To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przymusowe zachodzenie w ciaze ? PiS w natarciu !
#21
"Prawaków" cytowac, to jak Hitlera w szkole nauczac :]
Null pointer exception
Odpowiedz
#22
Mój ulubiony Marian Piłka się odezwał? Jego pomysły z bykowym i likwidacją przedszkoli mnie zabił a te jego "badania" na które się powołuje mnie DOBIŁY. Polska się cofnie i niedługo będziemy obradować w POOR 8 + Polska...To że Sobeckiej nie ma ochoty nikt pchać nie znaczy że może się wyżywać na tych co mają kogo...
Michał Wójtowicz

Religion can never reform mankind because religion is a slavery


Cytat:
pilaster napisał(a):Proszę zwrócić uwagę, że nawet osoby nie podejrzewane o sympatię do Krk, jak Śsz, przyznają, że reakcja na "pedofilię" jest czysto emocjonalna, instynktowna, nie mająca żadnego uzasadnienia racjonalnego

Nadal Pilaster nie wyjaśnił nam czy jest idiotą i nie zrozumiał co napisał ŚS czy jest manipulatorem i specjalnie wyciaga błędne wnioski.
Odpowiedz
#23
Poslanke Sobecka ? Toz swietna kara dla Saddama Huseina Duży uśmiech Co tam powieszenie :lol2:
Null pointer exception
Odpowiedz
#24
Qtfa, mogliby mu wyrok zmienić...
Michał Wójtowicz

Religion can never reform mankind because religion is a slavery


Cytat:
pilaster napisał(a):Proszę zwrócić uwagę, że nawet osoby nie podejrzewane o sympatię do Krk, jak Śsz, przyznają, że reakcja na "pedofilię" jest czysto emocjonalna, instynktowna, nie mająca żadnego uzasadnienia racjonalnego

Nadal Pilaster nie wyjaśnił nam czy jest idiotą i nie zrozumiał co napisał ŚS czy jest manipulatorem i specjalnie wyciaga błędne wnioski.
Odpowiedz
#25
No co Ty Zdezorientowanyhock: Choc troche milosierdzia trzeba w sercu miec ! Sex w tym przypadku to byloby gorsze niz komora gazowa !
Null pointer exception
Odpowiedz
#26
Jak się komuś nie podoba antykoncepcja albo uważa ją za prowadzącą do niepłodności to niech nie stosuje ale nie musi zabraniać tego innym...


Cytat:Poslanke Sobecka ? Toz swietna kara dla Saddama Huseina Co tam powieszenie

Athei ten tekst mnie powalił :lol2:
GOTT IST TOT
Odpowiedz
#27
re Al-Rahim

Co róznica kto pisze ? Istotne jest czym racje co do do przyszłości , czy nie ?

Wysłano po 2 minutach 23 sekundach:

Kilgore Trout napisał(a):"Gladiator" tak sie nazywaly nowe prezerwatywy dla dzieci w South Parku...

Dobra, przyznaje nie mam nic madrego do dodania generalnie. Polska rodzina jest zagrozona. Wiadomo.
Gladios - miecz z łaciny.
Odpowiedz
#28
Gladiator napisał(a):Co róznica kto pisze ?
Ogromna. Zawsze.
Odpowiedz
#29
I do czego to doszło w XXI wieku :| Żenada. Tylko spadać z tego kraju, ale cóż....mamy też i pozytywy,np. ładną przyrodę. :roll:
Odpowiedz
#30
Gladiator napisał(a):Gladios - miecz z łaciny.
pewnie,
i dalej:
"kto mieczem wojuje,
ten od miecza zginie"

oj,
taki wieczór przysłowiowy nastał dziś
Odpowiedz
#31
Że też ten katolicki Bóg jeszcze nie umarł ze wstydu za swoich wyznawców... :oops:
Odpowiedz
#32
kto wie?
żyją tylko wyznawcy 8-)
Odpowiedz
#33
Co ta katoprawica ma zawsze z tym dziecioróbstwem? Chcieliby żebyśmy żyli jak w jakiejś Somalii, żeby mieszkać w lepienkach, nie mieć na chleb ale żeby każda rodzina miała po 12 dzieci, oczywiście wychowywanych po giertychowemu na prawdziwych Polaków-katolików.
Ostrzeżenia? Napiszą na opakowaniach prezerwatyw "Uwaga, używanie uniemożliwia spłodzenie dzieci."?
A może pójdą trochę dalej i założą takie katolickie wersje Lebensbornu?
Odpowiedz
#34
Nie ma co plakac- taki nr im nie przejdzie.
Odpowiedz
#35
tow.gen.Filip napisał(a):Ja na szczęście mam zamiar ominąć to wszystko i zrobić wazektomię przy okazji pobytu w jakimś cywilizowanym kraju (oczywiście u nas zabronione), wtedy to nawet będą mogli mi co tydzień ustawowo przydzielać kobiety do "rozpłodu" Uśmiech .

Rzecz w tym, ż to nie tobie kobiety lecz twojej żonie reproduktora przydzielą z urzędu... Język
Odpowiedz
#36
Do wszystkich przeciwników przeciwników antykoncepcji.

"Nasz Dziennik" podaje, że Międzynarodowe Centrum Badań nad Rakiem (CIRC) w Lyonie, będące agendą Światowej Organizacji Zdrowia, ostrzegło, że doustne środki antykoncepcyjne zwiększają ryzyko zachorowań na raka.

Badania wykazały, że u kobiet zażywających pigułki zanotowano aż o 20% więcej zachorowań na raka piersi - czytamy w gazecie.
za wp.pl

jeśli ktoś nie ufa Naszemu dziennikowi może ściągnąć ten raport z CIRC

Mam w związku z tym pytanie. Czemu przeciwstawiacie się temu by uprzedzać ludzi przed skutkami stosowania antykoncepcji? Bo właśnie o to chodzi w tej uchwale. Martwi was przeludnienie czy co?

Dziwi mnie także czemu "Metro" pisze o tym, że nie ma powikłań związanych ze stosowaniem kondomów, a przemilcza wspomniane wyżej badania. No, ale przecież "Metro" jest wydawane przez Agore Michnika. I wszystko jasne Uśmiech
Rząd nie rozwiązuje problemów, on je finansuje
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości