Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Powstanie rządu światowego
#1
Dnia 40.13.2134 roku w Nowym Nowym Fiorku zostaje podpisana umowa o utworzeniu rządu na cały świat. Jakie byłyby skutki powstania takiego rządu i czy byłoby to korzystne? Proponuję także zastanowić się nad kształtem ogólnym rządu i instytucji światowej.
Odpowiedz
#2
Jeżeli ten światowy rząd miałby wyglądać tak

[Obrazek: bush_corm-7563611.jpg?w=562&h=374]

to dziękuję!
Odpowiedz
#3
A jeśli tak:[Obrazek: 800px-Defendants_in_the_dock_at_the_Nure...Trials.jpg]
to nawet nie będę dziękował, tylko poszukam kałacha.
PiS to dwa kłamstwa i spójnik

Andrzej Duda pełni obowiązki prezydenta, ale nie jest głową państwa - Włodzimierz Cimoszewicz


No dobra, przyznaję, jestem lewakiem.Język
Odpowiedz
#4
[Obrazek: 51,114873,7995547.html?i=3]

A tak?
Miał być JKM...
Odpowiedz
#5
Ależ taki rząd jest
Cytat:Coroczne spotkanie najważniejszych ludzi świata z biznesu i polityki odbędzie się w Kopenhadze, w Danii w dniach 29 maja do 1 czerwca 2014 roku. Na oficjalnej liście uczestników tegorocznej sesji plenarnej Grupy Bilderberg, nieformalnego rządu światowego, nie znajduje się ani jeden przedstawiciel Polski.
http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/opubli...erg-w-2014
A nas Łódź urzekła szara - łódzki kurz i dym.
Odpowiedz
#6
może byłby korzystny gdyby władze miały istoty o innych formach poznania niż to co ludzkie i nikomu nie obce. niestety herosów brak.

Ten pan był multikontem ctrl - Fizyk
Odpowiedz
#7
Pytanie do Sofeicza:wierzysz w NWO Sofeiczu?

Rząd światowy: ja zawsze myślałem o jakiejś federacji, która pozwoliłaby państwom na jakąś niezależność. Instytucja światowa miałaby stanowić ogólne prawa i strategie rozwoju.
Odpowiedz
#8
Sofeicz napisał(a):Ależ taki rząd jest

http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/opubli...erg-w-2014

dokładnie też pierwsze co pomyślałem o grupie bilderberga.
Odpowiedz
#9
Srata tata Rząd Światowy, NWO, Banki centralne, chemitrals i trujący fluor żeby nie dodać jeszcze Reptilian.
Wszystko to moim zdaniem głupoty które mają nas zająć byśmy nie wtrącali sie do posiedzeń grupy Bilderberga i ich ustaleń.
Bo widzicie.. Grupa Bilderberga nie równa sie wcale NWO czy zadłużaniu przez banki centralne.
A jak słyszę o chemitrals to dochodzę do wniosku że ludziom można wcisnąć naprawdę każdą głupotę. Zresztą między innymi dlatego właśnie załorzyłem na tym forum wątek "Inteligencja społeczeństwa Polskiego"

Radzę poczytać: prawda2.info/index.php
Za ewidentne offtopy wlepiam minusy. Minus zwrotny świadczy o tobie :-) Nie dokarmiam też trolli. Szczególnie Zefcia.
W pierwszych kilku minutach często edytuje swoje wypowiedzi uzupełniając je lub w celu poprawienia błędów.
__________________
Agnostyk, Ignostyk, Ateista
Odpowiedz
#10
GPR napisał(a):Radzę poczytać: prawda2.info/index.php

Mocne. Masa ciekawych tematów:

Epoka lodowcowa rozpocznie się w 2014 roku
Autobusy na kupę
Ludzkie prawa dla Matki Ziemi
Dziurawa Ziemia

Free energy istnieje sprawdż
Cytat:Czy wolna energia istnieje i czy można to sprawdzić samemu .Tak istnieje i sami to sprawdzicie i nie będe tu pisał o mało wydajnych wiatraczkach lecz o elektrowniach żędu kilo i mega watów.Przenieście się na stronę Dr. Kirila Chukanova i poczytajcie szczególnie polecam video Anlautron 1 i 2 link http://www.chukanovenergy.com . Teraz punkt drugi sprawdz samemu czy to prawda.Potrzebna będzie mikrofala, słoik,zapałki,podstawki plastikowe.Instrukcja link http://pl.youtube.com/watch?v=-UmYLjkcsTQ .Uwaga!!! robisz to na własną odpowiedzialność .Słoik potrafi się stopić albo pęknąć dlatego ważny jest czas eksperymentu no i oczywiście uwaga na gorący słoik może poparzyć.Punkt trzeci zdziwiony szczęka opadła.A teraz nasuwają sie pytania.DLACZEGO NIC O TYM NIE SŁYSZAŁEM .DLACZEGO NIE MA TAKIEJ ELEKTROWNI W MOJEJ MIEJSCOWOŚCI .KTO ZA TYM STOI ŻEBY ŚWIAT O TYM NIE WIEDZIAŁ.DLACZEGO ...................................... .

:lol2:
---
Kochaj sztukę, której się nauczyłeś, i w niej znajdź spokój.
Marek Aureliusz
Odpowiedz
#11
Na tym forum jest masa osób które interesują sie wszystkimi tymi zagadnieniami i mają wiedze na ten temat wiele razy większa niż ty czy ja. Jeśli gdzieś szukać informacji to właśnie tam. Minus jest taki że nie ma tam wolnej rejestracji.
Nie mówie że każdy temat jest tam mądry a każdy użytkownik jest w pełni władz umysłowych bo tak nie jest.
W zasadzie tamto forum jest jest słabo moderowane, pełne ludzi niewychowanych którzy sobie ubliżają, faszystów i ludzi z wielkim ego także ...
Za ewidentne offtopy wlepiam minusy. Minus zwrotny świadczy o tobie :-) Nie dokarmiam też trolli. Szczególnie Zefcia.
W pierwszych kilku minutach często edytuje swoje wypowiedzi uzupełniając je lub w celu poprawienia błędów.
__________________
Agnostyk, Ignostyk, Ateista
Odpowiedz
#12
Ateizm? napisał(a):Dnia 40.13.2134 roku w Nowym Nowym Fiorku zostaje podpisana umowa o utworzeniu rządu na cały świat. Jakie byłyby skutki powstania takiego rządu i czy byłoby to korzystne? Proponuję także zastanowić się nad kształtem ogólnym rządu i instytucji światowej.

Po co gdybasz, skoro organizacje masońskie ponadnarodowe z udziałem polityków decydenckich typu Geremek masz już od dziesięcioleci, podobnie jak ich fasadowe formalne ONZ-ty i inne UE.
Odpowiedz
#13
Te masońskie organizacje to nie do końca rząd światowy, raczej związek globalnego wpływu. Oczywiście wierząc w teorie spiskowe.
<table align="center" style="background-color: transparent;"><tbody><tr><td></td></tr><tr><td align="right"></td></tr></tbody></table>
Odpowiedz
#14
Ateizm? napisał(a):Te masońskie organizacje to nie do końca rząd światowy, raczej związek globalnego wpływu. Oczywiście wierząc w teorie spiskowe.

Calkiem dobrze opisano sprawe w Wojnie o pieniądz.
Polska to tylko przedłużenie Rosji do Odry.
Polexit: Priwislinski Kraj jako zbuntowana prowincja Wielkiego Imperium Rosyjskiego po prostu wróci na kolanach do swej prawdziwej matki - Matki Rosji.
Odpowiedz
#15
Glupoty gadacie ze to jakieś tajne masonskie organizacje posiadajace kontrolę nad wszystkimi pieniędzmi i wszelką własnością rządzą światem.
To wartości z waszych głów nim rządzą. Nie inaczej.
Odpowiedz
#16
Jestem otwarty na dyskusje na temat rządzenia światem przez tych panów. Na to nawet jest tu wątek. Jestem ciekaw argumentacji każdej ze stron.
<table align="center" style="background-color: transparent;"><tbody><tr><td></td></tr><tr><td align="right"></td></tr></tbody></table>
Odpowiedz
#17
GPR napisał(a):Na tym forum jest masa osób które interesują sie wszystkimi tymi zagadnieniami i mają wiedze na ten temat wiele razy większa niż ty czy ja.

Tjaaa... Zwłaszcza w temacie o lotach Apollo. Mnóstwo "ekspertów" z dziedziny optyki, astronomii i technik kosmicznych. Czytając tamten temat zacząłem tracić wiarę w ludzkość... Prawda2.info to flagowy przykład zgubnych efektów użytkowania internetu.

[Obrazek: Banner-the-skywalker-family-10169607-600-120.jpg]

EH
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości