To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skąd sie biorą xięża?
#21
I niestety większością księży kierują takie miłosne zawody, bieda itp.... Zakonnicami w sumie tez ale one są mniej groźne.
GOTT IST TOT
Odpowiedz
#22
martwy_biskup napisał(a):I niestety większością księży kierują takie miłosne zawody, bieda itp.... Zakonnicami w sumie tez ale one są mniej groźne.
To ja mam przynajmniej taki apel. Nie pozwólcie dziewczyny, aby szkołę średnią opuszczały prawiczki, bo się później chłopaki pomarnują w seminarium czy zakonie. Duży uśmiech
Odpowiedz
#23
DarkWater napisał(a):To ja mam przynajmniej taki apel. Nie pozwólcie dziewczyny, aby szkołę średnią opuszczały prawiczki, bo się później chłopaki pomarnują w seminarium czy zakonie.
Popieram. A ze swojej strony postaram się o spadek liczby zakonnic. :]
Odpowiedz
#24
Cytat:To ja mam przynajmniej taki apel. Nie pozwólcie dziewczyny, aby szkołę średnią opuszczały prawiczki, bo się później chłopaki pomarnują w seminarium czy zakonie.
Popieram. A ze swojej strony postaram się spadek liczby zakonnic.

Jestem taki dumny gdy widze jak się ludzie poświęcają dla dobra ogółu! Łezka się w oku kręci.
Odpowiedz
#25
Al-Rahim napisał(a):Jestem taki dumny gdy widze jak się ludzie poświęcają dla dobra ogółu! Łezka się w oku kręci.
Jak miło czasem zrobić coś dla ludzkości, a nawet dla Polski. To czyn patriotyczny wręcz Szczęśliwy
Odpowiedz
#26
DarkWater napisał(a):To czyn patriotyczny wręcz
Ano właśnie nie wręcz, bo wręcz nie przyniósł by zamierzonego skutku Uśmiech
Ale faktycznie jest to czyn patriotyczny, może warto by się zwrócić o dotacje do jakiegoś ministerstwa.
Odpowiedz
#27
No cóż faktycznie nie z bronią w ręku...
Jest również proeuropejski, więc może jakieś unijne dotacje na tą akcję się znajdą.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości