To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Premiery filmowe 2015
#1


Nadciąga 4 część! Tylko czy to jest 4 część? Bardzo mało konkretnych informacji na temat tego filmu. W każdym razie obsada zupełnie inna i dobrze,bo znudził mi się arcymądry Jeff Goldblum, wszystko wiedzący i wszystko przewidujący (jak na przedstawiciela Narodu Wybranego przystało). Mam też nadzieję, że nie będzie 25-letnich pań profesorek, które całą długoletnią karierę poświęciły na badania donozaurów i są obecnie światowej sławy specjalistkami w tej dziedzinie. Ani durnych, rozwydrzonych bachorów, które bez magicznej różdżki zmieniają się w małych Chucków. Zobaczymy...

PS. Co to za bestyja, która pożera rekina? Wygląda na mozazaura, ale za wielka. Podobno mają byc jakieś mutanty; ja osobiście wolę realne stworzenia.
Odpowiedz
#2
Najbardziej oczekiwane przeze mnie premiery nadchodzącego roku.




[Obrazek: Banner-the-skywalker-family-10169607-600-120.jpg]

EH
Odpowiedz
#3
Skywalker napisał(a):Najbardziej oczekiwane przeze mnie premiery nadchodzącego roku.
Przerażony murzyn w stroju szturmowca sprawił, że chodziłem uśmiechnięty przez dobre pół godziny.

Ale potem zacząłem się zastanawiać nad tym skąd wziął się murzyn w stroju szturmowca. Przyszła groza.:8O:
Mierzy się ponad cel, by trafić do celu.
K.Bunsch

Odpowiedz
#4
Coś ten nowy Mad Max za bardzo przypomina mi dwójkę z 1981 roku.
"Łatwo jest mówić o Polsce trudniej dla niej pracować jeszcze trudniej umierać a najtrudniej cierpieć"
NN
Odpowiedz
#5
Argen napisał(a):Ale potem zacząłem się zastanawiać nad tym skąd wziął się murzyn w stroju szturmowca. Przyszła groza.:8O:
Przecież Imperium z czasów starej trylogii rekrutowało normalnych żołnierzy z podległych planet, nie polegając już prawie wcale na klonach.
"Equality is a lie. A myth to appease the masses. Simply look around and you will see the lie for what it is! There are those with power, those with the strength and will to lead. And there are those meant to follow – those incapable of anything but servitude and a meager, worthless existence."
Odpowiedz
#6
Scena z X-wingami nad wodą (mrrrr) - czuję się jak w dzieciństwie. Uśmiech
"O gustach się nie dyskutuje; a ja twierdzę, że całe życie to kłótnia o gusta." (Nietzsche F.)
Odpowiedz
#7
Jester napisał(a):Przecież Imperium z czasów starej trylogii rekrutowało normalnych żołnierzy z podległych planet, nie polegając już prawie wcale na klonach.

Przecież wiem... stąd ta groza. Ta formacja traci przez to cały swój urok imo.
Mierzy się ponad cel, by trafić do celu.
K.Bunsch

Odpowiedz
#8
Może się okazać że murzyn jest po prostu rebelianckim szpiegiem w stroju szturmowca. Podobnie jak Han Solo z Lukiem. Poluzujcie poślady bo hejt na to jest niesamowity pomimo że filmu jeszcze nikt nie widział.

[Obrazek: Be9ZI70CcAAPMnt.png]

[Obrazek: Banner-the-skywalker-family-10169607-600-120.jpg]

EH
Odpowiedz
#9
Argen napisał(a):Ale potem zacząłem się zastanawiać nad tym skąd wziął się murzyn w stroju szturmowca.

Mnie się skojarzyło z Iron Sky.
Wydaje się, że nie można rozprawiać filozoficznie nie oglądając się przy tym na odkrycia naukowe, bo się zrobi z tego intelektualny pierdolnik. — Palmer Eldritch
Absence of evidence is evidence of absence. – Eliezer Yudkowsky
If it disagrees with experiment, it's wrong. — Richard Feynman
學而不思則罔,思而不學則殆。 / 己所不欲,勿施于人。 ~ 孔夫子
Science will win because it works. — Stephen Hawking
Science. It works, bitches. — Randall Munroe


Odpowiedz
#10
W następnym filmie pewnie będzie czarny Yoda...
Odpowiedz
#11
Patafil napisał(a):PS. Co to za bestyja, która pożera rekina? Wygląda na mozazaura, ale za wielka. Podobno mają byc jakieś mutanty; ja osobiście wolę realne stworzenia.

Po trailerze widać, że dzieci w roli głównych bohaterów będą, to rodzeństwo z początku. To pożerające rekina to tak, jest to Mozazaur, tylko zdaje mi się że ciut wyrośnięty (bo chyba tak wielkie nie były), no i pływa w jeziorze w środku wyspy. Głównym "złym" ma być krzyżówka, która powstała z połączenia DNA Tyranozaura i Velociraptora i niby ma się nazywać Diabolus Rex, a stworzono go żeby uatrakcyjnić park, bo zyski trochę spadają.

[Obrazek: BygFmfQCIAA9AF4.jpg]

Na film pewnie do kina pójdę, ale boję się powtórzenia schematu z jedynki, tylko z większą pompą (w końcu park normalnie otwarty i działa na pełnych obrotach). Scena z Velociraptorami wytresowanymi na "psy obronne" trochę przegięta.

Co do nowych Star Wars, to ta zajawka nic konkretnego nie pokazała, tyle tylko żeby ludzi podjarać, bo jest gość z mieczem świetlnym, X-Wingi i Sokół Millenium. Najbardziej rozwala mnie konstrukcja miecza tego Sitha/Dark Jedi (bo choroba wie kto to jest), przecież chop se tym może sam łapę uciąć, jak źle obróci nadgarstek Uśmiech
"War, War never changes"

"Jako że jesteś obywatelem demokratycznego kraju powinieneś wiedzieć że twój głos nic nie znaczy".

Nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu.
Odpowiedz
#12
Cytat:W następnym filmie pewnie będzie czarny Yoda...
On już był czarny, tylko reżyser jak się dowiedział, że będą to oglądać patafile poszedł na kompromis i dał mu zielony miecz, żeby takie światło dla niepoznaki na postać rzucał.
Odpowiedz
#13
Yoda nie żyje, podobnie jak Vader, Palpatine i Boba Fett, najgorsze jesto, że Disney uznał wszystko co nie jest w filmach za niekanoniczne, czyli cały Expanded Universe trafił do działu "mitów i legend".
"War, War never changes"

"Jako że jesteś obywatelem demokratycznego kraju powinieneś wiedzieć że twój głos nic nie znaczy".

Nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu.
Odpowiedz
#14
Grim napisał(a):Yoda nie żyje, podobnie jak Vader, Palpatine i Boba Fett, najgorsze jesto, że Disney uznał wszystko co nie jest w filmach za niekanoniczne, czyli cały Expanded Universe trafił do działu "mitów i legend".
Ma to swoje wady i zalety. Brak kontroli nad rozrostem EU spowodował taki bajzel, że logicznym wydaje się rozpoczęcie wszystkiego od zera (chociaż lepiej by było, jakby mimo wszystko część poprzedniego kanonu przenieśli do nowego).
"O gustach się nie dyskutuje; a ja twierdzę, że całe życie to kłótnia o gusta." (Nietzsche F.)
Odpowiedz
#15
białogłowa napisał(a):On już był czarny, tylko reżyser jak się dowiedział, że będą to oglądać patafile poszedł na kompromis i dał mu zielony miecz, żeby takie światło dla niepoznaki na postać rzucał.
Nie było to należycie podkreślone: Yoda nie wsuwał kurczaków z KFC i nie mówił ,,yo, muthafucka''. Duży uśmiech
Odpowiedz
#16
Roan Shiran napisał(a):Ma to swoje wady i zalety. Brak kontroli nad rozrostem EU spowodował taki bajzel, że logicznym wydaje się rozpoczęcie wszystkiego od zera (chociaż lepiej by było, jakby mimo wszystko część poprzedniego kanonu przenieśli do nowego).
Expanded Universe z przed czasów Palpatine'a i wojny klonów raczej jest dalej aktualny?
Gorzej chyba z wydarzeniami po [pierwszej] śmierci Sidiousa (które przynajmniej częściowo, ze względu na nowe filmy, muszą pójść w odstawkę).
Zresztą tam jest tak dużo książek i jest tyle wydarzeń w relatywnie krótkim okresie czasu, że kompletnie nie ogarniam co tam się działo.
"Equality is a lie. A myth to appease the masses. Simply look around and you will see the lie for what it is! There are those with power, those with the strength and will to lead. And there are those meant to follow – those incapable of anything but servitude and a meager, worthless existence."
Odpowiedz
#17
Baptiste napisał(a):Coś ten nowy Mad Max za bardzo przypomina mi dwójkę z 1981 roku.
I o to chodzi. Dwójkę ale trójkę trochę też.
Naszym celem jest LINIA. Bojowa linia!
Odpowiedz
#18
Grim napisał(a):Yoda nie żyje, podobnie jak Vader, Palpatine i Boba Fett, najgorsze jesto, że Disney uznał wszystko co nie jest w filmach za niekanoniczne, czyli cały Expanded Universe trafił do działu "mitów i legend".
Boba Fett chyba żyje. Nie wypluło go?
Jester napisał(a):Expanded Universe z przed czasów Palpatine'a i wojny klonów raczej jest dalej aktualny?
Gorzej chyba z wydarzeniami po [pierwszej] śmierci Sidiousa (które przynajmniej częściowo, ze względu na nowe filmy, muszą pójść w odstawkę).
Zresztą tam jest tak dużo książek i jest tyle wydarzeń w relatywnie krótkim okresie czasu, że kompletnie nie ogarniam co tam się działo.
I słusznie bo to straszny burdel i nonsens był. WIelu śmierci Palpatine też nie będzie bo to bez sensu.
Naszym celem jest LINIA. Bojowa linia!
Odpowiedz
#19
Jester napisał(a):Expanded Universe z przed czasów Palpatine'a i wojny klonów raczej jest dalej aktualny?
Gorzej chyba z wydarzeniami po [pierwszej] śmierci Sidiousa (które przynajmniej częściowo, ze względu na nowe filmy, muszą pójść w odstawkę).
Zresztą tam jest tak dużo książek i jest tyle wydarzeń w relatywnie krótkim okresie czasu, że kompletnie nie ogarniam co tam się działo.
Wykasowali cały EU (tzn. przesunęli do serii "Legends") z tego, co wiem. Chcą od nowa zbudować kanon.

W ramach "pocieszenia" mogę powiedzieć, że w kanonie zostawili ten ultrabadziewny serial "The Clone Wars". :x

Smok Eustachy napisał(a):Boba Fett chyba żyje. Nie wypluło go?
Boba przeżył w alternatywnej rzeczywistości. Oczko
"O gustach się nie dyskutuje; a ja twierdzę, że całe życie to kłótnia o gusta." (Nietzsche F.)
Odpowiedz
#20
Roan Shiran napisał(a):Wykasowali cały EU (tzn. przesunęli do serii "Legends") z tego, co wiem. Chcą od nowa zbudować kanon.

W ramach "pocieszenia" mogę powiedzieć, że w kanonie zostawili ten ultrabadziewny serial "The Clone Wars". :x


Boba przeżył w alternatywnej rzeczywistości. Oczko
Cudownie. Będą budować ponad 6000(?) lat wydarzeń od zera? Bo w 'starym' kanonie, tak naprawdę wszystko przynajmniej od 'Great Hyperspace War' było istotne dla uniwersum.
Jak nie wcześniej.

Nie mówię już nawet o takich rzeczach jak wydarzenia z czasów Darth'a Bane'a, które pośrednio wpłynęły na wydarzenia z filmów (swoją drogą dalej nie wiem, skąd Yoda wiedział o 'The Rule of Two').
Generalnie ciut kontrowersyjna to decyzja.
"Equality is a lie. A myth to appease the masses. Simply look around and you will see the lie for what it is! There are those with power, those with the strength and will to lead. And there are those meant to follow – those incapable of anything but servitude and a meager, worthless existence."
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości