To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Trójkowy top wszechczasów
#21
No i Schody na pierwszym Uśmiech
Odpowiedz
#22
Bart napisał(a):Miałem cichą nadzieję na Brothers in arms na pierwszym, ale są na drugim... Wygrały pewnie Schody do nieba Uśmiech
no sorry Bart... wygrali lepsi :razz:
o ile schody do nieba to dla mnie majstersztyk którego nie da się powtórzyć, o tyle nigdy nie rozumiałam fenomenu brothers in arms. ale może to dlatego, że loga DS nie mam na fartuchu, na szafce laboratoryjnej, na płytach, winylach, książkach, kasetach i plakatach Oczko
[SIZE="1"]There's a feeling I get when I look to the west
And my spirit is crying for leaving
In my thoughts I have seen rings of smoke through the trees
And the voices of those who stand looking
and it makes me wonder
really makes me wonder[/SIZE]
Odpowiedz
#23
Z całej czwórki, która tutaj zagłosowała, najbliższy mi gust ma Bart Oczko. Nieuwzględnienie przez innych The Beatles, Radiohead i Bjork uważam za skandal :p.
Matematyka jest niezmysłową rzeczywistością, która istnieje niezależnie zarówno od aktów, jak i dyspozycji ludzkiego umysłu i jest tylko odkrywana, prawdopodobnie bardzo niekompletnie, przez ludzki umysł

Kurt Gödel

Mój blog - http://flaufly.wordpress.com/
Odpowiedz
#24
FlauFly napisał(a):Z całej czwórki, która tutaj zagłosowała, najbliższy mi gust ma Bart Oczko. Nieuwzględnienie przez innych The Beatles,
żaden tam wszechczas, współczesna muzyka dopiero ewoluowała, prawdziwe kwiaty zakwitły później Oczko

FlauFly napisał(a):Radiohead
nie lubię
FlauFly napisał(a):Bjork uważam za skandal :p.
nie lubię, irytuje mnie jej wokal Oczko

ja za skandal uważam generalnie brak King Crimson i Jethro Tull u reszty :razz: no oprócz Magnusa, którego spojrzenie też jest mi bliskie Uśmiech no i SoM
[SIZE="1"]There's a feeling I get when I look to the west
And my spirit is crying for leaving
In my thoughts I have seen rings of smoke through the trees
And the voices of those who stand looking
and it makes me wonder
really makes me wonder[/SIZE]
Odpowiedz
#25
Żartowałem oczywiście Oczko.
Pójdę od końca - zauważyłem, że wokal Bjork jest odbierany skrajnie - można kochać bądź nienawidzić, jeszcze nie zdażyło mi się spotkać opinię pośrednią - "może być, ale nie zachwyca".
Radiohead - no cóż, ja za to lubię Oczko.
The Beatles - i tak jak Ty można na ich muzykę spojrzeć, ale nawet jak się nie docenia ich muzyki, to można doceniać ich wpływ na muzykę.
Matematyka jest niezmysłową rzeczywistością, która istnieje niezależnie zarówno od aktów, jak i dyspozycji ludzkiego umysłu i jest tylko odkrywana, prawdopodobnie bardzo niekompletnie, przez ludzki umysł

Kurt Gödel

Mój blog - http://flaufly.wordpress.com/
Odpowiedz
#26
Scully napisał(a):no sorry Bart... wygrali lepsi :razz:

No tak, masz rację. Biorąc pod uwagę wszystkie dotychczasowe listy, prowadzi Dire Straits. Więc lepsi :]
Odpowiedz
#27
Bart napisał(a):No tak, masz rację. Biorąc pod uwagę wszystkie dotychczasowe listy, prowadzi Dire Straits. Więc lepsi :]
[scully się złości] głos ludu wybrał też leppera do sejmu [/scully się złości]
e, o ile pamiętam to na pewno nie wszystkie listy prowadzili Oczko
pewnie wcześniej Barcioch wysyłał na ulubieńców po 1000 głosów, zakładając odpowiednią liczbę kont :razz:
[SIZE="1"]There's a feeling I get when I look to the west
And my spirit is crying for leaving
In my thoughts I have seen rings of smoke through the trees
And the voices of those who stand looking
and it makes me wonder
really makes me wonder[/SIZE]
Odpowiedz
#28
jak dla mnie, to moga byc tylko 3 kawalki wszechczasow:

Metallica - Bleeding Me
Frank Sinatra - My Way
Fields of The Nephilim - Paradise Regained (jako przedstawiciel calej Elizium)
:mrgreen::mrgreen::mrgreen:
Cywilizacja to demokracja i podatki - P.Ikonowicz
Blog opuszczony
Odpowiedz
#29
Bart napisał(a):Miałem cichą nadzieję na Brothers in arms na pierwszym, ale są na drugim... Wygrały pewnie Schody do nieba Uśmiech

Jakoś tak koło południa przypomniano mój wyrzut ZŁODZIEJSKI - Franki ghost to Hollywood - przewłaszczyłem jeden jedyny raz rzecz kolesia - po latach się przyznałem, ale wciąż kaca mam i pamiętam ! Smutny

Też obstawialiśmy Brather in arms ! Oczko
kumpel TORA NAAGI - aktualnie w trakcie lotu nad kukułczym gniazdem w towarzystwie Yossariana !!!
Odpowiedz
#30
O jaki ja jestem tępym kretynem :/ Dopiero teraz skapłem się o tym temacie.

Ale swoją dwudziestkę mogę napisać:

Phil Collins - Another Day In Paradise
Peter Gabriel - In Your Eyes
Marillion - Incomunicado
AC/DC - Back In Black
Kate Bush - Cloudbusting
The Cure - Lullaby
Pink Floyd - Comfortably Numb
Smokie - Living next door to Alice
Toto - Africa
The Police - Every breath You take
Phil Collins - In The Air Tonight
Black Sabbath - Iron Man
Depeche Mode - Enjoy The Silence
Peter Gabriel - That Voice Again
Dire Straits - Brothers in Arms
John Lennon - Imagine
Led Zeppelin - Stairway To Heaven

To jest 17 a teraz ostatnia trójka z nieco innej beczki, zapewne nie było tego na liście Język

Ravel - Bolero
Hymn ZSRR
Pust wsiegda budiet sonce (potem zmienię to na cyrylicę ale teraz nie mam siły na zabawę kopiuj wklej literka po literce)
Odpowiedz
#31
Do top`u dodał bym ... benefis Marka Kondrata z 29.11.2010r.

http://www.polskieradio.pl/9/201/Artykul...wej-Trojce
( przy video IV lekkom się spłakał ze śmiechu )
- - -
Swoją drogą dziś ma KULT gaworzyć o 23 o nowej płycie - pierwsze słyszę, że wydają !!!
kumpel TORA NAAGI - aktualnie w trakcie lotu nad kukułczym gniazdem w towarzystwie Yossariana !!!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości