Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Straszna pedofilii hydra
Iselin napisał(a):Proszę, tu jest projekt całkiem sensownej ustawy, przewidującej między innymi większy wpływ rodziców na program nauczania. Ciekawe, że aż tak się nie przebiła do świadomości społecznej:

http://www.rzecznikrodzicow.pl/akcja-rod...miec-wybor
Bo jest robiona przez środowisko, które tak się ośmieszyło, że już nawet jak mądrze mówi, to głupio gada?
„Przybądź i bądź, bez zarzutu
Tak dla Tutsi, jak dla Hutu”

– Spięty
Odpowiedz
zefciu napisał(a):Bo jest robiona przez środowisko, które tak się ośmieszyło, że już nawet jak mądrze mówi, to głupio gada?
A co czym zasłynęli? Bo już mi się myli, kto się ostatnio czym ośmieszył.
- Myślałem, że ty nie znasz lęku.
- Mylisz się. Lęku nie zna tylko głupiec.
- A co robi wojownik, kiedy czuje strach?
- Pokonuje go. To jest w każdej bitwie nasz pierwszy martwy wróg.
Odpowiedz
Iselin napisał(a):A co czym zasłynęli? Bo już mi się myli, kto się ostatnio czym ośmieszył.
"Rzecznik praw rodziców" to przecież przybudówka PiSu, której działalność dotychczas ograniczała się do wykazywania, że za PO dzieciom w Polsce jest źle. Więc dziwi mnie, że stworzyli jakiś sensowny projekt.
„Przybądź i bądź, bez zarzutu
Tak dla Tutsi, jak dla Hutu”

– Spięty
Odpowiedz
To nie żaden sensowny projekt tylko koncert życzeń. Skąd wziąć dodatkowe miliardy na jego sfinansowanie?
Odpowiedz
Mario napisał(a):To nie żaden sensowny projekt tylko koncert życzeń. Skąd wziąć dodatkowe miliardy na jego sfinansowanie?
Sprzedać 700 limuzyn.
Naszym celem jest LINIA. Bojowa linia!
Odpowiedz
Doniesienia o pedofilii w rzadzie Anglii jakos bez echa przechodza. O co tam poszlo?
Naszym celem jest LINIA. Bojowa linia!
Odpowiedz
Smok Eustachy napisał(a):Doniesienia o pedofilii w rzadzie Anglii jakos bez echa przechodza. O co tam poszlo?
A ci podejrzani członkowie rządu to równocześnie katolicy są? Bo jak nie to mało interesujące jest Oczko
Nie wiem nic, coś nowego wyszło od lipca tego roku?
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości