To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Facebook szpieguje ciebie dla rządu - stycznia 2015 wielka zmiana.
#1
Kod:
https://www.youtube.com/watch?v=nITlZdU0p1I

zapraszam do dyskusji. Jestem Ciekawy co sądzicie.
Czy zaczyna to wszystko przypominać filmy SC?
Np świat według korporacji
Odpowiedz
#2
nikt nic sie nie wypowiada???
Odpowiedz
#3
Najlepiej to się w ogóle nie urodzić.
"Pełna przemocy, irracjonalna, nietolerancyjna, powiązana z rasizmem i lojalnością wewnątrz grupy, otoczona niewiedzą i wroga wobec swobody dociekania, przeniknięta pogardą dla kobiet i represyjna wobec dzieci — zorganizowana religia ma na sumieniu naprawdę dużo." - Christopher Hitchens.

"KRK uważa, że lepiej, by rzesze na Ziemi umierały z głodu w najgorszych męczarniach, niż by jedna dusza świadomie powiedziała jedną tylko nieprawdę.” - Kard. Newman, bł. Katolicki.
Odpowiedz
#4
Jakie to są filmy SC? Może chodzi o science-fiction? Jeśli tak to nie ma się co dziwić, takie są efekty ukochanego przez nas wszystkich rozwoju technologicznego. Ludziom żyje się lepiej, a wolności coraz mniej.
Odpowiedz
#5
https://www.youtube.com/watch?v=9sMSsoRXfK4
https://www.youtube.com/watch?v=3UlYAteh8qo
https://www.youtube.com/watch?v=iA-ySKfp0mg
https://www.youtube.com/watch?v=--eFSGh06_4
"Pełna przemocy, irracjonalna, nietolerancyjna, powiązana z rasizmem i lojalnością wewnątrz grupy, otoczona niewiedzą i wroga wobec swobody dociekania, przeniknięta pogardą dla kobiet i represyjna wobec dzieci — zorganizowana religia ma na sumieniu naprawdę dużo." - Christopher Hitchens.

"KRK uważa, że lepiej, by rzesze na Ziemi umierały z głodu w najgorszych męczarniach, niż by jedna dusza świadomie powiedziała jedną tylko nieprawdę.” - Kard. Newman, bł. Katolicki.
Odpowiedz
#6
Sorry chłopaki - będziecie musieli odłożyć na zaś zaciągnięcie się do ISIS, budowę bomb, handel herą, stręczycielstwo i zabójstwo prezydenta.
(ciekawe czy ECHELON już namierzył ten post i najdą mnie smutni faceci z gadżetami)
A nas Łódź urzekła szara - łódzki kurz i dym.
Odpowiedz
#7
Imagine napisał(a):https://www.youtube.com/watch?v=9sMSsoRXfK4

Exeter w białym domu?:8O:
Mierzy się ponad cel, by trafić do celu.
K.Bunsch

Odpowiedz
#8
Wyznawca Malthusa, Darwina, ekolog - fuj, to gorzej niż pedofil.
A nas Łódź urzekła szara - łódzki kurz i dym.
Odpowiedz
#9
Pewnie...
Pedofil krzywdzi kilka dzieci.
Malthuzjanista mordować chce całe narody i jeszcze się nosi w samochwale szlachetności.

Odpowiedz
#10
Szczerze to 95% społeczeństwa nawet nie przeczyta nowych zasad na FB i zaakceptują.
JA poważnie myślę o zaprzestaniu działalności na fb
Odpowiedz
#11
jagoda acai napisał(a):JA poważnie myślę o zaprzestaniu działalności na fb
I co, zamieszkasz w lesie?
Myślisz, że sieć poza FB jest 'czysta'. Oni przynajmniej zrobili to w sposób jawny.
A nas Łódź urzekła szara - łódzki kurz i dym.
Odpowiedz
#12
Moje zdanie jest podobne co Sofeicza
Jagoda - startujesz za rok na prezydenta że sie boisz iż Facebook wyczai jakieś kompromitujące info o tobie?
A jeśli już sie boisz to czyść ciasteczka, loguj sie na FCb z innej przeglądarki lub innego kompa.
Za ewidentne offtopy wlepiam minusy. Minus zwrotny świadczy o tobie :-) Nie dokarmiam też trolli. Szczególnie Zefcia.
W pierwszych kilku minutach często edytuje swoje wypowiedzi uzupełniając je lub w celu poprawienia błędów.
__________________
Agnostyk, Ignostyk, Ateista
Odpowiedz
#13
del / to przez ta edycje z liska Niezdecydowany
Za ewidentne offtopy wlepiam minusy. Minus zwrotny świadczy o tobie :-) Nie dokarmiam też trolli. Szczególnie Zefcia.
W pierwszych kilku minutach często edytuje swoje wypowiedzi uzupełniając je lub w celu poprawienia błędów.
__________________
Agnostyk, Ignostyk, Ateista
Odpowiedz
#14
jagoda acai napisał(a):
Kod:
https://www.youtube.com/watch?v=nITlZdU0p1I

zapraszam do dyskusji. Jestem Ciekawy co sądzicie.
Czy zaczyna to wszystko przypominać filmy SC?
Np świat według korporacji

A dlaczego filmy SC?
W 1998 ukazal sie "Wrog publiczny". Trzy lata pozniej nastapil 9/11. A kilka lat pozniej narodzil sie FB. Dzisiejsza generacja jest tak wychowana, ze nie nikt nie musi o nich pisac raportow. Oni sami pisza na siebie raporty i nie potrafia bez tego zyc. :lol2:

Sofeicz napisał(a):Sorry chłopaki - będziecie musieli odłożyć na zaś zaciągnięcie się do ISIS, budowę bomb, handel herą, stręczycielstwo i zabójstwo prezydenta.
(ciekawe czy ECHELON już namierzył ten post i najdą mnie smutni faceci z gadżetami)

O "Echelonie" uslyszalem na zajeciach z linuksa w 1996 roku. Nie sadzilem, ze dozyje czasow, kiedy nikt nie bedzie dbac o wlasna prywatnosc.

PS. Mam swoj klucz publiczny PGP. Mimo to uzywam go rzadko, bo prawie nie mam z kim wymieniac sie szyfrowana poczta.
Tylko całkowity, gospodarczy PiSdziec (пиздец) i hiperinflacja jak z 1989 mogą uratować Polskę. Skurwerenowi musi zabraknąć na chleb, wódę i kiełbę. Wtedy pogoni PiSbolszewię widłami.
Odpowiedz
#15
Imagine napisał(a):https://www.youtube.com/watch?v=9sMSsoRXfK4
Wyrwane z kontekstu zdania z jakiejś książki (często jedynie cytowane przez Holdrena - np. ten fragment o maksymalnej populacji) będące podstawą oskarżeń wobec Holdrena pozostawię bez komentarza, a dodam tylko, że Holdren już dawno temu (pod koniec lat 90) zrewidował nieco swoje poglądy na temat przerostu populacji ludzkiej
Odpowiedz
#16
exeter napisał(a):Holdren już dawno temu (pod koniec lat 90) zrewidował nieco swoje poglądy na temat przerostu populacji ludzkiej

Czyli ile teraz mamy mieć miliardów?
Mierzy się ponad cel, by trafić do celu.
K.Bunsch

Odpowiedz
#17
Prywatność w sieci powoli przestaje być realna więc lepiej myśleć o tym co się publikuje na fb a co nie i tyle. Zresztą zawsze będzie coś do wykorzystania przeciwko nam, nie ma co popadać w paranoje.
Odpowiedz
#18
Cytat:Wyrwane z kontekstu zdania z jakiejś książki (często jedynie cytowane przez Holdrena - np. ten fragment o maksymalnej populacji) będące podstawą oskarżeń wobec Holdrena pozostawię bez komentarza, a dodam tylko, że Holdren już dawno temu (pod koniec lat 90) zrewidował nieco swoje poglądy na temat przerostu populacji ludzkiej

Sratatata...sam żeś "wyrwany z kontekstu".

"Wherever a lessening of population pressures through reduced birth rates can increase the prospects for such stability, population policy becomes relevant to resource supplies and to the economic interests of the United States." - Henry Kissinger, National Security Study Memorandum 200 ("This document can only be declassified by the White House.")
"Pełna przemocy, irracjonalna, nietolerancyjna, powiązana z rasizmem i lojalnością wewnątrz grupy, otoczona niewiedzą i wroga wobec swobody dociekania, przeniknięta pogardą dla kobiet i represyjna wobec dzieci — zorganizowana religia ma na sumieniu naprawdę dużo." - Christopher Hitchens.

"KRK uważa, że lepiej, by rzesze na Ziemi umierały z głodu w najgorszych męczarniach, niż by jedna dusza świadomie powiedziała jedną tylko nieprawdę.” - Kard. Newman, bł. Katolicki.
Odpowiedz
#19
Fakt faktem,że Google robi dokładnie to samo.
Pomimo ,że wiem to i tak wchodzę przez Google (zgrozo)
chociaż jak sobie przypomnę to uzywam wówczas innych przeglądarek.
Nie miej jednek FB jest świetnym narzędziem marketingowym
(oczywiście wszystko trzeba przygotować z głową)
Odpowiedz
#20
Imagine napisał(a):Sratatata...sam żeś "wyrwany z kontekstu".

"Wherever a lessening of population pressures through reduced birth rates can increase the prospects for such stability, population policy becomes relevant to resource supplies and to the economic interests of the United States." - Henry Kissinger, National Security Study Memorandum 200 ("This document can only be declassified by the White House.")

Naucz się angielskiego najpierw, a później zabieraj się za oglądanie jakichś propagandówek na yt.
Ten gość z zalinkowanego filmiku mówi o Johnie Holdrenie a nie Kissingerze...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości