Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Seksualność dzieci w naszej kulturze
zefciu napisał(a): Poczyniłem założenie, że gadasz jakoś w związku z tematem. Jeśli tak nie było, to przepraszam, że nazwałem Cię „adwokatem GPR-a”. Pieprzyłeś bez składu, co Ci ślina przyniosła, a ja niesłusznie doszukiwałem się w tym sensu.
Widzę, że jeszcze prościej trzeba to przedstawić. Przyjmijmy dla uproszczenia, że pisząc o wychodzeniu cało z opresji miałem na myśli Ciebie. Jakim sposobem połączyłeś tamto stwierdzenie z obroną GPR-a? Odpisywałem pelikanowi, która wspominała o Twoim rzekomym strukturalizmie i nie miało to wspólnego z głównym tematem. Można powiedzieć, że był to lekki off-top i w sumie dalej jest, natomiast ta sytuacja rzuca światło na Twoje pochopne wyciąganie wniosków, które zademonstrowałeś już nie raz w podobnych tematach, gdzie dostajesz jakiegoś ataku moralnej paniki i przestajesz myśleć rozsądnie.
Odpowiedz
Żeby nie było ze u nas nie ma: https://www.wykop.pl/link/5025311/drag-q...-poznaniu/

Cytat:W kawiarni „Pora Dnia” w niedzielę odbyło się spotkanie „Drag queen czyta dzieciom”. Przyszło sporo mam z dziećmi. Wszyscy dobrze się bawili.
...
- Wygląda pani strasznie. Mogłaby pani grać główną rolę w horrorze – mówi Leon, nachylając się do Loli.
- Nie lubisz bajek, Leonie? - pyta Lola.
- Nie chciałem tutaj przychodzić, ale mama mnie zmusiła – odpowiada szczerze Leon.
...
Leon wraz z innymi dziećmi siedzi i z uwagą słucha opowieści. Jest starszy od pozostałych maluchów, które żywo reagują, na każde słowo Loli, przyglądają się jej skrzydłom.
3,5-letniej Jasi, córce Loli nie podoba się, gdy mama zakrywa skrzydła płaszczem, bo pióra są takie ładne i kolorowe.
...
- Nie widzę nic kontrowersyjnego w tego rodzaju spotkaniach – twierdzi Ola, mama dwóch synów, z których starszy ma 3 lataka, a młodszy dopiero 6 miesięcy.
...
Czytanie, którego organizatorami byli Grupa Stonewall i wildecka kawiarnia „Pora Dnia”, odbyło się w ramach trwającej piątej edycji Poznań Pride Week. Festiwal rozpoczął się w sobotę i potrwa do 6 lipca, kiedy to zakończy ją Marsz Równości.
Za ewidentne offtopy wlepiam minusy. Minus zwrotny świadczy o tobie :-) Nie dokarmiam też trolli. Szczególnie Zefcia.
W pierwszych kilku minutach często edytuje swoje wypowiedzi uzupełniając je lub w celu poprawienia błędów.
Odpowiedz
GPR napisał(a): Żeby nie było ze u nas nie ma: https://www.wykop.pl/link/5025311/drag-q...-poznaniu/

Cytat:W kawiarni „Pora Dnia” w niedzielę odbyło się spotkanie „Drag queen czyta dzieciom”. Przyszło sporo mam z dziećmi. Wszyscy dobrze się bawili.
...
- Wygląda pani strasznie. Mogłaby pani grać główną rolę w horrorze – mówi Leon, nachylając się do Loli.
- Nie lubisz bajek, Leonie? - pyta Lola.
- Nie chciałem tutaj przychodzić, ale mama mnie zmusiła – odpowiada szczerze Leon.
...
Leon wraz z innymi dziećmi siedzi i z uwagą słucha opowieści. Jest starszy od pozostałych maluchów, które żywo reagują, na każde słowo Loli, przyglądają się jej skrzydłom.
3,5-letniej Jasi, córce Loli nie podoba się, gdy mama zakrywa skrzydła płaszczem, bo pióra są takie ładne i kolorowe.
...
- Nie widzę nic kontrowersyjnego w tego rodzaju spotkaniach – twierdzi Ola, mama dwóch synów, z których starszy ma 3 lataka, a młodszy dopiero 6 miesięcy.
...
Czytanie, którego organizatorami byli Grupa Stonewall i wildecka kawiarnia „Pora Dnia”, odbyło się w ramach trwającej piątej edycji Poznań Pride Week. Festiwal rozpoczął się w sobotę i potrwa do 6 lipca, kiedy to zakończy ją Marsz Równości.

Czyli rozumiem, że "odpierdolta się od nas i od naszych bombelków" kiedy bijemy je kablem od prodiża, bo krzywo spojrzały, ale "halo, policja? Rodzice wykorzystują swoją władzę rodzicielską targając dzieci na imprezy na które nie mają ochoty! Do kościoła? Nie, przecież wiadomo, że do kościoła wolno, a nawet trzeba dzieci targać na siłę. Do nielubianej cioci? Jp. Na zajęcia dodatkowe z rozpoznawania lewaków i żydów? Jp. Nie, to jakieś bezecne czytanie książek!!! Tego nie można tak zostawić!!!"
"All great men should be haunted by the fear of not living up to their potential.
All loyal men should be haunted by the fear of not having done enough for their country.
All honourable men should be haunted by the fear of not having lived a life worthy of those men who came before us." Sigurd
Odpowiedz
ErgoProxy napisał(a): Natomiast bardziej merytorycznie, osobiście uważam, że każdy samiec Homo sapiens jest do pewnego stopnia pedofilny. Dlaczego: bo sporo cech czyniących samicę Homo sapiens atrakcyjną seksualnie pokrywa się z cechami osobników Homo sapiens młodocianych.

Tu, przyznaję, mocno mnie zaintrygowałeś, bo z tej mnogości cech, o których piszesz, nie mogę wywołać z pamięci ani jednej.
Przede wszystkim - jak głosi stare, ludowe porzekadło - w życiu każdego, prawdziwego mężczyzny są dwie najważniejsze rzeczy - piersi, a tych u młodocianych samic Homo sapiens po prostu nie ma. Pomijam tu pewną charakterystyczną tylko dla dojrzałych kobiet krągłość kształtów, która odróżnia je w stopniu zasadniczym od nawet wiotkich nastolatek i każe instynktownie (uwarunkowanie genetyczne) szukać jako obiektu swych seksualnych podbojów właśnie kobiet dojrzałych.
ErgoProxy napisał(a): Różnica polega teraz na tym, że ludzie honorowi radzą sobie z taką a nie inną kondycją biologiczną na własną rękę, stawiając odpowiednie bariery w zaciszu swoich czaszek.

Tu z kolei pełna zgoda.
Jednostki prawidłowo ukształtowane etycznie nigdy nie skrzywdzą niewinnego dziecka, nawet jeśli (nie ze swojej winy, przecież) przejawiają niezdrową, seksualną skłonność w tym względzie.
I nie ma to nic wspólnego z religią, bo np. katolicki Bóg może wybaczyć każdą niegodziwość i wywołać u winowajcy mało konstruktywną ulgę, czy wręcz stępić poczucie winy. Natomiast humanista swoich niegodnych występków nie wybaczy sobie nigdy i z tym uciążliwym garbem musi żyć dalej bez kojącego plasterka.
Skoro jednak śmierć ustanawia porządek świata, może lepiej jest dla Boga, że się nie wierzy w niego i walczy ze wszystkich sił ze śmiercią, nie wznosząc oczu ku temu niebu, gdzie on milczy.
Albert Camus
Odpowiedz
Poligon. napisał(a):
ErgoProxy napisał(a): Natomiast bardziej merytorycznie, osobiście uważam, że każdy samiec Homo sapiens jest do pewnego stopnia pedofilny. Dlaczego: bo sporo cech czyniących samicę Homo sapiens atrakcyjną seksualnie pokrywa się z cechami osobników Homo sapiens młodocianych.

Tu, przyznaję, mocno mnie zaintrygowałeś, bo z tej mnogości cech, o których piszesz, nie mogę wywołać z pamięci ani jednej.
Brak owłosienia na twarzy, klatce piersiowej i słabsze na kończynach, większa zawartość tkanki tłuszczowej w porównaniu do mięśni, związane z tym łagodniejsze rysy twarzy, wysoki głos, brak jabłka Adama, no i w ogóle mniejsze rozmiary. Ergo dobrze prawi - kobieta pod względem wyglądu jest bardziej podobna do dziecka (płci dowolnej), niż do mężczyzny.

Cytat:Przede wszystkim - jak głosi stare, ludowe porzekadło - w życiu każdego, prawdziwego mężczyzny są dwie najważniejsze rzeczy - piersi,
No cóż, skoro jesteś zafiksowany na tej jednej cesze, to nic dziwnego, że tych wszystkich wyżej wymienionych za cholerę nie mogłeś sobie przypomnieć. Widocznie na myśl o kobiecie twoja pamięć wywołuje jedynie jej gruczoły mleczne, ignorując takie drobiazgi jak np. twarz Duży uśmiech
Odpowiedz
ZaKotem napisał(a): Ergo dobrze prawi - kobieta pod względem wyglądu jest bardziej podobna do dziecka (płci dowolnej), niż do mężczyzny.

Ty tak poważnie? Jeśli tak, to przestań się w końcu kręcić koło przedszkoli, tylko wyjdź na miasto pooglądać kobiety...
"All great men should be haunted by the fear of not living up to their potential.
All loyal men should be haunted by the fear of not having done enough for their country.
All honourable men should be haunted by the fear of not having lived a life worthy of those men who came before us." Sigurd
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości