To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kim i czym jest Bóg
#1
Jestem autorem krótkiej książki “Kim jest Bóg,” napisanej po angielsku:

*http://csam.montclair.edu/~kowalski/god.htm

1) Nieskromnie polecam ją tym co uczestniczą w dyskusjach filozoficzno-religijnych--albo jako studenci albo jako nauczyciele. Ale jestem naukowcem a nie teologiem.

2) Czy książka ta, napisana po polsku, mialaby szanse do stania się w Polsce popularą?

3) Niestety, moje zdolności językowe są już zbyt ograniczone. Szukam wiec kogoś kto by przetłumaczył tę książkę, i zajął by się znalezieniem wydawcy.

4) Autorem i właścicielem tłumaczenia stanie się tłumacz, otrzyma on wszystkie dochody ze sprzedaży polskich książek. Chętnie podpiszę formalną zgodę na tego rodzaju podejście, po sprawdzeniu tego że tlumaczenie nie zawiera powaznych znieksztalneń tekstu angielskiego.

5) Dlaczego mi na tym zależy? Bo jestem zadowolony gdy nadal biorę udział w życiu kulturalnym kraju w którym się urodziłem, 83 lata temu.

6) Jest to propozycja biznesowa. Ja już swoje zrobiłem a tłumacz (lub tłumaczka) będzie pracować spodziewając się możliwych (ale wcale nie pewnych) zarobków.

7) Sposoby wydawania książek w Polsce opisane są na wielu stronach Internetu. Oto adres jednego z opisów:

http://www.pasjapisania.pl/o_pewnych.aspx

8) Czekam na odpowiedzi na drugie pytanie, albo tutaj albo w nadesłanym mi e-mailu

Ludwik Kowalski ==> kowalskiL@mail.montclair.edu

P.S. 9) Również czekam na skontaktowanie mnie z potencjalnymi tłumaczami.
Jestem Ludwikiem Kowalskim, 81-cio letnim amerykanskim fizykiem jadrowym na emeryturze. Jestem tez autorem niedawno prztlumaczonego (2012) zyciorysu:

http://ludkow.info/byt

Pisanie go bylo dla mnie obowiazkem moralnym, wobec rodzicow, wobec wielu innych ofiar Stalinizmu, i wobec Polski.
Odpowiedz
#2
Myślę ,że jeśli w tej książce byłoby dużo gejów, sexu, wapirów i jeszcze szczypta sexu to byłaby w naszym kraju hitem;p A tak to stanie się kolejną książką czytaną przez nielicznych zainteresowanych. Książek o tej lub podobnej tematyce można znaleźć wiele ,więc nie wróżę sukcesu. Życzę jednak powodzenia.
Odpowiedz
#3
Jak na książkę to trochę za krótka, bardziej broszura albo coś w tym guście.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości