich najemca chce je właśnie tam oglądać.

Odpowiedz
A może to jest tak, jak z Kammertheater München.
Ten teatr jest hojnie dotowany z kasy miasta (35 mln ojro) i w zamian ma dostarczać kontrowersyjnych albo skandalicznych przedstawień.
Dyrektor szczerze stwierdził, że gdyby jakiś spektakl nie wywołał należytego poruszenia w mieście lub najlepiej w całym kraju, on musiałby pakować manatki.
Odpowiedz
Sofeicz napisał(a):Wiesz P35 - niemieccy anarchiści, to nie są tylko happeningowe cycate owieczki. Już od jakiegoś czasu się radykalizują i jadą po bandzie.
Nie wiem jak tobie ale mnie to jakoś nie pasi.
Wiesz, dokładnie to samo mógłby powiedzieć ktoś słuchający dajrektora Rydzyka i jego radio, Natanka, Michalika i innych katolików. Ba, ktos moglby nawet przeczytać ich świętą książkę, czyli najprawdziwsze słowo boże i dojsc do wniosku, ze mu to nie pasi. Najłagodniej rzecz ujmując rzecz jasna.

Zadziwiające jest najbardziej to, ze wyszukując takich oszołomów i ich wybryki, potrafisz jednocześnie usprawiedliwić najbardziej ohydne wypowiedzi i uczynki katolickich hierarchów od samej góry do samego dołu.

Mnie się nie podoba wyczyn pani Witt, nie podobają mi się twoi niemieccy anarchiści, nie podobają mi się wszelkie fanatyczne wyskoki od lewa do prawa, które łamią istniejące prawo. Czy potrafisz to samo powiedzieć o Krk, który jest odpowiedzialny za wiele świństw tego świata? Potrafisz np. potępić Krk za krycie swoich księży-pedofili?
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości