To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tylko J.Kaczyński i J.Kurski mają jaja !!
#1
Gdybym miał wybierać największą ciamajdę roku to wybrałbym Tuska, Platforma kompletnie nie ma wizji Polski, nic nie potrafią zrobić, dali sobie przykleić etykietkę liberałów, Żydów i Niemców i przegrali na własne życzenie wszystko co się da, tylko się głupio uśmiechają.. a PiS robi co chce, kiedy chce i z kim chce, wzięli wszystkich za mordę, są genialni politycznie, socjotechnicznie, strategicznie i psychologicznie, Kaczor to drugi Napoleon, a wy(my?) jesteście frajerami bo uśmiechacie się kiedy moherowe berety ruchają was w dupę bez lubrykantów, czytam tylko frajerskie posty, haha, ale się lubimy śmiać z wieśniaków, boże ale oni są głupi, a my jesteśmy tacy mądrzy, itp itd..zamiast zebrać wieś pod remizą i tłumaczyć im co i jak to się daje im do zrozumienia żeby wypi***** -to jest, to co jest..
#2
I co w związku z tym? Przyszedłeś sobie tu obluzgać? Obrazić kogoś? Lepiej uważaj na swój styl wypowiedzi. Narazie dostajesz ostrzeżenie. Jeszcze jeden taki post i lecisz koleżko.
T.K.
#3
99%katolik napisał(a):Gdybym miał wybierać największą ciamajdę roku to wybrałbym Tuska, Platforma kompletnie nie ma wizji Polski, nic nie potrafią zrobić, dali sobie przykleić etykietkę liberałów, Żydów i Niemców i przegrali na własne życzenie wszystko co się da, tylko się głupio uśmiechają...


Zgadza się. Platforma Obywatelska to mistrzowie w przegrywaniu wyborów, które na ich miejscu wygrałby nawet średniorozwinięty przedszkolak (zwłaszcza mam tu namyśli poprzednie wybory prezydenckie, choć parlamentarne również). Niestety w tym kraju nie ma innej partii, która mogłaby konkurować z PiSem. I tak kolejne wybory będą polegać na znalezieniu "mniejszego zła" :?

99%katolik napisał(a):a PiS robi co chce, kiedy chce i z kim chce, wzięli wszystkich za mordę, są genialni politycznie, socjotechnicznie, strategicznie i psychologicznie, Kaczor to drugi Napoleon, a wy jesteście frajerami bo uśmiechacie się kiedy moherowe berety ruchają was w dupę bez lubrykantów, czytam tylko frajerskie posty, haha, ale się lubimy śmiać z wieśniaków, boże ale oni są głupi, a my jesteśmy tacy mądrzy, itp itd..zamiast zebrać wieś pod remizą i tłumaczyć im co i jak to się daje im do zrozumienia żeby wypi***** -to jest, to co jest..

Cóż, jeśli Kaczyński to drugi Napoleon, to pozostaje mieć nadzieję, że i on będzie miał w końcu swoje Waterloo Uśmiech Co do jego rzekomego "geniuszu", to przecież on nie popiera go ponad połowa Polaków, tylko jakieś 25%. Fakt, że potrafi on utrzymać swój fanatyczny elektorat mimo różnych przeciwności losu (taśmy Renaty Beger oraz totalne nic-nie-robienie rządu na przykład) świadczy o tym, że jest dobrym politykiem. Ale żeby zaraz robić z niego geniusza i Napoleona? To chyba lekka przesada :lol2: Problem sukcesu PiSu nie leży w jego sile (mówić narodowi to, co ten chce usłyszeć, to każdy potrafi), ale na słabości jego przeciwników (i sojuszników też). Słaba Platforma i skompromitowana lewica nie są żadnym przeciwnikiem dla kaczystów. Dzięki temu PiS może spokojnie wchłaniać swoje satelity. Kurna, dlaczego w tym kraju co jedna partia, to gorsza?!
#4
Po pierwsze nie jestem Twoim koleżką, po drugie wisi mi czy polecę czy nie, po trzecie nie mam zamiaru nikogo obrażać (szczególnie nie mam zamiaru obrażać Tuska na którego 3razy głosowałem i którego lubię, co nie zmienia faktu że uważam go za"polityczną ciamajdę")a po czwarte-tak przyszedłem sobie pobluzgać bo uważam ze dyskusja jest bezcelowa i nudna
#5
No to w takim razie zamykamy.
#6
A ja się z 99%katolikiem zgadzam... Co pisze korzystając przywileju admina :]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości