Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polecane strony (antykościelne)
Cytat:Jeśli znajdziecie jakąś stronę dokumentująca poczynania Watykanu, Kościoła lub tez struktur rządowych państwa Polskiego wobec kościoła Katolickiego to zamieśćcie je tutaj. Mogą to być portale, strony, blogi a nawet facebookowe profile.
Zacznę tą stroną:

http://watykanizacja.blogspot.com

Strona ukazująca działania Kościoła, wypowiedzi duchownych oraz związek Kościoła z państwem Polskim.
Za ewidentne offtopy wlepiam minusy. Minus zwrotny świadczy o tobie :-) Nie dokarmiam też trolli. Szczególnie Zefcia.
W pierwszych kilku minutach często edytuje swoje wypowiedzi uzupełniając je lub w celu poprawienia błędów.
Znalazłem mnóstwo stron propagujących zalewanie Europy przez imigrantów, islamizację, judaizację, lizanie dupy Żydom i koloredom; także konieczność pedalizacji, niszczenia wartości, patriotyzmu i generalnie normalności. Może być? Chętnie podam linki!

PS. Zgodnie z zapowiedzią dasz minusa, ale zarówno Twoje lewackie minusy, jak i Twoją lewacką osobe, mam w ...
Odpowiedz
Cytat:niszczenia wartości, patriotyzmu i generalnie normalności
Ukochany przez ciebie nazizm nie niszczył wartości, patriotyzmu i generalnie normalności?
Odpowiedz
Patafil napisał(a):Znalazłem mnóstwo stron propagujących zalewanie Europy przez imigrantów, islamizację, judaizację, lizanie dupy Żydom i koloredom; także konieczność pedalizacji, niszczenia wartości, patriotyzmu i generalnie normalności. Może być? Chętnie podam linki!

PS. Zgodnie z zapowiedzią dasz minusa, ale zarówno Twoje lewackie minusy, jak i Twoją lewacką osobe, mam w ...

Ale to są strony raczej prokościelne chyba- te które polecasz?
Odpowiedz
Prosze was. Po co odpowiadać na takie teksty?
Celem Patafila było trollowanie i zaszlamienie tego wątku offtopem i na nieszczęście jak na razie mu sie to udaje.
Ignorowanie jest w takich przypadkach najlepsze. Dodatkowo można poczęstować minusem.
Za ewidentne offtopy wlepiam minusy. Minus zwrotny świadczy o tobie :-) Nie dokarmiam też trolli. Szczególnie Zefcia.
W pierwszych kilku minutach często edytuje swoje wypowiedzi uzupełniając je lub w celu poprawienia błędów.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości