Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Premiery filmowe 2015
#41
Niezły jajcarz z tego Brauna, ale jeszcze nie wie czy Yoda był Żydem Duży uśmiech
Chyba jako pierwsza osoba przekonał mnie do obejrzenia wszystkiego ciągiem Duży uśmiech


The Phillrond napisał(a):(...)W moim umyśle nadczłowiekiem jawi się ten, kogo nie gnębi strach przed  nieuniknionym i kto dąży do harmonijnego rozwoju ze świadomością stanu  rzeczy

“What warrior is it?”

“A lost soul who has finished his battles somewhere on this planet. A pitiful soul who could not find his way to the lofty realm where the Great Spirit awaits us all.”


.
Odpowiedz
#42
Grim napisał(a): Chętnie bym zobaczył historię z wydarzeniami z perspektywy Imperium, a nie ciągle "tych dobrych", a że zacząłem czytać Trylogię Thrawna, to żałuję że raczej nikt jej nie zekranizuje.

Też bym chętnie widział Sagę SW widzianą z perspektywy miłującego pokój, ład i porządek Imperium Uśmiech Wiadomo, że to co zostało nakręcone to mocno podkoloryzowana "rebel-pro" propaganda, coś jak radzieckie filmy wojenne z lat 1945-80 Uśmiech
"Marian zataczając się wracał jak zwykle znajomym chodnikiem do domu. Przez zamglone od całonocnej popijawy oczy widział mieszkańców Skórca bezskutecznie uganiających się choćby za kromką jakiegokolwiek pieczywa. Na razie było jednak cicho."

Jan Oborniak "Bankiet w piekarni" (zbiór opowiadań pt: "Krzyk ciszy", wyd. Opoka, Warszawa 1986)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości