To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak w Polsce mówić, że jest się ateistą?
#25
Jak dla mnie mechanizm "prześladowania" działa tak:

1. A zaczyna temat jakiś, bo ma na jego punkcie bzika.
A wywija swoje dziwne teorie (nie ważne czy słuszne, ale ogólnie dziwne w świadomości większości ludzi).

2. Rozmówcy B nie podoba się punkt widzenia A. B odpowiada A dosyć łagodnie.

3. A zaczyna jeździć po B lub tym co B uważa za słuszne.

4. B się denerwuje i padają trochę ostrzejsze słowa.

5. A płacze na forum internetowy, że jest prześladowany.

Znam to z własnego doświadczenia, bo w sumie sam mam bzika na punkcie wielu tematów i dochodzę do pkt. 4. Czasem nawet 5.

Tak chyba ma każdy, kto posiada poglądy niezgodne z "jedynymi słusznymi".

Generalnie jednak trzeba sobie uświadomić, że taka dyskusja nie ma zwykle sensu. Jak się mimo wszystko chce ją podejmować, to trzeba się nastawić na niemiłe reakcję.
Jakby ktoś miał wątpliwości to potwierdzam: Tak jestem zjebanym prawakiem, który każdego dnia zjada niemowlaka. Hitler to mój idol, a Stalin to dziadek. Ogólnie chcę siać zło i spustoszenie. Czy cokolwiek jeszcze tam lewica przypisuje ludziom o moich poglądach.

Oczywiście nienawidzę kobiet, bo jestem prawiczkiem. Inaczej nie może być.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Jak w Polsce mówić, że jest się ateistą? - przez fertenbitenhiy - 22.08.2014, 11:23

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości