To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Marsz Niepodległości
#21
cobras napisał(a):http://s.tvp.pl/images2/0/4/0/uid_040675...ht_355.jpg

No kurwa rzeczywiście xD

To jedna sytuacja po której poszedł rozkaz z góry, żeby ich nie wpuszczać i wywołała się walka pomiędzy strażą a chuliganami.

Czy cobras ma jakieś zastrzeżenia do organizatorów poza tą sytuacją?

cobras napisał(a):A tu "odcinania się" ciąg dalszy: https://www.facebook.com/Niepodleglosci....0540560016 :mrgreen:

To pomoc dla tych, co zostali złapani za niewinność, a nie dla bandyterki
Odpowiedz
#22
cobras napisał(a):No rzeczywiście podobna skala Duży uśmiech
Rzeczywiście dobrze, że nie rozleźli się na całe miasto. To ilu ich tam było?

cobras napisał(a):Swoją drogą biedna posłanka, musi naprawdę dbać o swoją rodzinę http://trojmiasto.gazeta.pl/trojmiasto/1...y_.html#MT Uśmiech
I to w jakiś sposób usprawiedliwia związkowców, nawet gdyby dokonali antycypacji, przewidując to?

cobras napisał(a):Ot prawicowe teorie spiskowe.
A źródła rewelacji nie podałeś pewnie po to, żeby się wydawało, że to oficjalny tekst organizatorów, a nie wpis jakiegoś użytkownika czegoś tam? Szczęśliwy

Patafil napisał(a):Jestem pewny, że mogłoby ich być dużo więcej, gdyż nieprawdą jest, że polska bieda ich odstrasza. Tutaj przynajmniej mają co żreć i inne mujinki nie latają za nimi z maczetą.
A w Polsce to białe niedźwiedzie po ulicach biegają :roll:
- Myślałem, że ty nie znasz lęku.
- Mylisz się. Lęku nie zna tylko głupiec.
- A co robi wojownik, kiedy czuje strach?
- Pokonuje go. To jest w każdej bitwie nasz pierwszy martwy wróg.
Odpowiedz
#23
No to do widzenia za rok - możemy być pewni, że te wszystkie wydarzenia i posty będą dokładnie takie same AD 2015.
A nas Łódź urzekła szara - łódzki kurz i dym.
Odpowiedz
#24
cobras napisał(a):Kurwa, ale jak przenosicie posty, to chociaż róbcie to poprawnie.
A może nie "kurwa", tylko napisz, o co Ci chodzi.
- Myślałem, że ty nie znasz lęku.
- Mylisz się. Lęku nie zna tylko głupiec.
- A co robi wojownik, kiedy czuje strach?
- Pokonuje go. To jest w każdej bitwie nasz pierwszy martwy wróg.
Odpowiedz
#25
Idiotyczne jest to, że obie strony nie mogą iść w pokoju, tylko muszą się bić.
"Każdej nocy nawiedza mnie Yeszua i szarpie za kuśkę." /pisownia oryginalna/.
Komentarz pod jednym z filmów na youtube. Rozbawił mnie.
Odpowiedz
#26
Obie strony, czyli kto? Policja i chuligani, którzy z Marszem mieli tyle wspólnego co ja z baletem?
"All great men should be haunted by the fear of not living up to their potential.
All loyal men should be haunted by the fear of not having done enough for their country.
All honourable men should be haunted by the fear of not having lived a life worthy of those men who came before us." Sigurd
Odpowiedz
#27
Wczoraj już tradycyjna narracja wróciła w Panoramie. O ile nie dało się
tak na żywca - to opracowując migawkę już zafałszować można.

Policja ostrzelała ponoć Straż Marszu.

Ciekawe, czy został zatrzymany ktoś z grupki która wyskoczyła z atakiem na Marsz i zaatakowała straż?
Naszym celem jest LINIA. Bojowa linia!
Odpowiedz
#28
Ogólnie to chyba, jako Polacy, nie umiemy świętować 'pozytywnie'.
W końcu to chyba święto radosne a nie stypa, do k... nędzy?

A tu z jednej strony ponure akademie ku czci, jak za komuny, a z drugiej ruchawki i ustawki.

Może lepiej byłoby w ogóle nie obchodzić tej rocznicy?
Po co się kompromitować.
A nas Łódź urzekła szara - łódzki kurz i dym.
Odpowiedz
#29
Cytat:To jedna sytuacja po której poszedł rozkaz z góry, żeby ich nie wpuszczać i wywołała się walka pomiędzy strażą a chuliganami.

Czy cobras ma jakieś zastrzeżenia do organizatorów poza tą sytuacją?

Oczywiście, zupełne nie ogarnięcie organizacji i zmuszenie policji do interwencji.

Cytat:To pomoc dla tych, co zostali złapani za niewinność, a nie dla bandyterki
"Złapani za niewinność" śmiechłem xD


Cytat:Rzeczywiście dobrze, że nie rozleźli się na całe miasto. To ilu ich tam było?

Jak dobrze pamiętam to przeszło 100 tys.

Cytat:I to w jakiś sposób usprawiedliwia związkowców, nawet gdyby dokonali antycypacji, przewidując to?

Ot taka ciekawostka, straszna krzywda się tej pani nie stała, nie ma co przesadzać. Nie do porównania z wydarzeniami z 11.11.


Cytat:A źródła rewelacji nie podałeś pewnie po to, żeby się wydawało, że to oficjalny tekst organizatorów, a nie wpis jakiegoś użytkownika czegoś tam? Szczęśliwy

Przecież napisałem, że z psychiatryka24, też masz jakieś teorie spiskowe?


Cytat:Obie strony, czyli kto? Policja i chuligani, którzy z Marszem mieli tyle wspólnego co ja z baletem?

Pochwal się, kiedy będziesz gdzieś występował, oglądałbym Duży uśmiech




filmik ładnie pokazuje, jak to nic się nie działo, ot dzień jak co dzień Duży uśmiech
Dopóki rodzimy się i umieramy, póki światło jest w nas, warto się wkurwiać, trzeba się wkurwiać! Wciąż i wciąż od nowa.
Odpowiedz
#30
cobras napisał(a):Oczywiście, zupełne nie ogarnięcie organizacji i zmuszenie policji do interwencji.
Czemu policja musiała niby interweniować zdaniem cobrasa?

cobras napisał(a):"Złapani za niewinność" śmiechłem xD



Sofeicz napisał(a):Ogólnie to chyba, jako Polacy, nie umiemy świętować 'pozytywnie'.

Tylko negatywnie
Odpowiedz
#31
Jeśli chodzi o odcinanie się od zadymiarzy, to Żelazna logika zamieściła na FB ciekawy tekst:

Cytat:Staramy się na tym profilu być obiektywni i kiedy to konieczne weryfikować swoje poglądy, czy też przyznawać się do podania błędnej informacji. Czasem trzeba więc umieć posypać głowę popiołem, co też niniejszym czynię.

Wczoraj wrzuciłem fotkę z ataku na straż Marszu Niepodległości z moim przemyśleniem, że nie dopuszczam do siebie faktu że kibolstwo mogłoby być na tyle głupie by atakować samych siebie.

Od wczoraj otrzymaliśmy kilka privów od osób będących członkami straży, czy też będących świadkami tego zdarzenia i po przeczytaniu ich relacji potwierdzających się nawzajem muszę zweryfikować swoje przemyślenia i przyznać, że jednak niedoceniłem głupoty pewnych osób...

Okazuje się, że najprawdopodobniej zdarzenie miało następujący przebieg:

Zdjęcie przedstawiało moment z początkowej fazy marszu jak czoło (czyli banery i SMN) weszło już na most Poniatowskiego. Z lewej strony Marszu grupki zamaskowanych kibiców przebijały się do przodu już na wysokości klubu Sogo i parkingu na powiślu, gdzie poszło trochę rac w policję.

Straż Marszu w tym miejscu zabezpieczała oficjeli, banery, grupy rekonstrukcyjne itd. Przy wejściu na most natarły na nich agresywne grupy, które przebijały się od tyłu, wyprzedzały baner i... stawały 20 metrów dalej bo nic się nie działo a na moście nie było żadnych potencjalnych obiektów do walki.

Doszło do kuriozalnej sytuacji w której w zamieszaniu zaczęła się obrzucać petardami grupa, która wcześniej wyprzedziła czoło marszu z tą, którą straż miała za sobą.

W pewnym momencie zakotłowało się dość ostro z lewej strony mostu, przy barierce i na środku, gdzie bydło (bo nie można inaczej tego nazwać) stratowało dziewczyny trzymające banery MN (jedna straciła przytomność). Doszło nawet do tego, że w zamieszaniu potargano baner, wyrywając go dziewczynom. Zdjęcie pochodzi właśnie z tego momentu - jak trwa "walka o baner" i ogólne zamieszanie po przebiciu się grupy przez kordon strazy marszu.

Niestety okazuje się że to co jeszcze wczoraj było dla mnie science fiction i prędzej uwierzyłbym w prowokację policji, czy też przebieranki antify na dzień dzisiejszy wygląda na festiwal głupoty niewielkiej części osób biorących udział w kilkudziesięciotysięcznym marszu.

Ewidentnie zadziałała psychologia tłumu, gdzie wiele osób zaczęło przemieszczać się w stonę czoła marszu słysząc okrzyki o atakującej marsz antifie, co w konsekwencji doprowadziło do totalnego chaosu i brania swoich za cudzych, spotęgowanego przez próby przedostania się z powrotem do kolumny przez osoby, które uprzednio ją opuściły.

Wciąż otwartym pozostaje ewentualny udziału prowokatorów podjudzających okrzykami o antifie tłum do akcji, ale niestety ogólny obraz całego zdarzenia pokazuje, że niektórzy z uczestników marszu powinni z całą pewnością zweryfikować swoje 11 listopadowe priorytety, bo kolejny raz ich działania dały pożywkę wrogom Marszu i spowodowały że w skutek późniejszych działań policji, poszkodowanych/zagazowanych zostało wiele postronnych spokojnych osób...
---
Najpewniejszą oznaką pogodnej duszy jest zdolność śmiania się z samego siebie. Większości ludzi taki śmiech sprawia ból.

Nietzsche
---
Polska trwa i trwa mać
Odpowiedz
#32
cobras napisał(a):Oczywiście, zupełne nie ogarnięcie organizacji i zmuszenie policji do interwencji.

A to straż marszu miała zastąpić policję? Ja wiem, że ty mało wiesz, ale w polskim prawie praktycznie nie ma możliwości obrony przed napastnikiem, niezależnie od tego czy się jest strażą marszu czy nie.

cobras napisał(a):Jak dobrze pamiętam to przeszło 100 tys.

A jakie były zniszczenia w związku z ich przejściem? Mniejsze czy większe niż poprzednim razem?

cobras napisał(a):filmik ładnie pokazuje, jak to nic się nie działo, ot dzień jak co dzień Duży uśmiech

Nie musisz potwierdzać, że nie umiesz czytać - wiemy to od dawna.
"All great men should be haunted by the fear of not living up to their potential.
All loyal men should be haunted by the fear of not having done enough for their country.
All honourable men should be haunted by the fear of not having lived a life worthy of those men who came before us." Sigurd
Odpowiedz
#33
a ja wam powiem ,żę spodziewałem się duzo duzo większych burd.
to co było ty jakieś tysiac osób ,co to jest? Niestety w dużej mierze oberwali za to normalni obywatele.
autobusy trzepali po 5 razy nawet i inne cuda. wyglądało na wielu zdjęciach jakby miał być egzekucja.
Wracających ludzi odrazu brali za bandytów i trzepali bo miał kaptur plecak itd.
ludzie maja juz dosyć gdyby chociaż 10 tysięcy osób robiło burdy to byłoby.....
naszym daleko do ludzi co najmniej z Belgii.
Odpowiedz
#34
Nie jestem lewicowcem, ale to trzeba zobaczyć.
http://www.youtube.com/watch?v=Xfq2DHLR29I
http://www.youtube.com/watch?v=CMHnpDWd1cE
Odpowiedz
#35
Pankowski - nowa legenda Internetu.
Naszym celem jest LINIA. Bojowa linia!
Odpowiedz
#36
Sofeicz napisał(a):Ogólnie to chyba, jako Polacy, nie umiemy świętować 'pozytywnie'.
W końcu to chyba święto radosne a nie stypa, do k... nędzy?

A tu z jednej strony ponure akademie ku czci, jak za komuny, a z drugiej ruchawki i ustawki.

Może lepiej byłoby w ogóle nie obchodzić tej rocznicy?
Po co się kompromitować.
Bo dla nas klęski są świetne i je należy czcić, a zwycięstwa są be, więc można się nawalać. Jakoś nie słyszałem, by z okazji powstania warszawskiego były jakieś nawalanki. A tu największe wydarzenie w naszej historii i proszę: nawalanki, bo 'moja prawda jest najmojsza'.

My Sofeiczu, nie umiemy się cieszyć - katolickie piętno wypalone w duszy, gdzieś tam strach przed potępieniem, przed piekłem... Nie wypada się cieszyć, lepiej rozpamiętywać porażki i masturbować się nimi, a o zwycięstwach milczeć lub świętować je w sposób niegodny.
"Każdej nocy nawiedza mnie Yeszua i szarpie za kuśkę." /pisownia oryginalna/.
Komentarz pod jednym z filmów na youtube. Rozbawił mnie.
Odpowiedz
#37
Sofeicz napisał(a):Eufemistycznie powiedziane.
Przecież wszyscy wiemy kto i co.. po co owijać w bawełnę?

Też nie wiem po co. Warto by zaczęto mówić wprost o agresywnych zachowaniach policji, która najwięcej z siebie daje gdy idzie o pałowanie, gazowanie i rzucanie o ziemię postronnych ludzi.
Mogliby w przyszłości darować sobie ten cyrk z prowokatorami i po prostu zaatakować maszerujących. Postronni dostaliby jak zwykle wpierdol ale przynajmniej nie byloby tyle chaosu informacyjnego.

Też nie rozumiem po co te zatrzymywania, trzymania na dołku po 48 godzin losowych uczęstników licząc że się złamią i przyznają do zarzutów z dupy. Wywieść od razu do lasku, strzelić w tył głowy jak za czasów Jaruzelskiego i Kiszczaka. Będzie sobie hołota myślała, że żyje w wolnym demokratycznym państwie czy co? Jeszcze im się w dupach poprzewraca.

A tak w ogóle wszyscy winni być aresztowani, bo nikt nie skoczył z mostu do Wisły gdy policja otoczyła na moście maszerujących i kazała się rozejść.


A na poważnie:
Winni w końcu zakazać wstępu na marsz zamaskowanym ludziom.
"Hope can drown lost in thunderous sound
Fear can claim what little faith remains
But I carry strength from souls now gone
They won't let me give in...
(...)
Death will take those who fight alone
But united we can break a fate once set in stone
Just hold the line until the end
Cause we will give them hell..."


EH
Odpowiedz
#38
Nonkonformista napisał(a):My Sofeiczu, nie umiemy się cieszyć - katolickie piętno wypalone w duszy, gdzieś tam strach przed potępieniem, przed piekłem... Nie wypada się cieszyć, lepiej rozpamiętywać porażki i masturbować się nimi, a o zwycięstwach milczeć lub świętować je w sposób niegodny.
Dowodem na to są obchody Bitwy pod Grunwaldem i Warszawa 1920.
Naszym celem jest LINIA. Bojowa linia!
Odpowiedz
#39
Smok Eustachy napisał(a):Dowodem na to są obchody Bitwy pod Grunwaldem i Warszawa 1920.

Tak, ale tam masz konkretnego wroga, który został roz... w drabiazgi.

A tu jesteśmy sam na sam z nami samymi i z naszymi kompleksami.
A nas Łódź urzekła szara - łódzki kurz i dym.
Odpowiedz
#40
Sofeicz napisał(a):Tak, ale tam masz konkretnego wroga, który został roz... w drabiazgi.

A tu jesteśmy sam na sam z nami samymi i z naszymi kompleksami.
O, macie tu lewackie brednie uchwycone w biegu. Tamte święta są rocznicami, natomiast to święto jest Swiętem Niepodległości. A niepodległość, ba, sama koncepcja niepodległości to naczelny wróg żydolewactwa, które pragnie zamienić niezależne kraje Europy w identyczny, multikulturowy, wyprany z tradycyjnych wartości chlew, rządzony pospołu przez pejsatych banksterów i brukselskich urzędasów. Rozumicie już, dlaczego właśnie to święto i właśnie ten marsz wzbudza żydolewacką furię? No, a kto się sprzeciwia oferowanemu przyszłemu szczęściu, jest ,,zakompleksiony'', tak jak za komuny zwany był ,,nieuświadomionym klasowo''.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości