To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jaki jest przykład krainy pięknej do której się ucieka taka wyśniona kraina?
#1
z literatury bądź filmu ogólnie z mediów .
Szukam też takiej krainy z mediów która znikała i się powtarzała , w której powtarzał się czas i wypadki i która trwała w nieskończoność
Odpowiedz
#2
bybyldobryswiat napisał(a):z literatury bądź filmu ogólnie z mediów ,dziękuje ,pa

Valinor, Avalon?
Tress byłaby doskonałą filozofką. W istocie, Tress odkryła już, że filozofia nie jest tak wartościowa, jak jej się wcześniej wydawało. Coś, co większości wielkich filozofów zajmuje przynajmniej trzy dekady.

— Brandon Sanderson
Odpowiedz
#3
dziękuje ci bardzo za odpowiedź ,a wiecie może na to drugie pytanie odpowiedź
Odpowiedz
#4
Znika i powtarza? Wg mitów germańskich świat po Ragnaroku zniknie, ale się potem odrodzi.
Odpowiedz
#5
Kraina dzieciństwa.

http://pomorskie.travel/uploads/mm/obraz...z_4354.jpg


ale mam taka drugą też..

http://static.panoramio.com/photos/large/17126285.jpg
i wszystkie wyspy!
Odpowiedz
#6
Eldorado.
"Łatwo jest mówić o Polsce trudniej dla niej pracować jeszcze trudniej umierać a najtrudniej cierpieć"
NN
Odpowiedz
#7
A może Hy-Brasil - widoczna raz na 7 lat?
Tress byłaby doskonałą filozofką. W istocie, Tress odkryła już, że filozofia nie jest tak wartościowa, jak jej się wcześniej wydawało. Coś, co większości wielkich filozofów zajmuje przynajmniej trzy dekady.

— Brandon Sanderson
Odpowiedz
#8
Wyspy Szczęśliwe. Pisał o nich Gałczyński.
"Każdej nocy nawiedza mnie Yeszua i szarpie za kuśkę." /pisownia oryginalna/.
Komentarz pod jednym z filmów na youtube. Rozbawił mnie.
Odpowiedz
#9
IV RP
A nas Łódź urzekła szara - łódzki kurz i dym.
Odpowiedz
#10
I koncepcja wiecznego powrotu. :-D
Sebastian Flak
Odpowiedz
#11
Nangilima Oczko
- Myślałem, że ty nie znasz lęku.
- Mylisz się. Lęku nie zna tylko głupiec.
- A co robi wojownik, kiedy czuje strach?
- Pokonuje go. To jest w każdej bitwie nasz pierwszy martwy wróg.
Odpowiedz
#12
Mam też dzisiaj to co u Sofeicza na kamerce :-)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości