To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Chrześcijanie tak samo pokojowi jak muzułmanie.
Jak wyglądałby dzisiaj Watykan, gdyby nie usunął przykazania drugiego? Najwyraźniej było to ważniejsze, niż zmiana zaliczenia kobiety, zajmującej w dekalogu z Księgi Wyjścia zaszczytne miejsce obok bydła, do mienia i zniesienie niewolnictwa instruowanego przez "Apostołów" w Kol 3, 22; 1 Tm 6, 1; Tyt 2:9-10; P 2:18; Ef 6, 5 na przestrzeni latDuży uśmiech Pominę starotestamentowe nakazy eksterminacji Amalekitów, bo dzięki Chrześcijańskiemu Dobru, jakie niewątpliwie niosą ze sobą "Dzieje Apostolskie", Holenderski Kościół Reformowany miał powód do teologicznego uzasadnienia Apartheidu, dzięki czemu póki co każda religia będzie dla mnie tylko i wyłącznie pretekstem do uzasadnienia rasizmu, mizoginii, niewolnictwa i plemiennej nienawiści czy to Islam, Chrześcijaństwo, czy jakiekolwiek pejsate gówno...ale ja tam nie znam hebrajskiego, na co zwrócił mi już uwagę pewien forumowy pyszałek, którego nie wymienię bo po nazwisku się nie mówi.
Odpowiedz
Cytat:Kobieta (chrześcijanka lub jazydka), wiek 40-50 lat: 50 000 dinarów irackich (140 zł)
Kobieta (chrześcijanka lub jazydka), wiek 30-40 lat: 75 000 dinarów (210 zł)
Kobieta (chrześcijanka lub jazydka), wiek 20-30 lat: 100 000 dinarów (280 zł)
Kobieta (chrześcijanka lub jazydka), wiek 10-20 lat: 150 000 dinarów (420 zł)
Kobieta (chrześcijanka lub jazydka), wiek 1-9 lat: 200 000 dinarów (560 zł)
Akap w całej krasie
A nas Łódź urzekła szara - łódzki kurz i dym.
Odpowiedz
Pedofilia to nie akap, to islam.
"All great men should be haunted by the fear of not living up to their potential.
All loyal men should be haunted by the fear of not having done enough for their country.
All honourable men should be haunted by the fear of not having lived a life worthy of those men who came before us." Sigurd
Odpowiedz
Cytat:Kobieta (chrześcijanka lub jazydka), wiek 40-50 lat: 50 000 dinarów irackich (140 zł)
Kobieta (chrześcijanka lub jazydka), wiek 30-40 lat: 75 000 dinarów (210 zł)
Kobieta (chrześcijanka lub jazydka), wiek 20-30 lat: 100 000 dinarów (280 zł)
Kobieta (chrześcijanka lub jazydka), wiek 10-20 lat: 150 000 dinarów (420 zł)
Kobieta (chrześcijanka lub jazydka), wiek 1-9 lat: 200 000 dinarów (560 zł)
Tanie są! Swoją drogą ciekawy jestem, ile kosztują mężczyźni tacy 20-30. Kupiłbym sobie takiego. Ma ktoś cennik? Język

A tak na serio, to czemu państwo przyzwala na tego typu praktyki?
"Każdej nocy nawiedza mnie Yeszua i szarpie za kuśkę." /pisownia oryginalna/.
Komentarz pod jednym z filmów na youtube. Rozbawił mnie.
Odpowiedz
Które? Islamskie? To jest jeden z objawów jego istnienia, więc nie ma tu nic do przyzwalania.
"All great men should be haunted by the fear of not living up to their potential.
All loyal men should be haunted by the fear of not having done enough for their country.
All honourable men should be haunted by the fear of not having lived a life worthy of those men who came before us." Sigurd
Odpowiedz
Nonkonformista napisał(a):Tanie są! Swoją drogą ciekawy jestem, ile kosztują mężczyźni tacy 20-30. Kupiłbym sobie takiego. Ma ktoś cennik? Język

A tak na serio, to czemu państwo przyzwala na tego typu praktyki?
Prawo szariatu na to zezwala.
Odpowiedz
Sofeicz napisał(a):Akap w całej krasie

Cennik jest w oczywisty sposób fałszywy. Tzn rzeczywiste ceny kobiet w ISI musza się znacznie róznić od tych tutaj podanych. Ceny w poszczególnych kategoriach wiekowych maleją wykładniczo (na przemian o współczynnik 1,33, lub 1,5) wraz z rosnącym wiekiem kobiety. W ogóle nie jest uwzględniony czynnik popytu i podaży. Najdroższe powinny być kobiety ok 15-20 letnie, a wraz z rosnącą odległościa od tego przedziału, cena powinna spadać, i to nie w proporcji przedstawionej w cytacie, tylko dla wieku powyżej 30 lat dużo bardziej gwałtownie. W warunkach iracko-syryjskich kobieta powyżej 40 lat powinna, w porównaniu z młodszymi kosztowac grosze.

Tak by wyglądało od strony popytu? A podaży? Kobietom w wieku 15-20 najłatwiej było uciec przed islamem, łatwiej niż starszym, czy mlodszym, więc tym bardziej ich cena powinna być wyższa.

W sumie jest to humbug, co stwierdzam z przykrością, bo moja sympatia do islamu jest powszechnie znana. :roll:
Demokracja jest sprzeczna z prawami fizyki - J. Dukaj

Jest inaczej Blog człowieka leniwego
Odpowiedz
pilaster napisał(a):W sumie jest to humbug, co stwierdzam z przykrością, bo moja sympatia do islamu jest powszechnie znana. :roll:

No nie wiem czy humbug
http://www.dailymail.co.uk/news/article-...price.html
albo tu
http://www.iraqinews.com/features/exclus...di-slaves/
A nas Łódź urzekła szara - łódzki kurz i dym.
Odpowiedz
A ja doczekam się jakiegoś cennika facetów?
"Każdej nocy nawiedza mnie Yeszua i szarpie za kuśkę." /pisownia oryginalna/.
Komentarz pod jednym z filmów na youtube. Rozbawił mnie.
Odpowiedz
Nonk litości :roll:
Odpowiedz
Xeo95 napisał(a):Nonk litości :roll:
No, co?
Jest popyt, powinna być podaż. Wolny rynek w działaniu.
W końcu jakaś muzułmanka też może chcieć sobie kupić jakiegoś faceta.
"Każdej nocy nawiedza mnie Yeszua i szarpie za kuśkę." /pisownia oryginalna/.
Komentarz pod jednym z filmów na youtube. Rozbawił mnie.
Odpowiedz
Sofeicz napisał(a):No nie wiem czy humbug

Na pewno humbug. To znaczy sam cennik, sprzeczny z prawami ekonomii jest tym humbugiem. Pewnie nawet handlują tam kobietami w różnym wieku, ale na pewno nie w tych cenach.
Demokracja jest sprzeczna z prawami fizyki - J. Dukaj

Jest inaczej Blog człowieka leniwego
Odpowiedz
Nonkonformista napisał(a):A ja doczekam się jakiegoś cennika facetów?

To samo co z cennikiem kobiet. Wymyśl sobie. :roll:
Demokracja jest sprzeczna z prawami fizyki - J. Dukaj

Jest inaczej Blog człowieka leniwego
Odpowiedz
pilaster napisał(a):Na pewno humbug. To znaczy sam cennik, sprzeczny z prawami ekonomii jest tym humbugiem. Pewnie nawet handlują tam kobietami w różnym wieku, ale na pewno nie w tych cenach.


Chyba, że ceny ustalane są urzędowo przez jakiś tam przywódców religijnych czy czort wie kogo tam jeszcze. Za PRLu też wiele cen miało się nijak do prawa podaży i popytu.
"Wkrótce Europa przekona się, i to boleśnie, co to są polskie fobie, psychozy oraz historyczne bóle fantomowe"
Odpowiedz
Nonkonformista napisał(a):No, co?
Jest popyt, powinna być podaż. Wolny rynek w działaniu.
W końcu jakaś muzułmanka też może chcieć sobie kupić jakiegoś faceta.
Taa bo w islamie jest równouprawnienie...
Trollujesz czy co?
Odpowiedz
DziadBorowy napisał(a):Chyba, że ceny ustalane są urzędowo przez jakiś tam przywódców religijnych czy czort wie kogo tam jeszcze. Za PRLu też wiele cen miało się nijak do prawa podaży i popytu.
Ja się dziwię, że ceny są bardzo niskie. Max 560 zł? Zdezorientowanyhock:
"Każdej nocy nawiedza mnie Yeszua i szarpie za kuśkę." /pisownia oryginalna/.
Komentarz pod jednym z filmów na youtube. Rozbawił mnie.
Odpowiedz
DziadBorowy napisał(a):Chyba, że ceny ustalane są urzędowo przez jakiś tam przywódców religijnych czy czort wie kogo tam jeszcze. Za PRLu też wiele cen miało się nijak do prawa podaży i popytu.

I dlatego towaru wciaż brakowało. Jeżeli faktycznie te ceny zostały ustalone urzędowo, to mozna mieć pewność, że kobiety w najbardziej atrakcyjnym wieku (15-20 lat) są dostępne tylko "na kartki", dla "najbardziej potrzebujacych", natomiast te powyżej 40 zalegają w magazynach i nikt ich nie chce. :roll: I pewnie nigdy nie zechce, bo bojowników islamu obowiązuje zakaz picia alkoholu. Poza tym ceny nie powinny zależeć tylko od wieku kobiet, ale także od ich urody, cech charakteru, etc.. Dlatego jednak jestem przekonany, że to humbug.

Xeo95

Cytat:Nonk litości :roll:

No przecież chce sobie po prostu pofantazjować seksualnie, tak samo jak autor owego "cennika" - przypuszczam że tym autorem była jakaś kobieta powyżej 40 marząca o tym,żeby być zakupioną na targu przez brodatego jurnego wojownika islamu i wykorzystaną seksualnie w namiocie koczowników na pustyni :roll:
Demokracja jest sprzeczna z prawami fizyki - J. Dukaj

Jest inaczej Blog człowieka leniwego
Odpowiedz
Cennik może być humburgiem. Handel tysiącami kobiet wziętych w niewolę, po uprzednim zarżnięciu ich mężów i ojców, jest jednak faktem.

Większość kobiet jest biciem przekonywana do przejścia na islam, te które ulegną stają się materiałem na żony dla bojowników. Pozostałe czeka status konkubin - niewolnic, w praktyce rzecz jasna jedyna różnica jest taka, że niewolnice są nieporównywalnie częściej zabijane.

Z relacji wynika, że szczególny nacisk kładzie się na konwersję właśnie młodych dziewczyn w wieku 15-25, olewając całkowicie te po 40 roku życia, co poniekąd potwierdza diagnozę Pilastra. Szereg relacji wskazuje, że starsze kobiety które odmówiły konwersji z nożem przyłożonym do gardła wcale nie zabito, lecz zostawiono samym sobie czy odesłano do haremu do wspólnego użytku doraźnego.

Kobieta bliska menopauzy czy już po nie jest żadnym materiałem na żonę w oczach muzułmanów, lecz wciąż doskonale nadaje się na seksualną niewolnicę. I takich kobiet w haremach niewolnic degeneratów z ISIS znajdziemy bardzo wiele.
"Hope can drown lost in thunderous sound
Fear can claim what little faith remains
But I carry strength from souls now gone
They won't let me give in...
(...)
Death will take those who fight alone
But united we can break a fate once set in stone
Just hold the line until the end
Cause we will give them hell..."


EH
Odpowiedz
Poziom zdegenerowania islamu nawet mnie przeraża.

Doprecyzować należy, że dzieci są przez ISIS poddawane indoktrynacji od najmłodszych lat. Chodzi o stworzenie armii fanatycznych żołnierzy bezgranicznie oddanych islamowi i jakże chwalebnemu zajęciu jakim jest mordowanie niewiernych.

Taka szkoda, że niegdyś wspaniała cywilizacja która wymyśliła rolnictwo, pismo i państwowość upadła tak nisko przez chorego psychicznie bandytę z VII w.
Odpowiedz
Nonkonformista napisał(a):A ja doczekam się jakiegoś cennika facetów?

Chyba z cenami wyrażonymi w rzutach kamieniem...

Cytat:A tak na serio, to czemu państwo przyzwala na tego typu praktyki?

Z tego samego powodu z którego Trzecia Rzesza zezwalała na komory gazowe.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości