To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kula
#1
Jestem mile zaskoczony tym filmem,który leciał przedwczoraj,z Dustinem,Sharon Stone I Sam.Jacksonem.Jescze raz przekonałem sie,że sugerowanie sie ilościa gwiazdek w telewizyjnej Wyborczej (dali jedna) to niezawsze najlepszy pomysł.Skojarzenia z Solaris Lema,filozoficzne,psychologiczne oczywiste.Wczesniej zaś na jakimś ''dalekim''kanale obejrzałem po rza drugi Ptaki Hitchcocka-jak się było dwunastolatkiem interesowała mnie głównie wizualna strona filmu a po latach prawie od samego poczatku nasuwaja się najróżniejsze skojarzenia.film jest inny bo ja sam sie zmieniłem to tak samo jak z nasza przeszłością-ciagle inaczej sie ja postrzega znowu wraca do starego oglądu i znowu odchodzi...
Odpowiedz
#2
?

Film oglądałem pare lat temu, interesuję się filmem i rzeczywiście ranking z wyborczej nie na miejscu- ja dałbym 2 gwiazdki :] (zakładam, że w skali do pięciu).

Jakoś mnie ten film nie zadziwił, ale twoja euforia jest uzasadniona. Pewnie każdego z nas dotyka to jeśli obejzymy po raz pierwszy ciekawy film (ostatnio ja tak miałem jak obejżałem Spidermana 2, 2 tygodnie byłem w amoku).

O ile dobrze pamietam (w piątek nie chciało mi się oglądać) to naukowcy odkryli na dnie oceanu/morza statek nieznanej cywilizacji, który potem okazuje się tworem ludzi z tym wyjątkiem że z przyszłości. W kuli załadowana była kula zbudowana z nieznanego materiału, kto do jej ''wszedł'' (i wyszedł rzecz jasna) ten miał dar materializowania swoich lęków/myśli. Morał z tego taki, że jak oni jakimś cudem przeżyli złapali się za rączki i tak mocno pragneli zapomnieć o kuli że odleciała w kosmos :twisted: Z Lemem nie miałem bliższej styczności i takich skojażeń z filmami raczej nie miałem.
[Obrazek: quasiuserbarfi1.png]
Odpowiedz
#3
Luka Wars napisał(a):Film oglądałem pare lat temu, interesuję się filmem i rzeczywiście ranking z wyborczej nie na miejscu- ja dałbym 2 gwiazdki
Ja również.
Luka Wars napisał(a):ja tak miałem jak obejżałem Spidermana 2, 2 tygodnie byłem w amoku).
Jak na amerykański film o boaterze komiksu, zaskakująco dobry. Ma to czego amerykański widz boi się jak ognia: głębię !(śladową ale zawsze).

I jeszcze jedno: NIE SPOJLERUJ!
Odpowiedz
#4
A mnie się film "Kula" podobał, no może nie jest to jakaś super produkcja, ale ciekawy pomysł.
Odpowiedz
#5
żrzynka z lema na straszniawo...
* tyle daję.

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości