To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Naga dziewczyna na ołtarzu katedry w Kolonii
#61
ahawa napisał(a):(...) Czas udać się do meczetu, polecam Rijad... a przecież meczet nie jest miejscem obecności Boga, coś miękki ten Kościół. Zresztą chętnie zobaczyłabym taką prowokację w miejscu świętym dla starotestamentowych (Patafilu, gdzie jesteś?), niektórzy mają całkiem duże i całkiem naładowane karabiny, a przy tym dosyć kiepskie poczucie humoru ;]
Jestem, jestem, ach, moje serce po prostu rośnie! :* A co do tej ewentualnej prowokacji w synagodze czy gdzie tam, zapewne uznano by to za przymiarkę do nowego holololo...Duży uśmiech

BTW, poruszyłaś bardzo interesujący temat. Co mianowicie wszystkie te femidiotki robią, gdy np. rządzące lewactwo ubiera urzędniczki czy policjantki w burki, by nie urazić kozojebów? Co z antyfeminizmem religii mojżeszowej? Czy wiecie, że prawowierni Żydzi modlą się ,,Dziękuję Boże, że nie stworzyłeś mnie zwierzęciem albo kobietą?'' Wyobraźmy sobie, że katolicki hierarcha intonuje taką modlitwę. Lewactwo chyba usrałoby się oralnie, a i grinpis(d)y by protestowali również. Chociaż ja osobiście wolę bycie człowiekiem (choćby Patafilem) niż żywot świnki przed Wielkanocą.
Odpowiedz
#62
P35 - Ale ma to miejsce w kraju, gdzie akurat kościoły są w totalnym odwrocie, i takie akcje są w sumie, jak kopanie leżącego.
Odwaga staniała.
A nas Łódź urzekła szara - łódzki kurz i dym.
Odpowiedz
#63
Patafil napisał(a):Czy wiecie, że prawowierni Żydzi modlą się ,,Dziękuję Boże, że nie stworzyłeś mnie zwierzęciem albo kobietą?'' Wyobraźmy sobie, że katolicki hierarcha intonuje taką modlitwę. Lewactwo chyba usrałoby się oralnie, a i grinpis(d)y by protestowali również. Chociaż ja osobiście wolę bycie człowiekiem (choćby Patafilem) niż żywot świnki przed Wielkanocą.
Żydzi o nic takiego się nie modlą (Patafil prawdopodobnie usłyszał* od kogoś, kto usłyszał od kogoś, kto pomyślał, że zapamiętał to tak, że ktoś mu powiedział**... albo sam Patafil wymyślił to, co myślał, że usłyszał od kogoś).
*usłyszał/przeczytał; **powiedział/napisał

Żydzi modlą się tak, jak zostało to opisane w poniżej zalinkowanym artykule:
http://www.the614thcs.com/40.1562.0.0.1.0.phtml - "SZELO ASANI GOJ, SZELO ASANI ISZA"
"Słuszna decyzja podjęta z niesłusznych powodów może nie być słuszna."
(Weatherby Swann)

The first to plead is adjudged to be upright,
until the next comes and cross-examines him.

(Proverbs 18:17)
Odpowiedz
#64
Sofeicz napisał(a):P35 - Ale ma to miejsce w kraju, gdzie akurat kościoły są w totalnym odwrocie, i takie akcje są w sumie, jak kopanie leżącego.
Odwaga staniała.
Są w odwrocie, ale nadal stanowią jeszcze znaczną siłę, ktorą wykorzystują niestety przede wszystkim do ratowania swojej własnej skóry, swojej władzy, wpływów i majątku. Tak jak to robił i robi od wieków. Nie ma dla Krk znaczenia, że krzywdzi tym niektórych ludzi, a większość owieczek tylko wykorzystuje dla swoich interesów. Dla tych, ktorzy tego chca - proszę bardzo, to wolny kraj. Ci inni mają prawo protestować. Gdyby pani Witt stanęła przed katedra z transparentem, pies z kulawą nogą by się jej protestem nie zainteresował. Niestety.

Wyczyn pani Witt w Tunezji, to jednak nie bylo kopanie leżącego, ona tam trafiła realnie do tunezyjskiego więzienia, mogla nawet zginąć. Braku odwagi jej na pewno nie można zarzucić. W katedrze kolońskiej to ona również dostała od katolika publicznie po twarzy, a na zapleczu dodatkowych kilka uderzeń i kopniaków od katolickiej ochrony. Policja prowadzi teraz dochodzenie dwutorowo, zarówno o znieważenie kościoła, jak i oficjalnie o pobicie pani Witt, obdukcja lekarska tez się odbyła,
"Dyskusja z idiotami niepotrzebnie ich nobilituje"
Odpowiedz
#65
piotr35 napisał(a):Policja prowadzi teraz dochodzenie dwutorowo, zarówno o znieważenie kościoła, jak i oficjalnie o pobicie pani Witt, obdukcja lekarska tez się odbyła,

Ja pierdolę. Serio wniosła oskarżenie na tych ludzi?
Nie dość, że kurwa, to jeszcze bezczelna.
To jakby złodziej złapany na gorącym uczynku wniósł skargę na ochronę sklepu, która go pojmała.
Vi Veri Veniversum Vivus Vici
Odpowiedz
#66
exodim napisał(a):Ja pierdolę. Serio wniosła oskarżenie na tych ludzi?
Nie dość, że kurwa, to jeszcze bezczelna.
To jakby złodziej złapany na gorącym uczynku wniósł skargę na ochronę sklepu, która go pojmała.
No nie przesadzaj. Jeżeli ją pobili, to jak najbardziej mogła wnieść skargę. Gdyby ochrona skopała złodzieja po zatrzymaniu, też by mógł wnieść skargę, niezależnie od tego, że sam zostałby oskarżony o kradzież.

Niektórzy mają problemy z zachowaniem proporcji. To że ktoś nawet robi takie numery, nie oznacza, że można go pobić albo zabić. A już trzaśnięcie w twarz albo skopanie unieruchomionej osoby - brak słów. Ciekawe, ilu ich tam było na jedną dziewczynę.
- Myślałem, że ty nie znasz lęku.
- Mylisz się. Lęku nie zna tylko głupiec.
- A co robi wojownik, kiedy czuje strach?
- Pokonuje go. To jest w każdej bitwie nasz pierwszy martwy wróg.
Odpowiedz
#67
exodim napisał(a):To jakby złodziej złapany na gorącym uczynku wniósł skargę na ochronę sklepu, która go pojmała.
Oczywiście, bo jeśli ochrona sklepu by go pobiła, to byłoby to przekroczenie uprawnień. To tak samo, jak pobicia i zgwałcenia na komisariatach policji wobec przestępców są również przestępstwem.
Nie potrafię tylko pojąć, czemu taka oczywistość cie dziwi.

Iselin napisał(a):Ciekawe, ilu ich tam było na jedną dziewczynę.
Jeden gwardzista kościelny (ochrona) ja od tylu przytrzymywał, dwóch następnych asekurowało go po bokach, jeden katolik w garniturze z pierwszych rzędów podskoczył do unieruchomionej dziewczyny trzymającej ręce wysoko nad głową i trzasnął ja dwa razy z pieści w twarz, po czym usiadł sobie spokojnie w ławce. Obrzydliwe. Wszystko zostało uwiecznione na tym filmie:
"Dyskusja z idiotami niepotrzebnie ich nobilituje"
Odpowiedz
#68
O, już się zaczyna :-D Zaczęło się od uderzenia w twarz a teraz już pojmali, pobili grupowo, zgwałcili, ochrzcili i czort wie co jeszcze. Pewnie zaraz potem zagnali do lochu Inkwizycji i torturowali aż się przyznała że latała na miotle i oddawała się kozłom. Podobno trzeba się wstrzymywać z wydawaniem sądów póki sąd nie skaże, bo nie wiadomo co tam się działo i tak dalej... Podobno Niezdecydowany
Sebastian Flak
Odpowiedz
#69
piotr35 napisał(a):jeden katolik w garniturze z pierwszych rzędów podskoczył do unieruchomionej dziewczyny trzymającej ręce wysoko nad głową i trzasnął ja dwa razy z pieści w twarz, po czym usiadł sobie spokojnie w ławce. Obrzydliwe. Wszystko zostało uwiecznione na tym filmie:
Co za waleczny człowiek :roll::roll::roll:
- Myślałem, że ty nie znasz lęku.
- Mylisz się. Lęku nie zna tylko głupiec.
- A co robi wojownik, kiedy czuje strach?
- Pokonuje go. To jest w każdej bitwie nasz pierwszy martwy wróg.
Odpowiedz
#70
Powinien byl jej zajebac mocniej, moze by wtedy dotarlo do tej glupiej szmaty ze nie wystarczy miec cycki aby robic wszystko co sie chce.
Nie jedna mysli ze bycie kobieta ja uchroni od dostania w ryj, oczywiscie bardziej estetycznie by bylo gdyby jakas inna kobieta jej wyjebala wszytkie zeby ale ciesze sie ze przynajmniej z dwa strzaly od tego pana dostala.
"Człowiek cnotliwy dobre wypowiada słowa, ale nie zawsze ten, kto dobre powiedział słowo, jest cnotliwy."
-Konfucjusz
Odpowiedz
#71
CreatedMind napisał(a):Powinien byl jej zajebac mocniej, moze by wtedy dotarlo do tej glupiej szmaty ze nie wystarczy miec cycki aby robic wszystko co sie chce.
Nie jedna mysli ze bycie kobieta ja uchroni od dostania w ryj, oczywiscie bardziej estetycznie by bylo gdyby jakas inna kobieta jej wyjebala wszytkie zeby ale ciesze sie ze przynajmniej z dwa strzaly od tego pana dostala.

W innych okolicznościach bym się zgodził - piersi nie powinny być "opończą nietykalności". Jeśli kobieta jawnie kogoś prowokuje, stosuje przemoc, to nie zapłaczę jeśli dostanie w nos, nawet od faceta.

Tylko że tam, do cholery, trzech kolesi trzymało nagą kobietę, a czwarty jej przypierdolił. I bynajmniej nie w samoobronie.
Odpowiedz
#72
piotr35 napisał(a):Jeden gwardzista kościelny (ochrona) ja od tylu przytrzymywał, dwóch następnych asekurowało go po bokach, jeden katolik w garniturze z pierwszych rzędów podskoczył do unieruchomionej dziewczyny trzymającej ręce wysoko nad głową i trzasnął ja dwa razy z pieści w twarz, po czym usiadł sobie spokojnie w ławce.


Faktycznie nieco zbyt ostro potraktowali ową idiotkę. Niemniej jednak zastanawia mnie skąd tam w kościele wzięła się ochrona? Czyżby antyklerykalni fanatycy (ot chociażby tacy o jakich pisał Sofeicz - pragnący palić kościoły) byli już tam tak niebezpieczni, że w kościołach potrzebna jest ochrona aby zapewnić bezpieczeństwo wiernym i księżom ?



Neuromanta napisał(a):O, już się zaczyna :mrgreen: Zaczęło się od uderzenia w twarz a teraz już pojmali, pobili grupowo, zgwałcili, ochrzcili i czort wie co jeszcze. Pewnie zaraz potem zagnali do lochu Inkwizycji i torturowali aż się przyznała że latała na miotle i oddawała się kozłom. Podobno trzeba się wstrzymywać z wydawaniem sądów póki sąd nie skaże, bo nie wiadomo co tam się działo i tak dalej... Podobno :???:

Oj tam. Po prostu Piotr35 chciał zrobić z niej bohaterkę walki o coś tam (ciężko powiedzieć o co jest walką latanie bez stanika w miejscach kultu). Ponieważ pomysł ten nie wypalił i nawet osoby zazwyczaj antyklerykalne zdystansowały się od tego teraz robi z niej męczenniczkę. Zwyczajna Gebbelsowska propaganda.
Tak jak pisałem nie powinni jej bić - temu Niemcowi w garniturze wyraźnie puściły nerwy ale sama sobie jest winna. Ludzie są różni i trzeba liczyć się z tym, że gdy będzie się ich zaczepiać, prowokować i obrażać to nie każdy zareaguje wzruszeniem ramion.
"Wkrótce Europa przekona się, i to boleśnie, co to są polskie fobie, psychozy oraz historyczne bóle fantomowe"
Odpowiedz
#73
piotr35 napisał(a):Wyczyn pani Witt w Tunezji, to jednak nie bylo kopanie leżącego, ona tam trafiła realnie do tunezyjskiego więzienia, mogla nawet zginąć. Braku odwagi jej na pewno nie można zarzucić.

Nie myl odwagi z głupotą.
"War, War never changes"

"Jako że jesteś obywatelem demokratycznego kraju powinieneś wiedzieć że twój głos nic nie znaczy".

Nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu.
Odpowiedz
#74
No cóż, widzę, że jak zwykle:

>Ktoś (np. PDL) sprzeciwia się muzułmanom, protestuje przeciwko nim w kraju, w którym praktycznie ich nie ma

Brawo, tak trzymać, walczcie z tą z zarazą!

>Ktoś inny sprzeciwia się katolikom, protestuje przeciwko nim w kraju, w którym w każdej szkole dzieci mają więcej religii niż fizyki czy historii, KK dostaję dużą kasę od państwa i korzysta z wielu ulg

A to dziwki/fanatycy/oszołomy/niszczyciele cywilizacji, jak oni śmią obrażać czyjeś uczucia religijne i podnosić rękę na Kościół!


Ach te podwójne standardy.
Dopóki rodzimy się i umieramy, póki światło jest w nas, warto się wkurwiać, trzeba się wkurwiać! Wciąż i wciąż od nowa.
Odpowiedz
#75
cobras napisał(a):>Ktoś inny sprzeciwia się katolikom, protestuje przeciwko nim w kraju, w którym w każdej szkole dzieci mają więcej religii niż fizyki czy historii, KK dostaję dużą kasę od państwa i korzysta z wielu ulg

1)W Niemczech jest więcej religii niż fizyki w szkołach?
2) W jaki sposób latanie z gołymi cyckami po kościele i bluźnienie jest protestem przeciw wyżej wymienionym zjawiskom?

Czy Corbas zapoznał się w ogóle z tematem zanim zabrał w nim głos ?




Cytat:Ach te podwójne standardy.
Z punktu widzenia kultury chrześcijańskiej lub w szerszym ujęciu europejskiej sprzeciw wobec ekspansji kultury Islamu idzie w parze z troską o zachowanie kultury własnej, której Islam nie ma najmniejszej ochoty tolerować i akceptować. Nie ma tu żadnych podwójnych standardów. Ja jako niewierzący w dużej mierze zgadzam się z kulturą chrześcijańską - z kulturą Islamu praktycznie wcale. Chciałbym zatem aby ta pierwsza trwała a ta druga nie - przynajmniej nie w Europie.
"Wkrótce Europa przekona się, i to boleśnie, co to są polskie fobie, psychozy oraz historyczne bóle fantomowe"
Odpowiedz
#76
Cytat:1)W Niemczech jest więcej religii niż fizyki w szkołach?
2) W jaki sposób latanie z gołymi cyckami po kościele jest protestem przeciw wyżej wymienionym zjawiskom?

Czy Corbas zapoznał się w ogóle z tematem zanim zabrał w nim głos ?

A czy PDL jest w Niemczech? A czy katolicy są tylko w Niemczech? A czy protesty przeciw KK są tylko w Niemczech?


Cytat:Z punktu widzenia kultury chrześcijańskiej lub w szerszym ujęciu europejskiej sprzeciw wobec ekspansji kultury Islamu idzie w parze z troską o zachowanie kultury własnej. Nie ma tu żadnych podwójnych standardów.

No ta, najpierw wygadujecie bzdury o lewicy wspierającej muzułmanów i walczącej z KK, a potem sami walczycie z jedną religią, wspierając i broniąc drugiej, i to już jest faktem, co widać i na tym forum.
Dopóki rodzimy się i umieramy, póki światło jest w nas, warto się wkurwiać, trzeba się wkurwiać! Wciąż i wciąż od nowa.
Odpowiedz
#77
cobras napisał(a):A czy PDL jest w Niemczech? A czy katolicy są tylko w Niemczech? A czy protesty przeciw KK są tylko w Niemczech?

To może sprawdzisz o czym jest ten temat i jakich "protestów" dotyczy?


Cytat:No ta, najpierw wygadujecie bzdury o lewicy wspierającej muzułmanów i walczącej z KK,
No tak. Zapomniałem, że lewica to największy przyjaciel KRK i najzajadlejszy wróg muzułmanów.:lol2:

Cytat: a potem sami walczycie z jedną religią, wspierając i broniąc drugiej, i to już jest faktem, co widać i na tym forum.
No i? To ma być coś złego niby? Chrześcijaństwo jest mi znacznie bliżej niż Islam. Więc bronię Chrześcijaństwa a nie mam najmniejszego zamiaru bronić Islamu, który zwyczajnie uważam za szkodliwy. Znacznie bardziej szkodliwy niż pomysły wcześniej wspomnianej lewicy oraz bardziej szkodliwy niż te pomysły KRK z którymi się nie zgadzam. Już więcej niekonsekwencji jest wśród osób atakujących KRK i odpuszczających Islamowi. Bo to nie KRK a Islam jest jedyną 'szansą' że ich sen wariata o państwie wyznaniowym itp się ziści.
"Wkrótce Europa przekona się, i to boleśnie, co to są polskie fobie, psychozy oraz historyczne bóle fantomowe"
Odpowiedz
#78
A tutaj akurat się zgadzam z cobrasem. Jeśli całkowicie akceptowalne jest przywalenie nagiej feministce w Kościele to rozumiem, że słowo sprzeciwu by nie wyszło z waszych ust, gdyby działacz PDL dostał wpierdol za przywiezienie świni do meczetu?
Bo coś mi się wydaje, że to tak chyba u was nie działa niestety.
Bądźcie konsekwentni. Skoro za "pogwałcenie miejsca kultu" i "jawną obrazę danej grupy religijnej" należy się cios w twarz, bo "mogła się liczyć z tym, że komuś mogą puścić nerwy", to oczekuję tej samej reakcji, gdy działacz PDL zostanie skopany przez muzułmanów.
"- Chciałem powiedzieć - wyjaśnił z goryczą Ipslore - że na tym świecie jest chyba coś, dla czego warto żyć.
Śmierć zastanowił się przez chwilę.
KOTY, stwierdził w końcu. KOTY SĄ MIŁE."
Odpowiedz
#79
Ann napisał(a):Bądźcie konsekwentni. Skoro za "pogwałcenie miejsca kultu" i "jawną obrazę danej grupy religijnej" należy się cios w twarz, bo "mogła się liczyć z tym, że komuś mogą puścić nerwy", to oczekuję tej samej konsekwencji, gdy działacz PDL zostanie skopany przez muzułmanów.
A czy gdzieś tu jest mowa o "jakiejś grupie religijnej"? Mnie muzułmanie nie obchodzą, szczerze mówiąc. Dopóki w krajach islamskich chrześcijanie będą krzywdzeni, dopóty chrześcijanie powinni stosować vendettę w Europie.
Bo muzułmanie najwyraźniej po dobroci nie rozumieją.
Vi Veri Veniversum Vivus Vici
Odpowiedz
#80
Elbrus napisał(a):Żydzi o nic takiego się nie modlą (Patafil prawdopodobnie usłyszał* od kogoś, kto usłyszał od kogoś, kto pomyślał, że zapamiętał to tak, że ktoś mu powiedział**... albo sam Patafil wymyślił to, co myślał, że usłyszał od kogoś).
*usłyszał/przeczytał; **powiedział/napisał

Żydzi modlą się tak, jak zostało to opisane w poniżej zalinkowanym artykule:
http://www.the614thcs.com/40.1562.0.0.1.0.phtml - "SZELO ASANI GOJ, SZELO ASANI ISZA"
No więc proszę poczytać sobie ten bełkocik ze zrozumieniem. Niby sie modlą, ale pogardy ni ma, no bo kto nie rozumie judaizmu... pierdu pierdu. O islamie mówi się podobnie - kiedy niemiecka nauczycielka została zgwałcona przez hordę kozojebskich uczniów, sędzia orzekł, że ,,musimy islam zrozumieć''. Stare, znane i rasowo lewackie. Duży uśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości