To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Seksualność dzieci w naszej kulturze
#1
Nie ma jeszcze takiego wątku więc chciałbym poruszać ten temat.

Polecam film: "Dzieci w świecie seksu"
http://video.anyfiles.pl/Dzieci+w+%C5%9B...ideo/90069

Opis: www.planeteplus.pl/dokument-dzieci-w-swiecie-seksu_41942
35 minutowy dokument o tym jak nasza kultura wpływa na seksualność dzieci.

--

Tabu:Nastoletni Seks
http://video.anyfiles.pl/Tabu-Nastoletni+Seks/Kino+i+TV/video/48769

http://www.natgeotv.com/pl/tabu/wideo/nastoletni-seks
Za ewidentne offtopy wlepiam minusy. Minus zwrotny świadczy o tobie :-) Nie dokarmiam też trolli. Szczególnie Zefcia.
W pierwszych kilku minutach często edytuje swoje wypowiedzi uzupełniając je lub w celu poprawienia błędów.
__________________
Agnostyk, Ignostyk, Ateista
Odpowiedz
#2
Niektórym strasznie odwala. Wybory małej miss czy jakoś tam...
http://wyborcza.pl/1,75478,15875499,Wybo...winno.html
- Myślałem, że ty nie znasz lęku.
- Mylisz się. Lęku nie zna tylko głupiec.
- A co robi wojownik, kiedy czuje strach?
- Pokonuje go. To jest w każdej bitwie nasz pierwszy martwy wróg.
Odpowiedz
#3
nom
Moda przyszła z Ameryki.

Po tym dokumencie widać co jest za to odpowiedzialne.
Winowajcą jest "chęć zysku" czyli konsumpcjonizm.
Korporacje z chęci zysku zrobiły sobie nowy biznes jakim jest useksualnienie dzieci. Ludzie są zewsząt i non stop bombardowani reklamami które piorą im mózgi. Przez nie już nie potrafią już odróżnić dobra od zła. Nie wiedzą że robią swoim dzieciom krzywdę, wypaczają ich umysły, zabierają im dzieciństwo.

Skoro dzieci są bombardowane seksem a jednocześnie nie są w tym temacie należycie edukowane to nie dziwne że nastolatki coraz częściej zachodzą w ciąże.

i na koniec cytat z filmu:
"kiedyś dziewczynka miała być grzeczna, dobra i miła. Dziś powinna być ładna i seksi."
To właśnie promują duże korporacje w swoich reklamach.
Za ewidentne offtopy wlepiam minusy. Minus zwrotny świadczy o tobie :-) Nie dokarmiam też trolli. Szczególnie Zefcia.
W pierwszych kilku minutach często edytuje swoje wypowiedzi uzupełniając je lub w celu poprawienia błędów.
__________________
Agnostyk, Ignostyk, Ateista
Odpowiedz
#4
A gender i równościowe przedszkola to też korporacje?
Naszym celem jest LINIA. Bojowa linia!
Odpowiedz
#5
Gender nie propaguje zachowań seksualnych. On je bada.

A przynajmniej w teorii. Do rozmów i spierania się o naukę/ideologię Gender zapraszam tutaj:
http://www.ateista.pl/showthread.php?p=6...post608336
Za ewidentne offtopy wlepiam minusy. Minus zwrotny świadczy o tobie :-) Nie dokarmiam też trolli. Szczególnie Zefcia.
W pierwszych kilku minutach często edytuje swoje wypowiedzi uzupełniając je lub w celu poprawienia błędów.
__________________
Agnostyk, Ignostyk, Ateista
Odpowiedz
#6
Smok Eustachy napisał(a):A gender i równościowe przedszkola to też korporacje?

A na wyborach miss czterolatek przebierają te dziewczynki za mężczyzn czy kobiety?
Odpowiedz
#7
Właśnie w tv leci program "No i co! Jestem owłosioną kobietą" w którym 11 latka przechodziła swoją pierwszą depilację woskiem.
11 latka
Za ewidentne offtopy wlepiam minusy. Minus zwrotny świadczy o tobie :-) Nie dokarmiam też trolli. Szczególnie Zefcia.
W pierwszych kilku minutach często edytuje swoje wypowiedzi uzupełniając je lub w celu poprawienia błędów.
__________________
Agnostyk, Ignostyk, Ateista
Odpowiedz
#8
GPR napisał(a):Korporacje z chęci zysku zrobiły sobie nowy biznes jakim jest useksualnienie dzieci. Ludzie są zewsząt i non stop bombardowani reklamami które piorą im mózgi. Przez nie już nie potrafią już odróżnić dobra od zła. Nie wiedzą że robią swoim dzieciom krzywdę, wypaczają ich umysły, zabierają im dzieciństwo.

Korporacje to tamto, to dość mętne ujęcie sprawy. Korporacje to konkretni ludzie na ich szczycie powiazani z establishmentem politycznym i medialnym.
Z "useksualnianiem dzieci" jest identyczny casus jak z każdą inną destrukcyjnie społeczną głupotą lewactwa: urabianie społeczeństwa w papkę, którą można swobodnie manipulować i zarządzać. Głupcy u dołu piramidy autentycznie wierzą w słuszność tej czy innej idei, bystrzejsi ludzie wyżej dają zielone światło i pieniądze na propagowanie idei i wcielanie jej źycie, dla korzyści jakie im przyniesie ona poprzez inżynierię społeczną.

Kontrola oparta na ogłupianiu i graniu na niskich instynktach tłumu przychodzi łatwiej niż ta oparta na strachu czy dyscyplinie.
"Hope can drown lost in thunderous sound
Fear can claim what little faith remains
But I carry strength from souls now gone
They won't let me give in...
(...)
Death will take those who fight alone
But united we can break a fate once set in stone
Just hold the line until the end
Cause we will give them hell..."


EH
Odpowiedz
#9
Seth napisał(a):urabianie społeczeństwa w papkę, którą można swobodnie manipulować i zarządzać. Głupcy u dołu piramidy autentycznie wierzą w słuszność tej czy innej idei, bystrzejsi ludzie wyżej dają zielone światło i pieniądze na propagowanie idei i wcielanie jej źycie, dla korzyści jakie im przyniesie ona poprzez inżynierię społeczną.

Kontrola oparta na ogłupianiu i graniu na niskich instynktach tłumu przychodzi łatwiej niż ta oparta na strachu czy dyscyplinie.
Przecież to jest uniwersalny kod postępowania. Nie ma opcji światopoglądowej i nigdy nie było, która by tego co opisałeś nie wdrażała. Lewactwo przynajmniej czyni to jawnie, wie co chce osiągnąć, wdraża to, a nie tylko chrzani jakieś farmazony, jak niektórzy jego krytycy, że można i się chce inaczej.
Wydaje się, że wiara w cuda znika w jednej dziedzinie tylko po to, by zagnieździć się w innej. Karol Marks
Jedyne, co - jak sobie pochlebiam - zrozumiałem bardzo wcześnie, jeszcze przed dwudziestką, to to, że nie powinno się płodzić. Emil Cioran
Kapitalizm bez bankructwa jest jak chrześcijaństwo bez piekła. Frank Borman

EL Duży uśmiech
Odpowiedz
#10
Łoś napisał(a):Przecież to jest uniwersalny kod postępowania. Nie ma opcji światopoglądowej i nigdy nie było, która by tego co opisałeś nie wdrażała. Lewactwo przynajmniej czyni to jawnie, wie co chce osiągnąć, wdraża to, a nie tylko chrzani jakieś farmazony, jak niektórzy jego krytycy, że można i się chce inaczej.

Mylisz się. Lewactwo głosi hasła budowania raju na ziemii, idealnego lepszego świata. Podczas gdy idzie o rozbicie w pył starego porządku i stworzenie nowego, znacznie skuteczniej zarządzającego "zasobami ludzkimi" za cenę uśmiercenia duchowości. Cena ta jest w oczach konserwatystów, i nie tylko, za wysoka.

Bo samą kwestię kontroli się to rzecz jasna nie rozbija, do władzy i kontroli dąży każdy co może. Kość niezgody tkwi w metodzie.
"Hope can drown lost in thunderous sound
Fear can claim what little faith remains
But I carry strength from souls now gone
They won't let me give in...
(...)
Death will take those who fight alone
But united we can break a fate once set in stone
Just hold the line until the end
Cause we will give them hell..."


EH
Odpowiedz
#11
Seth napisał(a):Mylisz się. Lewactwo głosi hasła budowania raju na ziemii, idealnego lepszego świata. Podczas gdy idzie o rozbicie w pył starego porządku i stworzenie nowego, znacznie skuteczniej zarządzającego "zasobami ludzkimi" za cenę uśmiercenia duchowości. Cena ta jest w oczach konserwatystów, i nie tylko, za wysoka.

Bo samą kwestię kontroli się to rzecz jasna nie rozbija, do władzy i kontroli dąży każdy co może. Kość niezgody tkwi w metodzie.
Nie zgadzam się z Tobą. Nigdy nie spotkałem się do tego z hasłem budowania raju na ziemi, idealnego lepszego świata mimo, że jestem lewakiem i sam praktykuję wg Ciebie ogłupianie innych. Być może się nie spotkałem, gdyż nie wiem co masz na myśli mówiąc niniejsze.
Wydaje się, że wiara w cuda znika w jednej dziedzinie tylko po to, by zagnieździć się w innej. Karol Marks
Jedyne, co - jak sobie pochlebiam - zrozumiałem bardzo wcześnie, jeszcze przed dwudziestką, to to, że nie powinno się płodzić. Emil Cioran
Kapitalizm bez bankructwa jest jak chrześcijaństwo bez piekła. Frank Borman

EL Duży uśmiech
Odpowiedz
#12
Seth napisał(a):Mylisz się. Lewactwo głosi hasła budowania raju na ziemii, idealnego lepszego świata. Podczas gdy idzie o rozbicie w pył starego porządku i stworzenie nowego, znacznie skuteczniej zarządzającego "zasobami ludzkimi" za cenę uśmiercenia duchowości. Cena ta jest w oczach konserwatystów, i nie tylko, za wysoka.

Jak to jest ze skutecznością zarządzania zasobami ludzkimi u lewactwa to wszyscy wiemy... I nie jest ona do pozazdroszczenia, patrząc się na osiągnięcia ekonomiczne lewactwa.

A co do duchowości, to lewactwo nigdy nie uśmierca jej, bo jest takie super racjonalne, tylko dlatego, że ma własną duchowość, jak każda porządna ideologia totalna, i by ją implementować musi oczywiście eliminować konkurencję.
Ta duchowość jest wraz z wzrostem politycznego parcia lewactwa coraz bardziej widoczna. Wystarczy popatrzeć na reakcje co bardziej fanatycznych lewaków na prawicową argumentację. W niektórych ekstremalnych przypadkach to reakcja jest taka jakbyś się spodziewał od średniowiecznego chrześcijanina któremu ktoś puścił satanistyczny black metal. Dodaj zielone bzdury typu "deep ecology", i można snuć teorię że nowa lewica nie jest zadowolona statusem idei politycznej, i na dłuższą metę by raczej chciało zostać religią.
Nations do not survive by setting examples for others. Nations survive by making examples of others.
Odpowiedz
#13
Adam_S napisał(a):Jak to jest ze skutecznością zarządzania zasobami ludzkimi u lewactwa to wszyscy wiemy... I nie jest ona do pozazdroszczenia, patrząc się na osiągnięcia ekonomiczne lewactwa.

A co do duchowości, to lewactwo nigdy nie uśmierca jej, bo jest takie super racjonalne, tylko dlatego, że ma własną duchowość, jak każda porządna ideologia totalna, i by ją implementować musi oczywiście eliminować konkurencję.
Ta duchowość jest wraz z wzrostem politycznego parcia lewactwa coraz bardziej widoczna. Wystarczy popatrzeć na reakcje co bardziej fanatycznych lewaków na prawicową argumentację. W niektórych ekstremalnych przypadkach to reakcja jest taka jakbyś się spodziewał od średniowiecznego chrześcijanina któremu ktoś puścił satanistyczny black metal. Dodaj zielone bzdury typu "deep ecology", i można snuć teorię że nowa lewica nie jest zadowolona statusem idei politycznej, i na dłuższą metę by raczej chciało zostać religią.

Nie traktuje lewactwa jako produktu finalnego, ale jak pisałem wcześniej, jako taran mający na celu zniszczyć pozostałości tradycyjnego społeczeństwa, religii, norm. Narzędzie do wykreowania doskonałej społecznej plasteliny. Co będzie z niej lepione, wobec tego nie mam nic ponad domysły.
Nie uwierzę jednak, by pozwalano im na tak szeroko zakrojone zabawy w inżynierię społeczną, jeśli na horyzoncie nie leżał by cel mający autentycznie szansę zostać spełnionym. Bo że z spoleczeństwa bez dyskryminacji, tolerancyjnego multi-kulti etc wszycy rozumni wiedzą że gówno będzie.

W sumie można tu wyróżnić dwie formacje: jedna to właśnie owo lewactwo, druga to "amerykanizm". Cała ta paczka zawierająca demokrację, konsumpcjonizm itd nakierowana na maksymalne i już autentycznie wydajne wykorzystywanie zasobów ludzkich.
"Hope can drown lost in thunderous sound
Fear can claim what little faith remains
But I carry strength from souls now gone
They won't let me give in...
(...)
Death will take those who fight alone
But united we can break a fate once set in stone
Just hold the line until the end
Cause we will give them hell..."


EH
Odpowiedz
#14
Ja ostatnio przychylam się do zdania, że lewactwo to po prostu efekt nieudanego eksperymentu mającego na celu wyciąganie kasy. Chcieli zrobić doskonałą plastelinę, ale im to nie wyszło. Teraz to już po prostu albo nie chcą się z tego wycofywać (bo kasa nadal płynie) albo ciągną to fanatycy.

edit:
Taki bałagan bez celu, ładu czy czegokolwiek. Zresztą piszemy tak jakby kiedykolwiek istniała jedna "nowa lewica". Tego cholerstwa jest wiele i w wielu odmianach
Jakby ktoś miał wątpliwości to potwierdzam: Tak jestem zjebanym prawakiem, który każdego dnia zjada niemowlaka. Hitler to mój idol, a Stalin to dziadek. Ogólnie chcę siać zło i spustoszenie. Czy cokolwiek jeszcze tam lewica przypisuje ludziom o moich poglądach.

Oczywiście nienawidzę kobiet, bo jestem prawiczkiem. Inaczej nie może być.
Odpowiedz
#15
Seth napisał(a):Nie traktuje lewactwa jako produktu finalnego, ale jak pisałem wcześniej, jako taran mający na celu zniszczyć pozostałości tradycyjnego społeczeństwa, religii, norm. Narzędzie do wykreowania doskonałej społecznej plasteliny. Co będzie z niej lepione, wobec tego nie mam nic ponad domysły.
Nie uwierzę jednak, by pozwalano im na tak szeroko zakrojone zabawy w inżynierię społeczną, jeśli na horyzoncie nie leżał by cel mający autentycznie szansę zostać spełnionym. Bo że z spoleczeństwa bez dyskryminacji, tolerancyjnego multi-kulti etc wszycy rozumni wiedzą że gówno będzie.
Zapominasz że większość z tych, którzy te pomysły firmują faktycznie wierzy przynajmniej w część z nich. My wiemy że prędzej czy później to się posypie, ale czy oni wiedzą? Czy Hitler wiedział że przegra wojnę? Czy Lenin wiedział że ZSRR nie przetrwa wieku? Czy Mao wiedział że jego pomysły dot. ekonomii zostaną odrzucone za parę wieków by uchronić Chiny od katastrofy ekonomicznej?

Jedna sprawa jest pewna, sowieci wspierali powstanie nowej lewicy oczekując dokładnie powstania czegoś, co się posypie po przejęciu władzy. Bo czego by mogli bardziej chcieć niż by przeciwnik w zimnej wojnie został sparaliżowany kompletnym kryzysem wewnętrznym, spowodowanym ideologią jeszcze gorszą od ich własnej?


A co do multikulti, to wbrew pozorom jest do doskonałe pole do popisu dla władzy absolutnej. Dziel i rządź to stara maksyma, stosowana nawet przez wielkie imperia, a multikulti pozwala na skuteczne stosowanie jej nawet na skalę kraju.
A przynajmniej bardzo to ułatwia, bo podziały etniczne i kulturalne są silne i trwałe.
ZSRR też uprawiał multikulti, choć na nieco inną skalę i na nieco innych zasadach.

Seth napisał(a):W sumie można tu wyróżnić dwie formacje: jedna to właśnie owo lewactwo, druga to "amerykanizm". Cała ta paczka zawierająca demokrację, konsumpcjonizm itd nakierowana na maksymalne i już autentycznie wydajne wykorzystywanie zasobów ludzkich.
"Amerykanizm" nie istnieje jako samodzielna ideologia. To kompromis wypracowany między ideologiami mającymi wpływy w świecie anglosaskim, w szczególności USA. Śledząc ostatnie parę dekad łatwo zauważyć że proporcje siły w tym kompromisie się zmieniają, a za nimi sam kompromis, jakim jest zachowanie władz USA.
Nations do not survive by setting examples for others. Nations survive by making examples of others.
Odpowiedz
#16
Łoś napisał(a):Nie zgadzam się z Tobą. Nigdy nie spotkałem się do tego z hasłem budowania raju na ziemi, idealnego lepszego świata mimo, że jestem lewakiem i sam praktykuję wg Ciebie ogłupianie innych. Być może się nie spotkałem, gdyż nie wiem co masz na myśli mówiąc niniejsze.
To się pojawia wszędzie. Podstawowy dogmat lewactwa to istnienie jakiejś zasadniczej przyczyny wszelkiego zła. Jak się ją wyeliminuje to wszelakie problemy zostaną rozwiązane. Kiedyś była to walka klas, tera płci.
Naszym celem jest LINIA. Bojowa linia!
Odpowiedz
#17
Seth napisał(a):Lewactwo głosi hasła budowania raju na ziemi, idealnego lepszego świata.
Od lepszego do idealnego świata, czy wręcz raju na ziemi, jest jednak spora odległość. Może stąd wątpliwości Łosia. Swoją drogą, czego to się lewak nie dowie o lewactwie od konserwatysty. Sytuacja podobna jak z wizją ewolucji w ustach kreacjonisty.
PiS to dwa kłamstwa i spójnik

Andrzej Duda pełni obowiązki prezydenta, ale nie jest głową państwa - Włodzimierz Cimoszewicz


No dobra, przyznaję, jestem lewakiem.Język
Odpowiedz
#18
No ale lewactwo chce zrobić ten idealny.
Lepszy chcą robić lewicowcy a i konserwy chcą też lepszego.
Ale idealnego to chcą tylko pokręceni duchowo fanatycy.

Odpowiedz
#19
Ile znasz takiego lewactwa? Na forum ile sztuk? Bo jak się czyta, to ten lewak, tamten lewak, wszyscy mają być fanatyczni, a wydaje mi się, że to jedynie hodowanie potwora w głowie idioty.
PiS to dwa kłamstwa i spójnik

Andrzej Duda pełni obowiązki prezydenta, ale nie jest głową państwa - Włodzimierz Cimoszewicz


No dobra, przyznaję, jestem lewakiem.Język
Odpowiedz
#20
Machefi napisał(a):Od lepszego do idealnego świata, czy wręcz raju na ziemi, jest jednak spora odległość. Może stąd wątpliwości Łosia. Swoją drogą, czego to się lewak nie dowie o lewactwie od konserwatysty. Sytuacja podobna jak z wizją ewolucji w ustach kreacjonisty.

Smok dobrze ujął o co chodzi:

Smok Eustachy napisał(a):To się pojawia wszędzie. Podstawowy dogmat lewactwa to istnienie jakiejś zasadniczej przyczyny wszelkiego zła. Jak się ją wyeliminuje to wszelakie problemy zostaną rozwiązane. Kiedyś była to walka klas, tera płci.

Świat idealny to zwykły skrót myślowy, myślałem, że zrozumiały.
"Hope can drown lost in thunderous sound
Fear can claim what little faith remains
But I carry strength from souls now gone
They won't let me give in...
(...)
Death will take those who fight alone
But united we can break a fate once set in stone
Just hold the line until the end
Cause we will give them hell..."


EH
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości