To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cała prawda o ,,chrześcijaństwie"
#1
Cała prawda o tej kłamliwej i fikcyjnej religii jakim jest chrześcijaństwo!

http://algisgebo.blogspot.com
Odpowiedz
#2
algisgebo napisał(a):Cała prawda o tej kłamliwej i fikcyjnej religii jakim jest chrześcijaństwo!

http://algisgebo.blogspot.com

Chłopie dobra rada dla ciebie: pisz w swoim ojczystym języku, bo po polsku ci to kiepsko wychodzi.
Jakby ktoś miał wątpliwości to potwierdzam: Tak jestem zjebanym prawakiem, który każdego dnia zjada niemowlaka. Hitler to mój idol, a Stalin to dziadek. Ogólnie chcę siać zło i spustoszenie. Czy cokolwiek jeszcze tam lewica przypisuje ludziom o moich poglądach.

Oczywiście nienawidzę kobiet, bo jestem prawiczkiem. Inaczej nie może być.
Odpowiedz
#3
chłopem to może ty jesteś. Nie rozumiem o co ci chodziUśmiech
Odpowiedz
#4
Ja ogólnie jestem na bakier z poprawnością językową, ale cholera.

Zamiast:
"Cała prawda o tej kłamliwej i fikcyjnej religii jakim jest chrześcijaństwo!"

Powinno być:
"Cała prawda o tej kłamliwej i fikcyjnej religii jaką jest chrześcijaństwo!"

http://pl.wiktionary.org/wiki/religia
Tam masz takie małe info:
Cytat:rzeczownik, rodzaj żeński

Wiem, dopiero uczysz się pisać po polsku, więc spoko. Jednak wróć serio do swojej ojczystej mowy.
Jakby ktoś miał wątpliwości to potwierdzam: Tak jestem zjebanym prawakiem, który każdego dnia zjada niemowlaka. Hitler to mój idol, a Stalin to dziadek. Ogólnie chcę siać zło i spustoszenie. Czy cokolwiek jeszcze tam lewica przypisuje ludziom o moich poglądach.

Oczywiście nienawidzę kobiet, bo jestem prawiczkiem. Inaczej nie może być.
Odpowiedz
#5
JAN PAWEŁ II (ŻYD WOJTYŁA-KATZ) I JUDAIZM CZYLI APOKALIPSA

Patafilu! Ktoś ci wszedł z buciorami na twoje poletko!
A nas Łódź urzekła szara - łódzki kurz i dym.
Odpowiedz
#6
Cała prawda o chrześcijaństwie i języku polskim.
---
Najpewniejszą oznaką pogodnej duszy jest zdolność śmiania się z samego siebie. Większości ludzi taki śmiech sprawia ból.

Nietzsche
---
Polska trwa i trwa mać
Odpowiedz
#7
Wszystkie materiały, które zbieram z sieci są podpisane w źródle. Reklamuję przy tym stronę autora. Jeżeli walczyć to wspólnymi siłami. To do użytkownika Sofeicz.
Odpowiedz
#8
wiecie, wiem jak się pisze i nie biorę waszej złośliwości poważnie. Ten zły zapis ma swój celUśmiech Tyle mogę powiedziećUśmiech.
Do forumowiczów fertenbitenhiy i lumberjack.
Miłej lektury bloga życzęOczko
Odpowiedz
#9
Sofeicz napisał(a):Patafilu! Ktoś ci wszedł z buciorami na twoje poletko!
Z tym judaizmem i apokalipsą, to może i tak ale z tym Katz, to chyba i na nasze, genealogiczne, poletko Sofeiczu. Tak się składa, że widziałem metryki przodków JPII i to co na wielu blogach ogłaszane jako oczywista prawda jakoś nie znajduje potwierdzenia.
Kaczyńscy nie pochodzą od Katz-ów i nie pochodzą w ogóle z Białej i okolic.
Nie wiem kto jest źródłem tych rewelacji, może Yaakov Wise?
Tu krytyka jego "odkryć": http://www.bibula.com/?p=425
Dodam że Rybicka vel Ryback okazuje się Rubicką, natomiast Scholz równie dobrze jest nazwiskiem niemieckim, co żydowskim, z tego co wiem była to rodzina sukienników. Jan Franciszek Scholz jest synem Podworskiej, córki Westfalowicz, czyli "wybitnie" żydowskie nazwiska zwłaszcza jak Wise je na angielski przetłumaczy. Nie muszę dodawać, że wszyscy chrzczeni w kościołach katolickich z datami sięgającymi do połowy XVIII wieku. Widać o takich dokumentach Wise jako żyd nie ma pojęcia, że istnieją. :lol2:
Natomiast w linii ojca Wojtyły znajdziemy sporo protestantów, a że część pochodzi z okolic po czeskiej stronie gdzie archiwa są już dawno zdigitalizowane i dostępne on-line, to można sięgnąć głębiej nawet do końca XVII w. toteż znanych na dziś przodków "heretyków" ma chyba papież więcej niż katolików.
PiS to dwa kłamstwa i spójnik

Andrzej Duda pełni obowiązki prezydenta, ale nie jest głową państwa - Włodzimierz Cimoszewicz


No dobra, przyznaję, jestem lewakiem.Język
Odpowiedz
#10
Cytat:Emilia Kaczorowka to po angielsku Emily Katz, a Katz jest popularnym nazwiskiem Żydów z Europy Wschodniej
Genialne. Jan Kowalski, to po angielsku John Smith. Co jest popularnym nazwiskiem anglojęzycznym...
Tress byłaby doskonałą filozofką. W istocie, Tress odkryła już, że filozofia nie jest tak wartościowa, jak jej się wcześniej wydawało. Coś, co większości wielkich filozofów zajmuje przynajmniej trzy dekady.

— Brandon Sanderson
Odpowiedz
#11
algisgebo napisał(a):Cała prawda o tej kłamliwej i fikcyjnej religii jakim jest chrześcijaństwo!

http://algisgebo.blogspot.com
A inne religie to są prawdziwe? Już mamy na forum ,,ateistę'', który chciałby być mnichem buddyjskim. Będziesz miał kumpla, tylko ostrzegam, że on lubi młodych, niedojrzałych chłopców. Duży uśmiech
Odpowiedz
#12
Patafil napisał(a):A inne religie to są prawdziwe? Już mamy na forum ,,ateistę'', który chciałby być mnichem buddyjskim. Będziesz miał kumpla, tylko ostrzegam, że on lubi młodych, niedojrzałych chłopców. Duży uśmiech
Buddyzm i ateizm niekoniecznie muszą się wykluczać, Patafilu.
"Każdej nocy nawiedza mnie Yeszua i szarpie za kuśkę." /pisownia oryginalna/.
Komentarz pod jednym z filmów na youtube. Rozbawił mnie.
Odpowiedz
#13
Patafil napisał(a):A inne religie to są prawdziwe? Już mamy na forum ,,ateistę'', który chciałby być mnichem buddyjskim. Będziesz miał kumpla, tylko ostrzegam, że on lubi młodych, niedojrzałych chłopców. Duży uśmiech

po pewnych odpowiedziach poznaje się zakompleksionego wacusiaOczko. twoja sprawa czy wierzysz w coś czy nieOczko wiem jedno, twoje życie jest i będzie pusteOczko
Odpowiedz
#14
algisgebo napisał(a):po pewnych odpowiedziach poznaje się zakompleksionego wacusiaOczko. twoja sprawa czy wierzysz w coś czy nieOczko wiem jedno, twoje życie jest i będzie pusteOczko
Gwoli ścisłości, jestem ateistą. Po twoich zaś wypowiedziach poznaję typowego, lewackiego pseudo-ateistę, dla ktorego ateizm jest równoznaczny z atakowaniem chrześcijaństwa, natomiast religiom brudasopochodnym liże się z rozkoszą dupę. Spadaj do Tabisza, bo tu poparcia nie znajdziesz.

Nonk

Wałkowaliśmy już ten temat i wywałkowaliśmy, że wyklucza. Bo i jak można pogodzić reinkarnację z nauką?
Odpowiedz
#15
Patafil napisał(a):Gwoli ścisłości, jestem ateistą. Po twoich zaś wypowiedziach poznaję typowego, lewackiego pseudo-ateistę, dla ktorego ateizm jest równoznaczny z atakowaniem chrześcijaństwa, natomiast religiom brudasopochodnym liże się z rozkoszą dupę. Spadaj do Tabisza, bo tu poparcia nie znajdziesz.

Nonk

Wałkowaliśmy już ten temat i wywałkowaliśmy, że wyklucza. Bo i jak można pogodzić reinkarnację z nauką?

nie obchodzi mnie kim jesteśUśmiech Teraz powiem to raz i kończę dyskusję. Nie będę cię przekonywał żebyś wierzył w coś, kogoś itd. To twoja sprawa i szanuję to. Ja wierzę w to co wierzę i również to uszanuj a nie dogaduj głupkowato, bo to świadczy o twoim zakompleksieniu i tyle. I nie mam zamiaru spadać. To raczej ty spadaj i nie komentuj.
Po trzecie, nie szukam uwagi nikogo, a na pewno nie twojej, promuję bloga i KTO CHCE to wejdzie na niego a KTO NIE CHCE nie musi. Nie wiem czy to zrozumiałeś ale guzik mnie to obchodzi. Teraz sobie pisz co chcesz. Współczuje CiOczko
Odpowiedz
#16
Nonkonformista napisał(a):Buddyzm i ateizm niekoniecznie muszą się wykluczać, Patafilu.
Co to za różnica czy istota nadprzyrodzona nazywa się ,,Bóg", ,,bóg" czy też ,,dusza"?

Po raz kolejny gadasz wielokrotnie obnażone głupoty, tak jak twój drugi oponent. I chyba będę musiał ciebie niedługo zablokować tak jak jego.
Odpowiedz
#17
Coś dla was ateiści. Piszę z szacunkiem a Wy spokojnie sobie poczytajcieOczko

http://svveve-czarny-zmij.blogspot.com/2...chive.html
Odpowiedz
#18
Xeo95 napisał(a):(...) Po raz kolejny gadasz wielokrotnie obnażone głupoty, tak jak twój drugi oponent. I chyba będę musiał ciebie niedługo zablokować tak jak jego.
Tak przy okazji, Drogi Xeo, zablokowanie oponenta to jak wywieszenie białej flagi albo ogłoszenie upadłości. No bo jak: ja będę sobie szerzył bezkarnie nienawiść, będę jechał po kolorowych i semickich braciach, a Ty będziesz to, za przeproszeniem, ignorował? :evil:
Odpowiedz
#19
Xeo95 napisał(a):Co to za różnica czy istota nadprzyrodzona nazywa się ,,Bóg", ,,bóg" czy też ,,dusza"?

Po raz kolejny gadasz wielokrotnie obnażone głupoty, tak jak twój drugi oponent. I chyba będę musiał ciebie niedługo zablokować tak jak jego.
Jakie głupoty?
Cytat:Pogląd na temat reinkarnacji, występuje też w buddyzmie, jednak buddyzm godzi go z twierdzeniem, że nie istnieje wieczne "ja", czyli dusza, które przechodziłoby do następnego życia. Nazywa się to anatmanem. To tylko nieustannie zmieniający się konglomerat, kontinuum. Doktryna anatmana (pali. anatta) jest naturalnym rezultatem analizy pięciu skupisk i nauki o współzależności (pali: paticca-samuppāda; "Dwunastu Ogniwach Współzależnego Powstawania")... Nie ma niczego poza pięcioma skupiskami, co można odnaleźć jako atman, jaźń "ja" lub inną niezmiennie istniejącą istotę[1]. Budda nauczał, że kiedy człowiek dostrzeże, że idea trwałego, metafizycznego "ja" jest iluzją, przestanie cierpieć i zadawać cierpienie innym
Za Wikipedią: hasło: reinkarnacja.
"Każdej nocy nawiedza mnie Yeszua i szarpie za kuśkę." /pisownia oryginalna/.
Komentarz pod jednym z filmów na youtube. Rozbawił mnie.
Odpowiedz
#20
Cytat:Nazywa się to anatmanem. To tylko nieustannie zmieniający się konglomerat, kontinuum. Doktryna anatmana (pali. anatta) jest naturalnym rezultatem analizy pięciu skupisk i nauki o współzależności (pali: paticca-samuppāda; "Dwunastu Ogniwach Współzależnego Powstawania")... Nie ma niczego poza pięcioma skupiskami, co można odnaleźć jako atman, jaźń "ja" lub inną niezmiennie istniejącą istotę[1]. Budda nauczał, że kiedy człowiek dostrzeże, że idea trwałego, metafizycznego "ja" jest iluzją, przestanie cierpieć i zadawać cierpienie innym
Nie rozumiem tego. Jeśli ty to rozumiesz to wytłumacz mi to, proszę.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości